Zpožděná MS a ovulace

Anonymní
12.2.21 18:38

Zpoždění a ovulace

Dobrý den, před 9 dny proběhl chráněný sex, kondom nepraskl, byli jsme opravdu opatrní, ale stát se může všechno. Před 5 dny jsem měla dostat MS a ovulaci jsem měla mít už skoro 2 týdny zpátky. Nicméně po sexu mě druhy den začalo píchat v jednom podbrisku, trvalo to asi 3 dny a teď mám pocit, že mě mírně bolí prsa.
Moje otázka zní, je moznost, ze ovulace proběhla 3 týdny po MS a 4 dny před? A je ve hře udělat si tehotensky test, nebo je 9 dni brzo?
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.2.21 18:40

Možné je vše. TT můžeš zkusit a uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
4617
12.2.21 19:34

Spíše se zpozdila menstruace. Ani v případě oplodnění vajíčka opravdu nemůžeš nic cítit druhý den poté. Bolesti prsou a píchání v podbřišku budou spíše premenstruační symptomy, pravděpodobnost, že bys otěhotněla z ovulace čtyři dny před menstruací, je minimální.

Test si pro jistotu udělej, za to krom těch pár korun nic nedáš, ale 9.den po sexu je to neprůkazné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
12.2.21 21:55

Jestliže měl přítel oblečený kondom po celou dobu, co jste byli spolu, a punčoška se neroztrhla ani neshrnula, nemůžeš být těhotná. O datech ovulace a menstruace nepíšeš zcela jasně, ale to teď není podstatné. Zatím si test nedělej, spolehlivý výsledek může dát nejdříve za 14 dnů po souloži. Když ho budeš dělat o něco později, bude výsledek spolehlivější a možnost miniinterrupce nepromeškáš, kdyby byla zapotřebí. Ale není důvod, proč bys během několika dnů menstruaci neměla dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 15:23

Tak MS furt nikde, 3 negativní testy a poslední 3 dny už mě i chytaly křeče jako před MS, dnes zatím nic a zítra to bude 2 týdny od soulože, tak jsem zvědavá..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat