Zpoždění menstruace po covidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.3.21 20:51

Zpoždění menstruace po covidu

Ahoj, mám dotaz ohledně zpožděné menstruace po covidu. Menstruaci dostávám vždy k 20. dní v měsíci, max rozdíl dvou dnů. Minulý měsíc přišla až 24. den. Tenhle měsíc jsem prodělala covid, dnes mám poslední den karantény (31.3.). A menstruace nikde. Tak by mě jen zajímalo, jestli to některá z vás, neměla stejně. :) Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.3.21 21:29

Mě se zpozdila o tolik dnů, kolik jsem měla horečky (12).

• Citovat
  • Nahlásit
383
1.4.21 09:43

Ahoj, já teda nemám obecně moc pravidelný cyklus ale ten měsíc kdy jsem prodělala covid se mi posunula i ovulace a tím pádem celý cyklus o týden, dostala jsem to až někdy na 40.den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.4.21 07:19

Moc děkuji za tento dotaz. Mám ten samý problém, tj. zpoždění menstruace po Covidu. Aktuálně už 7 dní, což je u mne absolutně neobvyklé. Těhotenství je vyloučeno. Hledám na internetu informace k tomuto tématu a kromě této diskuze jsem nenašla nic. Takže díky aspoň za tento příspěvek, jinak bych měla pocit, že jsem v tom sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:15

@Tautohe
Tak to jsem ráda, že jsem tě „potěšila“. Právě jsem také hledala a hledala a nikde nic.
Proto jsem vložila dotaz sem a jsem ráda, že se alespoň pár žen našlo, které to mají stejně. U mě je to už 13 dní a přijde mi zvláštní, že se to nikde neřeší. Očividně s tím nějaký problém je.

• Citovat
  • Nahlásit
383
2.4.21 18:00

Já tedy mela rozhozeny cyklus i další měsíce po prodělání. Uvidíme co teď, už to je 5 mesicu :?
Jinak kdo máte instagram, podivejte se na @bagniari.
Venuje se ženskému cyklu a delala svuj výskum na cyklus po covidu u 1000 žen. Každou chvíli zverejni výsledky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 08:50

Ahojky holky, mám ten stejný problém, zpoždění MS po covidu. Mám vždycky pravidelný cyklus 29 dní. S přítelem jsme měli 1.4 nechráněný styk, ovulace byla (poslední den ověřeno testem), po týdnu mě začaly bolet bradavky (což nikdy nemívám) vždy mě bolí celá prsa, změna nálady, nespavost, 3 dny mne bolela hlava, bolesti v podbřišku i v ledvinách (jako mám vždy před MS), měla jsem výtok, který mi před dvěma dny zhoustl a nyní stmavl. Nyní mám zpoždění 5 dní a test před dvěmi dny negat. Nevím zda by se mohlo zadařit a nebo je to jen covidem. Prosím, měl někdo stejný problém po covidu nebo myslíte že by se mohlo zadařit? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
213
19.4.21 08:54

Já ciklus nemám pravidelný ale měla jsem vždy max 3 dny spozdeni atd ale po prodělání covidu jsem měla spozdeni 7 dni.. takže je možné ze to je tím no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 08:59

Děkuji, zkusím počkat ještě, když MS nepřijde, udělám další test. Kdyžtak zajdu k lékaři. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
29686
19.4.21 09:08

Rozhozený cyklus po covidu je normální
i po očkování proti covidu bývá často rozhozený cyklus, nebo krvácení přijde neobvykle brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
19.4.21 09:34
@Anonymní píše:
Děkuji, zkusím počkat ještě, když MS nepřijde, udělám další test. Kdyžtak zajdu k lékaři. :nevim:

hele ono neni ani neobyvkly, ze se MS jeden mesic neukaze.. takze k doktoru pokud Ti nic jinyho neni bych sla az kdyby to bylo cca 65 a vic dni od posledni MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
19.4.21 09:42

I při hloupé chřipce je zcela normální vynechání Ms :) jestli byl test negativní, pak to co popisujes, nejsou příznaky těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.4.21 01:36

Vidím, že také nejsem sama. Týden čekám na MS, nedalo mi to si neudělat test, protože zpoždění mívám max 1-2 dny. Poslední MS mi začala 3. den od prvních příznaků covidu a tak silnou jsem jí snad ještě nikdy neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 23:59

Holky, já měla antigen pozitivní minulé pondělí a ve čtvrtek PCR negativní, tak nevím jestli mám spoléhat, že by se mohli objevit dvě čárky, nebo je to celé způsobené “proděláním”
Už dva týdny mě pobolívá podbřišek, jak kdyby nárazově. Bolest hoooodně podobná jako mám při menstruaci, týden zpátky jsem si dala tampon v domnění, že by přišla dřív, ale až 3. tampon měl jen na špičičce trochu krve. Od té doby nic :think: Do toho mám strašně nateklá prsa a zároveň citlivá. Nikdy jsem to tak neměla :nevim:
Dneska mám 3. den zpoždění, tak zatím vyčkávám do 5. dne. Ale.. myslíte, že by se mohlo zadařit? Nebo radši nedoufat? Je to covidem? Který teda nebyl potvrzený PCR, jen antigenníma testama doma i u doktora :nevim:
Za anonym se omlouvám :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
29686
4.12.21 00:34

A těhotenský test sis udělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu