Zpoždění menstruace po covidu

Anonymní
31.3.21 20:51

Zpoždění menstruace po covidu

Ahoj, mám dotaz ohledně zpožděné menstruace po covidu. Menstruaci dostávám vždy k 20. dní v měsíci, max rozdíl dvou dnů. Minulý měsíc přišla až 24. den. Tenhle měsíc jsem prodělala covid, dnes mám poslední den karantény (31.3.). A menstruace nikde. Tak by mě jen zajímalo, jestli to některá z vás, neměla stejně. :) Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.3.21 21:29

Mě se zpozdila o tolik dnů, kolik jsem měla horečky (12).

• Citovat
  • Nahlásit
260
1.4.21 09:43

Ahoj, já teda nemám obecně moc pravidelný cyklus ale ten měsíc kdy jsem prodělala covid se mi posunula i ovulace a tím pádem celý cyklus o týden, dostala jsem to až někdy na 40.den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.4.21 07:19

Moc děkuji za tento dotaz. Mám ten samý problém, tj. zpoždění menstruace po Covidu. Aktuálně už 7 dní, což je u mne absolutně neobvyklé. Těhotenství je vyloučeno. Hledám na internetu informace k tomuto tématu a kromě této diskuze jsem nenašla nic. Takže díky aspoň za tento příspěvek, jinak bych měla pocit, že jsem v tom sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:15

@Tautohe
Tak to jsem ráda, že jsem tě „potěšila“. Právě jsem také hledala a hledala a nikde nic.
Proto jsem vložila dotaz sem a jsem ráda, že se alespoň pár žen našlo, které to mají stejně. U mě je to už 13 dní a přijde mi zvláštní, že se to nikde neřeší. Očividně s tím nějaký problém je.

• Citovat
  • Nahlásit
260
2.4.21 18:00

Já tedy mela rozhozeny cyklus i další měsíce po prodělání. Uvidíme co teď, už to je 5 mesicu :?
Jinak kdo máte instagram, podivejte se na @bagniari.
Venuje se ženskému cyklu a delala svuj výskum na cyklus po covidu u 1000 žen. Každou chvíli zverejni výsledky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 08:50

Ahojky holky, mám ten stejný problém, zpoždění MS po covidu. Mám vždycky pravidelný cyklus 29 dní. S přítelem jsme měli 1.4 nechráněný styk, ovulace byla (poslední den ověřeno testem), po týdnu mě začaly bolet bradavky (což nikdy nemívám) vždy mě bolí celá prsa, změna nálady, nespavost, 3 dny mne bolela hlava, bolesti v podbřišku i v ledvinách (jako mám vždy před MS), měla jsem výtok, který mi před dvěma dny zhoustl a nyní stmavl. Nyní mám zpoždění 5 dní a test před dvěmi dny negat. Nevím zda by se mohlo zadařit a nebo je to jen covidem. Prosím, měl někdo stejný problém po covidu nebo myslíte že by se mohlo zadařit? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
85
19.4.21 08:54

Já ciklus nemám pravidelný ale měla jsem vždy max 3 dny spozdeni atd ale po prodělání covidu jsem měla spozdeni 7 dni.. takže je možné ze to je tím no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 08:59

Děkuji, zkusím počkat ještě, když MS nepřijde, udělám další test. Kdyžtak zajdu k lékaři. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21156
19.4.21 09:08

Rozhozený cyklus po covidu je normální
i po očkování proti covidu bývá často rozhozený cyklus, nebo krvácení přijde neobvykle brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
19.4.21 09:34
@Anonymní píše:
Děkuji, zkusím počkat ještě, když MS nepřijde, udělám další test. Kdyžtak zajdu k lékaři. :nevim:

hele ono neni ani neobyvkly, ze se MS jeden mesic neukaze.. takze k doktoru pokud Ti nic jinyho neni bych sla az kdyby to bylo cca 65 a vic dni od posledni MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
19.4.21 09:42

I při hloupé chřipce je zcela normální vynechání Ms :) jestli byl test negativní, pak to co popisujes, nejsou příznaky těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat