Zubař Brno, ordinace kyselovsky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
12.10.21 10:52

zubař Brno, ordinace kyselovsky

Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenosti se zubní ordinací Kyselovsky v Brně? Podle několika recenzí a fotografií to vypadá na kvalitní práci. Je mi jasný, že i ta něco stojí, jen mě zarazilo, že vstupní prohlídka stojí 1500 kč 8o Je to standardní cena? Trochu se tak bojím, jaká bude cena jednotlivých zákroků. Doposud jsem chodila k „vesnickému lékaři“, kde tomu odpovídala cena i kvalita práce, tak vůbec nevím, zda je to na město běžná cena. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.10.21 10:59

U nás se platí víc, nemáme smlouvy z žádnou pojišťovnou.
Např.
Vstupní vyšetření dospělý 2,675 Kč
Dentální hygiena-vstupní návštěva. 1,700 Kč
Dentální hygiena-kontrolní 1150 Kč
Dentální hygiena a prevence. 1,450 Kč

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 11:18
@Xelux píše:
Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenosti se zubní ordinací Kyselovsky v Brně? Podle několika recenzí a fotografií to vypadá na kvalitní práci. Je mi jasný, že i ta něco stojí, jen mě zarazilo, že vstupní prohlídka stojí 1500 kč 8o Je to standardní cena? Trochu se tak bojím, jaká bude cena jednotlivých zákroků. Doposud jsem chodila k „vesnickému lékaři“, kde tomu odpovídala cena i kvalita práce, tak vůbec nevím, zda je to na město běžná cena. :nevim:

Vůbec to na město není běžná cena. Jsem také z Brna a zrovna teď o prázdninách jsem nastoupila k nové mladé lékařce. Jé velice šikovná. Za nové bílé bomby se také platí, ale vstupní prohlídka s rentgeny byla bezplatná. To tam má napsáno i v ceníku, že vstupní prohlídku hradí pojišťovna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 11:24

Ano, chodím k němu a ano, je drahý. Ale jsem spokojená :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 11:31
@Anonymní píše:
Ano, chodím k němu a ano, je drahý. Ale jsem spokojená :palec:

A kolik se u něj platí za bílou plombu? Ta moje je prekvapive levná i za bílou. Jinde jsem platila víc. A s kvalitou a prací jsem byla také spokojená.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 11:45
@Anonymní píše:
A kolik se u něj platí za bílou plombu? Ta moje je prekvapive levná i za bílou. Jinde jsem platila víc. A s kvalitou a prací jsem byla také spokojená.

Výplň stálého zubu 2250 Kč, Composite filling 2952 Kč. To mám na faktuře, nevím co to znamená.

Bohužel, zubaři se nevybírají podle ceny, ale podle toho, kdo má volné místo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 11:46
@Anonymní píše:
Vůbec to na město není běžná cena. Jsem také z Brna a zrovna teď o prázdninách jsem nastoupila k nové mladé lékařce. Jé velice šikovná. Za nové bílé bomby se také platí, ale vstupní prohlídka s rentgeny byla bezplatná. To tam má napsáno i v ceníku, že vstupní prohlídku hradí pojišťovna.

Dr. Kyselovsky nespolupracuje s VZP, jinak vstupní prohlídku by jiná pojišťovna proplatila..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 13:53
@Anonymní píše:
Výplň stálého zubu 2250 Kč, Composite filling 2952 Kč. To mám na faktuře, nevím co to znamená.Bohužel, zubaři se nevybírají podle ceny, ale podle toho, kdo má volné místo.

Ta má zubařka v Brně si účtovala za bílou 1300 kč. A stále bere nové pacientky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 14:14

Anonymní růžičko, divala jsem se kde ten Dr. Kyselovsky ordinuje a pokud bydlíš poblíž, jsme sousedky ;) :D. A právě ta šikovná zubařka co stále bere pacienty a je levná a má smlouvy s pojištovnou, taky ordinuje poblíž. Je trochu hůř dohledatelná na internetu, ale při troše práce se tam najít dá. Ono vůbec v okolí je docela dost zubařů i zubařek. Kolem dvaceti, možná i víc.

• Citovat
  • Nahlásit
10
12.10.21 15:26
@Anonymní píše:
Anonymní růžičko, divala jsem se kde ten Dr. Kyselovsky ordinuje a pokud bydlíš poblíž, jsme sousedky ;) :D. A právě ta šikovná zubařka co stále bere pacienty a je levná a má smlouvy s pojištovnou, taky ordinuje poblíž. Je trochu hůř dohledatelná na internetu, ale při troše práce se tam najít dá. Ono vůbec v okolí je docela dost zubařů i zubařek. Kolem dvaceti, možná i víc.

V první řadě moc všem děkuji za reakce :hug: Můžu se prosím zeptat, co je za zubařku? Hledám právě někoho tady z okolí a jsem z toho docela zoufalá. Klidně i do SZ. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.10.21 15:28
@Anonymní píše:
Dr. Kyselovsky nespolupracuje s VZP, jinak vstupní prohlídku by jiná pojišťovna proplatila..

Děkuju za informaci! :hug: Cena je to teda pěkná. Nejsem u VZP, ale i tak mi bylo řešeno, že si vstupní prohlídku budu hradit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 20:03
@Xelux píše:
V první řadě moc všem děkuji za reakce :hug: Můžu se prosím zeptat, co je za zubařku? Hledám právě někoho tady z okolí a jsem z toho docela zoufalá. Klidně i do SZ. :-)

Jsem tady na Emiminu mnoho let a mám moc i osobnějších příspěvků pod nickem, tak k tomu nechci přidávat ještě bydliště. Pokud chceš, napiš sem nějaký neutrální mail, napíší ti jmeno Dr. na něj a pak mail hned smažeš.

• Citovat
  • Nahlásit
17871
12.10.21 20:09
@Xelux píše:
Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenosti se zubní ordinací Kyselovsky v Brně? Podle několika recenzí a fotografií to vypadá na kvalitní práci. Je mi jasný, že i ta něco stojí, jen mě zarazilo, že vstupní prohlídka stojí 1500 kč 8o Je to standardní cena? Trochu se tak bojím, jaká bude cena jednotlivých zákroků. Doposud jsem chodila k „vesnickému lékaři“, kde tomu odpovídala cena i kvalita práce, tak vůbec nevím, zda je to na město běžná cena. :nevim:

tak zaleží jestli má smlouvu s pojištovnou a co je zahrnuto ve vstupní prohlídce (někdo tam může mít třeba zubní hygienu). tak jako tak by měl mít přístupný ceník, pokud ne na netu, tak na vyžádání. Já v brně za vstupní prohlídku nikdy neplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.10.21 13:16
@Anonymní píše:
Jsem tady na Emiminu mnoho let a mám moc i osobnějších příspěvků pod nickem, tak k tomu nechci přidávat ještě bydliště. Pokud chceš, napiš sem nějaký neutrální mail, napíší ti jmeno Dr. na něj a pak mail hned smažeš.

Plně Ti rozumím. Nechci tady udávat svůj osobní email, tak jsem tě vzala za slovo a vytvořila nový - ****. Pak Tvoji zprávu samozřejmě smažu. Děkuji! ;)

admin edit - -email

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:22
@Xelux píše:
Plně Ti rozumím. Nechci tady udávat svůj osobní email, tak jsem tě vzala za slovo a vytvořila nový - ****. Pak Tvoji zprávu samozřejmě smažu. Děkuji! ;)admin edit - -email

Nestihla jsem mail zaregistrovat a už byl smazán. Nakukovala jsem 12.10., 13.10. i 14.10. dopoledne zda nenapíšeš a poté jsem to vzdala. A napsala jsi asi chvilku poté, co jsem si řekla, že už asi nenapíšeš. A přestala jsem sledovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat