Zubař Nový Jičín, Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pipet
Generální žvanilka 24137 příspěvků 19.02.10 11:00
Zubař Nový Jičín, Ostrava...

Prosím, nevíte o někom , kdo ještě přibírá nové lidi? Někde mezi Ostravou a NJ, dojedu si… Jde o mě a malou. Mám to v puse jak po výbuchu :oops:
Pokud možno někoho milého :mrgreen: s lidským přístupem, moje kdysi zubařka byla příšerná ženská, mám z toho úplně hrůzu a to jenom zakládám diskusi 8-o
Moc díky za každý postřeh…

Reakce:
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 19.02.10 11:07

Ahoj Pipet, zkus se poptat v tom domě zubařů (nebo jak se to jmenuje) v Novém Jičíně. Je to u toho kruhového objezku jak je lídl. Já tam kdysi chodila na rovnátka a myslím, že tam byli cca 4 zubaři.

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 19.02.10 11:36

Pipet ,zkus starou polikliniku v Ostravě -Porubě.dr.Milo­tová.Až budu mít časík,pohledám tel.číslo.
my k ní chodíme celá rodina.Je velmi jemná,miláa příjemná.

Vercada
Extra třída :D 10018 příspěvků 19.02.10 12:07

Pipet, zkus tuhle stránku:

http://dent.cz/detail-text.php?…

měli by tam být zubaři, kteří přijímají. Najdeš je i podle své zdravotní pojišťovny a podle okresu..

Hodně štěstí.. :kytka:

Dany82
Kecalka 375 příspěvků 22.03.12 20:55

Ahojky,narazila jsem na tenhle dotaz a ví,že přibírala zubařka v NJ - Schwarzerová (nebo tak nějak). Jsou dvě - mamka s dcerou. Tak ta dcera ;) . I já hledala dlouho předlouho a konečně našla. Poprvé jsem tam byla začátkem března a super!!! Jsem maximálně spokojená.....jdu pohrabat v peněžence a najdu ti i číslo. Teda jestli to je ještě vůbec aktuální :D .
Takže: Jana Schwarzerová, tel.: 552 308 834
Klidně pak pisni,jak jsi dopadla,zajímá mě to ;) :mavam:

Pipet
Generální žvanilka 24137 příspěvků 22.03.12 21:00

Už ty dva roky chodím k dr. Zajíčkovi do Bílovce (už taky nebere…), jsem naprosto spokojená, je moc sympatický a příjemný :potlesk: Už se nebojím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dany82
Kecalka 375 příspěvků 22.03.12 21:02

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je úlet!!! Vůbec jsem si nevšimla,že je to z roku 2010 :mrgreen: …tak hlavně,že je vše vyřešeno ;)

Pipet
Generální žvanilka 24137 příspěvků 22.03.12 21:08

Vždycky pěkně poprosím, jestli mě zas opíchá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a nic nebolí, hurá.
I malá tam chodí ráda ukazovat zoubky.
Dokonce můj muž si po 15ti letech zašel k zubaři - a zjistil, že dr. je jeho kamarád z hokeje 8o
Fakt jsem hrozně moc spokojená a chválím, kudy chodím :dance:

Dany82
Kecalka 375 příspěvků 22.03.12 21:18

No já jsem chodila k jednomu zubaři do Bílovce (jinému) a byl to mazec! Nikdy žádná injekce - vrtání,brouše­ní,čištění kanálků,… :cert: . No byla jsem vždycly spocená až na pr… :( . No a hodná paní zubařka píchla injekci a hrála si se mnou hodinu! 8o Já si taaak odpočinula - po dlouhé době :mrgreen: (doma si skoro ani nesednu)…
Takže já jsem taky konečně spokojená a snad i dlouho budu!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 14:46

Ahoj holky! Prosím o radu, už jsem zoufalá!! Potřebuji najít nějakou klidnou, milou a dobrou paní zubařku, která na mě nebude civět, když jí řeknu, že se bojím a že chci, aby mi vše popsala a tak… když jsem byla malá, zubaře jsem se nebála. před pěti lety jsem si vytvořila nějaký blok a k zubaři nechodím. Nevím, jestli se to nevztahuje pouze k tomu mému… ten mi řekne že tu pusu otevřít musím a ať držííím! Jen na to pomyslím, už se začnu klepat a potit!! Nechci to ale nechat zajít moc daleko a zuby si nechat ošetřit. Vím o dvou maličkých kazech. Bohužel žádná zubařka, která mi byla doporučena nebere. Zubková NJ, Schvarzerová jana NJ, Vyhlídalová VM…
Díky moc!!!

andelka83
Generální žvanilka 20201 příspěvků 05.11.14 15:01

Ottová Ostrava
Nevím jestli bere, ale je mladá a skvělá.

maole
Stálice 85 příspěvků 05.11.14 15:17

Ostrava, Kolarčík. První návštěva 400 rentgeny, řekne ti co je špatně co a jak by opravil.. nelíbí dáš 400 a jdeš… líbí 400 odpustí, ale zase má nějaké doplatky, ale zase ne nijak závratné, ale to už víš dopředu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >