Zubař z okolí Benešova?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie15
Kecalka 459 příspěvků 07.02.17 09:34
Zubař z okolí Benešova?

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo nějakého dobrého zubaře z okolí Benešova? Přistěhovala jsem se a sháním zubaře který by mě přijal a byl hlavně dobrý a hodný? Mám totiž ze zubařů strach… Moc prosím o radu… :? :zed:

Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 07.02.17 09:39

http://www.topdent.cz/…ace/benesov/ berou nové pacienty, ale je to soukromá ordinace…

Effis
Kecalka 105 příspěvků 15 inzerátů 07.02.17 11:21

Neznám bohužel jméno, ale je to zubař v Neveklově, má ordinaci buď v areálu zdrav. ústavu pro postižené nebo poblíž..předtím pracoval v Benešově v nemocnici. Slyšela jsem že je mladý, velice milý, slušný.

Silvie15
Kecalka 459 příspěvků 07.02.17 19:36

Diky kouknu :-)

Gumidci
Závislačka 4278 příspěvků 07.02.17 19:43

@Effis to je MUDr. Jirků a ordinuje v areálu Centra sociálních služeb v Tloskove

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 07.02.17 21:47

MUDr. KOnečný, dříve pracoval v nemocnici v Benešově, teď má ordinaci v Jankově (u Votic), nové pacienty bere a je hodný :)

Effis
Kecalka 105 příspěvků 15 inzerátů 08.02.17 11:02

@Gumidci ano,to je on ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >