Reklama

Zubař z okolí Benešova?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie15
Kecalka 404 příspěvků 07.02.17 09:34
Zubař z okolí Benešova?

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo nějakého dobrého zubaře z okolí Benešova? Přistěhovala jsem se a sháním zubaře který by mě přijal a byl hlavně dobrý a hodný? Mám totiž ze zubařů strach… Moc prosím o radu… :? :zed:

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 07.02.17 09:39

http://www.topdent.cz/…ace/benesov/ berou nové pacienty, ale je to soukromá ordinace…

Effis
Stálice 88 příspěvků 17 inzerátů 07.02.17 11:21

Neznám bohužel jméno, ale je to zubař v Neveklově, má ordinaci buď v areálu zdrav. ústavu pro postižené nebo poblíž..předtím pracoval v Benešově v nemocnici. Slyšela jsem že je mladý, velice milý, slušný.

Silvie15
Kecalka 404 příspěvků 07.02.17 19:36

Diky kouknu :-)

Gumidci
Závislačka 4227 příspěvků 07.02.17 19:43

@Effis to je MUDr. Jirků a ordinuje v areálu Centra sociálních služeb v Tloskove

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 07.02.17 21:47

MUDr. KOnečný, dříve pracoval v nemocnici v Benešově, teď má ordinaci v Jankově (u Votic), nové pacienty bere a je hodný :)

Effis
Stálice 88 příspěvků 17 inzerátů 08.02.17 11:02

@Gumidci ano,to je on ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama