Zubní pohotovost Spálená 2020/2021

Anonymní
8.2.21 07:41

Zubní pohotovost Spálená 2020/2021

Ahoj byl jste někdo na pohotovosti ve Spálené v Praze? Platí se jen 90kc? Mám ze zubaru strašný strach ale boli to neskutečně.. Díky za informace

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29218
8.2.21 08:07

Je ráno, tvůj zubař tě nevezme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:21

@vokishka Jsem u noveho zubaře objednana ale do konce dubna fakt nevydržim..
Zkouším obvolavat jine ale potřebuji zubaře nejlépe na pojišťovnu..(jsem na rodicaku)

• Citovat
  • Nahlásit
24793
8.2.21 08:55
@Anonymní píše:
@vokishka Jsem u noveho zubaře objednana ale do konce dubna fakt nevydržim..
Zkouším obvolavat jine ale potřebuji zubaře nejlépe na pojišťovnu..(jsem na rodicaku)

Tak to hledej opravdu jiného zubaře, protože mít zubaře, který Tě s akutním problémem objedná s klidem za 2 měsíce, je na prd.
Solidní zubař Ti řekne, že asi budeš muset čekat, ale pokusí se tě narvat někam do stávajícího dne, dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
8.2.21 08:58
@Anonymní píše:
Ahoj byl jste někdo na pohotovosti ve Spálené v Praze? Platí se jen 90kc? Mám ze zubaru strašný strach ale boli to neskutečně.. Díky za informace

Zavolej jinému zubaři a pokud bude mít kapacitu, vezme te. Ale budeš se k němu muset asi prehlasit. Opravdu není normální, aby tě s akutním případem objednal za dva měsíce. Na pohotovosti ti udělají jen naprosté minimum. To jsoue úkony, které uleví od bolesti, ale problém nevyřeší a dva měsíce do návštěvy lékaře je dlouhá doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat