Zubní protézka (mezerník) pro 3 leté dítě

Anonymní
24.10.19 08:39

Zubni protezka( mezerník) pro 3 leté dítě

Ahoj, bohužel tříletá dcera prisla o predni horni 4 zuby ( obe jednicky i dvojky). Ma prosim někdo podobnou zkušenost jak to bude v budoucnu? Co se tyce jidla nevidím problém, s mluvenim asi ano, ale budeme dochazet na logopedii i na doporučení zubaře a dle jeho zkušenosti by to melo take byt dobre. Ale ceho se bojim je růst druhych zubu na krivo:- slysela jsem o mezerníku, ale ta se musi casto menit kvuli rustu(logicky) a navic je to i s kusem umeleho patra a ja si moc neumim predstavit ze mi to.bude takto mala holka nosit:-. Budu rada za kazdou zkušenost.
Prosim o anonym, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2839
24.10.19 09:04

Synovi chybí jen jeden zub. Zubarka říkala, že mu ten stálý vyroste dřív. A kdyby mu jich chybělo víc vedle sebe, už by se to muselo řešit právě kvůli tomu krivemu růstu. Mně chybí jen 2 zuby vedle sebe a ty další dva za mezerou si do té mezery úplně „lehly“. Prý proto, že mi bývalá zubarka nedala žádný mezernik, náhradu nebo cokoliv jiného do té mezery. Musím to teď v dospělosti řešit rovnatky a asi implantáty a věř, že to není žádná legrace. Takže doporučuji do te mezery uz ted neco dat a dceru to naucit nosit. Asi to teda bude pěkný boj, ale za mě lepší teď, než v pozdějším věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama