Zúžená pochva v těhotenství - může způsobit komplikace?

Anonymní
1.12.20 22:32

Zúžená pochva v těhotenství - může způsobit komplikace?

Ahoj,
Jsem v 30 týdnu a po delší době jsme s partnerem měli styk. Vše probíhalo normálně, akorát v moment kdy se jde na věc jsme narazili na problém… a to takový že se prostě nějak do mě nemohl vejít… nakonec se to povedlo, ale bylo to všechno ze začátku dosti podobné jako u prvního sexu i partner pak říkal že jsem byla až moc úzká.

Jak je tohle možné? Styk jsme měli cca po 2-3 týdnech, za takovou krátkou dobu se pochva až tak stáhla?
Nemůže úzká pochva způsobovat nějaké komplikace při porodu a pokud ano, co bych měla dělat jako prevenci? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
1.12.20 22:38

Spíš krátká příprava a malé vzrušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
1.12.20 23:02

Ja bych bez epina nebo aniballu rodit nešla. To by mohla být pro tebe prevence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
1.12.20 23:05

Tak je to těhotenství a jiný stav. Děloha se zvětšuje. možná krátká příprava nebo nedostatečná lubrikace. A porodu bych se nebála. Hormony udělají svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
2.12.20 06:41

Já si myslím, že je to podvědomě způsobené psychikou ženy. V prvním těhotenství jsem to neměla a sex jsem si užívala, druhé bylo problematické a taky nám to nešlo. Měla jsem strach o malou a z předčasného porodu. Připrav se na tenhle stav i po porodu, může trvat i delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
2.12.20 08:09

Po dvou až třech týdnech jsem také zúžená a partner má problém se do mě dosrat. A to jsem nikdy těhotná nebyla. Takže mi na to nepřipadá nic neobvyklého. Ale pokud se ti to jindy nestalo, bude to asi malým vzrušením nebo psychikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat