Zvedá zadeček u pasení koníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peetulina
Nováček 4 příspěvky 16.11.18 11:36
Zvedá zadeček u pasení koníků

Ahojky :mavam: dcera (4,5 měsíce) mi při pasení koníků začla zvedat zadeček a kolínka dáva pod sebe, znamená to že už se bude plazit? Ještě se nepřetáčí na břicho ani na bok. Slyšela jsem, že než se začne plazit, musí se umět přetočit, tak by mě zajímalo co je na tom pravdy.

Reakce:
pannda
Kelišová 6647 příspěvků 33 inzerátů 16.11.18 12:02

Neznamená to, že se bude plazit…prostě to tak má, neboj, vše ostatní bude postupně vyvojove následovat

P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 16.11.18 12:04

@Peetulina Uvidíš. Hlavně neřeš, co dítě musí a nemusí. Každé je jiné. Dej jí čas a prostor. Naší je 4,5 měsíce a přetáčí se teprve týden. Zvládá na jednu stranu sama. A na druhou zvládá na bok, ale zatím jí ještě kousek chybí aby se přetočila.

Peetulina
Nováček 4 příspěvky 16.11.18 13:10

@P4ja Jo já to nějak neřeším, spíš mě zajímalo, zda se může plazit, když se neotáčí. Ale doktorka říkala, že je hodně pohyblivá, takže jsem úplně v pohodě :lol:

P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 16.11.18 13:13

@Peetulina Tak pokud to zvládne, pak asi ano. Pokud ji nepostrkuješ a dělá to sama :) Je taky možné, že tohle bude dělat ještě dlouho, a že se začne otáčet a teprve potom plazit, uvidíš :)
Ono vše je tedy vše možné , jako diskuze, kdy pisatelka psala, že jim 4,5 měs dítě sedí a chodí. A pak z ní vylezlo, že ho posazují a přidržují aby se nekymácelo :zed:

Peetulina
Nováček 4 příspěvky 16.11.18 20:35

@P4ja Nee všechno dělá sama, do ničeho ji nenutím, pěkně ať si na vše přijde sama, času má dost :) to postrkování nemám ráda i chodítka a podobné vynálezy :zed:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 16.11.18 20:43

@Peetulina naše to taky dělala, taky jsem si říkala, že asi začne brzo lézt, ale nakonec to trvalo (plazení vynechala uplně)… A to už se i pretacela na bříško. Tak uvidíš. Ale myslím, že se nemusíš bát a stihne to přetáčení dřív. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >