Zvracející dítě v autě

548
10.8.20 16:30

zvracejici dite v aute

Zdravim, treba nekdo resil to same… mame chlapecka 1 rok korigo a 1 rok a 2 mesice bio.. kazdou cestu v aute zvraci ( jenom po ceste v aute ). Je schopny zvracet po peti minutach jizdy i po padesati minutach, klidne ho nevolnost i vzbudi a hodi savli :-(( na hodinovy jizde udelame dve, tri pauzy a stejne je to k nicemu. Kynedril jsem koukala je mozny dat az od dvou let.. :-/ jeste budu konzultovat s dr, ale treba nekdo poradi :-)
zmena smeru autosedacky nepomohla.
prosim odpovedi pouze k tematu. nic v duchu nejezdit autem, dekuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
544
10.8.20 16:34

Mně začal prcek zvracet ze dne na den v roce a trictvrte. A to jízdu autem má rád. Doktorka mi poradila homeopatika Coculine (myslím, že se to takto píše). Nám sice nezabrala, ale třeba Vám pomůžou. Když nezabrala, dovolila nám doktorka už kinedryl. Ale dávám ho jen na delší cesty. Na ty menší dávám dolu přední sedačku, takže prcek vidí předním oknem ven, i když sedí vzadu, a myslím, že to pomáhá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
10.8.20 16:37

Zkusila jsi dát autosedačku na přední sedadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
10.8.20 16:41

@Euforia Od malička trpím nevolnostma v MHD i v autě, stačí mi 15 minut v autobusu a sem celá zelená. Máma mi dávala od mala kinedryl jinak měli pozvracený auto a musím ho mít i teď. Zeptala bych se doktorky ale klidně bych mu ten kinedryl dala třeba jen čtvrtku a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22271
10.8.20 16:49

Já to mám odmala a nikdy jsem se toho v autě nezbavila. Když mi to nesedne, je mi zle po pár kilometrech. Může být, že se toho nikdy prostě nezbaví a budete muset zkoušet Kinedryl nebo něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
10.8.20 16:50

Řešila jsem když měla dcera rok a půl. Doktorka mě řekla, že ji můžu dát ctvrtku kinedrilu a do okna plinku aby neviděla ven. Protismeru to bylo o něco lepší. Po směru vůbec a na předním sedadle vozim opravdu jen výjimečně když jedu sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
10.8.20 17:10

Synovi, i když už trošku většímu, se také najednou začalo dělat v autě špatně, klidně i po 10 minutách. Řešíme tak, že sedí na předním sedadle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
10.8.20 17:14

Uff, to musí být nepříjemné… :-(
Možná to bude blbost, ale třeba by se to dalo vyzkoušet - trénink jako se psem. Jet pár minut, třeba kolem baráku, zastavit ještě dřív než mu začne být zle, pro dnešek hotovo a zítra zase. Jezdit takhle krátké úseky každý den, dokud nebude vědět, že je to ok. A pak postupně prodlužovat dobu jízdy. Vždy jen o malý kousek. A vždy jen do doby, než mu začne být zle. Aby si začal spojovat novou zkušenost - že mu zle být nemusí.
Dávám hračky a knížky na čtení, zpíváme si.
No, držím palce, snad se to podaří nějak vychytat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
10.8.20 17:30

Ještě mě někdo doporučoval lízátka, myslím že zazvorová :think: moje starší když byla malá tak v autě v pohodě a teď od 8 roku taky sotva ujedem pár km už ji je zle, hodně větráme a dáváme též Kinedryl, ale je po něm dost ospalá :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.8.20 17:34

Clony do oken auta, to se mi taky zdá, že trochu pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3549
10.8.20 17:36

Dcera měla nějaká homeopatika (k prdu), zkoušeli jsme zázvorový čaj, taky nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6113
10.8.20 17:44

Pokud to u vás auto dovolí dejte autosedačku na prostřední zadní sedadlo, uvidí dopředu a to na nevolnost hodně pomáhá. Taky doporučuji neprobírat v autě „těžká“ témata, ségře dcera přestala v autě zvracet když s manželem přestali probírat v autě výbušná témata typu finance a návštěva tchyně. Taky je potřeba zkontrolovat jestli nemáte v autě nějakou vůni. Třeba když si půjčuji auto od švagrové tak musím její auto „vyčistit“ má tam několik voňavých pitomostí a z těch je mi blivno i když řídím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
10.8.20 18:09

Nas nezvraci ale je mu blbe. Koupili jdme ty specialni lizatka, ale jsou hnusna:( nicmene jsem zjistila ze pomaha jakekoliv lizatko/bonbon…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13467
10.8.20 18:23

U nás je blbě mně. Mně pomáhá hlídat si co jím před cestou, vypnutá klimatizace (to je obr zlo), žádné vůně v autě. A hlavně jízda po směru, vepředu nebo uprostřed v zadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
10.8.20 18:33

Nám kluk zvrací po mléčných výrobcích (včetně Sunaru), takže zkus před jízdou nedávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama