Zvracení - opravdu extrém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 17:15
zvraceni-opravdu extrem

Ahoj holky,

rada bych vas poprosila o radu. Jsem v sedmem tydnu tehotenstvi, na kontrolu jsem teprve objednana…ale uz druhy tyden zvracim fakt hodne. Dneska uz devetkrat, neudrzim ani lzicku caje.Mam tu 21 mesicniho syna a potrebuju trochu fungovat. V prvnim tehotenstvi mi pomahal Emesin, ted ale vubec…z drivejsich-i neuspesnych-tehotenstvi vim, ze ani Torecan, co mi pripadne da doktor, mi nepomaha.Ale ted uz je to extrem, letela jsem zvracet, i kdyz jsem synovi delala caj…

Nevite, co s tim? Nemate nejaka dobrou radu?

Syn je dnes cely den na pohadkach, nebo jsem ho uspala…ale to nemohu x mesicu…od listopadu teda bude v jeslich kazdy den, tak aspon neco…ale ja jsem fakt vyrizena mrtvola :-(

A omlouvam se, ze pisu jak hotentot-jsem na mobilu a nemam silu opravovat. Diky za pochopeni :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.10.14 17:35

Zkoušela jsi studené, cucat led, ledově vychlazenou kolu, vychlazený zázvorový čaj? Mně na nevolnosti pomáhal dobře vychlazený staropramen lemon. Začíná sezona citrusů, ty taky mohou pomoci, mandarinky, pomeranče, citrony…
A zašla bych k dr, že něco nefungovalo dřív neznamená, že to nebude fungovat teď, každé těhotenství je jiné.

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 17:39

Ledové ano… ale citrusy? To mě nenapadlo… no, v tomhle týdnu jdu. Já nechtěla dřív kvůli tomu, že se nechci nervovat, jestli už bude srdce, nebo ne atd. Ale už se fakt horko těžko plazím sama, natož s malým synem :? Ještě, že on je tak hodný… Mám strach, že skončím na kapačkách, to se mi stalo v úplně prvním těhotenství (nedopadlo dobře) ve 12tt… u Apolináře jsem ležela na kapačkách týden. Ach jo.

Zkusím ty citrusy, děkuju :palec:

harpyje
Extra třída :D 10690 příspěvků 13.10.14 17:48

Studené ano, mně pomáhaly energetické nápoje- hodně studené, nebo zledovatělé. ne, že bych je zrovna vyhledávala, ale zas mi dodaly energii, protože čím jsem byla vyčerpanější, tím víc jsem zvracela.

Chtělo to vychytat, jak na to, halvně si hlídat vyčerpanost :hug: I když to tak nevypadá, fakt si pamatuju, že se to vychytává blbě :)
:hug:

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 17:51
@harpyje píše:
Studené ano, mně pomáhaly energetické nápoje- hodně studené, nebo zledovatělé. ne, že bych je zrovna vyhledávala, ale zas mi dodaly energii, protože čím jsem byla vyčerpanější, tím víc jsem zvracela.Chtělo to vychytat, jak na to, halvně si hlídat vyčerpanost :hug: I když to tak nevypadá, fakt si pamatuju, že se to vychytává blbě :) :hug:

To je dobrý nápad, zkusím. Jdu zavolat manželovi, ať mi po cestě domů nakoupí :mrgreen:

Je to mazec, jsem fakt hodně „blicí“… takže si to užívám neskutečně od samého začátku. Už jsem uvažovala i nad hroznovým cukrem… :think:

AAA02
Závislačka 3502 příspěvků 13.10.14 17:52

@quickyq - zvracela jsem cely den a ze vseho. Nakoupila jsem nutridrinky a popijela jsem po trosickach asi jeden a pul denne. Chlazene z lednice. Obcas fungovaly bombony. Ale vetsinou vse letelo neskutecnou rychlosti. I koupelna v 2+1 byla daleko. Stavalo se mi, ze treba tri dny jsem byla jen na tom jednom nutraci, a pak bylo par dni, kdyz jsem neco malinko zvladla pozrit a pak znova Obdobi nutridrinku a to se stridalo. Do nemocky jsem fakt nechtela, ale kdybych tam zasla, tak si me urcite nechaji. Prezila jsem tri mesice hruzy a pak se to postupne lepsilo… Ke konci tehu jsem zvracela treba uz jen jednou tydne.
Ty stavy ti fakt nezavidim! Bylo to strasne

Zkus radej prvni ty nutridrinky, maji nejake vitaminy a mineraly, treba jen lok a za hodku dalsi. Pokud to v sobe udrzis, je to zdravejsi nez ty energydrinky, to je svinstvo a pujde to mimcu

Příspěvek upraven 13.10.14 v 17:58

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.10.14 17:56

Já na to takt hodně trpěla, nepomohlo nic. Otěhotněla jsem když bylo malé 15měsíců, zhubla jsem 11kg. Bylo mi špatně úplně ze všeho. Teď jsem 27.týden, už je to lepší, třeba týden je to dobrý, ale pak zase 3 dny děsný.

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 17:57
@AAA02 píše:
@quickyq - zvracela jsem cely den a ze vseho. Nakoupila jsem nutridrinky a popijela jsem po trosickach asi jeden a pul denne. Chlazene z lednice. Obcas fungovaly bombony. Ale vetsinou vse letelo neskutecnou rychlosti. I koupelna v 2+1 byla daleko. Stavalo se mi, ze treba tri dny jsem byla jen na tom jednom nutraci, a pak bylo par dni, kdyz jsem neco malinko zvladla pozrit a pak znova Obdobi nutridrinku a to se stridalo. Do nemocky jsem fakt nechtela, ale kdybych tam zasla, tak si me urcite nechaji. Prezila jsem tri mesice hruzy a pak se to postupne lepsilo… Ke konci tehu jsem zvracela treba uz jen jednou tydne.
Ty stavy ti fakt nezavidim! Bylo to strasne

Jako bys popisovala přesně mě… a to mě čeká ještě horší… akorát ležím u počítače na chladné zemi a dítě v postýlce pije mléko, aby byl v klidu, než dojde tatínek :(

Kdyby šlo jen o mně, tak to nějak zvládnu, mě hlavně trápí syn, že se mu nevěnuju, odkládám ho k pohádce/do postýlky… :( Ach jo… doufám, že mi nějaké rady zaberou :zed:

AAA02
Závislačka 3502 příspěvků 13.10.14 18:02

@quickyq - ja tak zvracela u prvniho tehu a lezela jsem jak troska. Otehotnela jsem pak v 7 mes. male a to uz jsem zvracela nastesti malo. Ale bylo neprijemne, jak se mi mala drapala po noze a ja zvracela v kuchyni, protoze jsem ji nestihla dat do ohradky, aby se mi mezi tim nezranila.

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 18:11

Jo, me syn splachuje, kdyz zvracim a dela, ze zvraci taky…strasny fakt.

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 13.10.14 18:27

Moje sestra také příšerně zvracela. Po porodu měla o 4 kg méně, než před otěhotněním. U druhého těhotenství jí napsal gynekolog čípky proti zvracení. Jinak jí nepomohlo nic…

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.10.14 18:31
@Levandule121 píše:
Moje sestra také příšerně zvracela. Po porodu měla o 4 kg méně, než před otěhotněním. U druhého těhotenství jí napsal gynekolog čípky proti zvracení. Jinak jí nepomohlo nic…

Ty torecanove cipky u syna jsem prave mela a nic…muz dovezl redbull, mandarinky, chladim…a treba mi dr. vymysli jeste neco…

harpyje
Extra třída :D 10690 příspěvků 13.10.14 18:55

@quickyq - jo jsem blbá, chtěla jsem napsat nutri drinky, ne energetiké - prostě něco spíš pro sportovce na doplnění energie, aby to nemělo složení samý kofein doplněný různýma stabilizátorama.

kupovala jsem nějaký nutridrink v prášku - vyšlo to výrazně ekonomičtěji, mrazila/chladila jsem si to potroškách naředěné vodou - celkově jsem si to mnohem vícc ředila než bylo doporučené na obalu, protže tak koncentrované bych to vyblila :D

drž se

har.

edit- fakt se omlouvám, že jsem tě zblbla- redbull určitě vyzkooušej, jeden ti neuškodí, ale pak přejdi na nějaký nutridrink :)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 13.10.14 19:04

Já naštěstí nebyla vyloženě blicí, ale bylo mi zle do 4.m od rána do večera. Zvracela jsem spolehlivě jen po kyselém, takže o citrusech bych si mohla nechat zdát :) A jediný, co mi pomohlo, bylo jíst jen to, na co mám chuť, resp. aspoň to, z čeho se mi hned nenavaluje. I kdyby to měla být Indulona, obrazně řečeno. Takže jsem běžně byla pár dní jen na pizze nebo na číně, nic jinýho prostě žaludek nevzal. A hromadu masa :lol: Před otěhotněním skoro vegetarián a najednou jsem z polívky vyjídala kuřecí srdíčka :roll:

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 14.10.14 08:58
@harpyje píše:
@quickyq - jo jsem blbá, chtěla jsem napsat nutri drinky, ne energetiké - prostě něco spíš pro sportovce na doplnění energie, aby to nemělo složení samý kofein doplněný různýma stabilizátorama.

kupovala jsem nějaký nutridrink v prášku - vyšlo to výrazně ekonomičtěji, mrazila/chladila jsem si to potroškách naředěné vodou - celkově jsem si to mnohem vícc ředila než bylo doporučené na obalu, protže tak koncentrované bych to vyblila :D

drž se

har.

edit- fakt se omlouvám, že jsem tě zblbla- redbull určitě vyzkooušej, jeden ti neuškodí, ale pak přejdi na nějaký nutridrink :)

Jasný, v pohodě… já si říkala, že taurin nebude úplně ono… ale zkusit se má všechno. Já mám obecně Redbull ráda a jeden nic nezkazí… třeba mi fakt pomůže. Chystám se na něj. Od rána už zase tři zvracení za mnou. Je to mazec :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >