Zvracení,ale negativní test

19.7.15 18:11

Zvracení,ale negativní test

Ahojky, zakládám nové témá, protože když se zeptám někde jinde, tak mi nikdo neodpoví :zed:
Už je mi 5. den na zvracení z toho jsem předevčírem dokonce zvracela a dneska to není o nic lepší, bolí mě prsa a předevčírem v práci jsem měla křeče na jednom váječníku, nemohla jsem ani chodit tak jsem si musela dát ibalgin a dneska je to zase dobrý, těhu test negativní, ale mám ještě 7 dní do očekáváné menzes…je mi divný že zvracím a přitom je test negativní…nechápu :think: :think: a čípek mám pořád od ovulace dole, je měkký a stále mám bílí výtok :think: předem děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2307
19.7.15 18:21

Testovala bych pozdeji. Mas jeste 7 dni do MS, tak test ti ted jeste neukaze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 18:24

Tady mám ovulační test kterej je slabě pozitivní už 10 dní :D akorát dneska o trochu víc silnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11394
19.7.15 18:43

@Ivet.Leitnerová ovulační test máš negativní. Můžeš ho mít takhle celý cyklus a není to nic divného. Pozitivní ovulační test je, že čárka je stejně silná jako tak kontrolní nebo silnější. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 18:54

Aha takže bud ovulace neproběhla vubec, což je blbost, pac jsem mela ovulku podle hlenu..myslim ze ovu testy comfort jsou na houby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
19.7.15 18:56

Myslím, že když máš sedm dní do MS tak to není těhotenská nevolnost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 18:58

Jakto 5 den se uhnizduje v deloze a zrovna ja jsem naposledy zvracela v roce 2009 od te doby :nevim: :nevim: nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
19.7.15 19:29

Ovulační test pozitivní rozhodně nemáš, nevím jestli si četla příbalový leták, ale čárka na ovulačním testu musí být stejně silná či silnější než kontrolní a pak teprve probíhá ovulace, která ani nemusí ve výsledku být.
I kdyby si těhotná byla, tak určitě nezvracíš z těhotenství, vajíčko se uhnizďuje nejdříve za 6-7 dní a hcg, které způsobuje ony nevolnosti za a) je v krvi teprve kolem 9 dne po oplodnění a za b) těhotenský test by ho zaručeně detekoval ve výši, která bude způsobovat onu nevolnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 19:40

Ale já jsem už 11 den po oplodneni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
19.7.15 19:40

Pokud doufáš, že jsi těhotná, tak zrovna ibalgin nebyl tou nejlepší volbou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 19:43

Nebylo nic jineho pri ruce-byla jsem v praci a ta bolest byla nesnesitelna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
19.7.15 19:49

@Ivet.Leitnerová takových situaci v těhotenství, při porodu nebo kojení ještě zažiješ a budeš je muset zvládnout bez léků, ale je to tvoje volba, přečti si příbalový leták

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5679
19.7.15 19:50

Bohuzel je i jina varianta a to je viroza..u nas teda aspon radi ve velkem :( me uz je 5dni zle a dnes rano mi bylo na zvraceni.. jsou strasne horka a nekdy muze byt zle i z toho..ale i tak drzim pesti at ti to vyjde. Ja kdyz byla 2× tehu, me ukázal test slabounkou carku uz 8 DPO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 19:51
:pocitac: :zed: :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
19.7.15 19:55

Nebereš femibion? :D mě bylo takhle zle když jsme ho brala a snažili jsme se o mimi - říkala jsem si já jsme 100% těhu a nebyla jsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama