Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Maminky z Prahy a okoli. Termin porodu jaro- leto-podzim 2018.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Nickiess píše:
Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna[/citac
Gratulka k holcicce
@Elisabethka Díky za příspěvek. Také jsem právě slyšela, že v Neratovicích to tak je a celkově jsem na tuhle porodnici slyšela jen samou chválu, takže o ní hodně přemýšlím. Mají navíc na jednom pokoji i vanu, kterou můžeš využívat při porodu, což bych moc chtěla. Jediné, čeho se bojím, že v případě nějaké komplikace s miminkem určitě nemají takové vybavení a zkušenosti jako v Podolí nebo U Apolináře.
@misakmiki píše:
@Elisabethka Děkuji za přivítání a také gratuluji! K té porodnici - pro mě je třeba důležité i to, abych byla od přijetí do nemocnice na jednom pokoji a to sama (resp. se svým manželem, kterého tam nechají po celou dobu). Nedokážu si představit, že bych byla na nějakém přijímacím pokoji s dalšími ženami (a bez manžela) a pak až se to rozběhne se měla někam přesouvat. A to prý tak ve většině pražských porodnic je…?
V Neratovicich jsem byla na jednom pokoji sama s manzelem po celou dobu porodu. Nikam jsem se nepresouvala.Mela jsem sprchu i wc sama pro sebe.Po porodu za 2 hod jsem presla s miminkem na vlastni pokoj.To uz byl placeny nadstandard.
@Kristyna.tyna Já!!!
Podle poslední MS mi vychází termín 11.8., ale asi se to maličko posune, na minulém UTZ mi vycházelo 12.8… A uvidíme, kdy to bude pak ve skutečnosti
Kdy máš ty?
@Kristyna.tyna píše:
Holcicky ktera ma termin v srpnu? Nejak se uz ztracim
Podle tehu kalkulačky bych měla rodit 20.8. a přesně to budu vědět snad už tento pátek ![]()
Holcicky ktera ma termin v srpnu? Nejak se uz ztracim ![]()
Ja jsem ted 13+0, no necekala jsem, ze mi to pohlavi uz reknou
ale zvedava jsem od zacatku!
@misakmiki píše:
@RiaMarie Jsem 9tt, tak už se to taky blíží. Ale jak jsem po tom umělku a začátek je dost rizikový, tak se bojím každé kontroly. Ale snažím se myslet pozitivně, vesele vybírat jména, porodnici, postýlku, atd.V kolikátém týdnu jsi ty?
Já jdu v pátek na další kontrolu, kde terve zřejmě určí stáří mimise
můj odhad je tak 6.tyden… Na kontroly chodím každý týden
snad teď na potřetí už bude zřejmé co a jak…
Moc gratuluji Niky
ja jdu 24.1 tak sem zvedava zda mi uz povi pohlavi
jinak u nas silvestr byl vcelku fajn. Vsichni kamaradi to vedeli a navic se u nas pilo uz od 16 a po pulnoci se vsichni taktne odebrali domu a my sli s manzelem v klidu spat ![]()
@RiaMarie Jsem 9tt, tak už se to taky blíží. Ale jak jsem po tom umělku a začátek je dost rizikový, tak se bojím každé kontroly. Ale snažím se myslet pozitivně, vesele vybírat jména, porodnici, postýlku, atd.
V kolikátém týdnu jsi ty?
@misakmiki píše:
@Nickiess Jee, to je krása! Tak moc gratuluji, ať jde vše dále jak má!![]()
Už se těším až budu ve stejné fázi jak ty, ten první trimestr mě stresuje…
A ty jsi v kolikátém týdnů?;-)
@Nickiess Jee, to je krása! Tak moc gratuluji, ať jde vše dále jak má!
Už se těším až budu ve stejné fázi jak ty, ten první trimestr mě stresuje…
@Nickiess píše:
Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna
Gratuluji hrdá maminko ![]()
Doufám že nám to všem tak pěkně dopadne ![]()
Ikdyz můj drahý si přeje strašně moc chlapecka ![]()
Všem přeji krásný a úspěšný rok 2018 ![]()
Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna ![]()
Návštěvy uživatelů
- GirlsNick , 13.1.24 18:57
- Lulisek555 , 25.12.20 16:43
- gigioo , 23.4.20 17:18
- JustinaS , 6.3.20 15:34
- naplasticka , 24.8.19 14:03
- Mannu , 5.8.19 13:56
- babadede , 3.3.19 16:57
- Pfr , 7.1.19 09:07
- Mikejla_a , 9.12.18 23:41
- Vejunna , 25.11.18 11:56
- Kristyna.tyna , 4.10.18 17:16
- Michaelasv. , 3.10.18 06:18
- Endy7 , 25.9.18 11:24
- Vorvinka , 20.9.18 08:46
- Kvetinka_kvetinka , 14.9.18 20:01
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Velké zpoždění a dlouhá menstruace
- 25.6.26 06:42
- Anonymní
- 3
Iphone 11 pro - magsafe
- 25.6.26 04:52
- Anonymní
- 3
Kde jsou všechny ty ženské dvojice?
- 25.6.26 09:39
- Křivý pyj
- 44
PPROM 28. TT
- 25.6.26 09:19
- Neboj
- 3
Přibírání v těhotenství
- 25.6.26 07:19
- arinecka
- 9
Vyrážka, alergie nebo 5. nemoc, synovi je...
- 25.6.26 08:44
- vedma007
- 7
Muži mi často napíšou, že nejsem jejich...
- 25.6.26 09:43
- Jana6018
- 93
Kefírová zrna: Neměl byste někdo přebytek...
- 24.6.26 18:31
- Mala.ještěrka
- 1
Proč nemůžeme mít po 2 letech vztahu sex?
- 25.6.26 08:14
- arinecka
- 14
Jak vypadá a kdo je mužatka?
- 25.6.26 09:40
- vedma007
- 66
Nové příspěvky
Muži mi často napíšou, že nejsem jejich...
- 25.6.26 09:43
- Jana6018
- 93
Jak vypadá a kdo je mužatka?
- 25.6.26 09:40
- vedma007
- 66
Milenky sem nová diskuze
- 25.6.26 09:40
- Velryba černá
- 114080
Kde jsou všechny ty ženské dvojice?
- 25.6.26 09:39
- Křivý pyj
- 44
Jaká vlasová kosmetika je na trhu...
- 25.6.26 09:38
- hannidos23
- 76
Kde dobře koupit zrnkovou kávu do kávovaru
- 25.6.26 09:37
- Jollys
- 72
Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026
- 25.6.26 09:28
- Inge
- 2677
Se sluchátky nemluvím
- 25.6.26 09:26
- JoHoP
- 167
IVF - ET/KET 2026
- 25.6.26 09:24
- Lotyyy
- 5275
PPROM 28. TT
- 25.6.26 09:19
- Neboj
- 3