Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Maminky z Prahy a okoli. Termin porodu jaro- leto-podzim 2018.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

4853
2.1.18 17:09
@Nickiess píše:
Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna :-) [/citac
Gratulka k holcicce :hug:
215
2.1.18 17:09

@Elisabethka Díky za příspěvek. Také jsem právě slyšela, že v Neratovicích to tak je a celkově jsem na tuhle porodnici slyšela jen samou chválu, takže o ní hodně přemýšlím. Mají navíc na jednom pokoji i vanu, kterou můžeš využívat při porodu, což bych moc chtěla. Jediné, čeho se bojím, že v případě nějaké komplikace s miminkem určitě nemají takové vybavení a zkušenosti jako v Podolí nebo U Apolináře.

4853
2.1.18 17:03
@misakmiki píše:
@Elisabethka Děkuji za přivítání a také gratuluji! K té porodnici - pro mě je třeba důležité i to, abych byla od přijetí do nemocnice na jednom pokoji a to sama (resp. se svým manželem, kterého tam nechají po celou dobu). Nedokážu si představit, že bych byla na nějakém přijímacím pokoji s dalšími ženami (a bez manžela) a pak až se to rozběhne se měla někam přesouvat. A to prý tak ve většině pražských porodnic je…?

V Neratovicich jsem byla na jednom pokoji sama s manzelem po celou dobu porodu. Nikam jsem se nepresouvala.Mela jsem sprchu i wc sama pro sebe.Po porodu za 2 hod jsem presla s miminkem na vlastni pokoj.To uz byl placeny nadstandard.

215
2.1.18 15:16

@Kristyna.tyna Já!!! 8) Podle poslední MS mi vychází termín 11.8., ale asi se to maličko posune, na minulém UTZ mi vycházelo 12.8… A uvidíme, kdy to bude pak ve skutečnosti :lol: Kdy máš ty?

652
2.1.18 15:14
@Kristyna.tyna píše:
Holcicky ktera ma termin v srpnu? Nejak se uz ztracim :P

Podle tehu kalkulačky bych měla rodit 20.8. a přesně to budu vědět snad už tento pátek :-)

2.1.18 14:47

Holcicky ktera ma termin v srpnu? Nejak se uz ztracim :P

135
2.1.18 14:37

Ja jsem ted 13+0, no necekala jsem, ze mi to pohlavi uz reknou :-) ale zvedava jsem od zacatku!

652
2.1.18 13:48
@misakmiki píše:
@RiaMarie Jsem 9tt, tak už se to taky blíží. Ale jak jsem po tom umělku a začátek je dost rizikový, tak se bojím každé kontroly. Ale snažím se myslet pozitivně, vesele vybírat jména, porodnici, postýlku, atd. :lol: V kolikátém týdnu jsi ty?

Já jdu v pátek na další kontrolu, kde terve zřejmě určí stáří mimise :-) můj odhad je tak 6.tyden… Na kontroly chodím každý týden :-) snad teď na potřetí už bude zřejmé co a jak…

2.1.18 12:54

Moc gratuluji Niky :palec: ja jdu 24.1 tak sem zvedava zda mi uz povi pohlavi :think: jinak u nas silvestr byl vcelku fajn. Vsichni kamaradi to vedeli a navic se u nas pilo uz od 16 a po pulnoci se vsichni taktne odebrali domu a my sli s manzelem v klidu spat :P

215
2.1.18 12:52

@RiaMarie Jsem 9tt, tak už se to taky blíží. Ale jak jsem po tom umělku a začátek je dost rizikový, tak se bojím každé kontroly. Ale snažím se myslet pozitivně, vesele vybírat jména, porodnici, postýlku, atd. :lol: V kolikátém týdnu jsi ty?

652
2.1.18 12:31
@misakmiki píše:
@Nickiess Jee, to je krása! Tak moc gratuluji, ať jde vše dále jak má! :hug: :srdce: Už se těším až budu ve stejné fázi jak ty, ten první trimestr mě stresuje…

A ty jsi v kolikátém týdnů?;-)

215
2.1.18 12:29

@Nickiess Jee, to je krása! Tak moc gratuluji, ať jde vše dále jak má! :hug: :srdce: Už se těším až budu ve stejné fázi jak ty, ten první trimestr mě stresuje…

652
2.1.18 12:28
@Nickiess píše:
Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna :-)

Gratuluji hrdá maminko ;-)
Doufám že nám to všem tak pěkně dopadne :-)
Ikdyz můj drahý si přeje strašně moc chlapecka :-)
Všem přeji krásný a úspěšný rok 2018 :kytka:

135
2.1.18 12:08

Ahojky, preju stastny rok 2018 vsem! Holky, byla jsem dnes na screeningu, je negativni, vse se zda byt OK. Termin porodu upraven na 10.7. Velikost od hlavy k zadecku 67 mm, miminko je hodne aktivni a vypada to na holcicku! jsem stastna :-)

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny