Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Hauck Malibu XL

  • (5)
  • 1 recenze

Celkové hodnocení: Hauck Malibu XL

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 1x

Hodnocení podle počtu hvězd

1
0
0
0
0

Zkušenosti: Hauck Malibu XL

Velikost písma:
922
20.6.15 23:35

Zatím mám pár dní, ale jsem spokojená, hlavně protože je lehký. Kočárek dost často skládám do auta a na tu lehkost si fakt nemůžu zvyknout. Složím dvěma rukama a rozložím jednou. Je pro vyšší rodiče (nelze ale polohovat třeba pro nižší babičku), lehce se veze jednou rukou, mohl mít větší košík, ale i tak je to takový střed. Madlo před dítětem se dá odepnout a je tam ještě kloub. Velice jsem byla překvapena z úplně hladkých koleček, ale zatím OK, má odpružení, tak asi proto. Jsem ale zklamána, že nebyla pláštěnka a nánožník součást kočárku. Taky jsem překvapená, že tento kočárek jsem nikde neviděla naživo - všichni mají na prodejnách pořád to samé a takový poklad je zákazníkovi utajen. Mohla jsem ho mít už dřív nenajít ho alespoň na netu.

Výhody:

lehký
skladný
dobře se manévruje
velká stříška
pro vysoké rodiče, neokoukaný, odnímatelné madlo, koš na nákup, držák na pití

Nevýhody:

není i proti směru jízdy
není k němu pláštěnka a nánožník
mohly být gumové kolečka