Babi, dědo, přišel Ježíšek: 8 tipů na dárky pro prarodiče

Rozdávají nejen ty nejpozornější dárky, ale také sváteční pohodu a podporu v předvánočním shonu. Proto je načase jim prarodičům pod stromečkem ukázat, jak si jejich pomoci vážíte. Připravili jsme pro vás hned osm tipů na dárky, které potěší babičku i dědečka.

*
Zdroj: wobenzym.cz
Pro dárek do lékárny 1/8

Vitamíny a doplňky stravy se pod stromečkem neztratí. Pokud si s balením dárku vyhrajete a k vitamínům přidáte teplé bačkory nebo deku, dárek bude hned originálnější.

*
Zdroj: https://www.lekarnahartmann.cz/produkt/veroval-tlakomer-s-ekg
Zdraví na prvním místě 2/8

Radost udělá i kvalitní tlakoměr. Veroval tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie. Příbuzní si oddychnou, že je o jejich milované postaráno a při návštěvě doktora dostane dědeček navíc i pochvalu. Za výhodnou cenu ho pořídíte v Lékárně HARTMANN.

*
Zdroj: babickarstvi.cz
Bylo, nebylo... 3/8

Knížka, která vypráví o tom, co bylo tenkrát, když byla babička ještě malá. K dostání je také varianta pro dědečka a maminku.

*
Zdroj: oxalis.cz
Pro chladné večery 4/8

Hezkou čajovou konvičkou s dobrým čajem nikdy nic nezkazíte. Oblíbené jsou také pečené čaje, které hravě zvládnete během pár hodin připravit i doma. Inspirujte se jablkovým čajem v našich receptech.

*
Zdroj: operaplus.cz
Divadelní představení 5/8

Lístky do divadla na oblíbenou tragédii od Shakespeara? Proč ne. A pokud nenavštívili prarodiče multikino, i takové vstupenky mohou být zajímavým a nezapomenutelným dárkem. Na kupu popcornu určitě nezapomenou.

*
Zdroj: rodinnebaleni.cz
Pro sladké spaní 6/8

Ložní prádlo je univerzálním dárkem. Spíme pod ním všichni. Vzpomeňte si na odstín ložnice nebo na oblíbenou barvu dědečka. Pod nově povlečenými duchnami se spí skvěle.

*
Zdroj: shutterstock.com
Gastro zážitek 7/8

Vyměňte koš s jídlem za dárkový poukaz do cukrárny. Procházku městem s příjemným zakončením si užijete i vy.

*
Zdroj: babickarstvi.cz
Dárek pro všechny 8/8

Stolní hra určená přímo pro babičku s dědečkem. Při hraní si tak celá rodina zavzpomíná a prozkoumá i to největší tajemství rodinné historie.

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
918
11.12.17 20:40

Jsem už stará babička, ale z toho nabízeného bych ocenila jen poukaz do cukrárny :)). Hlavně nic z lékárny, to je teda strašná představa…

  • Zmínit
  • Nahlásit
13848
11.12.17 17:42

@PenelopaW Doporučuji vystavit v Bazaru - určitě si najde zájemce, právě teď před Vánocemi shání knížku spousta lidí. :kytka:

Monika

  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
11.12.17 17:24

Máme doma jednu rozbalenou, ale nepopsanou knížku „Dědečku, vyprávěj“, kdyby měl někdo zájem ;-).

  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.12.17 12:24

Babičko vyprávěj

Jéé, tuhle knížku jsem dávala babičce loni a je úžasná.

  • Zmínit
  • Nahlásit