SOUTĚŽ: Vyhrajte multifunkční rychlovarnou konvici

Vyzkoušeli jsme několik chytrých rychlovarných konvic, které nyní můžete vyhrát a dostat do vlastní domácnosti. Bude vám bližší černá s elegantním designem nebo skleněná konvice, ve které připravíte nejen sypaný čaj, ale i jogurt nebo chutney? Napište nám do komentářů, jaká konvice vás nejvíce zaujala a proč by měla stát právě na vaší kuchyňské lince.

*
Martina: Je to ozdoba kuchyňské linky 1/4

Asi jako typická ženská dám hodně na design a teprve potom mě zajímá, co ta věcička vlastně umí. Konvici jsem si chtěla nechat a testovat sama, ale jakmile jsem ji ukázala mamce, doslova se do ní zamilovala. Takže konvici testuje ona.

A jaké jsou její poznatky? Strašně se jí líbí designově. Je pravda, že černá barva v kombinaci se stříbrnou působí elegantně a krásně. Podle maminčiných slov je to doslova ozdoba kuchyňské linky. Nejvíce však oceňuje možnost nastavení teploty od 40 do 100 stupňů, a zároveň udržení teploty po určitou dobu. „Je to výborné na vaření čaje, kávy, ale i na podlévání jídla při vaření,“ dodává mamka.

Další skvělou vychytávkou je, že když cinkne dvakrát, tak upozorní, že už je voda připravená. Jakmile se zapne, hned ukáže aktuální teplotu vody uvnitř. „Moc se mi líbí jednoduché otevírání konvice za pomoci tlačítka a také ochrana proti přehřátí. To znamená, že se nemůže stát, že bude ‚vařit' naprázdno,“ dodává.

Suma sumárum, naši jsou spokojení, já tak vyřešila velmi efektivně vánoční dárek a objevila značku, kterou jsem dosud ani neznala. Za sebe ještě musím dodat, že konvice je lehoučká a hrozně snadno se ovládá. Zvládne to i můj taťka, pro kterého jsou moderní technologie tak trochu španělská vesnice.

Vyhrajte 1× chytrou rychlovarnou konvici Philco v hodnotě 2 390 Kč

Napište nám do komentářů, jaká konvice vás nejvíce zaujala.

*
Jani: „Mami, teď to bouchne“ 2/4

Vezu novou konvici,“ oznámila jsem nadšeně muži do telefonu. Trochu se divil, protože ta, kterou jsme měli doposud, nebyla nijak stará a navíc byla béžová, což byl před několika měsíci můj hlavní požadavek. Barva vám ovšem dokonalý čaj nezajistí… a na ten si doma potrpíme.

Máme rádi sypaný, přičemž často ochutnáváme nové druhy. No a to právě bylo to, co mě na konvici Catler SP 8010 nadchlo tak, že jsem ji nutně musela mít. Mezi její vybavení patří sítko, do kterého čaj nasypete a vaříte ho rovnou v konvici. A aby toho štěstí nebylo málo, ještě má programy pojmenované podle druhů čaje, takže má voda správnou teplotu a po uvaření se odpočítává doba potřebná na vylouhování.

Doma jsem konvici vyndala z krabice, vypláchla a za dozoru 4leté dcerky poprvé spustila. Hleděly jsme na displej, který nemá nepříjemné barevné podsvícení, ale je prostě černý s bílými čísly a písmeny, což vítám. Jako první jsem navolila klasický ohřev vody na 100 stupňů Celsia. Ovládání je naprosto intuitivní, byť tedy v angličtině. Koukaly jsme a čekaly, jen dcera do ticha pronesla „Teď to bouchne!“ Když se teplota vyšplhala na požadovanou stovku, ozvala se konvice poměrně dost hlasitým zvukem. Obě jsme se lehce vyděsily, nicméně jsem se díky tomu přesvědčila, že mám v pořádku reflexy, jelikož jsem stihla zachytit dítko padající z malé židličky, kterou si přišouplo ke kuchyňské lince, aby na ten technologický zázrak dokonale vidělo.

Od první zkoušky jsme už uvařili nespočet čajů i káv. A to bez použití návodu. Ten jsem však pečlivě uschovala, protože konvice prý umí i chutney, svařák a cider… a v těchto případech už asi radu budu potřebovat.

Musím říct, že jsem s naším novým kuchyňským pomocníkem spokojená. Naprosto jediné mínus vidím v tom, že nerez a sklo jsou trochu horší na údržbu. Za ty dobré čaje mi to ale stojí.

Vyhrajte 1× elektrickou konvici Catler v hodnotě 4 990 Kč

Napište nám do komentářů, jaká konvice vás nejvíce zaujala.

*
Zuzi: Jako zaparkovat sporťák v kuchyni 3/4

Každý máme určitý sezónní koníček – někdo sjíždí rakouské Alpy, jiní se těší na teplé moře a surf, já se v zimě proměním v amatérského nadšence v pití čajů. Jsem vybavena celým kuchyňským šuplíkem, ve které se nachází sypané, kvetoucí, práškové i klasické pytlíkové čaje. A tak není divu, že po dvou sezonách odešla naše nebohá konvice.

Byla rychle nahrazena konvicí Sage, the smart kettle. Velkou výhodou je, že pomocí jednoho kliku nastavím požadovanou teplotu – navíc si nemusím opakovat rodinné pravidlo „zelený čaj na 80 °C, černý čaj a káva na 100 °C,“ jelikož jsou ke každé teplotě uvedené popisky, na jaký čaj se nejvíce hodí.

Co mě na konvici baví nejvíce, je otevírání. Vrchní víko se otevírá s elegancí střešní části cabrioletu. Oproti staré konvici nemusím novou vytahovat ze zásuvky, jelikož jde po dovaření čaje jednoduše vypnout. Navíc funkce „keep warm“ udrží uvařenou vodu horkou ještě dvacet minut. Poprvé se mi nestává, že bych vody ohřála moc a musela ji vylívat, jelikož ryska je průhledná a přesně vidím, kolik vody nalívám dovnitř.

Jediné, co mě při čajovém rituálu lehce znepokojuje, je průhledné víko, na kterém zůstávají sražené kapky vody. Chuť čaje připraveného na správnou teplotu mi to ale vynahrazuje.

Vyhrajte 1× rychlovarnou konvici s nastavením teploty Sage v hodnotě 3 290 Kč

Napište nám do komentářů, jaká konvice vás nejvíce zaujala.

*
Karolina: Konečně vařím bezpečně 4/4

Od rychlovarných konvic jsem toho dříve moc neočekávala. Postupem času jsem se ale zamilovala do čajů a začala si připravovat ty kvalitnější, sypané. V obchodech mi říkali, že klíčem k dobrému čaji je teplota vody. Pořídili jsme si přesto obyčejnou konvici se svíčkou. Vydržela několik let, pak nám ale odešla.

Jsem ráda za Sensor Intelligent Water Kettle – je to takový malý designový kousek, který se v naší starší kuchyni krásně vyjímá. Sklo a nerez je podle mého krásná kombinace a baví mě, že konvice není díky sklu tak ohmataná.

Na teplotu vody jsem dlouho ohledy nebrala. Vše se změnilo na rodinné návštěvě, kde jsem ochutnala stejný čaj, který jsme tehdy měli doma, a chutnal úplně jinak (a lépe). Během pár minut jsem pochopila, že je to teplotou vody.

Oceňuji možnost nastavení teploty podle druhu čaje i sítko, díky kterému připravím čaj přímo v konvici. Bála jsem se, že bude nepraktické a konvici budu muset pečlivě drhnut od rána do večera. Opak je pravdou, údržba je jednoduchá a nejvíce mě nadchlo to, že konvice udržuje teplotu, takže můžu pít horký čaj celý den. Rozhodně je to bezpečnější, než moje stará konvička se svíčkou, protože máme dvě chlupaté a zvědavé kočky, u kterých nikdo neví, kdy budou strkat packu tam, kam nemají.

Další šikovnou věcí je uložení napájecího kabelu v základně, což jsem využila hned první den. Máme malou kuchyň, takže se snažím šetřit místem a kabel díky uložení nikde nepřekáží.

Baví mě design, sítko i volba ohřevu. Samotná manipulace s konvici je jednoduchá, takže moje očekávání je na 100% vyplněno. :)

Vyhrajte 1× chytrou rychlovarnou konvici v hodnotě 1 799 Kč

Napište nám do komentářů, jaká konvice vás nejvíce zaujala.

Autor:

Se Zuzkou se potkáte, pokud se rozhodnete využít eMimino jako prostor ke zviditelnění. Stará se o to, aby byli klienti spokojení a vše, co se domluví, bylo v pořádku splněno. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
794
31.1.19 21:26

Sice jsem nevyhrála, ale jsem ráda, že to nevyhráli samí nováčci jako v adventním kalendáři manufaktury. Holky gratuluji a já snad budu mít štěstí jindy.

 • Zmínit
 • Nahlásit
13615
31.1.19 20:05

Dobrý večer,
i my máme velkou radost. Ať vám konvice hezky slouží :kytka:

krásný večer
Martina

 • Zmínit
 • Nahlásit
17716
31.1.19 15:47

taky mockrat dekuji za vyhru :kytka:

Hrozne moc dekujeme za vyhru, na konvici se moooc tesime, mame tri deticky, takze bude hojne vyuzivana a bude to skvely pomocnik. Porad tomu neverim, ze jsem neco vyhrala :dance: Diky moc ;)

Příspěvek upraven 31.01.19 v 15:47

 • Zmínit
 • Nahlásit
7988
31.1.19 14:55

:dance: Děkuji velice za výhru krásné konvice :dance:

V den, kdy jsem se soutěže zúčastnila jsem měla narozeniny.
Děkuji za dnešní zázrak.
Krásný den všem :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
13615
31.1.19 14:20

Pěkné odpoledne,

@donutkaP, @tininas, i my máme radost, že Vás výhra takhle potěšila.

Ať dobře slouží! :kytka:
Eliška

 • Zmínit
 • Nahlásit
4777
31.1.19 13:30

Děkuji za výhru

Mockrát děkuji za nového pomocníka do domácnosti :srdce: Určitě nebude zahálet a bude velmi často využíván :palec: Udělali jste mi obrovskou radost :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1935
31.1.19 12:54

Poděkování za výhru konvice Catler SP 8010

:dance: Milé eMimino, :dance:

jsem v nefalšovaném šoku, protože ani v nejdivočejším snu by se mi nesnilo, že bych mohla být z více jak 450 komentářů vybrána zrovna já, respektive můj příspěvek.

Jsem z nového domácího pomocníka nadšená (a nejen já, ale i zbytek našeho rodinného osazenstva) a moc se těším, až ho vyzkoušíme. Předpokládám, že oslavný svařáček, cider a jogurt to jistí.

Obrovská gratulace dalším třem vítězkám, hlavně vřelý a upřimný dík nejen Blance, ale i celému týmu eMimina.

Příjemný čtvrteční den všem. :mavam:

Tininas

Příspěvek upraven 31.01.19 v 16:30

 • Zmínit
 • Nahlásit
13615
31.1.19 11:01

Vyhlášení vítězů

Dobrý den,

děkujeme za velký zájem o tyto krásné a užitečné konvice. Vybrat jen 4 z vás byl opravdu oříšek, ale nakonec jsme přeci jen vybrali ;)

Kdo se může těšit na nového pomocníka?

@LadySi se může těšit na konvici Philco PHWK 2060
@tininas zase na konvici Catler SP 8010
@viky23 může čekat na balíček s konvicí Sage SKE825
@donutkaP k vám zamíří konvice Sencor SWK 1590SS

Vítězům gratulujeme a spojíme se s nimi přes SZ. Ostatním děkujeme za účast a budeme se těšit v dalších soutěžích.

Hezký den Blanka :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2
30.1.19 20:38

číslo 1 se mi líbí nejvíce

 • Zmínit
 • Nahlásit
107
29.1.19 19:36

Kdy bude losování soutěže?

Kdy bude losování soutěže?

 • Zmínit
 • Nahlásit
Hvi
2
29.1.19 18:16

Rychlovarná konvice

Líbily by se mi všechny, ale nejvíc číslo 3 🙂

 • Zmínit
 • Nahlásit
537
29.1.19 00:48

Z LÁSKY PRO DĚTI A PRO RODINU VYBÍRÁM PHILCO

Dobrý den, jednoznačně jsem pro rychlovarnou konvici Philco! https://www.philco.cz/…ce/phwk-2060 Nejen, že je nádherná, ale má několk praktických funkcí, jakými jsou: regulace teploty a udržení teploty (Keep warm), bezpečnost (ochrana proti přehřátí) a podle popisu je kvalitní (její součástí je filtr a navíc je z nerezu). Tuto konvici bych přála celé naší rodině, protože milujeme zelené čaje, na které je potřeba regulace teploty, ale i jako designový prvek, který by se doslova vyjímal na kuchyňské lince a okouzlil by nejen nás, ale i naše návštěvy :-) a navíc by byla praktická i pro malé děti, které máme (příprava kojeneckého mléka, kaše, čaje, který je tak akorát teplý). :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
44
28.1.19 20:07

Pečlivě jsem přečetla všechny hodnocení a musím říct, že mě naprosto okouzlila konvice Sencor. Jsme hodně čajoví a denně vypijeme litry čaje. Na této konvici se mi líbí možnost přípravy přímo v konvici a udržování teploty. Našla by u nás milující domov, ale odpočinout by si mohla jen v noci.

 • Zmínit
 • Nahlásit
4
28.1.19 10:15

Soutěž

Nejvíce me zaujala konvice Catler SP 8010. Mám ráda čaje, překvapuje me, že lze čaj uvařit přímo v konvici a že má i programy pro přípravu čaje. Za přednost považuji, že udržuje teplotu napije, což by se nám doma hodilo. :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
28.1.19 09:38

Philco mě zaujala hlavně vzhledem a jelikož ji testovala maminka a ty mají vždy pravdu :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
28.1.19 08:18

Catler

Zaujala mne konvice Catler. Ma opravdu uzasne funkce. A je proste bezvadna :srdce: :srdce: :srdce: jinou uz nechceme

 • Zmínit
 • Nahlásit
28.1.19 08:09

Nejvíce se mi líbí konvice číslo 3 Sage. Miluji čaje, byla by radost si je v takové krásce připravovat. Super vychytávka je, že udrží uvařenou vodu ještě nějakou dobu, to je sen. Potěšila by celou rodinu.

 • Zmínit
 • Nahlásit
5
28.1.19 07:57

Mně se líbí konvice číslo 4

Dávám přednost konvici číslo 4, líbí se mi nastavitelná teplota vody a sítko na sypané čaje je úžasné. Má skvělý design - živě si umím představit jak sypaný ovocný čas pouští do vody krásné odstíny červené barvy, či zelený nebo černý odstíny od žluté, zelené, hnědé … Je skvělé, že je konvice skleněná a můžeme vidět ty tóny barev s kombinací stříbrné 🤩 😍 🤩

 • Zmínit
 • Nahlásit
3
27.1.19 23:31

Zaujala mně velmi konvice číslo 1 má pěkny vzhled.Mněla jsem uplně obyčejnou ktera mně přestala fungovat tak by to byl moc pěkny dárek ktery by mně potěšil. :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 22:07

Velmi me zaujala konvice č. 1. Vzhledem, že naše konvice je po 8 letech na sklonku životnosti, tak bych ráda přivítala výborného pomocníka i pro vaření a doplnila si kuchyni skvělým designovým kouskem.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1773
27.1.19 21:33

Nejvíce mě zaujala konvice číslo 3. Má super funkce. :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2
27.1.19 21:27

Vybrala bych si konvici číslo 3. Super možnost volby caju. Já bych mohla pít čaje od rána do večera a správnou teplotu jsem nikdy nedodrzovala. Tato konvice by mi ulehčila práci

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 21:26

Krásná je konvice č. 3 hlavně proto, že jsem čajař :D a nastavitelná teplota je základ :) a s malým dítětem se konvice u nás nezastaví :)

Příspěvek upraven 27.01.19 v 21:27

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 21:23

Číslo 2

Nejvíce mě nadchla konvice Catler SP 8010. Jelikož se letos s manželem konečně od mé tchyně stěhujeme do nového baráčku a začínáme s vybavením od „nuly“. Moc bych takovou konvici ocenila

 • Zmínit
 • Nahlásit
13
27.1.19 20:37

S manželem jsme oslavili 15leté výročí a na kuchyňské lince nám stále stojí první mini konvice, kterou jsme si spolu pořídili. Bohužel nám z ní v poslední době odkudsi protéká voda a usoudili jsme, že nastal čas ji vyměnit. Vaše soutěž je pro nás jako stvořená ;-) Pokud bych mohla, vybrala bych si konvici č. 2, protože jsme milovníky kvalitních čajů.

 • Zmínit
 • Nahlásit
440
27.1.19 19:10

Brala bych 2 :) Miluji čaje. Nejlepší čaje jsou sypané a tato konvice by mi usnadnila jejich přípravu.

 • Zmínit
 • Nahlásit
2853
27.1.19 18:37

C.3 favoritem

Urcite c.3 :srdce: :srdce: :srdce: Caj se u nas neztrati, kor s malymi a neustale nemocnymi detmi, nastavitelna teplota super vec :srdce:

Příspěvek upraven 27.01.19 v 18:38

 • Zmínit
 • Nahlásit
71
27.1.19 18:12

č. 1

můj favorit je číslo 1

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 18:02

Rozhodně Sage

Brala bych konvici c. 3 - potom, co jsme zatím všechny doposud zakoupené museli reklamovat, by tohle byla moc příjemná změna.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1716
27.1.19 17:31

Můj favorit je konvice č.2 Catler. Čekáme druhé dítě a mám zjištěnou těhotenskou cukrovku, takže konvice se u nás nezastaví, vařím čaje pořád, protože jen voda mi teď v zimě moc nechutná..Navíc pravidelně dostávám od mého muže sypané čaje a tady se mi moc líbí právě moźnost připravit čaj přímo v konvici. Muž by zase ocenil přípravu svařeného vína :D
Máme zkušenost s jinou konvicí Catler a kupovali jsme ji i jako svatební dar našim blízkým. Catler je kvalitní, jsme moc spokojeni.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 17:28

Č. 3

Mě zaujala nejvíce konvice č. 3. - Sage.
Líbí se mi, že by mi poradila jaká teplota je vhodná pro konkrétní drink. :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2
27.1.19 17:28

Catler bych moc vyuzila a konecne by sla ma rozbita pryc

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 16:55

č. 1 , ta se mi nejvíc líbí , a moc bych ji potřebovala , děkuji :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 15:41

Krásné jsou všechny, ale Catler je úžasná…😉

 • Zmínit
 • Nahlásit
5181
27.1.19 15:14

Nejvice me zaujala konvice cislo jedna. Vypada jako Ferrari mezi rychlovarnymi konvicemi.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 15:03

Dilema

Nemohu se rozhodnout! Mezi 1 nebo 3 :potlesk: :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2
27.1.19 14:09

Martina

Určitě 1

Příspěvek upraven 27.01.19 v 14:10

 • Zmínit
 • Nahlásit
126
27.1.19 13:52

Soutěž-nejvíce mě zaujala konvice Sage.

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 11:57

Jani-Catler :potlesk: :srdce: :*

Příspěvek upraven 27.01.19 v 11:58

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 11:32

Konvice

Mě se líbí konvice 4 Karolina. Miluji čaje a teď co marodim s nohou toho čaje vypiju dost. A též by se hodilo, že vydrží být teplý.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 11:30

Soutěž - konvice

Jednoznačně elektrická konvice Catler, manžel miluje čaj, tak by tato konvice byla pro něj tou pravou… a ty ostatní možnosti jsou také senzační😉

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 11:12

Konvice

Jan ch brala catler je to nej znacka :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
5
27.1.19 11:11

Nejvíc mě zaujala rychlovarná konvice Philco. Jednoduchý moderní design, má funkce, které bychom s malými dětmi opravdu využili a ušetřený čas by se dal využít líp :) Kaše, mlíčko nebo čaj a káva, vše rychle a jednoduše :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 11:07

Soutěž

Nejvíc by se mi líbila konvice Philco. Nádherný design, moderní prostě úchvatná. Radost v ní vařit.

 • Zmínit
 • Nahlásit
27.1.19 10:49

Nejvíce se mi zamlouvá konvice Catler. Přítel miluje čaje a varná konvice která mi rovnou udělá čaj na potřebnou dávku je naprosto geniální. Navíc udržování teploty a nastavitelná teplota umožní popíjení teplého čajíku celý den. A v tomhle období je bylinkový čaj k nezaplacení ;) :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
143
27.1.19 09:59

Dobrý den :kytka:
Nejvíce se mi libi, a mela bych radost z konvice Philco :kytka: Mám ráda čaje, a na ranni kavu :srdce: ja přeji hezký den, hezkou nedeli :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
Hvi
2
27.1.19 09:33

Rychlovarná konvice

Nejvíc asi číslo 3 :D

Příspěvek upraven 27.01.19 v 09:34

 • Zmínit
 • Nahlásit
48
27.1.19 09:06

Philco :srdce: :srdce: :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
20146
27.1.19 07:50

Philco :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1
27.1.19 05:16

Konvice Philco :) :palec:

 • Zmínit
 • Nahlásit