Deníček Fantagiro a ostatních snažilek - 19.díl

Snažení
  • Missorka
  • 04.01.04

Krásný nový rok, holčiny!!! Já vím, já vím, mám průšvih. Slíbila jsem deníček s vylíčením překvapeníčka a nějak se to protáhlo. Prostě to po Silvestru bylo náročnější než jsem očekávala. Tak tiše doufám, že mi to, přítelkyně, odpustíte?..

Začínat se má od začátku, že jo? 23. 12. jsme měli Štědrý den s mužem. Byl náš první společný a zároveň poslední ve dvou, protože příští rok, už budeme mít půlroční Rokytňátko s náma. :-) Moc jsme si to užili. Musela jsem být strašně hodná, protože jsem dostala spoustu věcí, těhu oblečky a taky chůvičky a jeden úžasný dárek, který jsem obrečela (teda štěstím, samozřejmě) tři oříšky s tím nejkrásnějším věnováním na světě? Chlapeček (kocourek-nalezenec) dostal kapsičky s žrádlem a pytel granulí, který jsme nic netuše nechali pod stromečkem, když jsme ráno vstali, pytel byl odborně načnutý drápkem a Chlapeček měl bříško jako pumlíček? :-) Jo, a pak volala moje máma, jak jsme to oslavili a do telefonu mi kvílela, že nechce žádný dárky, že nejlepší dárek by byl, kdybych byla těhotná? No, na to už jsem nevěděla co mám říct, takže jsem telefon předala obloukem Zdeňkovi?. A ten ji poslal do háje (teda někam jinam, ale to se tady do deníčku nedá napsat, že jo? :-) Normálně by jí to neřekl, ale nechtěli jsme se prozradit a tohle už bylo na hraně a když jsme to vydrželi tak dlouho?. Taky se jí pak, když už věděla o co jde, omluvil.

Na Štědrý den jsme se sbalili a vyrazili s kupou dárků, včetně toho nejdůležitějšího, he he, a vyrazili směr Litoměřice. Chlapečkovi se docela líbila jízda autem, akorát trval na tom, že se bude koukat z okýnka? :-)
Doma bylo klasicky předštědrovečerně přípravově. U nás se na Štedrý den obědvají chlebíčky, takže jsme se pustili do jejich přípravy a kočičák se rozhodl, že toho teda velmi, ale velmi zajímá a odborně si packou vyhrábl ten chlebíček, který se mu nejvíc líbil, umístil ho na zem a tam ho slastně sežral. Mamčin kokršpaněl Beník se zmohl jen na tupé žebrání. Nutno říct, že z Chlapečka měl velký respekt, ačkoli je asi čtyřikrát větší než on. Jen němě zíral jak odvážný kocour stojí na konferenčním stolku a ochutnává cukroví? :-)

Odpoledne jsme se šli projít (to už jsem měla pocit, že nedočkavostí prasknu). U nás je každý rok živý Betlém a je to taková příjemná odpolední procházka a aspoň to čekání na Ježíška trošku rychleji uteče?.

Večeře byla v pohodě a to už mi taky začínalo být trošku líto, že brzy ta habaďůra skončí, ale zároveň jsem se těšila jako malej Jarda! Krabička (teda vlastně 8 krabiček, cha cha) bylo nenápadně umístěno pod stromečkem. Dárky jako už tradičně rozděloval můj ?malej? bráška (je mu 20 a meří přes dva metry :-). No a když narazil na ten osudovej dáreček, tak mamča rozhodla, že se bude rozbalovat až na konec, když je pro celou rodinu, že jo? Ani jsme ji do toho nemuseli moc násilně tlačit. No a když byly všechny dárky rozbalený, tak si sedli na zem a začali rozbalovat.
První dvě krabičky rozbalila ségra a pak řekla, že z ní si nikdo srandu dělat nebude (ale docela se u toho zubila) a předala to obloukem svému americkému manžílkovi, ten rozbalil taky dvě, pak pokračoval bráška a ?shodou náhod? (no pravda, trochu jsme to s mužem monitorovali? :-) vyšly ty poslední dvě krabičky na budoucí babičku. Ta se smála od ucha k uchu a rozbalovala. Mezi tím se začaly rojit dohady co v tom balíčku bude ? ségra prohlašovala, že dozajista nějaká blbost, něco jako čtyři žvýkačky Pedro, brácha tvrdil, že to bude nějaká společná rodinná fotka? No a to už se mamča propracovala k té poslední ruličce a tam byl zabalenej ten UTZ obrázek, smotanej do ruličky, zabalenej ve vánočním papíru a převázanej stužkou. Hned se vyrojily náměty co by to mohlo být, že na oddací list je to moc malý (poslední dobou byly ty tlaky na dřívější termín svatby docela drsný, ale my se Zdeňkem neochvejně tvrdili, že svatba bude v květnu 2005 a společně jsme si potichu říkali, že vědí prd a tak trochu jim lhali do očí, že děti až po svatbě? :-), ale mamča začala říkat, že by to mohlo být svatební oznámení.

Pak už bylo jenom ticho a všichni napjatě zírali, co se z toho teda nakonec vyklube? Asi dvě vteřiny před tím, než se to mamče podařilo konečně rozbalit, tak ségra vyhrkla: ?To by byla sranda, kdyby to byl obrázek z ultrazvuku.? Ale střílela jen od boku, tou dobou neměla ještě ani tušení? Pak to bylo konečně vybalený a mamča na to tupě hleděla, absolutně zmatená, pak se rozhlídla a třesoucím se hlasem řekla: ?Petruško, to je tvoje?? A Zdeněk ji teda opravil, že ne moje, ale naše. Ségra se začala strašně smát a hned překládala manžovi do angličtiny, že jsem v jiným stavu (ten chudák vůbec netušil, která bije) a my se s mámou objímaly a ona brečela. Pak začala volat všem známejm (všichni zrovna večeřeli, takže museli mít fakt velkou radost :-), šla si do kuchyně vařit kafe a u toho si prozpěvovala, že bude babička a Benovi říkala, že bude prapes. :-)Máme z toho video a bylo to jedním slovem nezapomenutelný. Jsem moc ráda, že jsme to překvapení tak dlouho vydrželi, protože to fakt stálo za to.
Nutno ještě podotknout, že od té doby jsem neustále sledována, jestli nosím košilku a vůbec se teple oblékám, jestli jím dost vitamínů, odpočívám a dávám na sebe pozor. Vždycky jsem si myslela, že je moje mamča docela prdlá, ale úplně se proměnila. Ta osoba, která, když se mnou byla ve třetím měsíci, tak dokonce i bobovala, mi teď zakazuje zvedat i igelitku o váze 2 kg?. :-)
Holky, přeju všem ten nejkrásnější rok 2004.

Šéfko ? FANTAGIRO ? koukej se uzdravit, aby bez tebe nebylo v deníčku smutno!
PEPIGABO ? 7. 1. vyhlašuju v deníčku den držení palců a myslení na tebe, to by bylo, když na tebe bude myslet tolik skvělejch ženskejch, aby to nedopadlo dobře!!!

Vaše Peta a Rokytňátko (dle posledního UTZ už 8cm, takže je to gigantek :-)

P.S.: Jo, a holčiny ? jak to vidíte s tím srazem ? mám vyhlásit nějaký datum? Měly bychom to konečně spáchat, už si to slibujeme pěkně dlouho, tak abychom se viděly ještě než půjde Rokytňátko do školy?. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 05.01.04 08:43

Ahoj Missorko,

tééééda, to bylo nádherné, úplně mi zvlhly oči:-) To byl naprosto super nápad s těma krabičkama.....moc se mi to líbilo, jak jsi to popsala. fakt nádhera. Deníček se ti opravdu povedl, takže tvé prodlení je ti odpuštěno:-))))))

Co se týče toho srazu, já si myslím, že bude nejlepší, když navrhneš nějaké datum a pak to s holkama okomentujeme, jestli to vyhovuje či ne a tak se domluvíme. Co holky?

Tak se zatím mějte moc krásně, moc zdravím Fantagiro (konečně jsem se dostala ke zhlédnutí té oslavy Svobody:-), Pepigabu, na kterou budu moc myslet, aby jí to vyšlo.
A taky moc myslím na ostatní holčiny…já vím, že se opakuju, ale ještě jednou hodně štěstí v novém roce.

Ahoj

Gabča

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.01.04 09:00

Ahojky Missorko,

tak jsme se konečně dočkaly. A musím napsat, že to opravdu stálo za to.

Je skvělý, že jste to vydrželi oba neříct a připravili jste budoucí babičce takovej krásnej dáreček pod stromeček.
Přesně takhle jsem si to představovala i já, bohužel nebylo mi přáno.
To ale vůbec nevadí, dneska už je mi úplně jedno, kdy to budu komu oznamovat, hlavně aby bylo co oznamovat.

Takže si to pořádně užívej, nos košilky, jez hodně vitamínů, odpočívej, zbytečně se neunavuj a hlavně: nezvedej žádnou igelitku :-))))))))))))))))))))))))))

Ahoj Bolero Markéta

PS: Konečně je po dlouhých dnech volna a sejdeme se tady zase všechny!!!!! Bylo tu docela mrtvo.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 05.01.04 09:29

Ahojky holky,

MISSORKO : teda Petu, to byla nááádhera. Mám slzičky v očích !!! Musela to být krása. Určitě to byl ten nejkrásnější Štedrý večer !!!! Moc jsem se na tento deníček tešila a ráno jsem si říkala, že budu hodně pospíchat. Jenže mi to bylo prd platné, protože všude sněhová kalamita a já stála v koloně aut !!! Falt strašný. První co jsem udělala , když jsem dorazila do práce, tak jsem zapnula PC a honem na emimi :-))))
Mám z tebe obrovskou radost !!!!!!!!! jo a mimochodem jsi mě pobavila s tím jak áte šikovného kocourka, že si i sám otevřel pytel s granulema. hihih… fakt šikulka.
Jinak mě už je líp. Dneska bych byla ještě radši doma, ale v práci je to jak po výbuchu !!! Strašněj zmatek a spoustu problémů ! :-(((

PEPIGABO : holčičko moc na Tebe budu myslet a držet Ti palečky, aby Kačenka byla u tebe !!!! Podle mě není jiná šance než , že to vyhraješ. Moooooooooooo­ooooooooooooo­oooc Ti budu držet palečky !!!!

TEDA HOLKY TAK JAKÝ BYL NOVÝ ROK ?????
Já jsem strávila Nový rok na pohotovosti s horečkama a šílenou anginou, takže ještě dnes dojídám antibiotika. Fakt nic moc. Představovala jsem si to mnohem líp !!!! Ale co se dá dělat ! :-((

Tak už mám zase fůůůru práce. Doufám, že se alespon na chvilku utrhnu a sejdeme se na chatu !!!!

zatím pááááááááááááááá
Fantagiro

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 05.01.04 09:54

Teda Petoooooooooo­oooooooooooo,
uplne se mi zastavil dech…to muselo byt prima. S tema krabickama, to byl moc moc dobrej napad. Moc moc chvalim denice. Je fakt uzasnej.

Holciny, novy rok mame tady. Tak by me zajimalo, dala si nektera z vas predsevzeti??? Ja teda jo. Letos a prvne. Jelikoz toho pohybu moc nemam(ale s tim na jare zase neco udelam), tak jsem pribrala par kil, hlavne tedy na brisku…z toho plyne moje predsevzeti shodit par kilo…A dari se zatim:) Uz i ty plandaky jsou super plandavy kalhoty:)))))

FANTAGIRO: Doufam, ze uz je ti ted lip a sefovi rekni, at te moc nezamestnava!!!!

GABINKA: Tak ty jsi byla dneska prvni v denicku, teda ty jsi ale ranni ptace:))) Jak probiha snazeni??Ja se asi zase pristi mesic pustim do mereni BT…tak uvidim.A taky jsem zjistila, jak se tady jmenuji ovulacni testy. Tak se asi zeptam, kolik stoji, cekam totiz peknou palku:)))

Tak holky doufam, ze jste jeste na chatu…uz tam padiiiiiiiiii­iiiiiim

Maxi

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.01.04 10:20

Ahojky,
koukej se alespoň na chviličku utrhnout, netrpělivě na tebe čekáme na chatu… :-)))))))

M.

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 05.01.04 10:33

V novém roce zdravím všechny předsnažilky, snažilky, spolutěhulky i nakukovatelky a všem ještě jednou hlavně hodně zdraví, štěstí a brzké splnění všech přání!!!!

Missorko ? moc hezky jste to naplánovali a krásně vám to vyšlo!!!! Když jsem to četla, tak jsem až musela zamáčknout slzu ? hezky jsi to napsala!
Jinak gratuluju k novému přírůstku do rodiny ? máte opravdu šikovného Chapečka (((((((((-: a docela jsem koukala, že se snesl s mamčiným psem ? to pes mých rodičů by tak tolerantní nebyl (((((((((((-:

Jak už jsem psala, tak u nás chodil Ježíšek už 22.12. ? manžílek už chtěl vědět na čem je a vzhledem k tomu, že se přímo zeptal, tak se už nedalo zapírat ((((((((((-: Rozhodla jsem se a manžílek s tím souhlasil, že vzhledem k tomu, že jsem pouze tak krátce těhotná, tak jediní komu to ještě pod stromeček řekneme budou moji rodiče, protože u nich trávíme hodně času a stejně se mi zdálo, že už něco tuší. Takže na Štědrý den jsem taky zabalila fotečku z ultrazvuku a jedny dupačky ? ty už jsem mezi tím stačila koupit (((((((((((-: a když už jsme taky měli rozbaleny všechny dárečky, tak jsem zabalenou fotečku dala taťkovi a dupačky mamce. No byli moc rádi ? mamka přiznala, že něco tušili, ale vzhledem k tomu, že vědí, že to dneska není s otěhotněním zas až tak jednoduché, tak nechtěli tlačit na pilu a čekali, až jim to sami budeme chtít říct. Taťkovi nějak došly slova a musel se hodně přemáhat, aby zamáčknul slzu ? bylo na něm vidět, že byl taky opravdu šťastný. Takže to hnedka s manžílkem museli zapít ((((((((((((((((-: Poprosila jsem rodiče, aby to zatím nikomu neříkali, takže je to teď takové naše společné tajemství. (((((((((((((-: Takže o tom neví ani širší kruh rodiny ((((((((((((((((-:

Ještě stále se nám tomu nějak nechce věřit ? připadá nám to s manžílkem neuvěřitelné a spíš se snažíme na to nemyslet a ve skrytu duše doufáme, že všechno bude v pořádku a všechno proběhne tak, jak má! Mám totiž několik kamarádek, kterým muselo být z různých důvodů těhotenství přerušeno i ve vyšším stádiu, a tak červíček stále hlodá a nechceme to, zatím, moc rozhlašovat! Ale už se oba moc těšíme, až to budeme oficiálně oznamovat a jsem zvědavá, jak na to budou lidi reagovat ? pro manželovi rodiče to bude první vnouče ((((((((((-:
Jinak manžílek je na mě mooooooooc hodný a krásně mě opečovává a hezky se o mě stará ? ale i tak jsem ráda, že teď bylo to volno ? protože jsem, jak se u nás říká, jako spací vagónek ? kudy chodím tudy spím ? nejvíc mi vyhovoval režim ? spát ráno tak do 8-8,30 pak si jít znovu natáhnout záda tak okolo 11 do 12,30 a mezi 16-18 zase ? pak jsem byla schopná vydržet až do 22 ((((((((((-: vzhůru. Takže jsem opravdu zvědavá, jak to budu teď zvládat ? v práci bohužel nemám ani kanapíčko a ani čas na to si odpočinout )))))))))))))­)))))))-: No a vzhledem k tomuhle režimu jsme letos ani moc nedrželi Silvestra ? sice jsme si s manžílkem o půlnoci ťukli a vypálili pár rachejtlí, ale Přednostu stanice už jsme nedokoukali (((((((((((((-:

Holky doufám, že se nám všem podaří dobrý start do toho nového roku, a že bude ještě lepší než ty roky předchozí!!!! A jak jste se měli o Vánocích vy a co volno ? odpočinuly jste si hezky a co Silvestrovské oslavy ? něco neobvyklého????

Bolero ? je mi opravdu moc líto, že jsi taky nemohla pod stromeček dát ten nejkrásnější dáreček, ale vzhledem k tomu, že mně vychází termín porodu na 8.8. ? tak asi není o co stát ? budu nosit to největší bříško v největších vedrech a léta si asi moc neužiju )))))))))))))-: A že předpovídají, že letos zase budou v létě pěkná vedra. Vím, že to není zas až tak dobrý argument, ale ? A tak Ti moc držím palečky a přeju Ti, aby Ti vyšlo už tenhle měsíc snaženíčko, a abys na přelomu září a října 04, kdy už nebudou taková vedra ((((((((((((((-:, mohla nám všem oznámit, že se Ti narodilo krásné a zdravé mimi!!!!!
Taky se moc těším, že se teď budeme scházet v hojnějším počtu s vámi všemi!!!!

Fantagiro ? brzy zvládni ty kupy problémů v práci a hlavně se vylež, abys byla zdravá, šéfová naše!!!!!

Pepigabo ? držím všechny palečky, co mám, budu na tebe ve středu moc myslet, aby všechno dobře dopadlo a už jste měly s Kačenkou jednou pro vždy klid a byly jste spolu!!!!

Maxi ? letos jsem si žádné předsevzetí nedávala ? nějak jsem to nestihla ? usnula jsem dřív než jsem se mohla zamyslet, ale vzhledem k tomu, že teď jím jak protržená, tak předpokládám, že ke konci roku se taky budu muset začít snažit ? a to hodně, abych to všechno zase shodila. Takže Ti držím palce, abys to svoje předsevzetí dodržela a zhublas tolik, kolik sis stanovila.

Jůůůůůůůůůůů to jsem zase spisovatelka ? tak se holky mějte prima a já jdu pracovat ))))))))))))))-:

Tif + Mišátko (9+1tt)

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 05.01.04 10:36

Jéééééééééééééé to jsem se teda rozepsala ((((((((((()-:
Holky, promiňte mi to, ale to je z toho 14 deního absťáku ((((((((((-:
 Tif

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 05.01.04 15:07

Ahoj v novém roce!
Missorko, měli jste fakt nádherné vánoce a ty příští budou ještě krásnější a ty další ještě..... S těma mrňouskama je to o něčem jiném :-)
Pepigabo, budu držet palce ať ten soud dobře dopadne a ať už máš od „nebožtíka“ pokoj. Zrovna budeme plavat tak snad nepůjdu ke dnu :-)
Tifani, taky jsem se minulý týden namlsala sladkého spánku když byla Míša u babičky. Ale je zlatá, dneska spala do půl osmé!
Fantagiro, začátek roku se Ti tak úplně nevyvedl, ale teď už bude jen dobře.
U nás teda Nový rok byl v pohodě, ale hned 2.1. byla Míša s babičkou u doktorky, má zánět spojivek. Zítra jdeme na kontrolu a už to vypadá dobře. Mě se začal ozývat zub moudrosti a protože jsem víc než rok nebyla u zubaře, nezůstane zřejmě u toho jednoho :-( Takže mám program na příští dny jasný. Jinak se teda tulíme o 106 a dnes ráno jsem si poprvé měřila BT, bylo to v polospánku tak snad jsem si to číslo nevymyslela :-) 23.1. (ne)očekávám MS, ale vždy když jsem vy:,–(ila HA měla jsem cyklus kratší takže nervozní budu dřív.
Mějte se krásně, preventivně polykejte vitamín C ať se vám nemoci vyhybají!
 Katka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.04 16:23

Ahojky holky,

tak se hlásím první den po práci a musím říct, že je to fajn zase po dlouhé době si zaučit. Moc milé. :-) Děti byli moc fajn a skvěle jsem si zaučila.

A POZOR POZOR!!!!! VYHLAŠUJU PRVNÍ FANTAGIROVSKEJ SRAZ NA 16. 1. 2003 ODPOLEDNO-VEČER!!!! MÍSTO UPŘESNÍME POZDĚJI, JEN MI NAPIŠTE, CO SI O TOM MYSLÍTE!!!

Opatrujte se!!!
Víc napíšu večer, až nebudu v práci!
Pa Peta a Rokytňátko (15tt)

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 05.01.04 16:37

Peťo,

pátek 16/1 mi přijde jako dobrej termín, já souhlasím. Ten den mám jen do 15,30, takže to mi vyhovuje.

Zatím

gabča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.04 21:32

Ahojky, je mi líto musím se předem omluvit, tenhle víkend slavíme s mými rodiči a bratrem moje a bratrovi narozenimy. Z toho se bohužel nevymluvím.

Užijte si to spolu a nezapomeňte fotit!!!!

Markéta - nepřihlášená (protože jsem doma) BOLERO

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 06.01.04 00:32

Zdravím všechny snažilky, hlavně Petu a Rokytňátko,

moc krásně se to četlo, bylo to celé moc dojemné a já se už těším, až mě budou mé dcerky takto hezky překvapovat :o)

Já jsem s tajemstvím hrozná, já bych to asi tajit nevydržela, ikdyž ten výsledek pak za to stojí, pokud to proběhne jako u vás!!!

Ještě bych chtěla dodatečně poděkovat za vysvětelní ohledně x :o) Vidíš, to jsem vůbec netušila že je za tím negramotnost, jako Adunka jsem myslela, že je to prostě zkratka pro kiss, že to tak i zní :o)

Ať vám miminka krásně rostou a snažilkám ať se letos hlavně zadaří!!!

Ed a Daisy a Polly xxx

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 06.01.04 09:16

Ahoj Missorko,
bohužel mi taky nevyhovuje páteční termín, a tak mě prosím z tohoto srazíku omluvte.
 Tif

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 06.01.04 10:49

Zdravím snažilky a těhulky,
nakukuji od Montičky, a nedá mi to, ale musím říct, že mám aspoň 2 věci společné. Ta první, s Tifany termín porodu mám zatím stanoven na 18.8.04, možná , že bude i dřív, takže veder si taky užiju dost, no a potom dotaz na Missorku, i když už se také ptala, jsi přímo z Litoměřic? Já mám odtamtud přítele a teď bydlíme kousek za Liťákem. Byla by fakt sranda, kdyby jsme se znali viď. Takže všem vám držím pěstičky, ať vám všechno vychází, snažilkám brzy // a těhulkám bezproblémový průběh těhotenství a brzkého mimíska. Evelína

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 06.01.04 16:13

Ahojky holčinky!

Tak co nového? Já si užila krásné Vánoce, byla jsem strašně hodná, protože jsem dostala spoustu dárků. Z největšího dárečku - Tv - byl přítelíček strašně moc nadšen, snad i slzička ukápla, ale hnedle jí zas schoval a pak se mu tak třásly ruce, že jí ani nemohl rozbalit z nějaký látkový fólie, do který byla zabalená :o) :o) :o) A vůbec nic netušil, tak jsem ho hrozně moc překvapila :o)

M i s s o r k o :
Deníček se Ti moc povedl, Tvá rodina z dárečku určitě byla hrozně moc nadšená! Jsi hrozně dobrá, žes to takovou dobu vydržela - mlčet :o)
Srazík se mi 16.1. moc nehodí - i když - spíš to nemůžu určitě říct, protože mám zamluvený lístky na nějaký plesy, ale ještě jsem si nějak (já skleróza) zapomněla zjistit, jaké jsou to termíny :o) Dám vědět!
Chlapeček je kráááásnej, koukala jsem na fotečky a je to fakt miláček. Je doma hodnej a nic neničí?

F a n t a g i r o : Šéfko, že se nestydíš, pořád na nás nemáš čas a zanedbáváš nás :o) To přece nejde :o)

M a x i :
Koukám, že úspěšně přidáváš fotečky na Rodinu, sluší Ti to tam :o)

P e p i g a b o :
Moc moc moc držím na zítřek palečky, budeš skvělá a zvládneš to. Vždyť vždycky patří dítě k mamince, ne? Tak se neboj ničeho a my na Tebe budeme pořád myslet :o)

T i f a n y :
Manžílek byl určitě stejně nadšenej, jako kdyby našel fotečku pod stromečkem. A teď si už jen užívej klidového těhulkovství a manžílkova opečovávání :o)

Mějte se krásně, kočičky, já jdu ještě pracovat :o)

Pa pa pa Šarlotka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.04 17:11

Ahojky Péto,

16.1. klíďo..... ale raději 2004, né 2003 chi chi chi :-)
Akorát pracuju..... ale to asi nebudu sama, takže moc odpoledne nezvládám :-).

Ráda přijdu a moc se těšim

Saba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.04 17:21

Ahojky Těhulko,

Dostala jsem se sem až dnes.......deníček je úplně nádhernej - fakt. Je to děsně dojemný (a to jsem spíš tvrdoška hi hi hi).
Přeju Ti, at se Vám moc daří a ať je Tvé těhulkovství naprosto bezproblémové a pohodové.

JINAK PŘEJU VŠEM HOLČINÁM KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2004 - At je plný pohody a at se Vám všem splní všechny Vaše přání.

mějte se fajn

Sabina - Saba

P.S. JÉ já se asi nepřihlásila :-) - pardooon

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.04 07:38

Holky,

dneska budu podvratný živel a vyzývám vás všechny tak trochu k bojkotu práce :-) za dobrým účelem, smaozřejmě.
Pepigaba má dneska ten soud a když jí budeme všechny držet palečky, tak to prostě nemůže dopadnout jinak, než dobře :-))
Holka naše, posíláme tvým směrem spoustu pozitivní energie a přejem hodně štěstí a kuráže!
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.04 08:44

Ahojky holky,

Chtěla jsem napsat už včera večer, ale jelikož je teď můj denní rytmus docela jasnej ? sotva dojedeme domů, tak padnu ? nechápu proč jsem to slibovala? No tak to napravím aspoň teď.

Jsem zpátky v práci a je to bezva. Ani jsem si neuvědomila, když jsem byla doma, jak moc mi ?děti? chyběli. Taky jsem jim napráskala Rokytňátko a byli fakt milí, dokonce mu pouštěli písničku? :-)

Ten sníh je paráda, co? (Teda omlouvám se řidičům, to musí být asi opruz, ale z čistě romantického hlediska je to nádhera?)

Všem děkuju za chválu deníčku, musíte dávat pozor, ještě bych vám zpychla! Nicméně mám jedno přání ? prosím, dost bylo zmínek o košilkách (stačí mi každý den smska od babči čekatelky), dneska k tomu ještě připsala, abych dala pozor a neuklouzla! Je neuvěřitelná!!! :-))))

BOLERO ? Mimís bude v bříšku určitě co nevidět a pak se ti v hlavě vyrojí spousta nápadů jak to nabonzovat, uvidíš?. Už jsi se nějak rozmyslela s tou prací?

FANTAGIRO ? tak co NEZODPOVĚDNÝ marode, už je ti líp? Stejně jsi měla ještě zůstat doma! A mimochodem máš vůbec košilku???? :-)))

MAXI ? velký obdiv shazovačce kilogramů, už se vidím na podzim jak se mi nebude chtít. Ale jelikož je svatba naplánovaná na květen 2005, tak asi budu muset, aby na mě vůbec měli nějaký svatební šaty…, předpokládám, že na mamuty nevedou :-)))

TIFANI ? těhulko, spi, kdy je to nutný a o Mišátkovi v bříšku měj jenom pozitivní myšlenky, všechno bude určitě v pořádku. Jo a na to shazování si tě rezervuju jako psychickou podporu, bude to nutný, bereš? U nás je stále populární Mc Donald? Mc Chicken menu je holt Mc Chicken menu?. Ach jo! Jo a zmrzlina s jahodama taky není k zahození! :-)

KATCHA ? ať je Míše brzy líp a úspěšné tuleníčko?. S těmi nejkrásnějšími následky.

ED ? jo, tak ty už jseš taky nedočkavá budoucí babička????? Ono ti to uteče, uvidíš! Ale mezitím si utčitě střihnete ještě nějaké to štěstíčko ne? Hodně dětí = hodně vnoučat?. :-)))

EVELÍNA ? já jsem úplně z Litoměřic, žila jsem tam asi 20 let a to město je moje nejoblíbenější!

ŠARLOTKO ? blahopřeju k překvapení s TV, to je skvělý, že ti to tak vyšlo. Co se Chlapečka týče ? tak samozřejmě, že ničí, láskyplně ho nazýváme Barbar Conan ? oblíbený předmět je houbička na nádobí a rozcupovat ji na co nejmenší molitanový kousky a ty pak roznosit všude po bytě? :-))

SRAZÍK!!!!!!!!!! Koukám, že první pokus o datum se neujal, to neva. Vymyslíme jinej. Vyhovuje vám obecně ten pátek nebo radši jinej den?

Mějte se krásně, já jdu vzdělávat.
Peta a Rokytňátko

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.04 08:45

Ahojky Missorko,

je dobře, žes nám to všem připomněla.

Samozřejmě se připojuji a držím všechny palce co jich po těle mám :-))))))))

PEPIGABO: AŤ TI TO DNESKA DOBŘE DOPADNE. MOOOOOOOOOC NA TEBE MYSLÍM.......­.........

Markéta

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 07.01.04 08:45

Milá Pepigabo,
i já se chci připojit k Missorce a ještě jednou Ti napsat, že na tebe opravdu myslím a věřím ve šťastný a brzký konec tahanicím o Kačenku!!!
Holka drž se!!!
 Tif

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.04 09:01

Ahoj holky,

?konecne? v praci. Ani si uz nespominam jake byly vanoce, to uz je davno :). Na veceri sme byly u nasich s babickou a tatovim brachou. Pak jsme sli k rodicum manzele. 27.12. sme pak sli konecne pryc z mesta. Nejprve na volejbalovy turnaj a pak na chalupu. Doufali sme ze se budem lyzovat. Akorat tak po blate. Silvester se moc nevyved, ale aspon zacalo snezit. Totiz nasi nejlepsi kamarati si tam dotahli svoje … pritelkyne. Sestry jedna ma 18, druha 20. ta mladsi je hloupe tela a ta druha odporna mrcha. No a ten s tou starsi je kratce a slepe zamilovan. Rekli jsme mu na to svuj nazor, ale vic delat nemuzem. Ja jsem z toho strasne udivena, ze nekdo tak nevychovany beha po svete. Ja bych je byla… doufam ze uz nebudu s nima na nijake akci, urcite ne na nasi chalupe.
A samozrejme sme lyzovali az do 4.1.
Okrem toho mam dilemu. Totiz beru posledni baleni duph. A nic, mimco nikde. Tak premyslim jestli mam si pytat dalsi 3, nebo mam jet do centra (zapomela jsem jak se tomu rika(asist reprodukce?)). Nevim, bojim se ze budu jak pokusnej kralik i s manzelem. Nechci brat zbytecne leky, hlavne hormony. Nevim co mam delat, manzelovi je jedno, zalezi na mne on udela co mu reknu, aspon nekdy :))). Mam chut se na vse vybodnout a cekat, ale to bych se asi nedockala.

Fantagiro: odechni si, prace pocka

Missorka: chtela bych videt ty rozarene tvare, hlavne tvoji maminky. Normalne mi dou slzi do oci, kdyz
si to predstavim. :))

tak novemu roku zdar!
danka

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 07.01.04 09:24

Ahoj Holky,

mně se taky hrozně líbí tolik sněhu ? už ani nepamatuju, kdy ho u nás bylo tolik ? je to hezké ? hned bych dala dětem volno alespoň na jeden den a všechny by šly povinně stavět sněhuláky, koulovat se a sáňkovat ((((((((((((-: Co ty na to, Missorko, že bys jednu hodinu vyhlásila jako sněžné vyučování ((((((((((-: Vím, že by se to asi u vedení školy nesetkalo s pochopením, ale děti by to jistě ocenily ((((((((((-:
S tím srazíkem ? pro mě jsou pátky obvykle špatné, ale jinak se na mě klidně nevažte ?
Jinak se díky za povzbuzení ? snažím se myslet pozitivně a někdy se mi to dokonce i daří (((((((((((-: ba ne, jsem docela v pohodě, i když přiznávám, že se už nemůžu dočkat příštího úterý, kdy bych měla jít zase po měsíci na UTZ. Jinak stále jím a spím, takže se to podepisuje na mojí váze ? takže s tím podzimním hubnutím počítám na 100% (((((((((-: Právě jsem posnídala (((((((((((-: Ale chtěla bych tě, Missorko, uklidnit ? svatební šaty mají i na slonice ? mluvím z vlastní zkušenosti (((((((((((-:
Jinak jsem se dívala na fotky Chlapečka ? no tomu ty rošťárny přímo koukají z očí ((((((((((((-: takže se nedivím, že má od vás krycí přezdívku Barbar Conan ((((((((((((-:

Katcha ? doufám, že Míša už je na tom líp a ty už jsi byla u zubaře!!!! ((((((((((-:

Evelína ? no tak to si užijeme ? no musíme doufat v mírné léto a nebo ho prožít někde u vody ((((((((((-:

Sarlotka ? to je prima, že Ti to vyšlo s dárkem pro přítelíčka ? že z něj měl takovou radost ? kor když jsi s tím měla před Vánoci takové nervíky!!! Chodíš na plesy ? my jsme s manžílkem taky chodívali, ale v posledních letech nám to už nějak nevychází ? no už asi stárnem a taky se mi zdá, že těch plesů už není tolik, co bývalo ((((((((((-: Tak dej vědět, jak sis zaplesala ((((((((((-:

Danka ? nic nevzdávej a jdi za svým cílem ? určitě to vyjde!!!! Držím palec!!!

Holky mějte se všechny moc hezky a opatrujte se!!!!

Tif + Mišátko (9+3tt)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.01.04 10:22

Ahoooooooj holkýýýýýýý,

tak mám zase chviličku času, tak jí hned využívám k napsání příspěvku ! Už mě ten fofr nějak neba. jak já bych si přála mít bříško a jít na mateřskou ! hihihihihih

MISSORKO : mě je to úplně jedno kdy srazík uskutečníme. Já se přizpůsobím ! Moc ráda Vás všechny uvidím. :-)) Co mimík ? Je poslušnej ? Včera jsem si byla dejchnout super atmosféry v Mediscanu :-)))) Jen pro balení HA bohužel :-(( Jo hele a košilku máááááááááááá­ááááááááám. A co ty ????? :-)))))))))))

PEPIGABO : MOOOOOOOOC DRŽÍM PALEČKY A OD DNEŠNÍHO RÁNA MYSLÍM NA TEBE ABY TO DOPADLO VE TVŮJ A KAČKY PROSPĚCH = ŽE KAČENKA BUDE U MAMINKY A BUDE JÍ HLADIT BŘÍŠKO S MIMINKEM :-))) HODNĚ ŠTESTÍČKA !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

TIF : teda koukám, že si to těhulkovství krásně užíváš. To je krásný ! Je dobře , že hodně spíš a jíš. Bud ráda, že Ti není špatně. Je mi jasné jak moc se těším na další UTZ :-))

HOLKY, dneska je venku nádherná sněhová kalamita. Do práce jsem se nemohla vůbec dostat. Měla jsem pěkný vztek na silničáře.Ale na druhou stranu jsem ráda, že je sníh. Všechno je mnohem veselejší.

No tak já jdu zase makat :-))))

zatím páááááááááááá­áááááááá

Fantagiro

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.01.04 10:25

Dobre Peto, ze si nam to pripomela!!!

PEPIGABO- Moc moc na tebe myslime…ja jsem teda praci bojkotovala(takze zadny zehleni:))))))))) Urcite to dobre dopadne, drzim ti vsechny palce

Maxi

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.01.04 10:45

Ahoj holky,
dneska jsem se vubec nemohla vyhrabat z postele. Nekdy mi pripadne, ze mam spavou nemoc:)) No ale asi to bude tim, ze jsem do 2 cucela na Nemocnici na kraji mesta po 20ti. letech. mamca mi nahrala 11 dilu a tak jsem je vsechny zkoukla:)

Jinajk vcera byl muj muzik jeste vecer v praci(opravuje pc) a privezl mi prekvapeni…takze dneska uz sedim u TFT monitoru:) . On ma svuj TFT 17" a ja 15" a aspon se uz nebudeme hadat.

FANTAGIRO: Tak to jsem rada, ze poslusne nosis kosilku a j se ti teda priznam:) ja ji mam takyyyyyyyyyyyy. ;-)

SARLOTKA: No jo to vis, konecne jsem se to naucila, jak vkladat fotky:) tak si to musim uzit. Jinak dekuji za pochvalu, uz se urcite cervenam:)

MISSORKA: Neboj, do kvetna 2005 mas pak spoustu casu a urcite budes nadherna nevesta a rokytnatko bude uz pekne s vami…je to bude nadhera:)))

GABINKA: Tak co???Jak jde snazeni?? U nas teda nic moc. Muj chlap chodi jeste odpoledne na ty pocitace a pak je dost unavenej. Ale pristi mesic ho musm vic uhanet:)))))

SABA: Tak co? Uz mate ten katalog??Ja jsem strasna babizna, vid? Ale cucet do katalogu, to me docela bavi a mam pak v noci i pekny sny:))))

BOLERO: Tak jak jde dieta?? Ja se drzim a drzim. Vcera jsme meli ten kebab a ja snedla jen Pulku!!!Normalka snim celej, ale rekla jsem si ze si dam jen pulku…to mam ale nervy co??? :)))

TIF: Teda ty jsi ale spisovatel…Takze manzilek na to prisel…teda ten je ale bystrej…Ale to preci nevadi…Hlavne , ze jste meli nadherne Vanoce. A s nejakymi kily si nedelej hlavu. Ja kdybych byla tehu, tak na kila nehledim:))) Jinak zatim se mi dari s tim hubnutim…

Tak holky hura na chat…

Pa vase Maxi

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 07.01.04 11:31

Ahoj Pepigabo,
i já se připojuji k holkám v držení palců, aby soud dopadl pro tebe dobře, abys vyhrála.
Jinak ti přeji, aby ti již bylo dobře.

Hezký den
Gabča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.04 11:36

Ahojky,

Výbornej nápad.............

Držim palečky, jak nejlépe dovedu.

Saba

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 07.01.04 12:02

Ahoj holky,
tak dnešek je teda snovej…toho sněhu, u nás napadlo přes 10cm…abychom mohli vyrazit z vesnice, museli jsme odtlačit sousedku, která se nějak zasekla v kopci na sněhu (holt, když má letňáky):-)
Toho sněhu, co je vPraze, už jsem teda dlouho neviděla. Já bych místo práce vyrazila ven a šla se koulovat, stavět sněhuláky a vůbec se válet ve sněhu. Že takhle nebylo na vánoce. No, ale alespoň tolik nemrzlo.
To je hrůza, po novém roce a tolik práce. Makám dvojnásob rychle, abych mohla být i na chatu:-))) Ale je to dobrá dieta, pak nemám ani čas ani pomyšlení na jídlo:-)
Péťo, ten nějaký termínek vyberem, neboj. Mě osobně v týdnu nejvíc vyhovuje pátek, kdy mám do 15,30, jinak dělám do 17. Někdy se to dá i zařídit skončit dřív, ale to je jak se šéf vyspinká:-)
No, u nás tedy není nic nového. Mám podle OVU testu plodné dny, tak jsem na to zvědavá, už se tulíme 3 dny po sobě a zatím ještě žijeme:-) Tak uvidíme, dneska bude asi pokračování, pokud neusnu. Já totiž usínám příšerně brzy…Ale přes vánoce jsem se zas naučila později.
Pepigabo, moc držím palce a jsem zvědavá jak to dopadne. Určitě dobře.
Jinak moc zdravím i naše ostatní těhulky, vid Missorko, to je dobře, že tvému Rokytňátku pouštějí žáci muziku, to se bude mít hezky:-).
A co Tiffany, jak se máš ty? Musím ještě jednou pogratulovat Evel.
Sandrine, co je s tebou, dlouho jsi se neukázala.
Samozřejmě pozrav posílám i snažilkám i předsnažilkám.
Maxi, takhle se teda mimíska nedočkáš, když bude mužík spinkat:-)))
No, tak doufám, že se někdy sejdem, že se domluvíme a uvidíme.
Mějte se zatím…jdu lítat mezi oknem s prací a chatem:-)))

Gabča

saba1
Stálice 76 příspěvků 07.01.04 12:30

Ahoj holkyyy,

Taky se Vám líbí to sněhový nadělení? Mě jo - nejsem řidič :-)
Já mám dnes výbornou náladu (a to i přestože mě bolí hlava), takže ji posílám všem špatně naladěným…posí­ííííííílááááám dobrou nááááááálaaaa­duuuuuu......­...:-).
Dnes mi můj miláček letí pracovně do Německa (s kolegyní, ale naštěstí žadna krasavice :-) ) a já doma pořádám dámskou jízduuuuuu, těšim se, jak malá holka. Jinak asi nevíte to, že jsem dřív hrála divadlo, bylo to super - vše kolem toho (super akce, super pařby, super lidi, super zájezdy a taaak), ale pak jsme začali vši postupně pracovat a soubor se nám z časových důvodů rozpadl :-(. No a ted budem obnovovat naše nejúspěšnější představení - po 5 letech, bože to je doba. Děsně se těšim, bude to nostalgie, ale zároven mam strach, že už to neumim(úplně jsem z toho vypadla) a že to bude trapný - jako, že to od 16-18 letých puberťáků bylo milý a nápaditý a teď to od pracujících a životem protloukajících se lidí bude trapný, no chápete ne? No uvidíme......ob­novená premiéra je naplánovaná na 14.2.2004, takže máme co dělat. Dnes mám ještě před tou dámskou jízdou 1. zkoušku, ale nebude nějak náročná - budem shlížet jen staré představení na videu - tak to snad ještě zvládnu :-) !!!!! Doufám, že to dneska všechno zvládnu, mám toho nějak moc, ale to já mám ráda. Jééé to jsem se Vám ssvěřila - hned je mi líp.
Má někdo z Vás rád divadlo?
Joooo uplně bych zapomněla - včera jsem s některýma na chatu rozebírala dovolenou a taky to, že byste chtěly některé poslat náš nový katalog…, takže jestli máte některá zájem, tak mi napište prosím Vaše adresy a já Vám ho ráda zašlu(teda firma:-) ). Je tam hlavně Řecko a řecké ostrovy a pak trochu Španělska, Itálie a Chorvatska. Kdo bude chtít, tomu budu hlídat Last minuty, mám to tady hned z 1. ruky, protože Lasty tady mám na starosti přímo já :-)

BOLERO - Tak co bolí Tě celé tělo ? :-). Vím, dlužím Ti mailíka, snad to dneska zvládnu.

TIFFANY - Mimi potřebuje jen pozitivní myšlenky..... :-), vše bude OK..... uvidíš, jen se radujte!!!!!!!!!

MISSORKA - Upně chápu, jak seš ráda, že si zpátky ve škole, člověk se rád vrací tam, kde je mu fajn a kde ho mají rádi :-). Už začínáte nakupovat ty nádherný oblečky? Tak se pěkně opatrujte a dávejte pozor na náledí :-)

MAXI - Tak co, už oblíkneš tu 34? Už si okoukla tu Niveu :-) ?

PEPIGABA - Moc na Vás myslíííím a držim palečky. Určitě to dobře dopadne.

FANTAGIRO - Doufám, že už je Ti líp a že ze sebe v práci zas nedřeš kůži :-) ! Hlavně ať nejsi nemocná na tu super Itálii.

GÁBINKA - Doufám, že Vám jde pěkně snaženíčko a že nám tu brzy napíšeš //. JInak je super, že má manžel už práci, kampak bude jezdit?

ŠARLOTKA - Snad se toho zásnubního prstýnku dočkáme, co? Ale na druhou stranu o nic nejde, hlavně že se máme rádi a že nám to s těma chlapama klape ne? Je to jen takové to malé holčičí přaní..... ale asi to fakt neni důležitý.

Tak jo holčiny, já jdu taky pracovat a taky samo na chat :-)
Mějte se, jak nejlépe dovedete.

pa pa Sabina - Saba

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.01.04 12:37

Ahoj Sabco,
ja chci mocmoc katalog…ale z osobnich duvodu bych tu radeji adresu neuvadela…protoze by ji mohl treba nekdo najit…
Urcite vite, o cem mluvim…Takze ti to poslu jako soukromou zpravu, nebo mailik…

Maxi

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 07.01.04 13:05

Maxi,
já to musím napsat sem, než zapomenu. Že jdeš pro prádlo s kamarádem pro jeho holku? To se mi stalo asi ve třeťáku, že přišel za mnou spolužák, že jsem postavou podobná jeho holce a že jí chce něco koupit. Jestli bych šla s ním a vyzkoušela si to, aby věděli:-)))) No, spíš jsem to byla já, protože mám zadek a prsa:-)) Ostatní holky byly většinou takové…no menší, no:-)
Tak jen tohle jsem chtěla
 Gabi

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 07.01.04 13:32

Ahoj Sabinko,
no, děkuji za přání, uvidíme, myslím, že když jsme zvládly // na OVU, tak to je k TT už blízko:-)))
Jinak manžel teď místo do práce na Háje bude jezdit do Písnice…u Prahy 4. Takže to bude tak nastejno…ach jo, to zas budou čekačky, než přejede Prahu.
Jinak si pořádně užij tu dámskou jízdu a doufám, že nás pozveš na představení:)
Ahoj
 Gabča

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 07.01.04 14:34

Ahoj holky,
teda tady to dneska žije!
Pepigabo, těším se až napíšeš, že soud dopadnul pro Tebe a Kačenku dobře a už tam nikdy nemusíš. Určitě se uleví i Hemžátku a hlavně Tvému žaludku a budete si to společně hezky užívat :-)
Danko, v centru asist. reprodukce určitě nebudeš jako pokusný králík, tam mají větší zkušenosti a hlavně větší možnosti než běžný gynekolog. Nemám osobní zkušenost, ale moje nejlepší kamarádka si bohužel dlouho počkala než se svého miminka dočkali. Měla právě trochu zlost na svého gyn., že ji neposlal do centra dřív a zbytečně do sebe cpala hormony, které jí stejně nepomáhali. A už má půlročního chlapečka takže nic nevzdávej a věř odborníkům.
Tifani, žádné smutky a pochybnosti! Miminko je v pohodě když je i mamča v pohodě. Až ho uvidíš na UTZ tak se už uklidníš, viď ;-)
Sabino, takže máme v deníčku opravdovou herečku?! Určitě jsi nic nezapoměla, to bude jako s jízdou na kole - to se taky nedá zapomenout.
Gabčo, to jsme na tom s tulením podobně, tak doufám, že to vyjde. I když já se teda snažím trochu brzdit své nadšení, že by to vyšlo hned první měsíc. Jenže s Míšou to tak bylo takže proč ne i podruhé… ach jo, čas se mi teď tak vleče.

Jinak jsme dnes byly letos poprvé na plavání a jsem z toho trochu otrávená. Přecházely jsme do většího bazénu a tak máme jinou instruktorku. Na to, že pracuje s ani ne dvouletými dětmi je dost nepříjemná, přísná, no prostě mi moc nepadla do oka. Tak snad si zvyknu, je to dost drahé a abychom tam chodily s nechutí - to se mi moc nezamlouvá.
No u zubaře jsem samozřejmě ještě nebyla, hlava mě bolí skoro pořád takže nálada nic moc. Když já se taaaak bojím zubařů, do teď jsem chodila k zubařce, kterou jsem znala od 6 let a teď musím k nějakému neznámému zubodravci, bojím bojím.
Mějte se hezky
 Katka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.04 20:12

Ahoj holky moje zlaté, držely jste pořádně JÁ TO VYHRÁLA HUUUUUUUUUUUU­UURÁ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já bulila jak malá holka a kdybych mohla, tak si snad dám i frťana, tak jsem doma nalila aspoň manžílkovi. konečně se po 5ti letech něco obrátilo v můj prospěch. Já mám tak strašnou radost, to si to ani neumíte představit, jak malé dítě. Jinak chvilkama je mi o něco lépe a pak zase přijde můj obvyklý stav BLE, no snad by to mohlo pomalinku končit, když jsem v 14tt.Na další kontrolu jdu 16.1. a potom se uvidí, hemžátko jsme viděli na UTZ, byl kouzelný, ručičky, nožičky srdíčko ťukalo, dokonce nám salutoval (teda není se čemu divit u nás) a je úplně v pořádku.
Holky já nestíhám na všechno reagovat, ale strašně moc vám děkuji za palečky, byl to super pocit vědět kolik perfektních ženských na mě myslí a tobě Peťo děkuji obzvlášť (i Rokytňátku za pidi prstíky).
Já pádím do postele, dneska snad budu spát jak dudek, když jsem tak šťastná.
Pepigaba+hemžát­ko 14tt

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.01.04 20:48

Gabco, malem jsem si tam taky jednu podprdu koupila, cervenou. ale nakonec jsem si rekla, ze kdyz porad nosim bily tricka, tak by byla na nic a navic chodim bez podrprdy:):)))))))
Jinak jsme vybrali ruzovej komplet, fakt sladouckej…

Jinak ja jsem porad plocha jak deska…ve skole se mi vzdycky kluci smali:)))

Maxi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 07:36

Ahojky Pepigabo, obrovská gratulace..... Když se spojí tolik dušiček dohromady a drží palečky musí to vyjít. Já jsem tak ráda. Teď už ti ke štěstí snad nic nechybí… tedááá až se rokytňátko uklidní a nebude mamču zlobit, že?? Páá Budulínek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 07:47

Ahojky Berušky,

mám pro Vás jednu fantastiskou, nádhernou, krásnou a parádní novinku. :-):-):-):-):-):-):-) DVĚ ČÁREČKÝÝÝÝÝÝÝ:-):-):-):-):-):-)

Tada ta jedná je slabší a světlejší, ale je krásná, jasná, prostě mimísková.

Holky, já jsem tak šťastná. Testovala jsem se o půl čtvrté ráno, a když se objevila ta druhá, tak jsem seděla na záchodě, brečela štěstím a do postýlky jsem šla, až mě brněli nohy. Do rána jsem už neusnula a dneska se usmívám jako sluníčko. Už se mě první ptali co se děje.

Dneska večer bude oznamovačka manžílkovi. Napíšu jak to dopadlo.

PS: Pobolívá mě bříško, je to normální??

Páá Budulínek

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 08:26

Ahoooooooooooooj Budulínku,

koukám, že testování v půl čtvrté ráno bývá obvykle pozitivní - u mě to bylo zrovna tak :-)))
OBROVSKÁ GRATULACE ODE MĚ I OD ROKYTŇÁTKA, AŤ TI BŘÍŠKO DĚLÁ JEN SAMÉ RADOSTI!!!!
Už se těším co na to manžílek. :-)
Hned bude ten den veselejší.
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 08:29

Jo, a to pobolívání bříška je normální, u mě to bylo stejně, doktorka mi vysvětlila, že se prokrvuje a rozpíná děloha - takže žádné starosti - kdy jdeš k doktorovi???
 P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 08:39

Ahoj holčiny,
tak vás zdravím po dlouhé době v novém roce. Missorko, deníček je skvělý a překvápko bylo ještě lepší, až slzička ukápla, muselo to být nádherné. Tak at se daří co nejlíp.
Jinak u nás vánoce taky v pohodě, a silvestr podobně jak Fantagiro, horečky 39 (3 dny), zábaly, a paralen, díky tomu, že jsem v 5 měsíci, tak jsem mohla alespon ten. Byly to hrozné dny, myslela jsem, že snad umřu, šíleně mě bolely záda v kříži, od té horečky, no hrozný. To víte, že už jsem si v duchu představovala, jak asi bolí porod. No v tu chvíli bych rodit ani nemohla. Ted už je líp, od úterka jsem v práci, i když se každý divil, že jsem nezůstala doma. Ještě mám kašel a rýmu. Ale já plánuju „marodění“ na později, s tím, že už zůstanu doma do mateřské, ale pořád se nemůžu nějak odhodlat. A proto se tě chci missorko zeptat, jak jsi to trávila ty? Je z tebe cítit radost z toho, že jsi zpátky v práci, že doma už bys být nechtěla. A tak já nevím, sice mě to v práci někdy dost štve, lidi sem choděj taky nastydlý, dojíždění ve vydýchaném autobuse, venku zima. No neívm, radši bych byla doma, pro to pohodlí. Ale zároven mám strach z toho, že se budu třeba nudit, kór u nás na vesnici. Tak nevím, nevím, jak se rozhodnout:-) Tak mi dej vědět tvé dojmy, až budeš mít čas…
Jinak Budulínku, gratuluji k //, je to skvělé, i když slabá, ale je tam, ta nezmizí, já měla taky slabou, a dnes už jsem 20+2 (to to letí). Ale pohyby zatím žádné. Nebo to nepoznám, nevím.
Jinak jsem příspěvky tak prolétla, nemám čas, pořád je tu práce až nad hlavu, tak se omlouvám, a všechny přítomné zdravím.

Nepřihlášená Markytka
(už jsem se tak dlouho neozvala, že jsem pro vás asi historie)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 08.01.04 09:01

Ahojky Budulínku ,

no to je náááááááááááá­ááááááááááááá­ááádherná zprávička !!!! Mooooooooc gratuluji a hlavně na sebe bud opatrná ! jednou to už přece muselo přijít :-)))))))))

Krásně si užívej těhulkovství a hlavně bez nevolností :-)))

páááá Fantagiro

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.01.04 09:06

Ahojky Budulínku,

Krásná zprávička.
Moooooooooooo­ooooooooooooo­oooooc gratuluji a přeji Ti ten pocit štěstí a radosti, který tě určitě naplnil.

Užívej si svoje těhulkovství a dobu očekávání. Uteče to jako voda, a za chvililčku budeš držet mimíska v ruce. :-)))))

Měj se krásně Markéta

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 08.01.04 09:14

AHojky Budulínku!

To je skvělý! Mooooooooooc gratuluju! Držím palečky, ať je všechno O.K. a moc se těším, až nám povyprávíš, co na to manžílek. Pa pa a ještě jednou vše nej!

Šarlotka

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 08.01.04 09:36

Ahojky Markytko,

moc ráda Te tu vždycky vidím a jsem ráda, že nám alepson občas podáváš informace o tom, že jsi ty i miminko v pořádku ! je to určitě nejkrásnější období !
Teda je fakt , že to strašně moc letí. Nedávno jsi nám oznamovala dvě // a najednou je tu 20tt. Je to nádherný ! Mrzí mě, že jsi si užívala Nový rok podobně jako já ! Pro Tebe to muselo být ještě horší, že jsi si nemohla vzít jiný prášek než paralen, aby jsi neublížila mimíkovi. Je dobře, že jsi už ok.
Hele a k tý mateřský !!! Já bych se nechala dát domů :-)))))) Jezdit vydejchaným autobusem, být v práci s lidma kteří kejchaj a kašlou. Nic moc. Doma by jsi si užívlala klidi a pohody !!! Až se to mimi narodí, tak toho času pro sebe mít moc nebudeš !! .-))))

Pááááá Fantagiro ( zase se tu ukaž !!!!! )

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 08.01.04 09:36

Ahojky všem snažilkám a těhulkám,
jako nová duše bych se ráda představila. Jmenuji se Eva je mi 27 let a bydlím nedaleko Litoměřic. Pracuji jako účetní v místě bydliště. Tak to by bylo ofiko. A teď trošku osobnější věci. Jako snažilka jsem fungovala 6-7 měsců než se nám povedlo splodit to stvořeníčko, které teď nosim pod srdíčkem. Díky pomoci Gábinky můžu napsat, že jsem 8+1 tt(doufám,že jsem se zase nesekla, to bych se ani nedivila). Zítra jdu poprvé do poradny a doufám, že i brzy na UTZ, přeci jenom už bych ráda viděla jestli tomu drobečkovi tluče srdíčko a vše je v pořádku. Včera jsem si řekla, že si vytisknu deníčky abych byla v obraze, asi to bude záhul, ale jsem moc ráda, že tady mezi vámi budu, moc hezky se mi s vámi žvatlá. Myslím, že na seznámení to zatím postačí, takže jdu tisknout deníčky(asi zahltím tiskárnu) a za chvíli na chatík.
JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA HEZKÉ PŘIJETÍ.

B u d u l í n e k - bříško mě bolí taky, někdy víc někdy míň, ale jak napsala missorka je to opravdu tím jak se zvětšuje děloha. A gratuluji ke //

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 08.01.04 09:39

Ahoj Budulínku,
teda, to je naprosto skvělá zpráva. Moc a moc ti gratuluji k mimískovi a přeji vám oběma vše nej, aby hezky rostl a rostl a abyste byli v pořádku.
Mějte se krásně těhulkovsky:-)

Gabča

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.01.04 09:44

Ahojky,
moooooc Ti gratuluju, konečně budeš mít klid a budeš si moct užívat mimíska.
Ať je Ti dobře, ať odejdou Tvoje BLE dny a ať ti svítí sluníčko. :-))))))))))))

Markéta

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.01.04 09:58

Ahojky Sabinko,

dneska jdu potit tělo také, nádherně jsem se tam v úterý uvolnila.

KATALOG chci taky. Adresu znáš, pokud už ji nemáš, ozvi se hodím Ti jí do mailu.

Měj se Markéta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.04 10:01

Ahojky Evelin,
já jsem Tě ještě nepřivítala, takže víííítačka.

Holky moc Vám děkuji za gratulace, směju se a zároveň bulím. Díky za uklidnění, že bolest bříška je normálka. Začínali se mi hlavou honit různé škaredé myšlenky, už jsou naštěstí pryč.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »