Deníček Matýsků č.80 - Máte doma skřítky?

Snažení

Určitě ano, jen o nich možná nevíte. Že jste je neviděli? Vzpomeňte na film Dědictví ...však vašu ..... jsem taky neviděl a věřím, že ju máte. U nás bydlí od doby, co bydlíme my a dost možná ještě dřív, třeba od doby, co ten dům stojí. Vím o nich a respektuju je. Když jsem nad jejich chováním přemýšlela, dospěla jsem k závěru, že existuje víc druhů skřítků. Dosud jsem ale nepřišla na to, zda se stěhují náhodně, nebo cíleně k danému člověku.

Jsou totiž skřítci dobrosrdeční - je jich málo, ale jsou. Najednou najdete něco, co jste léta hledali, kolikrát jste to už pohřbili a oplakali a ono se to objeví. Já je mám v zahradě. Nemůže být prostě náhoda, že ztratím prstýnek ve velké, neposekané zahradě a za dva dny se mi cinkne pod nohama a já na něj narazím. Takto jsme našli dceři naušnici po roce, mou naušnici po týdnu, prstýnek a řetízek. Možná máme nějakého dobrého skřítka i doma, ale dlouho spal, protože TV dálkový ovladač, který jsme ztratili před 8 lety (chápete to, ztratit tak důležitou věc?), jsme najednou našli (bohužel tu telku už nemáme :-)).

Pak jsou skřítci lesní - těch je hodně, mají klid a když to s nimi umíte, odmění vás. Troufám si říct, že jsem vášnivá houbařka už od 5 let, s babičkou jsme dokonce v lese houbám říkaly latinskými názvy. Zůstalo mi z dětství, že kdykoliv jdu pro houby (nechodím je hledat, chodím pro ně :-))), poprosím lesní skřítky a s prázdným košíkem neodcházím. Nesmějte se, je to tak, skřítci mě vodí k houbám!

Nakonec ti zlomyslní - těch je nejvíc. Žijí kdekoliv (proč myslíte, že škobrtáme?), hlavně ale doma. Abych vystihla jejich smýšlení, popíšu vám jednu nedávnou neděli a pondělí, kdy měli tito malí mizerové zřejmě svátky a náramně se bavili:

Je nedělní ráno, za okny sluníčko, vstávám s dobrou náladou a jdu rodině připravit snídani. Manžel zasedne ke stolu a okamžitě převrhne čaj. Stírá stůl, židli, podlahu, polil omluvný list dcery. Však to neva, to se přece stane, pomyslím si a s úsměvem nesu nový hrnek čaje. Tentokrát si ho bere do ložnice k tv. Narovnám nádobí do myčky a chystám se obalit řízky, před polednem přijede návštěva, tak ať to stihnu a netluču tady. Utrhla jsem kuchyňskou úchytku. No tak co, to se stane, říkám si. Vylítlo mi želízko z paličky při klepání řízků a udělalo rýhu do dřevěné linky. Sakra! Myslíte sakra protože želízko a rýha? NE! Sakra protože mi pod nohy teče voda z myčky. Volám manžu a ten konstatuje, že je asi rozbitá. No to vím taky!!!!
Mezitím, než jsem setřela podlahu, zjistil manža ve skladu zamrzlé topení a rozmrazuje ho fénem. Několik hodin. Domů přišel vzteklý. Tak teda jdeme zjistit co s tou myčkou? Dobře, taháme myčku ven (vestavná) a zjišťujeme, že se fakt za těch několik let přilepila dokonale. Nakonec se podaří a já několikrát stírám podlahu, jak manža zkouší napouštění a vypouštění - kde to teda teče. Zuřím a u toho smažím řízky.
S omluvou odvolávám návštěvu, obědváme, pohoda, myčka venku počká na opraváře a já si prostě s radostí umyju zase jednou nádobí ve dřezu… Ne, tak neumyju.
Nedělám si srandu, něco se stalo s bojlerem pod dřezem a teče. Teče proudem opět ven. Vyklidit skříňku, setřít a utřít si slzy vzteku.
Jdu si chvilku zdřímnout do ložnice. Vejdu a manža vehementně utírá stěnu, noční stolek a podlahu, já dostávám záchvat smíchu. Vylil další čaj. Přichází dcera a s tátou blbnou v posteli, lechtají se a křáp - něco v roštu se vyrvalo, začaly padat šrouby na zem. Křičím. Manža opravuje postel. Utíkám pryč z domu se nadýchat.
Večer si chystám podklady, zítra mám pravidelnou kontrolu na OSSZ. Beru si domů šanony z kanceláře, abych ji už ráno nemusela odemykat. Vím stopro, že jsem si šanony s razítkem dala doma na schody. Jdu za chvilku kolem a razítko nikde. Hodinu hledám razítko znova zpět v kanclu (copak jsem blbá???), po cestě, doma, nic. Kašlu na to! Jdu počtvrté kolem a razítko leží na hromádce šanonů na schodech tam, kde má být. Pochybuju o svém zdravém rozumu…

Je pondělí. Kontrola dopadla dobře, jen jsem hledala opět občanku, několikrát a nakonec byla v kapse bundy, kde ji nikdy nemívám. Asi jsem si vzala skřítka s sebou. Zvoní mobil. Tady přepravní služba, paní máte u nás balík, ale bohužel jsme vám ho v autě špatně uložili, spadlo nám na něj zboží a je to celý poškozený. Vezmete si to ??? Vyřizuju reklamaci na přepravní službě a jsem milá. To ještě nevím, že doma poškrábu auto o manželovo auto :-))).

Občas se ti malí zlomyslní skřítci domluví a připraví vám den, na který prostě nemůžete zapomenout. Ještě teď se tomu tlemím, je to k neuvěření, ale přísahám, to všechno se mi za ty dva dny stalo. Můžou za to skřítci, možná jsem je něčím naštvala, tak mi to osladili :-))).

A co vy, máte taky skřítky?

Pajdule


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 15.02.06 20:10

Jé… První… Hurá.....
Samo, že jsem to ještě nečetla :o)))))))))))

Dadla, co už chtěla od PC odejít :o)))

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 15.02.06 20:42

Tak já jsem taky vlastně první protože já si nejdřív deníček přečetla:-)))

Skřítků máme doma několik:skřítek co žere ponožky(po jedné)v pračce­.skřítek co schovává schované dárky na Vánoce,skřítek co vás vyvede z omylu že je super den,skřítek co způsobuje úrazy,skřítek co podsrčí co jsme někam založili,skřítek co umí splnit už dávno vzdané,skřítek co podsouvá dobré nápady atd.Jo a skřítek co našeptává„sněz tu čokoládu,sněz ty brambůrky,ten koláč radši sněz celej ať se do zítra neskazí“

Tak a teď právě mě tahá za fusekli skřítek co mi našeptává„na všechno se vyprdni a jdi spát“Myslím že poslechnu.Ještě ale musím zvládnout boj s antihygienyckým skřítkem co našeptáv"pro jednou si ty zuby nečisti a odlíčíš se až ráno"

Skvělej deníček Pajdule

Pájo:dostala jsi SZ

Binky+skřítek co uspal manžela a Elišku

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 15.02.06 20:51

třetííííí!
hihi Binky tak pod to se ti můžu v plném rozsahu podepsat - i o tom spaní a hygieně, i o tom že oba mojí pokladové chrupkají taktéž (akorát ten větší zatím na gauči v obyváku, tak ho budu muste vzbudit s tím že má jít spát :-)

Pajdule : kráásný deníček, jinak to musel být opravdu prima den, to už bych asi se bála jít i spát s tím že na mě v noci spadně strop :-) Jo a skřítkům co schovávají věci ve chvíli kdy je nutně potřebuješ a pak jsou na místě kam bys je NIKDY nedala, tak těm říkáme zášupšáci :-) (a že jich doma máme, no manža jich má asi jetšě o něco víc než já :-)
tak dobrou jdu se taky uložit - ale kdo uspí mě, aha vlastně taky nějakej ten skřítek :-)
 Klaris

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 15.02.06 21:00

A helemese tak těch skřítků musí být víc protože ten co uspal manžela Klaris na gauči byl i u nás!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Binkyskřítek „dej si ještě kostičku čokolády,zítra si nedáš“

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 15.02.06 21:00

A helemese tak těch skřítků musí být víc protože ten co uspal manžela Klaris na gauči byl i u nás!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Binky skřítek „dej si ještě kostičku čokolády,zítra si nedáš“

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 15.02.06 21:00

A helemese tak těch skřítků musí být víc protože ten co uspal manžela Klaris na gauči byl i u nás!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Binky skřítek „dej si ještě kostičku čokolády,zítra si nedáš“

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 15.02.06 21:02

Omlouvám se proběhl mi po klávesnici počítačový skřítek
 Binky

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 15.02.06 21:19

Pajdule, to je fakt krásně napsaný :o))) Binky to vystihla dokonale, takže už nemám co dodat.

Jen jednou jsem měla podobný den, jako ty…
Vraceli jsme se z Izraele. Letadlo z Tel Avivu přiletělo, místo v 9 večer, ve 2 v noci. Našim jsme před dovolenou půjčili naše auto, protože se jim jejich podělalo. To naše ho následovalo o pár dní později, takže si na cestu pro nás do Prahy půjčili auto od mé sestřenice. To se pos..lo 50km před Prahou, kam dojeli na vleku náhodně okolojedoucí dodávky.
Druhý den jsme se na tom stejném vleku pak vraceli do Brna (auto, 5 lidí, bágly na měsíc a klec s kanárem - dárek taťkovi k narozkám od jeho bratra). Cesta do Brna nás tehdy stála 3500,–, neměli jsme celou hotovost, takže jsme dopláceli v dolarech (poslední zbytky z dovči).
Doma na nás čekal nezaplacený nájem (nedošlo inkaso), vybraná výplata na měsíc dopředu (utracená v Sýrii nebo Izraeli). mínus na účtě (přišla upomínka). O pár dní později moji mamku srazil nějakej ožralej debil na přechodu a byly z toho během následujícího roku 2 operace…
Myslím, že jsem si nevzpomněla na všechno, ale Martin není doma, aby mi připomněl zbytek. Řekla bych, že za tohle rozhodně můžou ti nejškodolibější skřítci, jaké tu máme…

Dadla

PS: Už asi dva týdny mi nějaký skřítek v noci budí nebo ze sna rozpláče Vojtu. Tak 5-6× za noc. Jak se tohoto protivy zbavit?

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 15.02.06 21:37

:-)) chybička se vloudila, ale snad ne mně, asi skřítek šotek !!! Missorko?? :-))) Za názvem deníčku - za pomlčkou bylo napsáno „Máte doma skřítky?“

Takže jsou nafouklí, že jsem o nich psala!!!

Binky vystihla jsi to, přesně takhle to chodí.
Dadlo to jsi měla skřítky taky po kapsách :-))), ještěže letadlo přistálo.

Tak jdu na pelech, zítra mám zase nabito, ještě v pátek - to jedu k doktorovi a pak ta oslava holek. V sobotu si už ale odfouknu, doufám.

Pajdule

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 15.02.06 22:02

aha, novy dennicek !

idem citat.

inak, Pajdulko, to zmiznutie nazvu zapricinili tie uvodzovky. neviem preco, ale nazov dennicka v uvodzovkach mi tiez vzdy zmizol, ale nastastie som si to v nahlade vsimla.
je to asi skriatok emimina :))

idem citat.

Baboo

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 16.02.06 01:15

Pajdulko,

my mame skriatkov ! na pohladanie :)
napriklad, polovicko ma skriatka, ktory mu neustale rozbija pohare. sedi na linke pri drese, polovicko sa dotkne pohara a ten krpaty sviniar spravi ze TUK, hahaha a pohar je rozbity! kedysi som sa za to na polovicka hnevala, ale uz davno som pochopila, ze je v tom nevinne.
ja mam zase takeho, co ma kolotoc na hodinovych rucickach. normalne napriklad rano vstanem s poriadnou rezervou, zacnem sa umyvat, robit si ranajky a tak, vsetky tie bezne ranne veci… je 7.00 a ked sa prisamvacku za 3-4 minutky pozriem na hodiny, uz je 7:30 !!! aaa alebo aj viac !!! to ten maly hajzlik sa na tych rucickach takto vozi !

tak veru.
a este hromadu dalsich mame. joj, a vselijakych :)
ale vzhladom k pokrocilej nocnej hodine ich teraz necham na pokoji.
mozno zajtra este zopar takych nasich „naj“ opisem :)

idem si umyt zuby.
bru noc.

Baboo cozasenespi

 
Baboo
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 16.02.06 01:20

aaa, tak ten antihygienicky skriatok od Binky stihol dofrcat aj k nam !
a uz aj susle „neumyvaj si tie zuby, neumyvaj si tie zuby … !!!“

:-D

Baboo

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 08:32

Teda Pajdule,

Jsem se docela nachechtala..­....... u nas jsou skritci taky.........
Hlavne ty zlomyselny

Napr… kdyz ja mam chut na sexik, tak skritek rika memu muzi, ze se jeste muze hrat.....

Taky vstavani.....skri­tek posouva cas, a ja pak nestiham…
a s tema katastrofama s hrncema.......no hrncoskritek je jenom u nas.........jsem zvedava, jestli az prijdu o vsechny, odejde, nebo pocka, az nakoupime nove:-)))

KAtka

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.02.06 09:12

Ahoj holky,
teda deníček je naprosto skvělý. Pobavil mě jako už dlouho nic. U nás samozřejmě tyhle malý potvory záludný taky přebývají. Ale nejhorší skřítek ze všech jsem podle mého manži já. U počítače má miliony papírů, faktur, výpisů a dalších nezbytností, do kterých mu zá:,–(ně nelezu. Dokonce operuju u PC v takovém bordelu, že se obávám, že třeba nenajdu klávesnici či myš, ale mám strach posunout mu jakýkoliv z papírů třeba jen o kousek vedle, páč v tomhle svinčíku má můj drahý choť pro mě nepochopitelný systém. No, ale kdykoliv manža zasedne večer k práci, už mi hlásí, že jsem mu zase někam dala tu fakturu, případně jsem určitě schovala ten dodací list. Občas to vyhrotí tak, že mě podezírá, že jsem zašantročila výpis, co si přinesl před pěti minutama v deskách, co měl celý den sebou :-)) Dávno tyhle podezíravé řeči přecházím, vědíc, že je má na svědomí nějaký ten Pajdulkou vzpomínaný skřítek :-DDD

Pajdule, tobě to teda utíká nějak ukrutně ukrutně rychle. Vždyť už máš za sebou skoro polovinu! A jak jste na tom se jmémy vy? Uniklo mi něco, nebo ještě nemáte vybráno? A na domečku se teď neděje nic. Manža naznal, že čas nastane až tak v březnu. Mě to nijak nevadí, páč ho zase skoro neuvidím doma. Ale prý by jsme měli stihnout dostavět letos, kvůlivá dani. Tak to jsem teda zvědavá…

Klaris, vy jste ale měli kráááásnýho valentýna. My jsme s manžou sice taky jen čtyři roky, ale že by si se mnou povídal déle jak čtvrt hodiny, o tom si můžu nechat zdát. Závidím… :-(((

Dadli, taky doporučuju napřed dát jablíčko vařené. Honzina dokonce syrové nijak výrazně nenadchlo. A dostala jsi mě, jak se Vojta snaží dopravit nožku do pusinky :-))) Neboj, on to zvládne. Honzin je taky otesánek pupkatý a nožka putuje do tlamičky bez větších problémů.

Souris, já bych ho taky pustila. Já osobně si dost zakládám na tom, že jsem manžovi ještě nic nezakázala. On toho nezneužívá a když přijde na přetřes nějaké ožehavé téma, tak jen řeknu: „Dělej si co chceš. Zakázala jsem ti snad někdy něco?“ A jemu nezbývá, než uznat, že mám pravdu a to je příjemný pocit. Ovšem jsem zvědavá, jak mi tohle „nezakazování“ půjde, až mi v létě oznámí, že chce jet na potápění. Nezakážu, ale bude mi líto, že nepojedu taky…

Gothic, máš pravdu. Honzin je o dost větší a mohutnější, než Filípek. Bohužel je taky o dost línější. I když tady bych řekla možná „bohudík“, páč Katka si s tou tryskomyší dost užívá, kdežto u nás to není tak hektický.

Tak, a páč už nevím, co jsem komu chtěla, tak snad později.

Pája a Mebídek

 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 16.02.06 09:30

Dobre rano, hlasi s spravodaj!

…Dnes ako na potvoru siel vlacik ako pokakany, stal na na staniciach, postaval medzi stanicami a ja vam to mozem napist az teraz!!! :-(

zacina seria sms os Baboo:

7h09
Tak je to tu. Ideme na to…

8h44
zatial to moc nepostupuje, kontrakcie po pat. Medzi nimi sme aspon zatial vymysleli meno pre dievcatko. :-)

----------------------------------------
Baboo som uz odpisala, este im mysim sprava neprisla, tak asi maju (zeby fakt??) ine starosti. Dufam, ze ich zas nejaka dobra kontnrakcia osvieti preboha, ved to bude chlapcek!!!! :-)
dnes to bude napinave.....asi aj pre baboo, len tak rychlo som preletela komentare a vidim, ze tu osoba ponocovala este o jednej rano!

souris

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.02.06 09:38

Tý brďo, porod v přímém přenosu!!! Dneska se neodlepím od PC.
Uzavíráme sázky! Já sázím, že Limetka bude holčička!

P.

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.02.06 09:39

Tak mě napadá, že tu svatbu už Baboo asi nestihne :-))) Ale zase má ten nekrásnější dáreček jen s malým zpožděním k narozeninám…

P.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 09:40

Teeeeda Baboo rodiiii:-)))

Drzime palecky........ a dnes se taky neodtrhnu od PC

Katka

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 09:41

Jo Pajo,

ja ji to vcera psala...... ze jsem porodila v den svatby nasich pratelu:-)))

K.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 09:46

Chlapecek:-))))

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 16.02.06 09:55

Jsem tady!!!!!!!!
Holčička
Binky

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.02.06 10:07

Binky, SZ jsem dostala. Díky.

P.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:35

Takze

HOLCICKA 2 : 1 KLUK

Dalsi tipy?

 
gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 16.02.06 10:36

Baby kedy som to Baboo typovala, ze to vidim tak na 3-4dni?? No nechce sa mi lovit v komentaroch, ale zda sa mi, ze mi to vyslo!! A typujem, ze mi vyjde aj dalsi typ na chlapecka!! :-)) Juj to je krasne, snad vsetko dobre dopadne!!!!

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:40

HOLCICKA 2 : 2 CHLAPECEK

Gothic, jestli nam vyjde tip, tak se normalne regulerne napiju........at je zdravej:-)))

Ale i kdyz to bude holcicka.....­...hlavne at je zdrave a oba dva v pohode

Katka

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.02.06 10:45

Ty joooooooooooooo porooooooooooood !!!!!! :-) Já to věděla, doktoři poznaj kulový :-D. Limetka chce mezi nás!! Ono je na to akorát tak počasí!
Tak ať to Baboo nebolí, ať to dlouho netrvá, ať jsou všichni brzy šťastně spolu!

Souris, nemohla by mezi kontrakcema prozradit ta finální jména??? :-)))))

Tipuju holčičku!!!!!!!!

Jinak Pajdulko, deníček je bezvadný, moc mě pobavil :-). Kromě již jmenovaných skřítků se u nás vyskytuje ještě skřítek pračkový, který způsobuje, že občas vytáhnu prádlo obarvené, občas skvrnité od prášku?! Občas olepené vypranými vizitkami nebo kapesníčky :-))).
A nej nej nej náš domácí skřítek je Fanda, který střídá nejrůznější polohy od „jsem samostatný a nic nepotřebuju“ po „bav mě a ani se ode mne nehni“ nebo „a dneska v noci se spát nebude a vstávat se bude v pět“ :-)))). Ale toho miluju ze všech nejvíc :-D.

Dneska je v protivném módu, to počasí mu vůbec nesvědčí. A mě koneckonců taky ne. Tak jdu opravit blbcům z práce DPH a mzdy za rok 2005 (museli přerušit audit, hňupi, nedá se to dát do kupy). A budu hlídat Limetčí líhnutí :-).

Hajinka a Fandatrapič

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.02.06 10:45

Ty joooooooooooooo porooooooooooood !!!!!! :-) Já to věděla, doktoři poznaj kulový :-D. Limetka chce mezi nás!! Ono je na to akorát tak počasí!
Tak ať to Baboo nebolí, ať to dlouho netrvá, ať jsou všichni brzy šťastně spolu!

Souris, nemohla by mezi kontrakcema prozradit ta finální jména??? :-)))))

Tipuju holčičku!!!!!!!!

Jinak Pajdulko, deníček je bezvadný, moc mě pobavil :-). Kromě již jmenovaných skřítků se u nás vyskytuje ještě skřítek pračkový, který způsobuje, že občas vytáhnu prádlo obarvené, občas skvrnité od prášku?! Občas olepené vypranými vizitkami nebo kapesníčky :-))).
A nej nej nej náš domácí skřítek je Fanda, který střídá nejrůznější polohy od „jsem samostatný a nic nepotřebuju“ po „bav mě a ani se ode mne nehni“ nebo „a dneska v noci se spát nebude a vstávat se bude v pět“ :-)))). Ale toho miluju ze všech nejvíc :-D.

Dneska je v protivném módu, to počasí mu vůbec nesvědčí. A mě koneckonců taky ne. Tak jdu opravit blbcům z práce DPH a mzdy za rok 2005 (museli přerušit audit, hňupi, nedá se to dát do kupy). A budu hlídat Limetčí líhnutí :-).

Hajinka a Fandatrapič

 
gothic
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 16.02.06 10:45

Katka tak tak, ja mam do rana MS, je mi zle nenormalne, na vracanie, brucho boli jak slak, na to mi rumik, len prospeje :-))
No a nemali by sme dat vediet aj do unornaciek a breznatok, mam pocit, ze nic nevedia. Souris myslis, ze by si to Baboo priala?? asi hej nie?
Pajdulka aj som zabudla pochvalit dennicek-je prefektny!!! tiez mavam blbe dni, kedy co chytim, tak sa mi pokazi, ale na toto si myslim, ze nema nic!!

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.02.06 10:46

Já si taky říkala, že když Baboo psala, jak jí viditelně sestoupilo břicho, že to nebude jen tak :-)))
Jsem napnutá jak trenky :-D

P.

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.02.06 10:47

Dvakrát jsem to nechtěla, další skřítek!!!
A do jejího „druhého“ deníčku prosím písněte jen, že rodí, třeba tam má taky zpravodajku, tak ať se necpem někam, kde nás nezvou!

H.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:49

Gothic,

mame rovnake myslenky.........ja uz asi pul hodky o tom premyslim, jestli tam napsat, nebo ne........

Tak co , praskneme to?

Haji, my snes vstavali v 5, hodku jsem se snazila ho uspat, a nic.........pak byl protivnej, a ted v 10 sel spat

Katka

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 16.02.06 10:49

Chlapeček!
víc nenapíšu dítě se mi zmítá v náručí,
tak hlavně ať to má Babooo v pohodě, přindu později
 Klaris

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:49

Tak ja to napisu, jestli muzu

Katka

 
Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 16.02.06 10:50

Ty koki, tak uz je to tu!!! Som sa postavila od pocitaca, zobrala caj, trosku si chlupla, potom som isla na wecko, potom zase caj … no proste zacala som tu pobehovat ako splasena ! :-))) Sak ja nie som polovicko ! Co to robim ?! :-))))

Co tipujem ? Neviem, fakt neviem..... fakt sa neviem rozhodnut … mam to 1:1 … tak netipujem :-))))

ika

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:52

Iko,

ja ti psala smsku, ale nevim proc nedorazila........ uz asi pred hodinou

Katka

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:53

Tak jsem to do unornatek napsala......

Katka

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 10:57

HOLCICKA 2 : 3 CHLAPECEK

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.02.06 11:04

Ika!!!! Musíš si tipnout! Dvojčata to nebudou, tak jaké 1:1 :-)

H.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:09

HOLCICKA 3 : 3 CHLAPECEK

 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 16.02.06 11:12

Katka - ked to tak rychlo pocitam, ze ty si zabudla ten moj prvy oznamovaci tip na CHLAPCEKA!!!??? :-)
 s.

 
grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 16.02.06 11:13

Ahoj holky,

omlouvám se, že sem zvědavě nakukuju. jsem z Únorňátek a březňátek 2006 a mám termín 3 dny před Baboo a teď se dozvídám, že mě předběhla - tak ještě pořád nevíte?

Grizley (38+5tt)

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:14

HOLCICKA 3 : 4 CHLAPECEK

Souris, promin:-)))

To se dneska opiju

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:15

Souris,

nemas nove zpravicky???¨

K

 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 16.02.06 11:18

hlasim klud pred burkou!
poslala som jej malu sms o tej tipovacej burke - dufam, ze skor rozptyli, nez vyrusi…uz ju aj dostala, tak uvidime

…len mi nejde do hlavy, ze ked sa na ten tip pytala pred casom baboo, tak som bola s chlapcekovym tipom takmer samotna a teraz to vyhrava! Kde su tie dievcatkove tiperky??? :-)
 s.

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:26

Ja jsem kdysi tipovala holcicku, ale menim nazor na kluka:-)))

K.

 
Dadunka
Kecalka 131 příspěvků 16.02.06 11:30

Já tipuji taky CHLAPEČKA. Baboo, držte se.

Tomášek má zcela nečekaně 6. zub a to na místě, kde neměl ani náznak nějakého klubání. Naučil se říkat „di,di,di“, mlaskat a na pokyn „cupy, dupy“ začne děsně srandovně přešlapovat z nohy na nohu a snaží se co nejvíc dupat.

Dáša a Tomášekcozrovnaspí

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:32

HOLCICKA 3 : 5 CHLAPECEK

Dadunka, to musi byt srandovne, kdyz to dela…
no, az se malej vzbudi, podivam se mu taky do tlamicky

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 16.02.06 11:46

Páni!!!!! A já si říkala, že od rána přibylo nějak moc komentářů!!!!
Tak Baboo do toho, do toho :o))))

Na rodině jsem tipovala chlapečka, ale teď (netuším proč) mi nějakej skřítek našeptává, že to bude holka :o))))))

Právě mi tady zaúřadoval skřítek eMimiňák a odhlásil mě!

Dadla

 
ka-tka
Generální žvanilka 22288 příspěvků 16.02.06 11:49

HOLCICKA 4 : 5 CHLAPECEK

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 16.02.06 12:17

Pájo dík za sms!

Tak Baboo svatbu nestíhá :-))), je to detektivka a tipuju holčičku.

Pajdule

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama


Reklama