Deníček Matýsků XV.

Snažení
  • hajinka
  • 19.04.04

Jak jsem slíbila, tak činím, a tak tu máme další deníček, tentokrát na téma: Můj první ?vážný? vztah.

Pominu-li vysloveně dětské lásky ze školky a školní škádlení se spolužáky, jejichž projevy lásky zahrnovaly tahání za vlasy, schovávání a braní věcí (penálem a učebnicemi počínaje, botami, oblečením, apod. konče), žďuchance, pokřikování a přezdívky, ?? (doplňte dle potřeby), první ?vážná? láska mě potkala ve třinácti letech.
V tu dobu už mnohé z nás snily příběhy z červené knihovny, někdy i s hvězdičkou, aniž by tušily, o čem to doopravdy je :-DDD. No, a protože naši stejně staří spolužáci a kamarádi se ještě proháněli s Vinnetouem po Divokém západě, nebo s Julesem Vernem objevovali podmořské světy a bizarní města, plná technických zázraků, zaměřovaly jsme my, ?dospělé ženy?, své city na mnohem starší kluky, někdy i muže.

Mému prvnímu ?opravdovému klukovi?, se kterým jsem ?chodila?, bylo patnáct let. Seznámili jsme se velmi neromanticky ? v tramvaji. Už to mě mělo varovat, ale nevarovalo. Oslovil mě, já se zapovídala, a nehleděla vlevo ani vpravo. Líbilo se mi, že na mně čeká před školou (a holky závidí :-DDD), doprovázel mě domů, a hezky se s ním povídalo. Pravda, první polibek za moc nestál, bylo to takové vlhké a uslintané :-DDD, jako kdybych olizovala slimáka :-DDD, ale mělo to tak asi být, tak jsem to přežila. (Víc se mi tenkrát líbilo procházení parkem, držení za ruku a povídání).
Tehdy jsem si neuvědomovala, že víc povídám já než on, že spíše odpovídám na jeho zvídavé otázky. Ale ta pozornost mi dělala dobře.
Nicméně láska nevydržela ani měsíc? veškeré jeho snažení totiž směřovalo jen k jednomu ? a teď se podržte ? k pozvání mezi JEHOVISTY!!!!

Láska skončila tak rychle, jak začala, už tehdy jsem měla k sektám nedůvěru, která s věkem přerostla v odpor. Vrátila jsem se k pošťuchování se spolužáky a kamarády, a objektem mé ?dospělé? lásky se stal pětatřicetiletý instruktor jízdy na koni. :-DDD

O opravdu první lásce se vším všudy si můžeme popovídat zase jindy, tedy přespříště, další deníček má ?předplacený? Juanca. :-D
Hajinka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 19.04.04 18:23

No ahojky tak já jsem zase první mám na to teď nějaké štěstí..
No já byla jako dítě a puberťačka takové nemehlo a s těmi láskami to nevypadalo nic moc - vždycky jen platonicky a vždy jen z mé strany (teda pokud vím, nikdo mi milostné dopisy pod lavicí nepsal..možná se neodvážil? ;-))
Takže asi v 9 jsem byla zamilovaná na táboře do 13 kluka, zbožňovaly jsme ho všechny a dělalo nám hrozně dobře když nás honil a sem tam přetáh páskem. Ne nejsem masochista - ale však víte co malé holky všechno považují za projev náklonnosti. Ve 14 jsem se taky hroozně zamilovala, ale on mě bral jen jako kamaraádku..Hm a tak jsem rostla a ta „první láska“ pořád nikde. Když už jsem byla na gymplu a o dva roky mladší holky mi popisovaly líbání (já se ještě tenkrát nelíbala - tak mi nabízely že mi někoho seženou:-), tak mi to vadilo čím dál víc. Dokonce sem si podala inzerát. Poprvé a naposled!!Chudák kluk, utekla jsem mu po 15minutách, kdž ono se na něj fakt nedalo koukat.
No ale nakonec jsem se asi v 16 dočkala aspoň toho prvního líbání - a přesně jak popisuje Hajinka - bylo to takové vlhké a uslintané a říkala jsem si co na tom všichni maj.;-) No a ten kluk..byla jsem trochu ve stavu ne zcela střízlivém..

Magiko: joo brambory co já si užila hlavně podzimního vybírání..teď se mi daří úspešně se tomu již několik let vyhýbat :-)
Radko: přeju ti ať je tvá nová doktora fajn,, já chodím k chlapovi - ale nemůžu si ho vynachválit. Prostě prima chlap (po zažítcích s dětské gyndy kdy jsem měla takovou brécu doktoru si toho že je chlap skoro vážím). Jo a držím palce - co kdyby přece jen…Určitě se brzo ozvi!!
juanco: piš piš nebo tě sní myš - už se moooc těším na tvůj deníček (ale Hajinko samozřejmě tenhle je taky príma) No když já mám MS tak miláček se ode mě drží hooodně daleko
binky - to je dobrý že už není ble a ty chutě si užij - je to jediné období v životě ženy kdy se může cpát a má pro to docela dobrou výmluvu ;-)
planetko: možná bys mi mohla poradit jaks tu psala o těch stromcích a kytičkách - chceme něco na živý plot - aby to rychle rostlo a nebylo to moc jedovatý ((kvůli matýskům:-))Nevíš něco? Nevíte některá?dík..
havličko: držžžžžžžžžžžžžžžím palce, 7 je přece šťastné číslo, Tak ať to vyjde!!!
hajinko_ mě se sice od // nezdá zato se mi zdálo o porodu a o kojení a vždycky to byla děsná sranda, hlavně te porod - šup šup a bylo to - tak jsem si v tom snu říkala co na tom všichni mají ;-)
Tak ať se vám zdají krásné sny a ať se taky plní!!
Peťulce s Ondráškem přejju ať jim oběma chutná a ať rchle šupajdí domů..
mějte se a pá
 Klaris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.04 19:33

Tak holky je to v pr…šla jsem k doktorovi šíleně okoupaná a on měl dovolenou.Tak smůla.No uvidíme jestli se ta mrcha dostaví.A půjdu tam až příští tyden.No a co k té lasce.Šla jsem na učnák a bylo to láska.Nosice byla jsem tehdy dost moc najivní no a bohužel jsem si myslela,že když bude ta láska bez víte čeho asi,taki to bude super no opravdu jsem byla tak najivní,že jsem si myslela že má jen mě.No přišla jsem na to až pozdě.No ajsem velice ráda,že ted s ním nejsem.Protože to je ted lopata jak hrom.Pak jak to bylo definitivní konec tak to bylo pro mě hrozné.No dobře mu tak.Pomluvil mě jak hrom a jsem ráda,že s nim opravdu nejsem,ale mládí at se vydovádí,že jo .Vzpomínám i naty dobré časy i s nim ikdyž nebylo jich tak moc,ale dalose to.tak pápápá.......­...havlička jo mimochodem jsem už s manžou 11 let.toto letí,že takže mou 1 lásku jsem už tolikm let neviděla.

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 19.04.04 19:37

Ahojky!!!
Teda Hajinko-pozvani mezi Jehovisty, to musel byt fakt sok.Ja jsem taky proti nim.Mela jsem kamaradku na skole a jeji matka byla jehovistka a chudaka holku tahala s sebou vsude na ty trapne prednasky, kdy zvoni u dveri a tahaji te k nim.Nastesti se holka v puberte vzbourila a dnes ma k jehovistum odpor.

Klaris"z me zkusenosti jsou super thuje, ktere jsou zelene cely rok, rychle rostou a jsou urcite okrasou.Tedy pokud nemas hafana, ktery by ti je ocuraval, jako ten nas…Jestli mi ty loni nasazene uschnou tak me trefi slak.....

Tenar"Kdyz jsem se snazila o prvni mimi, tak jsem si v lekarne koupila tech testu 7, byly levne…a blbe mi to teda moc nebylo…nevim co si o me myslela lekarnice…

Ostatni holky v ocekavani""teda tech snu o //, to by v tom byl cert, aby vam to nevyslo, nejlepe vsem a pridate se ke me a ostatnim , co cekaji drobecky na vanoce!!!
Drzim pesticky!!!

Shirin

Jo a k tomu tematu priste, nic me jeste nenapada…

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 19.04.04 20:15

Tak jsem poslala nějaké fotečky na rodinu, tak doufám že mě budete hojně následovat - jsem zvědavá jak vypadáte všechny, tak šup šup, kdo tam ještě není… Když to zvládne takový antitalent jako já (až na jedno zaškobrtnutí - miláčkovi je opravdu 26let ne dnů ;-)), tak to zvlaádne každej!!
pááá Klaris

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 19.04.04 20:28

Ahojky holky,

takže, dnešek u doktorky. Přišla jsem tam v 15hod., byla jsem objednaná na 15,30. Těch lidí tam!!! Ufff! Šla jsem na řadu až v 16,15, a to už jsem si říkala, že se tam ani nedostanu, protože má v pondělí „jen“ do 17 hod.!!! No, dostala jsem se tam… :-DD Sestra mě pořád posílala do kabinky (byla dost nepříjemná) a já jí pořád opakovala, že jsem včera dostala MS, takže nejdu na prohlídku! Zřejmě je hluchá,ale pak to pochopila. Tak jsem vstoupila do místnosti, kde sedí paní doktorka - mimochodem, má moc krásnou ordinaci. Moderní, čisťounkou a hlavně velikou… Má tam i UTZ… prostě super… Tak jsem si sedla a ona, co mě trápí. Tak ji vše popisuji - výsledek TT před 14-ti dny, vyšetření u lékaře, výsledky HCG. Kroutila nad tím hlavou a ptala se mě, jestli mě poslal do nemocnice na UTZ. Po mé odpovědi málem spadla ze židle. Říkala, že mě nechce strašit, ale zřejmě se o těhotenství jednalo, kdyby mě pan doktor poslal na UTZ, možná by se ukázalo, co se v mém tělíčku děje :-(. Zatím ale nic nepotvrdila na 100%, řekla, že mám přijít příští týden v pondělí, to mi „rudá teta“ už jsitě odjede a uvidí se. Udělá mi celkové vyšetření a začneme léčbu, aby se nám mimi co nejdříve povedlo… Takže jsem docela ráda, že jsem toho doktora vyměnila za tuhle doktorku - i když si neumím představit, jaké to bude, až mě bude vyšetřovat… přece jen chlap je chlap :-DDD!!!

Tak, a nyní k Vašemu tématu prvních lásek: Zamilovala jsem se na koupališti ve svých 14-ti letech (nepočítám školní a školkové lásky :-)) do kluka, který byl o 4 roky starší. Já ho ale „nebrala“, byla jsem pro něj mladá a hloupoučká. V září šel na vojnu a já pořád o něm snila. Zjistila jsem si adresu a pořád mu psala - byla jsem fakt střelená a bláznivě zamilovaná. V říjnu - rok na to - najednou u nás někdo zazvonil a byl to ON. Prostě to zkrátím! Začali jsme spolu chodit a vydrželo nám to 2 roky. Pak to trochu „ochladlo“ ta láska. Zjistila jsem, že je prostě jiný. Mimochodem, tenkrát na koupališti ze mně měl strach (byl panic, takže aspoň v něčem jsem byla první) a nevěděl, jak se má ke mně chovat… :-D
Dodnes jsme přátelé, občas spolu zajdeme na kávičku, a postupem času zjišťujeme, že na první velkou lásku se nazapomíná! A vzpomínky skutečně krásné jsou… :-)))

Mějte se krásně, berušky, hezký zbytek pondělního večera a zítra se tu ukážu :-)!!!

Pá, Radka

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 19.04.04 20:31

Klaris, na jako rodinu? :-// Jsem trochu mimo…

Radka

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 19.04.04 20:34

Hm co se týče těch gynekologů tak je to asi hlavně o lidech a ne o tom jestli je to chlap nebo ženská, já jsem spokojená se svým doktorem a jak to vypadá ty zas budeš spokojená s doktorkou. Takže držím palečky ať se o tebe dobře stará a dobře radí a brzy ať jsou // ale teď už doopravdy!!
pá Klaris

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 19.04.04 20:38

Aha no na stránkách http://rodina.cz/matysci jsou naše různé fotečky. Nejdřív se ale musíš zaregistrovat na hlavních stránkách www.rodina.cz (určitě to tam najdeš), nejlépe pod stejnou přezdívkou jako tady..Pak si otevřeš tu stránku s fotkama a tam se opět zaregistruješ a počkáš až ti správce stánek (nevím kdo to teď je) povolí vstup (tzn. až si ověří že se tam necpe nějaké cizí indivduum, ale někdo koho zná, takže to není hned, i proto je lepší když budeš mít stejnou přezdívku)
tak doufám že jsem to podala srozumitelně, když tak se ptej
pá a dobrou noc
 Klaris

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.04.04 07:25

Ahojda holky!
Konečně mám aspoň trochu času (než se rozběhne úřední šiml) a zkusím v rychlovce popsat moji první lásku.
Jak předeslala Hajinka, přeskočím ty školní, výletové a podobné zamilovanosti, které většinou trvaly stejně dlouho jako třeba ty výlety.
Bylo mi 14 a mojí sestře o rok víc. Takže jsem měla takový vzor a snažila se ji dohnat skoro ve všem. Dusila jsem se svojí první cigaretou, značkovala rohy po prvním setkání s alkoholem… prostě jsem se zasvěcovala do života „starších“, čili 15ti - 15ti letých :-)))))
A na jedné venkovské diskotéce se ke mě přimotal kluk, který mě sice nikdy ničím nezaujal, ale koneckonců jsem už taky chtěla mít svého „přítele“. Zkrátka jsme spolu začali chodit. Byl o tři roky starší a dá se říct, že to byl moc hodnej kluk, kterej už měl díkybohu pubertu za sebou. Moje sestra zase ulovila jeho bratrance a tak jsme byli vlastně docela fajn čtyřka.
Zkrátím to, z toho bratrance je teď můj švagr. Mojí sestře první láska vydržela a zůstala láskou poslední. To ten můj chlap takový štěstí neměl. Vydržel se mnou moje nejhorší telecí léta, skoro dva roky, protože mě měl vážně vážně moc rád. Ale jak říkám, byla jsem v telecích letech, takže jsem mu jednoho dne dala najevo, že jsem prostě ještě moc mladá, bla bla bla… Tyhle řeči, snad už slyšel/a každý/á, že ? :-))))
Potkávali jsme se pak už jen náhodou a poslední čtyři roky už jsem o něm neslyšela. A je to trochu škoda, protože byl vážně fajn, jen si zasloužil trochu menší telítko, než jsem byla já…

Doufám, že jsem vás neznudila tímhle zavzpomínáním deset let zpátky.
Krásňoučký den přeje Pavla.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 20.04.04 08:51

Ahojky!
Koukám,že Hájinka je fakt závislačka jako blázen.Ale tenhle deníček je voda na můj mlýn.
Moje první láska se objevila,když mi bylo čtrnáct.Vždycky se mi líbili vrstevníci mého tatínka.Starší,zra­lí,s rozhledem­.Jednou jsme přijeli na dovolenou a najednou se u naší chatky objevil ON.Byl to taťkův kamarád a vypadal úžasně.Vysoký,štíh­lý,hnědooký,o­pálený.Zkrátka něco jako pánbůh.Ale nebylo z toho nic.Měl manželku a já kvůli tomu trpělo jako pes.Ale naučil mě tančit valčík a proto tenhle tanec miluju ze všech nejvíc.
Můj první oficiální přítel se mi namotal do cesty u moře.Na jedné chorvatské pláži se s naší mamkou dal do řeči menší prošedivělý sympaťák a pak to jelo.Pokukoval po mně a když jsme se vrátily domů,tak jsme k němu jeli i a tátou nakupovat.Měl butik a zásoboval mě oblečením.Manželku neměl,byl o čtyřicet let starší a já se vznášela.Až mnohem později jsem si uvědomila,jak jsem byla hloupá a najivní.No,pat­náctileté tele.Choval se ke mě galantně,ale naše kontakty řídly,až si našel jinou,Ale kupodivu jsem se ani moc netrápila.Nedávno jsem mu volala a chtěla se zeptat,jak se má.A jeho snacha mi řekla,že už rok nežije.Byla jsem z toho docela špatná.Málokomu se stane,že mu zemře jeho první láska.
Nikdy jsem si nemyslela,že budu mít mladšího přítele.Teď mám svou lásku o roko mladší a jsem spokojená.
Holky,měla bych nápad na jeden z dalších deníčků.Jednou jsem potkala v Praze celebritu,kterou bych čekala někde na jihu Evropy.A napadlo mě,že jeden deníčků by mohl být na téma V.I.P. a my.Co vy na to?Dovolíte mi vykecat se?
Mějte se hezky a nepehánějte to s prací,ať nejste moc unavené.
Nafteta

planetka
Kecalka 242 příspěvků 20.04.04 09:16

Ahoj holky!

tak přemyšlím, přemýšlím… Moji první lásku jsem prožila tak v 16, ale bylo to takové jo a ne. „Mému klukovi“ bylo skoro 17, do školy dojížděl docela daleko, tak jsme se viděli sem tam o vikendu. Tenkrát ještě žádné mobily, doma jsme neměli ani pevnou linku, tak se prostě vždy tak jednou za 3-4 týdny zastavil a šli jsme někam ven. Náš „vztah“ byl hlavně o tom, že jsme si povídali co jsme za ty uplynulé týdny dělali. Mezitím mě zaujal jeden baskytarista na gymplu, takže s občasným randěním byl konec a můj spíše kamarád na to ani nic neřekl. Potkali jsme se pak po decela dlouhé době, nějak so zjistil můj telefon a jednou, když už jsem pracovala v Praze mi zavolal. Šli jsme na oběd a já dostala nádhernou růži. Přitom jsem se také dozvěděla, že tenkrát jen nenašel odvahu si se mnou začít něco více..

jéé to bylo docela fajn takhle zavzpomínat, Hajinko, bezva napsaný deníček a téma!!!

Klaris, co se týče kytiček a keříků, abych pravdu řekla, jsem začátečník a neřešila jsem jestli jsou vhodné pro prcky, či ne, ale pořídili jsme si zimostráz stálezelený, dá se dát do země i do truhlíků, je to takový stálezelený (jak už z názvu vyplývá) keř, dá se zastřihávat do tvaru jaký chceš. Pak jsou vhodný i různé tůje jak psala Shirin, ale my máme terasu, tak tam jsme je nechtěla, protože dorůstají přece jen do větších výšek. No a do truhlíků jsem pořídila převyslé surfinie, jsou to takové zvonky (zatím je ještě dávám přes noc dovnitř). jo a nejvíce jsem natšená s okrasných bylinek, např rozmarýn, thymián, - kvetoucí, citronový, levandule…
Chtěla jsem Ti doporučit jedno zahradnictví, ale koukala jsem že nejsi z Prahy, ale tam u vás určitě taky něco bude, tak Ti přeju hezké zvelebování!
No to jsem se rozkecala, tak se zatím mejte!
Planetka

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 09:52

První láska,to je fajn téma do dnešního skoro už deštivého dopoledne. Někdy v 19, když mě rodiče začali pouštět na diskotéky, moje zadaná kamarádka se seznámila s klukem, který mě totálně ignoroval, skoro přehlížel, a ona měla dva. Jednoho samozřejmě doma, druhého pro zábavy a diskotéky. Asi jsem jí trochu záviděla, když se drželi v tramvaji kelem pasu a zamilovaně se na sebe koukali. Pak po létu přišel podzim, zima, vánoce a on se najednou zjevil u dveří mojí kanceláře. V tu chvíli jsem se zbláznila! trávili jsme spolu každou volnou chvilku, týden po našem prvním rande jsem dostala krásný zlatý prstýnek a já mu na oplátku dala malinké srdíčko na řetízek. Prožila jsem s ním jeden nezapomenutelný rok, ale během toho roku se náš vztah zvrtnul z lásky v takový ten totálně sexuální vztah. Neměli jsme si co říct a mimo postel to všechno stálo za nic. Pak jsem z jednoho večírku odmítla jít zase k němu do postele a odjela jsem pronajatým autobusem který rozvážel lidi z večírku domů. Zůstala jsem tam jako poslední. Řidič za jízdy popíjel (později mi doašlo, že to nebyla minerálka) a pak zastavil na jednom odlehlém parkovišti… . Naštěstí jsem se ubránila, ale zážitek to byl otřesný. Když jsem o tom pak svému příteli vyprávěla, možná jsem hledala pomoc, někoho kdo to půjde se mnou oznámit na policii, řekl mi, že jsem měla spát u něho. A v tu chvíli mě napadlo, jestli nebylo lepší se nechat znásilnit. Pro koho jsem se vlastně tolik bránila? =o(. A tak logicky následoval rozchod, ono to k němu stejně všechno směřovalo. Zůstali jsme dlouho dobrými přáteli, když jsem odcházela od svého manžela, stěhoval mě i se synem k mým rodičům. Doufali jsme, že to tentokrát vyjde, že máme šanci a ono se to zase nepovedlo. Zase jenom sex… . Když pochopil, že to nepůjde, začal mi psát anonymní SMSky a já jsem jenom šílenou náhodou přišla na to, že to byl on. Najednou vymizela i ta poslední kapka důvěry v něho a aniž bychom se rozešli nějak ve zlém, prostě se už nevídáme, nestýkáme, nepíšeme si. Vím, že má dívku o 15 let mladší, vztah jim údajně neklape a on se na mne zlobí, že nejsem s ním, ale zase s někým jiným, šťastná a čekám miminko. Když se to dozvěděl napsal mi jenom: myslel jsem, že tvé druhé dítě bude už naše. Sama za sebe musím říct, že jsem ráda, že není jeho. Nevím jestli jsem vůči němu nějak zatrpkla, necítím otřebu ho vidět, ale pořád jsem ráda za každou zprávu o něm. Stále nosím ten prstýnek, jako by ke mně přirostl) a on má na řetízku vedle zlatého křížku i to srdíčko ode mne. Prý nejblíž k srdci nosí to, v co stále věří…

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 20.04.04 10:10

Ahoj holky.
Hezký deníček, Hajinko. Já na svojí první lásku (teda nebyla úplně první, ale první která trvala dýl než týden) vzpomínám celkem nerada, protože je mi ze mě samotné vždycky špatně, jak ošklivě se k němu chovala. Bylo mě šestnáct, on asi o tři roky starší a strašně moc hodnej. A to mi právě vadilo, udělal by pro mě první poslední a mě tenkrát přišlo, že musí být hloupej, když je tak hodnej. Prováděla jsem mu hrozné věci a on se mi pak třeba ještě omluvil.. ježiši jak já jsem byla hnusná :-( Dneska vidím, že to byl jeden z nejlepších kluků, co jsem kdy potkala, ale já byla fakt tele.

S tím setkáním v tramvaji si mi připomněla, co se mi stalo před pěti lety. Jela jsem pozdě v noci domů (shodou okolností z úplně prvního setkání s manžílkem, ale tenkrát jsem ještě ani netušila..) a od tramvaje za mnou někdo šel. Čekala mě cesta nepříjemně opuštěnou uličkou, tak jsem začla přidávat do kroku - a on taky. Nakonec mě doběhl a říká, slečno nešla byste na skleničku. Byla už jsem docela ovíněná, tak jsem to přijala! Šli jsme do blízkého nonstopu, kde se mi svěřil, že jsem mu učarovala jediným pohledem v tramvaji :-DD Nakonec jsme si fakt skvěle popovídali, pozvala jsem ho pak i na kafe, k ránu šel domů a pak už jsem o něm neslyšela.

Monalisa: Souhlasím s Klaris, že je jedno jestli je doktor chlap nebo ženská, hlavní je přístup. Lepší zkušenost mám ale rozhodně s chlapíkama. Např. k svému současnému doktorovi chodím vždycky oblečená, napřed si promluvíme a až pak mě pošle svléknout a prohlídne. Když si vzpomenu, jak jsem před svojí předchozí doktorkou vždycky stála napůl nahá - ble..

Jinak MS se stále ještě neobjevila, ale testík negativní a teplota šla dolů, tak už mě naděje témeř opustila :o(( Počkám týden a pak se objednám k doktorovi.

Hezký den všem, Tenar

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.04.04 10:35

Ahojda holky.
Teda Tenar, první odstavec tvého příspěvku - úplně jako bych ho psala já. Přesně takhle bych popsala celý vztah s mojí první láskou. Prostě jsem zkoušela, kolik snese. A on toho snesl opravdu hodně !!!
Prostě jsem byla telítko a tečka. Úplně mě překvapilo, že jsi to měla stejně.
 Pavla.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 20.04.04 11:08

tak najprv k teplote-moja teplota dnes -baby drzte sa to tu este nebolo -38,6-nepomylila som sa 38,6-neviem co si o mne na feet.pomyslia ale je to tak-ms uz konci tak ze trvala asi tak tri dni ,dva dni silne vcera uz len spinenie dnes tak isto,dva krat potvrdene sexom ,ovulacny test dnes slabo poz.
moja prva laska -bola krasna nenormalne krasna ,mali sme obidvaja styri rocky ,prechadsali sme sa po ulici drzali sme sa za ruky -nic viac ,boli sme deti zo skolky -susedia delil nas len plot ,zacali sme spolu chodit do skoly sedeli sme v jednej lavici ,v druzine sme sa schovali pod stol -no proste siemske dvojcata.
ked sme mali osem rokov tak nas rozdelili do inych tried a nasa laska sa skoncila -ked sme sa videli ani sme sa nepozdravili az do nasich 13 rokov ,to sme isli na predstavenie zo skoly do kina -laco si :,-(ol vedla mna ,kym skoncil film tak moja podprda bola na cimrcamr.
tak sme znova zacali ,boli tam uz aj bozky ale take ze som si myslela ze mi vybyje zuby -raz do konca sme sa bozkavali na cintorine a jemu isiel sopel tak som si trochu lizla -no hnus.
jedneho dna sme sa vybrali do kina a on sa usmial na jednu babu z nizieho rocnika -ja som sa urazila a povedala som mu aby isiel do kina s nou -a on isiel-tak to skoncilo.robila som mozne nemozne dostat ho naspet provokovala som ho na diske ,bozkavala som sa pred jeho ocami aby ziarlil -nic uz sme sa naspet nedali
ja som sa potom odstahovala a zacala som chodit s otcom mojho syna,raz na navsteve mojho rodneho mesta -som mala asi tak 17 sme sa stretli a mna hlupu nenapadlo ked povedal ze sa ide povozit na motorke povedat mu ze idem s nim,potom sme sa stretli uz ked som mala pupok pod nosom tak ze nic.
ked som bola asi tak mesiac rozvedena tak som isla znova na navstevu k segre do mojho rodneho mesta s tym ze ho stretnem a snad uz nieco -ten blb sa tyzden pred tym ozenil s mojou dobriu kamoskou som myslela ze ju zabijem ze preco mi to urobila odisla som ani som ho nevidela -bol na vojne
pred dvoma rokmi som bola na slovensku a sme sa stretli ,ja on jeho zena a niaky znami tak sme sa privitaki ,objali sme sa dali sme si pusu A JA SOM POVEDALA LEN TOLKO ZE NA TO TO SOM CAKALA CELYCH DLHYCH 18 ROKOV-SPILI SME SA VSETCIA AKO KONE.na dry den som uz musela ist
baby verte neverte stale ho mam v srdiecku mojho muza lubim velmi ale jedno viem keby laco povedal ze podme nevaham a idem
mala som aj ine lasky ale tie uz boli dospele niektore trvali menej ine viac-ale to v nasledujucom denicku ked si budeme pisat o detstve a trosku o nasich zivotoch

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 20.04.04 11:59

Holky já se z toho picnu.Zase mě tak strašně bolej záda a od toho i pak hlava .Zase mě to v noci vzbudilo.

Já byla poprvé zamilovaná v 8 třídě.Chodil do vedlejší třídy a byl vždycky středem pozornosti.Vodili jsme se za ruce a to i ve škole a učitelky na nás schovívavě koukaly.
Děsně jsem na něj žárlila,protože některépotvory mu pěkně nadbíhly.Pamatuju si jak jednou u něj v pokoji jsme se k sobě tiskli a on se mi začal otírat o podbřišek.Měla jsem pak děsně zmuchlané kalhoty:-))
Byla jsem doněj úplně hotová.
Pak jsme se rozprchli do ušňáků a do škol a dlouho se neviděli.
Já začla být zatížená na starší.
S mojí láskou jsem se potkali znovu v nemocnici.Jezdil tam s se sanitou.Strašně se změnil.Zakulatil se a trošku proplešl.Ale i tak jsme to znovu zkusili.Největší problém ale byl sex.asi měl mindrák z toho jak vypadá a že nebude dost dobrý,rudíž mě zklame.Takže to nestálo za nic.No a potom se objevil Aleš a já se zamilovala a vdala.
Ale na 1.lásku se asi opravdu nedá zapomenout a docela často si na něj vzpomenu.většinou si napíšeme SMS k svátku nebo k vánocům.Zval mě i na pivo,ale protože vím že mě by se asi taky moc nelíbylo kdyby Ali chodil se svijí bývalou na pivko tak to taky nedělám.Vždyť se přece říká„Co nechceš aby lidé činili tobě,nečiň ty jim“

Mono:S novým doktůrkem to půjde samo uvidíš.
Radino:jsem ráda že jsi nám sem taky napsala svůj příběh.

Binky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 14:08

Ahoj holky, mám dnes hrozný fofr, takže jen v rychlosti:
Myslela jsem, že první lásky, kde už byl i sex probereme později, ale budiž, vrší se nápady na deníčky, tak to sfoukneme najednou. :-)
Vítám Radinu, moc hezký příspěvek.
První lásky jsou asi opravdu nezapomenutelné, ze všech příspěvků dýchá taková milá nostalgie…
Juanco, to s tím kdyby laco řekl, hned jdu za ním - to znám, mám také takovou lásku, velmi velmi platonickou, cítím ji k člověku, kterému je dnes už 73, ne nejsem gerontofil, ten člověk je naprosto úžasný a kdybych řekla jeho jméno, všechny ho jistě znáte :-)), ale to až dojde na deníček V.I.P a my…, ten je teď myslím druhý v pořadí, po Juančině… Zkrátka kdyby ten člověk chtěl, rozvedu se a budu se o něj starat do konce jeho dní…fakt. Tak jsem vás třeba zase trošku napnula, kdože to je :-DDD.
Všem přeji krásný den, a koukejte už některá zahlásit // !!!!!
Hajinka

Magika
Kecalka 159 příspěvků 20.04.04 14:11

Ahoj Matýsci,

mě první láska zastihla ve školce. Jmenoval se Ondra a když jsme měli po obědě spát tak jsme si pod peřinou ukazovali ..........:))) (byl z toho pěknej průšvih)
Pak jsem se zamilovala ve 14 letech do Honzy. Byl to tenkrát děsnej frajer - dlouhý vlasy a jezdil pro mě do školy na Simsonu.
Holky záviděli a já byla v sedmém nebi.
Jen do té doby něž jsem mu pod peřinou ukázala .............­....:))) ( po mém prvním sexuálním zážitku jsem pro něj přestala být zajímavá). Rozešel se se mnou. Myslela jsem že umírám. Těch slz co jsem vyplakala:(
Během následujících pár let jsme se ještě několikrát dostali do postele ( já v marné touze vrátit se k němu - on prostě proto že jsem mu byla vždy ochotná „dát“ )
Když jsem ho před 4 lety viděla na svatbě kamarádky nemohla jsem tomu uvěřit. Byl tak příšernej!!! Jak jsem někoho takovýho mohla milovat? Je z něj dlouhovlasej umolousanej flákač - prostě hrůza! Nejlepší bylo když se mě zeptal jesli bych s ním někam (do postele) nešla. No opravdu nešla díky. No a pak jsem potkala budoucího manžílka a zazvonil zvonec a pohádky je konec (doufám že teprve začátek :))
Včera jsem nakoupila na tržnici macešky a hned je vysázela do truhlíků za okno a vypadá to nádherně. Taky jsem se pustila do žehlení a zvládla jsem to za tři hodiny!! úplně všechno. Jsem šikula:)))
Tenar jestli budeš psát Pétě tak zdravím.

Mějte se krásně

papa Johana

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 20.04.04 14:26

tak mna napadlo ak je to celebrity tak mi to mohol byt napr.brodsky -ak este zije ,ja fakt stracam prehlad o nasich hercoch a hviezdach -len prosim ta nech to neni nas BOZSKY KAJA -to by si v mojich ociach klesla
ono mozno keby som sa s tou mojou laskou pomilovala mozno by ma to aj preslo to sa niekedy stava ze sa zda aka som zamilovana vlezes do posteli a laska je prec.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.04.04 14:37

No Juanco, zase jsi zaperlila :-))))
Pan Brodský už bohužel nežije a Kájovi ještě není přes sedmdesát…
Ale taky už mi hlavinka pracuje, kdo by to tak mohl být…

Hajinko, naznač !!!

P.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 20.04.04 14:58

tak ja neviem -mozno VACLAV HAVEL TEN MA SICE LEN 69-TO VIEM PRESNE NARODIL SA TAK AKO MOJA MAMA.
A TO SOM NEVEDELA ZE ZOMREL BRODSKY
a neviem kto by tak stal za to HAJINKO DAJ STOPU-SLOVKA CECH ALEBO NAZNAC NIAK ALE RYCHLO IDEM UZ DO ROBOTY.

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 20.04.04 15:07

Ahojky!!
Hajinko: no tys nás zase pěkně napnula, teď se tady budou vést spekulace kdo by to tak asi moh být ;-)
juanco: nic si z toho nedělej že „nejsi úplně v obraze“ - to že umřel Bróďa jsem sice zaregistrovala, ale jinak mi spousta věcí tak nějak uniká - noviny moc nečtu, na telku nekoukám.. takž jsem se až te´d kdzž je propustili dozvěděla že nějaké české novináře zajali v Iráku.. a o útoku v Madridu jsem věděla taky až týden poté. A tak si žiju v blažené nevědomosti a je mi dobře.
planetko, shirin: děkuju za rady ohledně kytiček…
binky_ mě taky bolí záda a to ani těhulka nejsem, tak ať tě to brzy přejde ( a mě taky..)
a další těhulky - kosinko, vichy…jak se daří, kde se schováváte?

kajino-lenko- snad jsi na nás nezanevřela. Jak jde snaženíčko??

No jak říkala Hajinka myslela jsem že ty první lásky se vším všudy necháme na pozdějc, ale když te se tak hezky rozepsali..tak já taky něco přidám.
Jak jsem tu psala minule tak do 15 jsme byla nepolíbena, ale pak se to rozjelo..Začala jsem jezdit s partou lidí a pořád potkával nové a nové tváře, no a o tom víkendu kolikrát došlo i k nějakému sblížení, které většinou ale ten víkend nepřežilo.
Moje první opravdu láska skončila u líbání a mazlení - řekl že pro mě není ten pravý, že je starší a vůbec se k sobě nehodíme.. No obrečela jsem to jako želva, ale dnes mu musím dát za pravdu. POřád jsem hledala a pořád nové zklamání když mé „objevy“ odmítli navázat delší vztah než na víkend.Sranda je v tom že s člověkem se kterým jsem nakonec zůstala 3,5 roku jsem původně chtěla být jen kámoška. No ale šli jsem jednou do kina, ostatní nedorazili, film byl takový romatický - no a bylo to.A docela nám to klapalo, on mi akorát tenkrát nechtěl věřit, že jsem panna a že on má tu „čest“ být první..Náš vztah byl v podstatě pohodový,ale postupně se stával čím dál tím kamrádským (snad i tím že jsem spolu zčali chodit stylem - tak to zkusíme..), už jsem se k němu nechovala jako partnerka spíš jako kámoška. A v sexu nám to neklapalo nikdy a ke konci už to bylo čím dál horší..A jsem hnusná já vím - ale věrná jsem mu taky nikdy moc nebyla - když on na ty „víkendy“ se mnou nejezdil a já jsem člověk který pokušení špatně odolává. Alle vždycky při mém takovém úletu mi zbytky mého svědomí alespoň zabránili udělat to nejhorší - nespala jsem nikdy s nikým než s ním. Ale stejně mě ještě teď trápí že jsem mu tohle dělala. A pak jsem potkala Radima - a to už je jiný příběh. S ním to doufám bude navždycky a snad budu i umět být věrná.Chci, musím!

mějte se fajn a užívejte sluníčka, které na nás semtam kouká zpod mraků
 Klaris

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 15:09

Juanca, jsi vedle jak ta jedle :-DDDD, ale máš pravdu, do postele jsem s ním nevlezla :-DDDD
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 15:11

Pájo, radši nenaznačím, možná bys byla ty i ostatní zklamaná :-DD, není to žádná megastar, něco jako Kája nebo Vondráčková, to tedy ne, ale znáte ho všechny, tak si počkejte :-DDDD
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 15:13

Čech, herec, zpěvák, skladatel, textař, režisér, autor her, spisovatel, básník… uf, určitě jsem na spoustu povolání zapomněla.....H.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 20.04.04 15:16

HAJINKA BUS ZACNI NOVY DENICEK ALEBO NAZNAC NIECO -VED TE SA NEDA TYZDEN CAKAT ,ZAHRAME SI HRU ,BUDEME SA TA PYTAT A TY BUDES ODPOVEDAT .PYTAM SA JE TO CECH ?
ZA STYRI MINUTY ODCHADSAM

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 15:36

Juanca: ano

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 15:36

Hajinko, jestli máš na mysli pana Moravce, tak si piš, že se o něho budeme starat spolu =o)))))

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 20.04.04 16:12

Hajinka: Jiří Suchý?

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 16:36

Tenar, BINGO!!!!!!!!!
H.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 20.04.04 16:39

Hajinko, dobré téma. Jehovisti by mě taky vyvedli z míry. Chodili otravovat poměrně často a já je slušně posílala ode dveří pryč. Pak jsem jich jednoho dne měla už plný zuby, tak jsem jim řekla, že vyznávám satana a jestli nechtějí přijít na seanci :-))))), už se tady neobjevili.

Moje první láska byla ve školce. Byl to takový ošklivý klučík s brýlemi na šilhání. Nosil mi bonbonky a bránil. Měli jsme tenkrát dokonce svatbu. Já si doma oblékla nějaký kombiné mámy a závoj jsem vyštrachala originální, svatební. On měl tesilky (slušné kalhoty) a kostkovanou košili. Jeho starší sestra mi natrhala kytku na cizí zahradě a nakreslila oznámení, které jsme nosili po celém městě :-))) a rozdávali. Lidi asi koukali. Jinak ale ukazování pod peřinou nebylo, jen snad pusa „svatební“.
Pak, když mi bylo 12, byla druhá láska. Potkala jsem ho na tenisových kurtech a byl úžasný (uměl tenis :-))), já pinkala jen o zeď. Chodila jsem tam, dokud mě neoslovil. Né že bych se tenis naučila, já jen tak seděla na lavičce a dělala, že už mám po hře. On byl 14-letý a po prázdninách nastoupil na vojenskou školu do Liptovského Mikuláše. Byla to šíleně platonická láska, protože jsme si pořád psali a viděli se tak 1× za měsíc až dva. Nosila jsem jeho fotku v srdíčku (z NDR) na krku a machrovala na holky, jakýho mám kluka. Líbačka byla vždycky fantastická, měli jsme otevřenou pusu, jako dospělí, ale jazyky nikoliv, fuj, to bych nesnesla:-))), on asi taky ne. Chodili jsme do kina za ručičku a když někdo šel, hned mě pustil. Po dvou letech mě prachsprostě přebral můj manžel, byl ještě o 2 roky starší, než on. Ruku mi nepouštěl, ukázal mi „pravou líbačku“, já měla najednou motýlky v břiše a bylo to. Moje první láska - Petr, pak začal chodit po 2 dnech s mou sestřenicí. To mě dožralo, tak už jsem ho nechtěla. Občas ho potkám a vždycky mi hlavou prolítne, jaký by to s ním bylo asi v posteli. Pravda je, že ty první lásky nám jaksi zůstávají v palici.

Klaris: Záleží, na jakou stranu chceš živý plot vysázet (sever, jih…), jakou má plnit funkci (pouze okrasnou, nebo neprůhlednou, nebo tak napůl), klima u vás a zemina (písek, jíl…). Taky výška, aby ti to pak něčemu nestínilo. Já osobně nemám ráda „řady tůjí“, i když je to u lidí nejběžnější a stále to někdo chce. Hezké jsou smíšené živé ploty, tzn.kombinace jehličnanů a listnáčů. Listnaté hlavně kvetoucí, je to pak celý rok zajímavé květem, barvou listů apod. No a taky je důležitá celková plocha zahrady, pokud je velká, nic nebrání vzrůstnějším druhům. Pokud bys chtěla konkrétně poradit, napiš zmíněné podmínky a já ti dám seznam, co tam můžeš vy:,–(it.

Pajdule (nějak rozepsaná)

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 16:48

Radino, pan Moravec je fajn, ten hlas, a tak… ale je jaksi jinak orientovaný, ten by asi o naši péči nestál :-DDD
 H.

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 20.04.04 16:48

Tvoje nápověda byla celkem jednoznačná. A navíc ho mám taky ráda. T.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 20.04.04 16:55

No jo, mohla jsem víc napínat :-DDD Na Semaforských deskách jsem vyrostla, a pak jsme se poznali osobně, a od té doby v tom lítám, snažím se chodit do divadla, ale pravda,to poněkud flákám :-((((, a taky tam se mnou nechce nikdo chodit :-DDD. Ale pro mne jsou ta představení balzám na duši :-DDDD
No, těším se na V.I.P. deníček, přispěju svou troškou do mlýna :-DDD
 H.

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 20.04.04 18:25

Teda Pajdule, to je informaci o zahradce!Ja mam teda taky jeden dotaz.My mame prave zminenou radu thuji, pouze rok starych, asi 1,20 vysokych.Ale taky mame nemeckeho ovcaka a zacina nam je ocuravat a ony dole tam kde je pocura zcernaji.Uz jsem tam dala stop pes, ale asi to nepomaha.Nevis co bych kolem nich mohla dat, aby pekne rostly, ale pes na ne nemohl curat?.Jde asi o 12 metru.
Predem diky za odpoved!

Shirin

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 20.04.04 18:34

Ahoooj!!!
Ja ani nevim, ktera byla ta prvni laska, ja byla od 13 vecne do nekoho zamilovana, nebo jsem si to alespon myslela.Ale vzdy jen platonicky.Vazne vztahy se vsim vsudy jsem mela jen 2.Jeden s moc hodnym klukem od 16 do 18.Moc me miloval a ja se na neho nakonec vybodla a v podstate jsem nemela zadny duvod.Byl silene hodny, vsechno by pro me udelal…vubec jsme se nehadali.V osmnacti jsem zacala chodit se svym nynejsim manzelem, ktery ma srdce ze zlata, ale oba jsme dost energicke povahy, tak je to nekdy Italie.A taky ten 12 ti lety rozdil…, kazdopadne jsem moc presvedcena, ze spolu zustaneme navzdy.

PA, Shirin

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 20.04.04 18:35

ahojky kotátka
tak jsme konečně doma!!!!!!
tak až budu mít chvilku tak napišu.
zatim pa
petra a ondrášek

Magika
Kecalka 159 příspěvků 20.04.04 18:53

Ahoj Peťulko,

vítej zpátky!!! Už jsem to tady psala, ale ještě jednou: moc gratuluji k Ondráškovi. Ať je moc šťastnej a vy samozřejmě taky. Určitě Vám bude dělat jenom samou radost.
Těším se, že nás budeš informovat o Vašich pokrocích. Ještě jednou hodně štěstí.

papa Johana

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 19:13

.....nějak jsem navíc prošvihla tu tvoji jednoznačnou nápovědu =o)))))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 19:20

Ahoj Matysandy…:-)

Radko, je fajn, že jsi přešla k někomu jinému. Držím palce a tak trošku myslím na to, že bys mohla být těhulka… každopádně je to s tebou hoooodně napínavé.:-)

Co se týče tématu deníčku - ten je moc pěkný.(povedlo se ti to Hájinko- ale ty jehovisti… to je síla)

Taky jsem měla takovou jednu lásku - jmenoval se Jirka, začli jsme se mít rádi asi v 5,5 letech a vydrželo nám to 3 roky, kdyby se neodstěhoval do jiného města tak asi i dýl… bylo to fajn. Oslavovali jsme společně i svátky a narozeniny… no prostě fakt dětská láska, i mi dal takovej prstýnek od panenky. bohužel už ho nemám.
Jinak v mládí, nějaká ta láska byla, ale je fakt, že mě vždy lákali starší kluci. Což mi zůstalo. Manžílek je o 5 let starší, a nevím proč ani si nedokážu představit, že bych měla někoho stejně starého, potřebuji mít někoho kdo myslí dopředu a na jen na ten jeden den…:-)))) Tím nechci žádnou věkovou skupinu chlapů diskriminovat, jen mi nějak co se týče soužití nevyhovuje.:-))

No jinak čekám na další těhu, hlavně jsem zvědavá jak dopadne Havlička a Radka. takže držím všech 8 palečků.
Juanco, už se móoooooc těším na tvůj deník… :-))

Jinak Naftetko, téma VIP taky není k zahození…:-))))

Binky- já mám teď už týden furt bolesti v kříži.. hrozný…:-( Je to prý tím že se nám roztahuje pánev. A jak roste mimísek?
Já jsem byla smutná, 14.04 jsem dostala těhu průkazku, ale mimíska mi nevyfotili, protože tam mají na tisk něco rozbitého. Tak snad příště. To jdu 12.5. to už budu ve 12 tt, tak snad to nejhorší období bude za mnou.

Kosinka + kosáčátko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 19:37

Ahoooooooooooj Péťo, super, že jsi i s Ondráškem doma, až budeš mít čas, musíš nám vylíčit, jak bylo, jak je..... :-DDD Já osobně jsem straaaašně zvědavá!!!! Taky nějakou fotečku na Rodinu by to chtělo..... Zatím přeju hodně štěstí, zdraví, trpělivosti a spánku!!!
Kosinko - já už mám zkrátka v lásce štěstí :-DDD, tu poslední musím zaťukat, i když i manžela bych sem tam prohodila zavřeným oknem. :-DDDD. Tak ať tě ty záda-kříž brzy přejdou, mimísek holt potřebuje spoustu místa :-))). Aspoň, že už ti není ble.
Juanco, napiš další deníček co nejdřív, musíme zvládnout také ty VIP osoby a pak budeme určitě všechny netrpělivé, co nám poví Péťa s koblížkem-Ondráškem!!!!
Hajinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.04 19:43

Ahoj kosinko.Předem všech gratuluji 1 mimiskovi deníčku at jsou moc zdraví.Kosinko ja už tomu nevěřím,sice dneska byl blbý den jsem moc unavená a je mi moc zle no ale tyto znaky mám před ms tak jsem zvědavá.Jinak všem přeji //.A ty kosinko drž se a opatruj se.ppápápápá…Ha­vlička

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 20.04.04 21:55

Ahoj Matýsci,

tak jsem se konečně dostala k PC. Dnes byl v práci fofr, takže tam jsem se „nečapala“ a odpoledne okupoval PC přítel :-((. Odešel do práce na noční, Peťulka spinká a já si tu konečně dolouskala Vaše příspěvky.
Docela se těším na další deníček :-))). Jinak jsem se přidala na http://rodina.cz/matysci, ale fotečka mi tam jaksi nejde. Nejdřív se objeví, že to odesíla na server a pak tam skočí, že stránka nelze zobrazit, chyba serveru. Chtěla jsem Vám tam poslat synka, přítele… no teda i sebe :-))), takže to zkusím zítra znovu!
Jinak děkuji za slova „povzbuzení“. MS skončila po dvou dnech, byla dosti slabá, takže jsem moooc napnutá, co mi v pondělí řekne doktorka :-))). Samozřejmě Vás budu informovat!
Zatím pá a krásný večer.
 Radka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.04.04 08:21

Ahojky!
Holky,musím se po ránu pochlubit.Objednala jsem si nedávno šatičky a dneska jsem v nich rovnou vyrazila.Jsou krátké,červené a jak by řekla JUANCA,jsem krasavica nenormálna.:-)))))
Koukám,že zady jste co člověk,to originál.Mám kamarádku,která měla svou lásku skoro pět let a nebýt tragické nehody,která ho připravila o život,tak by z ní byla mladá paní.A kámoška najednou zestárla tak o deset let.

HÁJINKA:Ani se Ti nedivím,pan Suchý ej gentleman každým coulem.Docela Ti závidím,že ho znáš.Já mám také takového známého.Je mu 75,je to šlechtic,diplomat a báječný společník se smyslem pro humor.Hned bych ho brala.Mimocho­dem,včera mi někdo sprostě na jízdárně zabral termín a já se nedostala na koně.A tu holku to hrozně nebavilo a byla tak znuděná,že bych jí nafackovala.Ale kobylka jí měla na háku.Zastavovala se,pokulhávala a evidentně jí to prudilo.Nevím,proč jí do toho ta maminka nutila.

JUANCA:Už se nemůžu dočkat Tvého deníčku.Jsi literární perla.Jak se má čudo judo a jeho ovečky?

KOSINKA:To vás ten doktor pěkně napíná,viď?Ale až to přijde,tak uvidíš to vaše kosáče v plné kráse a zamává.
Nafteta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.04 08:44

Ahojky Pajdule podle vycerpavajic info o zahrade jsi asi zahradni architektka nebo tak neco :-)) nebo ne?. Mela bych na tebe dve prosby tak za prve od sousedu se k nam rozsiril jak oni rikaji okrasny cesnek :-( uz to zaplavilo pul zahrady a nevim jak se toho zbavit snazim se aby to nevykvetlo ale stejne cibulky v zemi zustavaji a vsechny se vydloubnout nejdou nevis cim bych to mohla zlikvidovat. A pak jeste k thujim. Chtela bych udelat zivy plot na severni strane nasi pidi zahradky a jeste je to pod stromem merunky myslis ze tam neco poroste? Dekuji mnohokrat Hanka krasny slunickovy den

planetka
Kecalka 242 příspěvků 21.04.04 09:01

No tady se to rozjelo! Zdravím Vás všechny !!

Hajinko, ty jsi nás ale napínala! Tenar klobouk dolů, že jsi hned poznala o koho jde, já jak to dnes četla, tak jsem zkoušela vymýšlet kdo že by to byl a nic mě neosvítilo.
Už se moc těším zase na další deníčky!

Péťo a Ondrášku, to je fajn , že už jste doma, určitě jste se těšili, až budete v péči manžílka a taťky! Ať se vám mooc daří, hezky si užívejte krásnýho počasí a musíš nám co nejdříve napsat, jak to vše probíhalo a jak se vůbec máte!

Kosinko, mě bolí v kříži i když nejsem těhulka, mám s tím problémy od mala, tak to se mám asi jednou na co těšit, viď? Pomáhá mi cvičení, uvažuješ o nějakém cvičení pro těhulky? Jinak Ti přeju, ať se ti tam mimísek brzo hezky srovná a ať tě „nezlobí“.

Monaliso, tak najednu stranu je fajn, že byla MS jen dva dny (snad je vše OK), budete se moct zase hned snažít! těším se na fotky !

Nafteto, taky zbožňuju červenou, vlastním jedny úžasný lněný červený šaty, tuhle jsem je zrovna vyvěsila na ramínko a jakmile bude ještě tepleji, hned v nich vyrazím.
Normálně jsem zjistila, že vůbec nějak měním styl co se týče barev. Jsem poslední dobou ulítlá právě na červenou, žlutou, oranžovou a to jsem dříve ty barvy vůbec nemusela! takže mám teď doma červenou sedačku, jasně žlutý květináče a o víkendu jsem si koupila hodně křiklavě růžový triko!
Jak já nesnáším ty vrstvy oblečení v zimě! Ale teď už to bude jen lepší!

Juančo, teď nějak nevím, jak proběhlo vaše snaženíčko?

Zatim pa Matýsci
P.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.04.04 09:13

Shirin:

Taky máme německýho ovčáka a taky očůrává. Pokud ho vidím, hned to poleju vodou, když už vidím zčernalé větvičky, prostě je sestřihnu, u thůjí to jen podpoří zhoustnutí. Ten mizera si vždycky vybere nějaký drahý stromek, buď očůrá, nebo i vyhrabe. Vistárii jsem zasazovala 3 roky po sobě a kolem už motala provázky. Tu teda zvlášť nesnášel. Ale beru to jako fakt, je to člen rodiny, miláček. Děti mi taky jako malé např.stříhaly do ubrusu, sedačky, malovaly na prostěradla fixou „tajné znamení“ (tak mi to pak vysvětlily), na zdi byla nejdřív lokomotiva a pak přibývaly vagónky…, ostříhaly násilím kocoura, že se 14 dní neukázal.

Před ty thuje, pokud máš místo 1-1,5m bych to do nepravidelné vlnovky zryla a před:,–(ila nižší keříčky, cik cak a celé to namulčovala borovou kůrou. Můžeš přidat i nějaké valouny, nebo šutry, které se u vás v okolí objevují. Pejsek bude mít stížené dostat se k thujím a možná si najde jiné místo. (Já už jsem uvažovala, že někde šlohnu patník a dám mu ho na zahradu :-)))
Z těch nízkých bych ti doporučila nenáročné, ale listem i květem zajímavé druhy, thuje až povyrostou, budou jim dělat krásné zelené pozadí.
Třezalka (Hypericum uralum, forestii…)
Komule (Buddleja davidii)
Ořechoplodec (Caryopteris)
Skalník (Cotoneaster)
Hlohyně (Pyracantha coccineum)
Levandule
Vajgélie (Weigela florida)
Dřišťál (Berberis thunbergii)
Mochna (Potentilla)
Tavolník (Spiraea bumalda)

Většina z nich se na jaře a po odkvětu seřízne a držíš si tvar i velikost (všechny do 1m).
A když jsem viděla toho tvého krásného zahradníčka, určitě ti pomůže :-)))
Pajdule

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.04.04 09:17

Jéééé ahoj Peťulko a Ondrášku!

Tak co? Stíháš - nestíháš? Spinkáte - nespinkáte? Když bude drahá chvilka, napiš a pošli fotečku, moc se těšíme!!!

Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.04 09:27

Ahoj Monaliso, já bych zkusila ještě testík :-DD, to vypadá nadějně!!
Jinak s té Rodiny si nic nedělej, mě se to stává taky, podařilo se mi přihodit dvě svatební fotky a z civilních ani Ň. Tak uvidíme, třeba se server umoudří :-DDD

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 21.04.04 12:06

tak moj teplomer sa pokazil rano som si chcela odmerat teplotu a nic urobil len pip a bolo. tak som si musela kupit druhy ale kupila som si uz klasicky ,tak ze teraz zalezem ku telke na tri hodiny aby som mala apom niaku predstavu co sa deje ,ked som tam vcera mala taku saunu ,chudak pacico ze si ho nespalil.
ak sa bude dat tak zajtra spichnem ten novy denicek aby sme sa dozvedeli v dalsiom a tajnych laskach nasej hajinky-inac co ma zabijes neviem kto je to ten SUCHY nieco sa mi mari ale nie som si ista.
petuko vitaj doma aj s ondraskom
a popzdravujem vsetky tehulky a snazilky
HAJICKA ako si na tom ,neviem robila si si test alebo nie?
mne ked dnes alebo zajtra ukaze vysoku teplotu tak sa testujem lebo ozaj to bolo teraz s tou ms niake podivne,inac necitim sa tehulka nic ani ma len nepichne a prsia tie su o nicom ,makke a padnute na brusko
tak idem cakat v klude aspom tri hodiny a odmram si tu teplotu

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »