Dlouhé čekání před testováním

Snažení

Můj dnešní den. Injekční story. Nemůžu se dočkat testování. Žravá nálada? Wau, konečně se dostavila i ke mně. Lebedím si v přítelově posteli, noťas s internetem u sebe a jsem přihlášená na eMimino. O víkendu jsem se přesunula na druhý konec republiky do přítelovi 4denní péče.

Ráno snídaně do postele a čaj s medem. Nemusím vařit, radši mám ležet, aby byl Goliášek v klídku. Tak se těším na odpoledne, bude mi uvařena polívka, že tak dobrou neumí ani máma. A pak ještě nějaká mňamka, no nechám se překvapit. Už dvakrát mi přítel píchal injekci. Od mámy předtím dostal půlhodinovou instruktáž jak na to. A trénoval rychlý vpich do zadnice na kuchyňské houbičce :D Chlap jak hora, ale je vidět, že mu to nedělá dobře. A hlavně je mu líto, že mi „ubližuje“. Naopak! Musí to bejt, jinak by se Goliášek nemusel u mně zabydlet.

Ještě 10 dnů musíme vydržet, než se dozvíme výsledek snažení z UNICY. Nejradši bych už teď šla do lékárny a testovala… bylo by to zajímavé sledovat, jak se vytváří dálnice. „Naštěstí“ mají na mě ty léky, co musím užívat, takový neblahý vliv - jsem unavená, spím i přes den, že by mě cesta do města tak unavila, že bych mohla sekundovat Šípkové Růžence. Jsem ráda, že si zajdu na záchod. Po cestě přes kuchyni se poperu s hafanem o nějakou tu hračku, aby si nemyslel, jak jsem nudná panička, a pak zase zapadnu do pelechu.

A druhý vliv léků na mě - mám žravou! Neskutečná chuť k jídlu mě snad konečně přivede k tomu, že přiberu aspoň 4 kila. Ano dámy, čtete dobře, potřebuji přibrat :D K ničemu jsou mi články v časopisech jak zhubnout po Vánocích, jak zhubnout do plavek atd. Možná mám jen rychlé spalování, nebo jsem jedla příjem energie = výdej energie. Teď se ve mně, doufám, chystá nový život a já jím s chutí za dva.

Tak jsem ráda, že je tu eMimino - pročítám si smutné i veselé deníčky, hledám info o různých věcech a prohlížím si bazárkové hadříky.

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Nainuva
Neúnavná pisatelka 18220 příspěvků 15.02.11 10:12

Ahoj, moc držím pěsti :huban: :andel: a doufám, že k deníčku brzy přibyde veselé pokračování :kytka: :hug: Ať se goliášek zabydlí :palec:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 15.02.11 11:18

Držím palečky, ať se miminko zabydlí a co nejdřív najdeš na testíku dálnici. Zatím si užívej tu skvělou péči! :kytka:

 
almondka
Kecalka 255 příspěvků 15.02.11 22:09

Zavidim Ti tu pritelovu peci, poradne si ji uzivej a drzim palecky pri zabydlovani :-D

 
AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 15.02.11 22:44

drzim moc paleky at ti to vyjde:) :palec:

 
TAPTINKA
Kecalka 408 příspěvků 15.02.11 23:33

takovou péči lze jen závidět.. tak ať si to Goliášek užívá taky :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama