Dokázala jsem na pár dní vypnout

Těhotenství

No jo, nervování v těhotenství škodí a tak jsem utekla na pár dní na chatu a parádně si odpočinula od všech a všeho. To jsem ale ještě netušila, co mě čeká.

Ach jo, kdybych to jen byla tušila. Už toho na mě bylo moc, prostě jsem potřebovala vypnout. Rodiče si vzali dovolenou a vyrazili jsme na chatu. Na tom by nebylo nic špatného. Ba naopak. Krásně jsem si oddychla a uvolnila. Žádný stres (až na prohru našich v hokeji :lol: ).

No a co se nestalo. Přítel volal, jako kde sem, že stojí před barákem v Praze a nikdo mu nejde otevřít. Tak sem mu v klidu řekla, že sem si jela odpočinout na chatu. No to sem myslela, že mě „vomejou“. Jediný, na co se zmohl bylo, že na chatě žádný peníze nevydělám, že bych měla vydělávat peníze, abych prcka uživila. Já se tak vytočila, že sem třískla s telefonem do kouta (pochopitelně to chudák malej nepřežil - myslím telefon :lol:). Táta nelenil, volal příteli, aby mě nechal bejt a neotravoval mě furt nějakejma brigádama. Vím, že to myslí dobře, ale nervovat mě tím nemusí.

Blížím se do začátku 8. týdne a celkem to zvládám. Špatně mi není (teda až na pár výjimek jako ráno po vstávání se mi občas „zvedne kufr“ :poblion: , ale oproti tomu, co mi popisovali spolužačky, jsem naprosto v pohodě. Akorát prckovi nevoní jogurty :poblion: !!! Tak ho dopuju tvarohem a mlíkem.

Už to beru jako fakt, že prostě budeme 2v1 :-) . Těším se, až mi doktoři řeknou, co to bude (a kolik toho bude :lol: ). No jo, dispozice na dvojčata. To bych asi nezvládla. Podle rostoucího bříška a žravosti bych to na ty dvojčátka viděla taky. :andel: .

Táta už má zajištěnou postýlku, já kočárek (mimochodem, to máme ve sklepě ještě po mě kočárek). Dupačky bude mít prcek taky nějaký po mě a zbytek se dokoupí. Myslím si, že to zase tak těžké nebude. Ale čím klidnější těhotenství, tím bouřlivější dítko, není to pravda????

Hodnotilo 2 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Michaelakkk  28.02.10 23:48

čím klidnější těhu tím bouřlivější dítko!! :-) je to pravda já se nervovala a stresovala kvůli smrti přítele a mám pohodový klidný neuplakaný mimi a kamarádka si těhu užívala a vklidu byla a prcek ji zlobípláče atd… určitě to není pravidlo ale :-)

 
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 01.03.10 03:37

No je fakt, že já byla clkem v klidu, do prace jsem nechodila, tvrdlo mi bricho, no bala jsem se, abych neporordila moc brzo, nakonec ve 33 týdnu…
nicmene jsem kraaasne hoooodne spala … a Vojtik?
Prdlacku! za tech 8,5 mesice jsem se jeste poradne nevyspala :lol:

 
jitka85
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 01.03.10 07:43

Ahoj, měla jsem stresy v obou těhu. Víc stresující asi bylo to druhé, protože jsme přišli o peníze, za keteré jsme si koupili byt a pak i ten byt. Kubík je strašlivě živí, dodnes má problémy se spaním a Magdalka, pokud jí něco nebolí, nemá hlad,žízen, plnou plenku, tak o ní vůbec nevím :wink: . Nejdůležitější je, aby miminko-ka, bylo v pořádku a zdravé :kytka:

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 01.03.10 10:26

Tak já se teda v těhu nervovala pořádně a ještě jsem do osmého měsíce pracovala, do nějákého šestého dokonce nonstop - měla jsem dvě práce a musím říct, že prcek teda zlobí. Nechce spinkat, furt pláče, je to takový malý nevrlík, tak si myslím, že se na ni ten stres v bříšku podepsal, chudáček. :-(

 
monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 01.03.10 11:37

Já si myslím že pro miminko je mnohem lepší když je maminka během těhotenství co nejvíc psychycky v pohodě. Já si těhu užívala, byla fakt v pohodě i když po fyzické stránce dost akční, každý den několikakilometrové procházky se psem, výlety a tak… No a malej je sluníčko, 6tinedělí jedl spal jedl spat a tak porád dokola a teď je taky klidnej a pohodovej. Takže za mě radši těhu bez stresu :wink:

 
monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 01.03.10 11:37

Já si myslím že pro miminko je mnohem lepší když je maminka během těhotenství co nejvíc psychycky v pohodě. Já si těhu užívala, byla fakt v pohodě i když po fyzické stránce dost akční, každý den několikakilometrové procházky se psem, výlety a tak… No a malej je sluníčko, 6tinedělí jedl spal jedl spat a tak porád dokola a teď je taky klidnej a pohodovej. Takže za mě radši těhu bez stresu :wink:

 
monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 01.03.10 11:42

omlouvám se odeslalo se mi to2×

 
BettyB.
Echt Kelišová 9039 příspěvků 6 inzerátů 02.03.10 16:27

Tak já musím říct, že jsem měla naprosto pohodové a klidné těhotenství a mám naprosto pohodového usměvavého a klidného prcka! Takže u nás je to naopak :-D

 
Babáč
Povídálka 21 příspěvků 12.03.10 16:14

Ahojte tak i já se přidám.V prvním těhu jsem byla docela dost ve stresu s manželem jsme se rozešly a pak jsme se zase usmířily, zařizovaly bydlení. K tomu manžel přišel o práci. A malej byl skvělěj. Od tří týdnů mi spával celý noci a vůbec nebrečel.No a ted jsem v poho a dost si to druhý těhu užívám tak uvidíme co z toho bude :lol: .

Příspěvek upraven 12.03.10 v 16:24

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama