Honzíkův deníček

Ostatní

Když jsem byl ještě v bříšku, tak mě maminka přemlouvala, ať už jdu ven, že je to tu fajn. Spousta věcí k poznávání, i lidí, co mě budou mít rádi. Tak vám tedy popíši, jak se tu zatím mám.

Jmenuji se Honzíček a zítra mám 3měsíční narozeniny. Popíši vám můj den. Je po 7. hodině a maminka v posteli ještě chrní. Co naplat, musím jí vzbudit, takhle by to nešlo. Zkusím jen tak malinko zakňourat, v noci jí to vždycky probere. Jenže ona už mě má přečteného, naposledy jsem papal okolo 6., ví že papat nepotřebuji a jen se tu tak rozvaluji. Ale cooo, mě už to pořád nebaví, nasadíme těžší kalibr. Ráno vstává vždycky, když začnu prdět. Od malinka mám tu výhodu, že mě netrápilo bříško a když chci maminku hodně pozlobit, tak hrozně moc zatlačím a pak mě maminka musí převléknout celého. Dědeček říká, že prdím jak starej kamioňák.

Á to zabralo! Maminka se hrabe z postele! Kouká na mě a já se usmívám. Usmívám se pokaždé, když mám dáreček v plence. Když je přebaleno, přesuneme se do obýváku. Tam koukáme na dr. Quinovou a Medium a čekáme až se zahřeje topení. Ráno miluju, maminka mě převléká a přitom mě celého namaže krémem. Je to sranda, mám rád ranní masáž a cvičení.

Měl bych cvičit, paní doktorka říká, že jsem Pucek. Vážím skoro 7 kg ve 3 měsících a abych prý neměl problémy s klouby, měl bych cvičit. Ze začátku se mi to nelíbilo, ale teď mi to nevadí. Dokonce jsem se naučil líp pást koníky, pořád jsem nemohl přijít na to, že se mám opírat o ručičky a né o hrudníček. No řekněte, kdo to má vědět?!

Po cvičení mě máma zabalí do deky a dá mi malinko napít a já si dávám dvacet. Je to sranda, jen co zavřu očička, tak maminka co nejtišeji a nejrychleji běhá po místnosti. Kolikrát si ani nevšimne, že ještě nespinkám a hraju si s ručičkama. Uklízí, vaří si kafíčko, snídá, stele postele a zakládá pračku a převléká se. Pobíhá tu tak rychle, až mě to uspí.

Co to je? Už mě zase obléká ve spánku! No tohle! Ví, že nemám rád kočárek, tak na mě zkouší všemožné fígle. Tohle je novinka, asi dva dny se jí to daří, přesunout mě do kočárku. Jezdíme totiž k k babičce, vlastně mojí prababičce. Maminka si tam se mnou hraje a pak se snaží vařit, ale moc jí to nejde :D No uznejte, na hrací dece je to fajn, ale ležet tam sám mě neba. Když jsme tam spolu, tak jí povídám a broukám co se mi zdálo, tahám za toho ošklivého medvěda, kterému říkáme Blboun.

Po obědě mamku vezmu na milost. V kočárku se tedy vyspím, ale jen tak, aby se neřeklo, žádné dlouhé courání. Kolem 3. přijede taťka! Na toho se těším, vždycky mi dá jednu fousovou pusu a když mě chová, tak mě občas posadí. To se mi líbí, ale mamka z toho vždycky vyšiluje, aby mě choval pořádně. Je to legrace, taťka po ní hodí nepoctivý pohled a myslí si své.

Nejvíc miluji koupání a po koupání zase mazleníčko. Tentokrát mě namaže tatínek, někdy se koupu i s ním. Pak kojení a postýlka, pustí mi takovou zvláštní želvu, co dělá na stropě hvězdičky. Ten den vždycky tak uteče… úúúááá, ale už musím spinkat :)

Hodnotilo 7 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
katja376
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 21.10.11 10:45

Moc hezký deníček. Honzíček se má :palec: :palec: :palec:

 
kocicka18
Kecalka 279 příspěvků 21.10.11 12:29

Krásně napsané!!!!!

 
kocicka18
Kecalka 279 příspěvků 21.10.11 12:29

Krásně napsané!!!!!

 
martext
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 21.10.11 13:12

to je moc hezky denicek :lol: :palec: :potlesk: :kytka:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 21.10.11 13:33
:palec: :palec: :palec:
 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 21.10.11 14:54

Krásný deníček :palec: Tak se Honzíku měj hezky a zase nám někdy napiš :palec: pozdravuj a nezlob maminku :lol:

 
jitulka80
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 21.10.11 22:30

Krásně napsáno :palec: :-D

 
Anik6
Závislačka 3663 příspěvků 21.10.11 22:56

parada,krasny denicek Honziku :-)

 
didinky
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 22.10.11 14:51

pěkné :palec:

 
Pajisekjupisek
Stálice 82 příspěvků 10.03.12 11:56

krásné :potlesk: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama