Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Jarňulky 2005 - můj malý výlet do Němec, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
25182
9.3.09 14:47

Ahojky,  

Evi já mám TP až ve čtvrtek… :-)
KO dopadla dobře, mimís stále hlavou dole.
Dneska bych porod brala. Pěkný datum a manža má volno.  

Borůfko vak dorazil. Už jsem to zkusila, teda na panenku co se tu válela po neteřích. No jsem zvědavá s mimčem. Snad nám to bude oboum vyhovovat. Vlastně všem třem i tatínkovi, že :-)¨  

Irias jelikož Libča stále odmítá se školkou kamkoliv jet, neřeším. Ale je to problém. V autě sedačku mít musí. Řekla bych, že sedadla v buse jsou nebezpečnější a tam být nemusí. Navíc nehrozí v buse ani pásy. Nevím jak to vyřešit, ale kdyby Libča jet chtěl, tak by jel.  

Víc si nepamatuji…
Libča vytahuje hrnce v kuchyni, jdu na něj.
 Marťa

  • načítám...
  • Zmínit
20656
9.3.09 14:52

jééé tak teď tu začaly padat sněhový krupky ale fééééést a do toho vichr, obloha černá :-/ no paráda  

Ifčo - jé tak to jsem to špatně pochopila :-) jsem myslela žes to i odřídila, ale i tak to musela být krušná cesta, Anetka taky nerada jezdí autem a pokud nespí, nebo jí něčím nezabavíme, tak kňourá a kňourá, no o nervy :-)  

ad ty autobusy - to se mi hrozně líbilo, když jsem byla před 8 lety v Anglii, tak příměstský linky i do malých vesniček (v jedný jsem bydlela) měly všechny pásy! Když jsme jeli do Špindlu, tak cestou tam byl taky bus s pásy a občas chytíme „opásaný“ bus když jedeme do Kadaně, ale bohužel to není zdaleka pravidlem, spíš výjimkou  

Iv-ko - první bych asi měla nerva z tý ženský a hrozící srážky, pak bych litovala tý výborný polívky a pak bych si uvědomila, že to musím ještě ke všemu uklidit … no hlavně, že jsi byla pohotová a ubrzdila to  

Holky než jsem dopsala komentář Ivce, tak sněžení přestalo a začalo prčet (výstižněji řečeno chcát) no a teď se mraky zázračně rozestoupily a zas vysvitlo sluníčko … to je šílený počasí, kolegyně tu chuděra trpí migrénou  aslibuje, že se ještě do večera něco přižene, že to cítí :-/ … ha tak sluníčko je zas za mraky a chčije a chčije    

Hajdulo - Ondrášek je šikula, jak to zvládl na lyžích a Dan má taky pochvalu.  

Víc nestíhám, práce kupa a nějak to neubívá
S.    

  • načítám...
  • Zmínit
17718
9.3.09 16:23

tak mi štěpa ted říkal, jak jeli do planetária. cestou tam asi 2× museli přesedat a  často museli stát a štěpa se ani neměl kam chytnout, tak je musela držet za ručku pí učitelka. nejen řidiči jsou hovada, ale i cestující. já ,stará koza,jakmile vidím matku s dítětem, důchodce či někoho potřebného  hned startuju a vstávám … ale jsem spíše vyjímka.  nejhorší jsou chlapi od puberty do.....35 , ti snad nevstanou ze sedačky nikdy !!! i.

  • načítám...
  • Zmínit
20656
10.3.09 08:49

Dobré dopoledne,   že by dnes první komentář?
No teda Skrolan, Irias, co se děje? hih :-)
 S.

  • načítám...
  • Zmínit
5394
10.3.09 09:42

ahoj, no fakt, co se děje? :)
Mavo, snad nerodíš? Musíš se nám hlásit, chápeš:)  

Skrolan, Dominice gratulace (no teda za pár měsíců asi bude říkat, jestli je k čemu:) )  

tak nevím, co se tam honí za počasí, před chvílí to vypadalo na sluníčko a teď zas zataženo. Stejně nejdem ven, Ondra furt kašle, včera dostal ATB - dokonce už jsem přemýšlela nad tím zápalem plic:(  no ale snad dr. ví co dělá.  

musím jít jezdit s autama, tak se mějte hezky dneska  

iv-ka 

  • načítám...
  • Zmínit
17718
10.3.09 09:44

zdravím z pracovního procesu,     zatím nic nového :-)
jo, už se těším na oběd ! I.

  • načítám...
  • Zmínit
14221
10.3.09 09:49

Ahoj zeny, jsem tady a tvrdeeee makám z domu.
Je toho desne moc.  krucis, to ale rikam kazdy den, takze zadna novina. hih  

ale vyprala jsem si u toho dve pracky , budis mi to ke cti.  

Mavo, tak co, rodis-nerodis? tadyto vyptavani bude nekonecneeee a protivneeee, vid? jsme děsné.  

holky na horach pry sneziiii, zebychom dali jeste o vikendu jedno lyzovaaaniii?  

jinak Praha hlasi sluníčkově, ale fouuukaaaaa. myslela jsem, ze v ramci obeda se pujdu trochu provetrat, ale tedy moc to nevidim.
at to vsem dnes odsejpaaa.
e    

  • načítám...
  • Zmínit
7553
10.3.09 10:03

Ahoj babči a malý bobíci,

tak jsem tu, huráááá, nějak jsem nestíhala… A to jsem se v neděli večír flákala doma sama, jénže jako na potvoru nešel net:-( Klasika… Mno, tak jsem si to bez chlapů užila, bylo to krátký, takže mi ani nestihlo být smutno… Včera dorazili v pohodě. Ples byl opět parádní a nezklamal:-) Tentokrát jsme ani moc netančili, ale chvíli jsme zmákli:-) Spíš jsme prokecali večer s kamarádama. Karel je převeden a to jsme ještě zaplatili ekologickou daň za auto - bych se posr.. páč je to jediná Fabie, za kterou se to platí… Jsou to šmejdi…
Dnes Matýno ve školce plakal:-( Mají sloučené třídy, páč jsou prázdniny a on ty velké děti nemusí:-( Mno ale bylo jich tam pár, tak snad to zvládne… pozná, že mu ty děti fakt nic neudělají… No jo no…

Irčo - cesty nepřipoutaných dětí busem a mhd… no jo, je to nedomyšlený a nedopracovaný… bylo by fajn dát podnět našim zastupitelům - pánům poslancům - ministerstvu dopravy a já nevímkomuvšemu, by s tím něco dělali… páč je to akutně potřeba… dětí je teď hodně a je vidět, že s tím nikdo neumí moc „pracovat“, tedy pokud je vůbec zájem, že… a další potíže přijdou… začalo to školkama, busama a co se vyloupne dál?… Já bych uvítala poutání dětí v autobuse a každopádně, když jedou někam hromadně. A doufám, že ředitelka je natolik zodpovědná, že ňákýho nezkušenýho debila řidiče, si neobjedná… Uvažuju taky, jak to pořešit při cestě busem do Chorvatska… Ale každopáďo budu Matěje pouštět (oni toho moc nemají), nic jinýho nezbyde. Z výletů má radost, tak halt musím zatnout zuby a přežít…

Efčo - tak ať jste brzo doma a žloutenka od Honzíka fuč fuč:-)

Mavo - tak ve čtvrtek jó:-))) Ale pátek 13.3. taky nevypadá špatně:-)))

Evi - krásně prožitý víkend!!! Zvlášť Tvé nadšení nejen z hor mě dostává:-))) A Domče přeju pěkné ženství) Mě by teda nikdy nenapadlo to podávat nějak negativně, takže oslava šáněm je na místě:-))))

Ifčo - tak víkend náročný, ale zmákli jste to:-)))

Borůfko - vítej!!! To je fajn, že jste si hory užili!!!!:-)))

Holky a já mám okno, víc reakcí prostě nevím… jooo…

Ivko - no hlavně, že to do vás ta kravka nenapálila!!! Jsi pohotová řidička!!! Polívku vem čert, polití časem vysmrádne, hlavně, že jste celí!!!!

Hajdulo - super pokrok s usínám Barči, držím palce, ať to vydrží!!! No jo, je to s těma prckama náročný a zvlášť, když jsme někteří měkkouši, že…

Tak krásný den všem!!!

Pískle

  • načítám...
  • Zmínit
17718
10.3.09 10:04

Jeden ideální den normální ženy

08.15 probuzení jemným polibkem a obejmutím 08.30 váha ukazuje o 1 kilo míň než včera 08.45 snídaně v posteli, káva, čerstvý orange džus a koláčky 09.15 koupel v liliovém oleji
10.00 lehké cvičení v posilovně s mladým trenérem
10.30 manikúra, masáž obličeje a kadeřník
12.00 oběd s nejlepší kamarádkou v zahradní restauraci
12.45 vidět manželku bývalého manžela, že přibrala 10 kilo
13.00 nákupy s přítelkyní a neomezenou kreditní kartou
15.00 zdřímnutí
16.00 18 růží s cedulkou od neznámého ctitele
16.15 lehké cvičení v posilovně a po něm masáž
17.30 jít vybrat šaty na večeři
19.30 večeře při svíčkách pro dva a následný tanec
22.00 horká sprcha (sama)
22.30 milování
23.00 sladké povídání a mazlení v posteli
23.15 usnout v jeho silných pažích

…a příště si povíme tu o Jeníčkovi a Mařence.......-)))))))))))))))))))))

  • načítám...
  • Zmínit
25182
10.3.09 10:10

Nerodím…:-), ale už bych mohla.  

Ahoj,
právě jsem se vrátila z monitoru, vše Ok. V pátek zas, ale tuším /nebo doufám/, že už to bude. Strašně cítím hlavičku dole a nevím jestli je to ono, ale něco jako hlenová zátka se objevila. Uvidíme.  

Mě nic nebaví, ani vás pořádně nečtu, tak se nezlobte.  

Marťa

  • načítám...
  • Zmínit
20656
10.3.09 10:52

Mavo - přeju ti, aby to vyšlo na termín, 12.3. se totiž narodila moje babička, bohužel už nežije, ale to datum mi v hlavě prostě zůstvá zafixovaný s takovým dobrým pocitem a příjemnou náladou. Ikdyž pátek 13. taky není marný, hih  

Iras - můj ideální den by vypadal trošku jinak (ty nákupy vynechat!!!! místo nich radši projížďku na koni) :-) no ale každopádně krásná pohádka na úvod dne ;-)  

Pískle - já věděla, že se váš víkend vydaří, tak jako vždy ;-) no a ekologická daň - vím, že je, ale vlastně ani nevím kdy a kolik se platí, jak nemáme auto, tak se v tom neorientuju, hih  

Včera v poledne mi zalehlo ucho, normálně mi z toho hučelo v hlavě a po různých pokusech se mi podařilo ho odlehnout, ale od té doby mě pořád pobolívá, navíc mě už druhý den bolí na té straně i uzlina (ale to začalo ještě před zalehnutím)
Takže trnu, jestli to není třeba zánět stř. ucha :-( není to výrazná bolest, ale je tam, nemůže to být od toho, jak jsem si přefoukla to zalehnutí (ucpala jsem nos a foukla, „zívala“ jsem a mačkala ucho apod.)? Jak se ten zánět pozná? Já si pamatuju, když jsem to měla jako malá, že to začalo šílenou bolestí, že jsem nemohla ani otevřít pusu a taová bolest to rozhodně není.  

Sandra

  • načítám...
  • Zmínit
7553
10.3.09 13:35

Mavo - tak že by to bylo skoro na spadnutí, když už Tě nic neba:-)))) No myslím na Tebe!!!! A držím palce, ať je vše v pořádku!!!

Irčo - no krásná pohádka:-))))

Sandři - no ona média prezentujou tu ekol. daň dle roku výroby auta, ale není to tak. Je to podle homologace motoru v EU… Tož tedy náš Karel má samozřejmě jako jediná Fabie homologaci starou, přitom rok výroby v pohodě… Ehm, to jen pro info, páč jsem hledala info, že… Na zánět stř. ucha bych to netipovala, to by byla asi bolest mnohem větší… Spíš nějakou zatuhlou rýmu, nějakej chycenej průvan (třeba z auta od okýnka) nebo moudrák. Vydrž pár dnů, co to bude dělat. Mě asi před 7 lety (jéžiš to už je dávno) hučelo v jednom uchu týden v kuse. Oblítala jsem hafo mudrů (ušní, neuro, praktik), koukali na mě jak na hypouše a nikdo nic nezjistil… Po týdnu to zničehonic přešlo, ale bylo to na blázinec… Tak ať je to jen nějaká prkotina a brzo to přejde!!!!

Evčo - tak jak to jde? Už jsi se byla vyvenčit?

Jé, já jsem právě objednala konečně ten jeřáb a náklaďák Bruder (jako od babičky a dědy) Máťovi k narozkám, tak jsem ráda! A jsem zvědavá, co ve školce…

P.

  • načítám...
  • Zmínit
14221
10.3.09 14:16

aaach - idealni den - alespon jeden v tydnu, co?  

Pisklatko - tesim se na fotky z plesani - doufam, ze hodis.
A neboooj, Matyno to ve skolce prezije v pohode, jen proste nevedel, co od toho ocekavat. Urcite bylo fajn.  

Mavo, tak vcera nic, no, ale hlavne, at je to brzicko a moc nemusis vyckavat.  

Efco, tak jak? Kdy vas pusti? At je maly brzo „nežlutý“. My byli moooc dlouho - jeste i doma.  

Sandri - na to ucho bacha - doma nahrivat - termofor, nebo do pet-lahve horkou vodu - navlect do ponozky a na ucho. Drz se.  

Uz mi z te prace sibe, jdu si udelat capucinko.
zatim
e      

  • načítám...
  • Zmínit
7553
10.3.09 14:34

Evi - jasně, specielně pro vás jsem donutila Dana, aby mě vyfotil:-) Ještě fotku stáhnout a vložit:-))) A vychutnej si kapůčko, já mám za chvíli padla, tak se těším na prcka… Snad to přežil:-)

P.

  • načítám...
  • Zmínit
20656
10.3.09 15:09

Evi - jsem si teď akorát udělala taky kafčo, jen mě čeká ještě 2,5hod :-/  

s tím uchem ještě chvíli počkám, kdyžtak bych skočila ve čtvrtek na ORL (zítra nemůžu, kvůli práci), každopádně teplým asi nic nezkazím, tak budu doma zahřívat a nahřívat, teď v práci s tím moc nenadělám … leda bych si strčila hlavu do mikrovlnky :-))))  

Pískle - už se těším na fotečku a co Matěj ve sloučený třídě, jak to zvládl?  

S.

  • načítám...
  • Zmínit
14221
10.3.09 15:13

tak jake bylo kafe zeny?  

Za chvili to take vypinam a padim pro Kubíska do skolky a pujdem jeste prochajdou na nakup, no tedy nevim, asi vemu auto, neb tam zacalo prset - kdepak je to dopoledni slunicko?  

A koukam, ze pani naproti v baraku uz asi porodila. Maji u balkonu prisunutou postylku, takovy ten pojizdný koš , asi se prcek „sluni“ - kvuli zloutence. šmankote, to to ulitlo, s brichem jsem ji zahledla jen jednou a ejhle - uz je odrozeno. To je fofr.  

e

  • načítám...
  • Zmínit
5910
10.3.09 16:32

Ahoj,

Mavo ať dobře slouží, jsem ráda že jsme to stihly před :-) A džím palce ať je to brzo a v pohodičce.

Pískle jsem natěšená a moc zvědavá na fotku, já mám dole jen 5kg ale cítím se líp. Bohužel to není ani tak změnou životosprávy jako únavou a nedostatkem spánku.

Sandro zánět stř. ucha bys poznala, uvidíš v noci. Mě takhle začal zub moudrosti, myslela jsem že je to ucho, pak dutiny a nakonec to byl zub.

Hajdulo neboj, Baruš se umoudří, přece není možný abys měla obě děti nespavce. Tea má dudlíka a do 5 minut po položení tuhne. Ale mě děti nespí přes den, Tea např. včera dala jen hodinu a čtvrt za celý den.

Vytáhli jsme dopravní prostředky, Adam se během dvou dnů naučil na kole s kolečkama, Erik začal trénovat na kole bez koleček a zvažuju že koupím pro Teu sedačku abysme mohli v létě dělat malé výlety. Myslím že Mava takhle jezdila že jo? Měli jste ten vozík za kolo nebo obyč sedačku?

Tea začala záměrně provokovat kluky. Normálně k nim přileze a skočí na ně, nebo je kouše do prstů u nohou a šileně se tomu směje. Kluci už tolik ne ale občas se nechají terorizovat a pak je úžasný pozorovat tu komunikaci mezi nima. Lepší než televize :-)

A dolehla na mě šílená únava, asi už jarní, nic se mi nechce a tak nic nedělám :-)
Borůfka

  • načítám...
  • Zmínit
20656
10.3.09 16:43

Borůfko - v tomhle ohledu musí být tři děti skutečně dokonalým studijním materiálem na sociologii :-)))) Tea je pěkná mrška, že kluky takhle provokuje. Jarní únavu mám taky, jenže v práci dělat musim tak aspoň nic-nedělám doma ;-)
Moudrák to nebude, mám je všechny 4 v pořádku narostlý - že by mi rostla pátá osmička?  

ještě dodělám jednu megaobr tabulku a jdu domů - jupí!
 S

  • načítám...
  • Zmínit
14221
10.3.09 19:35

Borufko, veta: Nechce se mi nic delat, tak nic nedelam. - je naprosto uuuzasnaaaa.
Mame heslo po letosni jarni prudiunavu. hih
naadhera.    

tak svagrovka sla pry dnes na vyvolani - podrobnosti nevim, cekam sms kazdym momentem.  

Mavo a co ty? do patku to urco musi byt.  

Borufko, s deckama musi byt prdel desna. Kamoska ma takhle podobne po sobe dva kluky a holku - ale tem je uz 13,11 a 9 a rikala , ze ta holcicka byla dycky nejvetsi raubir. Tak jsem zvedava, jak to bude u vas. hih  

jo, holky, doporucuji film: „96 hodin“- hlavne pro ty, ktere  mate dcery. Je to drsnýýýýý, ale kruci tak nebezpečne blizko kolem. Ségra to pry nechala povinne 18 ti letou dceru koukat. Ja to Dominice jen povypravela, preci jen to byla síííla. Je to zbezne o unosu jedne mladinke holky a prostituci a tak,  Fakt des-bes. To by jeden neveril, co se deje.    

e      

  • načítám...
  • Zmínit
9404
10.3.09 20:15

Ahoj,

jen písnu novinky od Efči - prý je pustí až nejdřív pozítří, žloutenka se lepší, Honzík je prý zlatíčko, ale mámino mlíko mu nestačí, tak dostává nášup.

Už je mi po ní smutno, s tím jejím ležením a předčasným rozením jsme se neviděly už straaaašně dlouho, a teď ještě než se zajedou doma a než bude Honzík moct mezi lidi, achjoooooo.......my teda s Kačkou vyrazili na vejlet už ve dvou týdnech, po tom ležení a „domácím vězení“ jsem potřebovala nutně na vzduch a změnu prostředí jako sůl......

Dneska jsem Kubovi přikoupila k narozkám od Grany Hádanky dráčka Fráčka a Lego kostičky na stavění střechy, minulý týden jsme v tescu narazili ve výprodeji na venkovní verzi hry Twister, to by mohlo mít úspěch, podle obrázku si asi rozhodíš barevný kolečka na trávu a losuje se na kterou barvu se máš dostat a jakým způsobem - skákání, po jedný noze apod.,docela se to líbí.

Kačenka už leze jak dračice, jak po něčem jde, většinu jí zaujme dálkové ovládání nebo mobil bez dozoru nebo Kubovo hračky, tak na:,–(í tempo a doplazí se kamkoliv a bleskově. Hodlám vynechat třetí kojení přes den, stejně se vždycky vzteklí, že je toho málo, ale nejdřív musím večerní přesnídávku nahradit kaší, dote´dka jí z ní ale bolívalo bříško, takže postupně ubírám přesnídávku a přidávám kaši, až se ten poměr otočí, tak dám k obědu zeleninu, odpoledne ovoce a večer kaši lízlou přesnídávkou. Mohla by už i jogurt, ale tuším, že bílej kyselej jí moc nepojede, takže na ní půjdu pomalu a zase budu postupně přidávát jogurt do přesnídávky.....bože to je piplačka, a to ještě vůbec nechce nic v čem jsou kousky, velkej úspěch máme zatím s tím, že si trochu ožužlá bezlepkovej piškot nebo kuřičkou křupku, je to holt slečinka rozmlsaná:-)

Ifča

  • načítám...
  • Zmínit
9404
10.3.09 20:20

jo a Hajdulo - gratulace k usínání bez uspávání!!!! jak jsem říkala, všechno je jen dočasnéééé (no bohužel i to dobré spaní, ale to si te´d nebudem připouštět, že,:-))) Jinak Kačka se krmí v noci třikrát, v tom nejnej případě jen dvakrát a mezitím se někdy ještě vzbudí jen tak, a ráno je vzhůru kolem šestý, bééé, zrovna když Kuba musí vstávat až v sedm:-(

ifča

  • načítám...
  • Zmínit
14221
11.3.09 06:36

Dobre rano vsem.  

U nas veeeeelka novina. Švagrovce se vcera narodil chlapecek Alex, pres tri a pul kg a 51 cm. No cvaliiiiik. Oba jsou v poradku. Tak jsem moooooc rada. Pri prvnim porodu si vytrpela, klučíka museli hned v prvnim tydnu operovat, mel nepruchodne strivka. Des. Takze tfuj-tfuj-tfuj a hodne zdravi.  

Ifco, Kacenka je uz teda slecna. S tema prikrmama, jo, jo, je to piplacka neskutecna a jeste kdyz ten prcek nechce spolupracovat. Mi jedeme do ted v bile aktivii s trochou presnidavky. Jinak by ji nesned. A jine jogurty jsou mu proste moc sladke. Ale pribinaka , toho si sem-tam da, mlsoun.  

Zeny, kolem bricha se mi dela neco co se nejvic podoba zachrannemu plaveckemu detskemu kolu. Tak a musim neco delat. Domaci trc-frc proste nestaci. Musim, proste musiiiim !!!!! nekde na blizku neco najit, kde by se dalo zacvicit a trosku sformovat. Kruci.  

Hezkou stredu dnes.  Praha hlasi destivo.  

e      

  • načítám...
  • Zmínit
17718
11.3.09 07:37

zdravím,    tak  u nás celou noc  chcalo a  až ted přestalo, hnus :-(((((  

Hajdulo- ještě gratulace O. k lyžov ání, je to šikulka :-)  

Pískle-tak sis užila plesování :-). moooooc ti to ted sluší ! a dočetla jsem se, že někdo si bere do autobusu  pro dítě autosedačku.  

Sandro- tak A. je zálibě v koních po tobě :-) co ucho,lepší ?. bohužel  neporadím, nemám zkušenosti. snad už je líp  

Borůfko- gratulace k hubnutí. a pozorování 3 dětí, vč. akční Tey musí být super :-))  

Skrolan- tak jak se doma pracuje, je to lepší, než v kanclu ?. gratuluji k Alexovi, krásné jméno :-) a  neštvi s tvojí pneuškou, ty žížalo  

Ifčo- díky za info o Efči a H. moc je pozdravuj :-) a smála jsem se při výrzau " na:,–(í tempo" :-)))))))))))))))))))))))))    

trochu se vyjasnuje, tak všem pěkný den, Irias

  • načítám...
  • Zmínit
25182
11.3.09 08:10

ahojky,  

jsem stále 2v1 :-) Já jsem snad slon… TP mám zítra. Datum si už raději nevybírám, všechny hezký už jsem prošvihla.  

Evi to je jako provokace ta tvoje pneumatička kolem břicha. Co mám říkat já? Ale hned po 6nedělí se na to vrhnu, a zhubnu. Teda doufám…  

Irčo u nás nepršelo, ale už se zatahuje. A prý mám od 400m sněžit, my jsme 468m. No tak to mě už štve, já chci jaro.  

Jo a poraďte mi, jak naučit Libču smrkat. Vím, je to ostuda, že to ještě neumí. Jenže on už z té představy zvrací. Po přiložení kapesníku k nosu, je to ještě horší. Dneska do rána ucpaný nos, chrmlal až hrůza a ráno to samý. Naštěstí přes den se mu to nějak uvolní a dobrý. Ale stejně ho to musíme naučit.  

Tak Efca ještě v nem. Já doufám, že budem šupem doma. Vůbec se mi tam nechce…
 Marťa

  • načítám...
  • Zmínit
7553
11.3.09 09:33

Ahoj babky a malý bobci,

tak fotky už jsou v galerce, tož se můžete juknouti:-) Praha Vršovice taky hlásí zataženo, ale nějak se ty mraky honí, tak že by odpo vykouklo ta potvůrka sluníčko, co se dělá tak vzácným? Školku Matýno nakonec zvládnul v pohodě:-) Jen se počůral po spaní na lavičku a jen ve slipech, tak nehoda celkem ok. No jo, je z toho nervní… No a dnes dokonce přesun do jiné budovy a jiné třídy, chjo. Učitelka nadávala jak pes, páč těch nejmenších je tam nejvíc a jsou nejmenší a těžce to nesou (nejen Mates). No ale aspoň poznají jiné hračky, prolejzací stěnu, kterou v téhle třídě mají, já myslím, že nakonec to bude zajímavý. Matěj trochu plakal, ale nakonec se nechal přesvědčit, že to bude v pohodě a doufám, že bude… No ještě zítra a pátek a máme sloučený třídy za sebou…

Borůfko - gratulace ke kilům dole!:-))) No vidíš, tak k tomu někdy přihodíš i „změnu stravovacích návyků“ a půjde to dál jako po másle:-) A tři prďolci na pozorování musí být super. Tea nakonec musí být dravec, páč pro:,–(it se jako nejmenší a ještě holka, no čeká Tě ještě spousta legrace. Jo a tihle prďolkové mi připadají jako šelmičky - pošťuchujou se, perou, zlobí, ale všechno z legrace a to je super:-))))

Evi - gratulace k Alexikovi, ať pěkně prospívá a líbí se mu na světě:-))) A jakou pneušku? To sis spletla s páskem u kalhot, ne?:-)))) Jo kdysi jsem se ptala kámošky, co bydlí na Ládví, jestli tam není nějaké skryté fitko, tak není, jen to, co je vidět z ulice. Jinak o ničem neví, chodí někam u práce…

Irčo - díky za pochvalu, to mě potěšilo:-))) S tou sedajdou dobrej nápad, akorát doufám, že pojedeme busem s pásama, to nevím, musím zjistit. Ony některý busy mají stejně jen dvoubodový a nevím, jestli by to na sedačku stačilo… Ještě je čas:-)

Mavo - foto v galerce supér:-))) To ten řízek musel bejt teda labůžo:-))) Hele, dyk 13 je taky dobroš datum:-)))

Sandři - tak co ucho?

Ifčo - díky za zprávy o Efče:-) Tak ať jsou brzo doma! A s jídlem pro malou to máš pěkně naplánované:-))) A Mates a kousky, to byly taky porody… Hrozně dlouho jsem mu mixovala…už jsem si říkala, že budu mixovat do puberty a nakonec to přijal:-) Jen co narostly nějaké ty stoličky, tak to bylo lepší.

Tak holky, pěknej den a jaro koukej už naklusat:-)))

Pískle

  • načítám...
  • Zmínit
20656
11.3.09 10:45

Ahoj, od rána mě zlobí připojení na net, tak doufám, že se podaří ten komentář odeslat :-/  

Ucho lepší - doma jsem poctivě zahřívala a to i přes noc, no tak snad se to bude už jen zlepšovat
Irias - ta obliba koní u Anetky začala hlavně proto, že neteř jí brala v létě s sebou na statek, kde se společně staraly o poníka, a tak to propuklo a já jsem ráda, třeba bude mít větší štěstí jak já a naučí se na koni i pořádně jezdit  

Ifčo - taky mě pobavil termín „na:,–(í tempo“, Kačenka je prostě šikulka :-)
a díky za zparvodajství o Efče, snad bude s Honzíkem už brzo doma  

Skrolan gratulace švagrové k Alexovi (hih hned jsem si vzpomněla na Madagaskar :-D jsem vážně postižená z těch pohádek a filmů)  

víc si nepamatuju a hlavně to musim rychlke odeslatm, než to zase spadne
 S.

  • načítám...
  • Zmínit
9356
11.3.09 11:42

Ahoj,ja už se na to v…u.
Byla jsem s Vojtou na Sonu skrz to nočno pomočovani.A…špatně se mu vyprazdnuje močovy měchyř.Zustava mu tam hodně tekutiny.Sakra,co to muže znamenat?Setkala jste se s tim některa?
Konec sebestředneho okenka :oops

Dana

  • načítám...
  • Zmínit
17718
11.3.09 12:37

Danko i Mavo- bohužel nevím, jak poradit    

zase nám furt  padá net, tak jdu pracovat…

  • načítám...
  • Zmínit
355
11.3.09 12:46

AHojky,
nestíhám vás moc číst, takže jen info.
Do galerky jsem hodila Vojtíškovo foto v karnevalovým kostýmu a svoje foto s novým účesem.
njn, je tu jaro a všechny chceme být nové. :-)))

kris

  • načítám...
  • Zmínit
7553
11.3.09 13:34

Dani - ahoj. No to jsou teda věci:-( Též Ti moc neporadím, nemám zkušenosti… Kdysi, jak měl Matýno problémy s čůráním (ten nafukující se pindík), tak jsem hledala na netu co z toho může být a info kolem a našla jsem, že mezi močákem a močovou trubicí je nějaká záklopka - jako mezi jícnem a žaludkem - záklopka se nedovírá a pak je reflux - vrací se to. Řeší to nějak operativně. Víc jsem nepátrala, zkus pohledat. Co říkají doktoři? A každopádně moc držím palce, ať je to v pořádku!!!! A dobře, že jsi šla k doktorům a přišlo se na to brzo!!!

P.

  • načítám...
  • Zmínit
5102
11.3.09 13:36

ahojky,

venku leje, tak číháme, jestli přestane a půjdeme ven nebo jestli uložíme Báruš doma. V noci opět nespala, měly jsme mejdan :-((
Včera jsme tu měli babi, potřebovala jsem hlídání neb jsem se objednala ke kadeřnici. Ale odcházela jsem akorát nasr… Vzala mě o půl hodiny později, už jsem skoro chtěla odejít.. barvu jsem chtěla červenou výraznou…no tak mám hnědou, možná malinký odlesky do červena. A přinesla jsem jí obrázek, jak chci ostříhat…tak mám na hlavě absolutně něco jinýho :-( Nedostala dýško a příště jdu jinam…mě teda fakt naštvala.
Dneska večer jsme slamění, taťka jde na pivo…to bude zase švanda večer.

Evi, se zubama si teda užíváš, snad už se ti ta výplň udrží. Velká gratulace švagrovce k chlapečkovi, ale bože, proč teď všichni dávají Alexe? :-) Naši švagrovci mají taky Alexe a já prostě…jak jsem dělala v cestovní kanceláři Alex, tak mi to jméno nesedí na děti :-))

Marťo, holčička nás pěkně napíná :-)) Ale neboj, už to bude brzy a ještě si trošku užij jednoho dítka, pak budeš mít honičku  se dvěma. A z Libčovýho ne-smrkání si nic nedělej, Ondráš odmítá sám smrkat, když mu podržím kapesník a pak utřu nos, tak v pohodě, ale sám neeee. Taky by se mi hodil nějaký trik.

Pískle, u nás mají tento týden ve školce každý den jinou učitelku, ta jejich je někde fuč. Naštěstí Ondra už to bere v pohodě, ještě v prosinci by ječel. Tak držím palce, ať je Matýno též v pohodě.

Borůfko, Teu bych chtěla vidět, jak skáče na kluky, musí to být něco :-) A usíná teda pěkně, to je fajn, já doufám, že to Báře taky vydrží, už nehodlám ustoupit, to bych se musela zbláznit. Ještě bych potřebovala nějakou fintu, aby v noci spala a budila se aspoň po 3 hod, to by byla paráda. Poslední naději mám, že jí za měsíc frknu kaši, ale na Ondru to nezabralo, tak se moc netěším.

Hele, už se vyjasňuje, tak se jdeme oblíkat.
Hanka

  • načítám...
  • Zmínit
5910
11.3.09 19:32

Dano teď jsi mě docela polekala, u nás jsou noci taky mokré. Včera si kluci vyřvali oba že chtějí bez plíny, v jednu v noci byli oba mokří. Dneska spí opět bez plíny ale zkusím je vzbudit až půjdu spát (to zase bude rodeo, jsou oba vzteklí a buzení nesnášejí). Zatím se mi s Erikem po doktorech moc nechce, aby z toho neměl nějakou psychickou újmu. Dávám tomu čas do léta, pak to začnu řešit.

Mavo to nevím jak na něj, co za úplatek? A smrkáte do papírových nebo látkových? Kluci zpočátku látkové nechtěli, jen papírové. A frkne na povel?

Zrovna koukám na zprávy, ten masakr v Německu to je teda síla :-(

Borůfka

  • načítám...
  • Zmínit
5394
11.3.09 20:51

Dani, Lukin teda taky stále v noci s plínou, ve školce je hodně často taky mokrej i přes oběd. Zkoušela jsem mu plíny vzít, cca od prosince do února, žádná změna, akorát jsme byli všichni nevyspalí. Taky počkám do léta, je mi ho líto v noci, jak plače, když ho budím.
Tak snad to bude dobrý, třeba se to ještě nějak pořeší bez operace ne?

Mavo, Lukin když má hodně hustou rýmu, tak se mu při smrkání taky navaluje.. chce to asi zkoušet, spíš učit když bude mít třeba jen malou rýmu, třeba na to dojde.. a jak píše Borůfka, asi nějakou odměnu:)

musím jít navařit na zítra, zítra nebudu stíhat, tak se mějte, ahoj

iv-ka

  • načítám...
  • Zmínit
20656
11.3.09 22:02

Tak jsem se k vám konečně dostala, rodina spí, prádlo sundané, nová várka pověšená, tak ještě rychle za váma - celý den mi padal internet a sekal se. Připadala jsem si jak bezruká :-) hold EM-závislačka jak vyšitá :-)))))  

Mavo - k tomu smrkání, Anetku jsem naučila smrkat poměrně brzo, kvůli tomu, že měla často rýmy a s její konstitucí a silou byl boj při odsávání skoro nemyslitelný, když se mi podařilo jí přeprat, tak jsem stejně nic neodsála, ale jí to bylo tak nepříjemný, že poněkolikátý hrozba odsávačky zabrala a byla dost silnou motivací.Trénování: foukali jsme nosem (bez kapesníku, když neměla rýmu) a napodobovali třeba slona, předháněly jsme se, kdo foukne nosem víc. Když pak měla rýmu a nechtěla smrkat, nebo to flákala, tak jsem se jí snažila vysvětlit, že když smrkat nebude, rýma jí „zatuhne“ v dutinách, bude jí bolet hlava a bude víc a víc nemocná, nebude smět chodit ven a hrát si atd. Samozřejmě, že každý úspěch spousta chválení a odměny (sladkosti, pohádka na dvd a jiné). Mimochodem látkový kapesníky taky neměla ráda.
Nevím, jestli ti to nějak pomůže, třeba jo  

Dano - o takovém problému s močákem slyším prvně, takže bohužel nevím, jak pomoc, co poradit. Snad to není nic vážného.  

Nechci to zakřiknout, ale Anetka teď už 3 týdny spí v suchu, je to jen díky tomu, že jí dávám na nočník kolem 23-23,30. Buď je to když si jdu lehnout, nebo si nařídím budíka. Sama se nevzbudí ani omylem a když jí dám v noci na nočník tak v 99% se vyčůrá. Ani se při tom skoro nevzbudí - máme nočník v ložnici, ráno kolikrát ani neví, že jsem jí na nočník vlastně dávala a nadšeně hlásí, že vydržela suchá (tak jí to nekazím,jen dodám, že to je díky tomu, že se v noci přeci vyčůrala na nočník). Je mi líto, že to bez buzení zatím nejde, ale pořád lepší, než co bylo v lednu, to ani to nepomáhalo a mokro bylo snad obden.  

Dobrou Sandra

  • načítám...
  • Zmínit
17718
12.3.09 08:05

dobré ránko,    tady slunečnoooooooooooooooo :-)   i.

  • načítám...
  • Zmínit
25182
12.3.09 08:05

Ahojky,
jsem tady a pořád celá, děs.  

K tomu smrkná. Libčovi se navaluje jen mu o to řeknem. Naštěstí rýmu mívá málo, možná i kvůli tomu to pořád neumí.  

Zítra jede poprvé s dětima ze školky do divadla. Jedou tady do jedný vesnice do jiný školky, přijede tam loutkové divadlo. Tak jsem na něj zvědavá. Rozmýšlel si to dlouho, jestli má vůbec jet.  

U nás slunečno…

Marťa

  • načítám...
  • Zmínit
9356
12.3.09 08:19

Ahoj,ja jsem myslela,že jsme posledeni na plinach.ZAčla jsem to řešit,protože Mirdu jsemměla v 1,5roce bez plen komplet.A nezdalo se mi,že když ho vzbudim 4×za noc.Tak se stejně ješztě počura.I když se vždycky vyčura.No,přosti tyden snad budu chytřejší.

Smrkani,Mirda se naučil smrkat někdy kol 5roku.Vojtik smrka už hodně dlouho,Ale V.jsem hodně trapila odsavačkou tak začal asi raději smarkat.RAdu bohužel nemam.

  • načítám...
  • Zmínit
14221
12.3.09 08:23

Dobre raaanooo.  

Praha take slunecnooo.  

Mavo, Liborek je tedy spekulant, ale urcite se mu divadelko bude moc libit a nakonec zjisti, ze ty skolkove akce jsou proste super.
No a ty nas prestan napinat, dneska mas termin, tak sup-sup. Nebo, zebychom si dali tu nedelajdu? At je to nedelní ditko?co? No kazdopadne se drz a odpocivej.  

Smrkani - nevim, Kuba smrka sám. Vzdy jsem mu rekla " udelej fuuuuuuuu a pusu zavri", a ono to proste slo. Jak tady holky psaly, vyzkousejte foukat nosem treba na lehky balonek na stole - aby se posunul - to je dobry trening, co?  

moje pneumoska tam je - si piste - jak si sednu, tak se přeleva přes okraj gati. takze zavadim tvrdy rezim a makam na briše, at mi v lete neleze z pod tricka. mrcha jedna.
Opravdu, jak jsem byla po porodu a poctive cvicila, tak to bricho bylo hezci nez ted. No bodet, kdyz na to prdim, ze.  

Dani - s čuranim neporadim. Co na to dr.? Jdete, nebo uz jste byli na konzultaci? Urcite se to da resit. Klid, bude to dobreee, uvidis.  

Počuravani celkove - od nekterych maminek jsem slysela jako velkou motivaci - krasne trenky treba se spajdošem - nebo co ma dítko rádo - pry se hodne snaží, neb si je nechteji počurat, pak by na ne dlouho musely cekat - nez se vyperou a uschnou a tak. Mozna to u nekoho zabere. ???  

Hani - Alex - no joooooooooo, vubec me to nenapadlo. Ja ani nevim podle ceho si jmeno vybirali. O svatcich , jak jsme se s nimi na Slovensku videli, tak meli vybrano Lukaše, nebo Jaroslava. Doma mají už Tomáška.  ???  

Tak zatim.
jdu si udelat capucino a juknout panoramu nez budu zase pokracovat v praci.  

hezky den
e          

  • načítám...
  • Zmínit
7553
12.3.09 09:47

Ahojky vespolek,

přeji pěkné dopolko:-) Tak než mi množstvím komentů začne padat pičítač v práci, tak rychle píšu:-))))
Včera jsme byli slamění, taťka byl na hokeji u kamaráda, ale byla jsem nějaká utahaná a netahavá, tak jsme s prďolou ani nic nepodnikali… Začíná mu zase trochu rýma, tak doufám, že se to nezvrtne. V sobotu máme sraz s bráchou, švagrovou a neteří na zámku v Dobříši, zajdem si tam na oběd, na prochajdu a pak asi na kafe k nim. Je to taková povinná návštěva, kterou už slibujeme od narození malé… tj. půl roku. Malou a bráchu ráda uvidím, švagrovou moc ne, ale přežiju:-)
Mno takže týden a půl ve školce a rýma je zpět a to se mi ani nezdá, že by tam chodily nastydlé prskající děti… Nevím, co tam s nima ty úči prováděj… Chjo…

Čůrání v noci - všem vám držím palce, ať to v létě dořešíte  a prckové budou bez plín, či nehod!!!! Matěj je na tom perfekto, až se sama divím. Většinou vydrží do rána, chodí těšně před spaním. Když se mu chce v noci čůrat, tak se vzbudí, vzbudí mě a jdeme spolu, protože se po tmě bojí. O víkendu ráno, když trochu vyspáváme, tak mě taky vzbudí a já jako koukám, jak jde čůrat. Na kakání ho na záchod vysazuju, páč máme záchod na Máťu ještě vysokej… Jinak u nás noční buzení na čůrání nepřicházelo v úvahu, protože Mates byl tak vzteklej, že ho budím, že na to jsem neměla nerv… Tak ať se vám to povede!!!

Dani - jéžiš, já jsem Tě nechtěla nějak vystrašit… jen mi to k tomu napadlo… Tak držím palce, ať je to v pohodě a dej vědět, co ti doktoři.

Mavo - jó neděle by byla taky super!:-)))

Sousedka nad náma se také koncem února podruhé rozdvojila - kluk Aleš, krásnej zdravej:-)))) Včera jsem jukala do kočárku:-))))

Tak jdu makati, mějte se pěkně

Pískle

  • načítám...
  • Zmínit
20656
12.3.09 12:19

Ahoj,  

zdá se že mám zavirovaný pc, na dálku mi to od 10,30 spravuje jakýsi IT z pobočky v Polsku, tak jsem zašla na rehabko a na oběd, vrátím se a mám počítač zamrzlí a nevím co s tím, tak čekám, jestli se ozve. Každopádně pracovat nemůžu, odejít domů taky ne, tak sedím u „veřejného“ pc pro lidi, co chodí do kanceláře jen občas ze stavby. Serfovat taky nemůžu, protože tu na mě každý vidí, tak jen rychle na emimi, než se vrátí kolegové z oběda. Na to, že mám zrovna práce až nad hlavu je to teda prekérka, ale co nadělám :-/ většinu potřebných dokumentů mám samozřejmě v laptopu :-(  

Tak se tu mějte a já se jdu „rejpat v nose“ to je totiž asi to jediný, co teď můžu dělat :-D
 Sandra

  • načítám...
  • Zmínit
5394
12.3.09 12:22

no skrolan, jestli ty tam mas pneumaticku, tak ja tam mam kolo od traktoru, a to jeste to zadni!!! Hruza hruza. No uz to slunko leze, tak lezou i speky, jak ubyva vrstev. Budu s tim muset taky neco delat.  

Dani, ja myslim, ze jsem nekde cetla, ze v noci se deti nekdy pocuravaji az do 5 let, tak z toho nejak zvlast nesilim. Ale nejpozdeji do leta to taky budu resit. No a trenky se spajdosem jsou v noci celkem na prd ze:)  kdyz spi v pyzamu. Pres den uz je dobrej, nastesti.  

Dneska jsem damy utratila nehoraznou sumu, koupila jsem deckam boty, pak jsem nasla nahodou ve vel. 42  - coz je zazrak uplne uzasny botecky pro maminku, tak je mam taky doma (ale ta cena!!!) , pak jeste nejaky kalhotky a tricanko, vcera vlastne jeste Lukimu jarni budnu co nemel a jedny rifle - no ani to nebudu tady pocitat, nebo me z toho mrskne. To si jeste musi koupit Radek nejaky tenisky.. je to desny. Ale mam to z krku, slunko muze svitit:)   

tak ahoj, jdu neco zakopat pod gauc (rozumej : poklidit)  :)  

iv-ka

  • načítám...
  • Zmínit
5394
12.3.09 12:24

Sandro, tak nejaky noviny, casopisy, schovat do nejakejch lejster, ze je studujes :)  tohle „delani, ze neco delam“ kdyz zrovna nebylo co, nebo nebylo mozno, to fakt miluju!!  tak ahoj, vydrzat, vikend se blizi..  

iv-ka

  • načítám...
  • Zmínit
14221
12.3.09 13:23

Sandri, tak prijemne „šťourani se“, hihi, ale je to na potvoru, kdyz je hodne prace, vsechno se to nahromadi a pocka - no des zelenej.  

Ivko - teeeeda, skvele naakupy. Ja konecne vcera objevila kde maji papucky do skolky - normalne podpultovka - des, tak tam dnes s Kubikem vyrazime a take chci juknout ty jarni botky - uz to přímo nutííííí. A slunicko klido at sviti a at je tady hezky, ale na horach at ten snih jeste vydrzi - alespo dve lyzovacky jesteeeeee.  

Dnes pofrcim pro Kubika s kolobezkou v jedne ruce, neb jdeme kouknout kamarady - na kaficko a hru  a slibila jsem mu, ze muze frcet na kolobrnde, tak bude nadsenyyyy.
no ale snad nas neodfoukne, neb tam fučí až strach.  

e    

  • načítám...
  • Zmínit
6973
12.3.09 14:16

Ahoj holky moje zlatý,  

hlásím se po návratu domů!!! Prolítla jsem komentáře a strašně děkujeme za tolik krásných blahopřání a za podporu.  

Porod vám určitě popíšu, ale jsem teď v jednom kole… Však to znáte.  

Honzíla trošku potrápila žloutenka, tak jsme museli na svícení. Tím pádem se pobyt v nemocnici prodloužil.
Už jsem se hrozně těšila domů, hlavně na vojtíška. Honzík je zlatíčko, akorát ho musím dokrmovat, ale to jsem musela i Vojtu, tak se z toho nehroutím. Malej je spokojenej a krásně přibírá - má už porodní váhu:-))) Nemůžu se na něj vynadívat:-) Vojtíšek je z něho taky hotovej a taťka taky. Musím ty svoje chlapy pochválit- zvládli to tu beze mě skvěle. Čekal na mě uklizený byt, vše připravené.Jsou to moje poklady:-)))
Holčičky, určitě brzy napíšu víc. Nějaký večer se zašiju k netu a vše vám vylíčím.  

Marťo - hrozně moc jsem na tebe myslela a myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Zatím pa Efča, Vojta a týdeňák Honzík:-)

  • načítám...
  • Zmínit
14221
12.3.09 14:22

Jeeee, Efčo, viiiitej.
Uz se moc tesim na vsechno ifo z porodnice a podrobny popis co a jak bylo.  

Hlavne ted moooc, moc odpocivej a uzivej si prdolku.
Chlapaci jsou šikulove, vsechna cest - takove privitani - uklizeno, nachystano, no nadhera.
Drzte se a uzivej si veeelkou rodinku.
e    

  • načítám...
  • Zmínit
14221
12.3.09 14:53

Irias, hej, hej, co je dneska s tebou? kde jsou tve komenty??????
ted tady spadlo par kapek, tak snad se nerozprsi, to by pak na kolobrndu nebylo, kruciš.  

e    

  • načítám...
  • Zmínit
25182
12.3.09 15:33

Efco vítej doma…
Srší z tebe nadšení, snad i u nás to bude takové.
Myslet na mě můžeš :-) Zatím si na porod vůbec nepřipadám.  

M.

  • načítám...
  • Zmínit
20656
12.3.09 16:00

Efčo víííítej! Radostí z miminka úplně záříš, to je dobře, tak tfuj tfuj tfuj, hodně štěstíčka a hlavně zdraví a budu se těšit na tvoje vyprávění, až budeš mít chvilku  

já taky nestíhám - našla jsem si práci ke který pc nepotřebuju, tak  mi to uteklo, ale pozor - počítač se snažili vyčistit 5 hodin, výsledek je takový, že když „trojana“ odstranili zhroutil se operační systém na který byl ten kůň navázaný, takže mě čeká reinstalace pc :-/ no ne že bych tam měla nějaký životně důležitý informace, ale jako důležitý jo … a všechno je teď v xxxxxx takže zítra až naklušu do práce, tak mi budou reinstalovat pc (nemůžu nechat notebook přes noc na stole, před měsícem ho takhle někdo ukradl jedné kolegyni, nejspíš někdo z uklízečů, no a teď už letím pro Aný) takže zítra mě čeká ještě veselý dopoledne, jsem zvědavá, kdy to doženu :-(
Tak já letim pro toho mýho malýho ďáblíka
 S.

  • načítám...
  • Zmínit
9404
12.3.09 16:12

Ahoj,

ještě jednou vítám Efču domůůůůů!!!!!!!! A že jsem natěšená, až spolu vyvezem kočáry ani nemusím říkat:-))))

Mám malou hádanku - nápověda: v noci otevřený okno a rectodelt do prdízny???

irias a dana už ví na 100% a ledaskdo další tuší…jjj, shit, kubu zas v noci chytla laryngoška:-((( tak jsem ho ráno odhlásila za školky, došli jsme si pro oběd, ale celej den strašně řádí, procházku properdil na motorce, zakuckal za celej den asi dvakrát, takže zítra ho zase do školky posílám, no ještě uvidím, jak v noci, ale sakryš, zase jsem já v noci nevyspalá, on sípe v polospánku a přes den já lezu polomrtvá únavou a on si vesele hopsá.....

A to jsem mohla mít luxusní noc, protože kačenka se k večeři nafutrovala přesnídávkou s kašičkou a spala neuvěřitelných 5,5 hodiny v kuse!!! achjoooo, mám fakt smůlu…

b bh.n hnn gvgvrff f gfvg th

to vám vzkazuje kačí:- ))))

Ifča

  • načítám...
  • Zmínit
17718
12.3.09 16:17

ahojte,    ani nemohu moc reagovat. v práci se stalo „slíbené“. těžce zpomalili net, resp.  stránka se otvírá 5-10 min, na to nemám nervy a zablokovali nějaké stránky, napr. Blesk… čili tu skoro nejsem. zítra se pokusím podplatit IT,uvidíme :-))    ale musím  pozdravit EFČU, vítej zpět, těšíme se na vás :-)))) pěkně odpočívej, dokrmuj ......  

Mavo- 13/3 je krásné datum, cooooo :-)))))))  

Sandro- at je problém s pc brzy vyřešen, i nuda v práci je na ho…  

Iv-ko- gratulace k nákupům ( to já můžu vždycky :-)))  

Skrolan- ted jsou svahy skoro prázdné. pokud to vyjde, tak se chystáme př. víkend na hory. skol :-))   štěpa už druhý den svačí, resp. i večeří dohromady 4 , slovy čtyři, vánočky s máslem a marmošou. normálně má už pupek . váží 20 kg !!! sice je vysoký,ale přece od  zítřka omezuji jídlo ! sladké moc nejí,ale dávky  jídla jsou čím dál větší. sní víc jako já …     v pět dojede  manža, lehce se nají, jedeme na lehké nákupy, Giga už má jarní  kolekci, tak se mrknu na bundičku :-)    páááá, I.

  • načítám...
  • Zmínit