Je to složité

O životě
  • Michaelakkk
  • 02.05.11

Musím se z toho vypsat, ani nečekám, že mi to pomůže, ale mám v sobě tolik otázek, strachu, naděje. Všechno to začalo před dvěma měsíci, kdy jsem jela po roce a do České Lípy za svým nejlepším kamarádem (a za nejlepším kamarádem Pavla).

Po Pavlově smrti mi ve všem strašně moc pomohl, bez něj bych to nezvládla. Ale to je o něčem jiném. Když jsme přišli z jedné akce domů, spali jsme vedle sebe v posteli… bylo mi s ním krásně. No z těch úsměvů a pohledů kterými na mě koukal mi přišlo, že je něco jinak než bylo dřív… nic jsem neřešila. Pak další víkend a další, pokaždé jsme spali spolu v posteli (jen spali) a já se do něj asi zamilovala. Chvíli mi trvalo sebrat odvahu a říct mu to. Nakonec jsem ji sebrala a říkala jsem si, že to nedopadlo špatně, neodmítl mě, ale neřekl ani ano. Asi jsem na něj moc tlačila, chtěla vědět všechno hned, měla spoustu stupidních otázek. No a známe chlapy, ty nikdy nic nechtějí řešit…

Dali jsme si týden na rozmyšlenou. Jeli jsme k němu na chatu… byl to skvělý víkend :) Když jsme začali mluvit o tom, jestli něco bude s námi nebo ne, tak nebyl moc sdílný, ale nakonec řekl, že NE. Svým způsobem jsem to tak trochu čekala, ale přesto mě zaskočilo jeho odůvodnění, že mě nikdy nechce ztratit, že nechce zkazit to hezké, co mezi námi je, že má špatné zkušenosti se vztahy, že mi nechce ublížit. Že je lepší dál zůstat nejlepšími kamarády jsem vzala, ale hlavou mi to vrtalo dál, ale smířila jsem se s tím… (tedy smířila, no jak se to vezme). Ve čtvrtek následujícího týdne mi volal, jestli nechci zase přijet, že budeme zase na chatě… nedalo se to odmítnout. V jeho společnosti se cítím skvěle, mám ho moc ráda a on to ví. Dělala jsem jakoby nic, spíš ho i tak trochu provokovala, no jako kámoška :) Těžko se to popisuje :D

A teď, před týdnem, jsme jeli k nám na chatu, ještě s jedním jeho kamarádem. No a tam se všechno změnilo, hned ten první večer, jakmile jsme byli sami… seděli jsme venku u krbu, Honza si ke mě lehl, nakonec jsme spolu usnuli na louce přes ten největší pařák a sluníčko. A hned tu další noc už jsme skončili v posteli, stejně jako noc další! Bylo to krásné, nádherné… všechno ani popisovat nebudu :) No a co je můj největší problém? Nevím, co si o tom mám myslet, jsem do něj zamilovaná, ale bojím se s ním o čemkoliv mluvit, nechci nic zkazit. Nevím, jak to chápe on, jestli mu náhodou nestačí jen ten sex a objetí. Ale to si myslím, že ne a i jeho výborný kamarád tvrdí, že ho zná dost dobře na to, aby si o něm troufnul říct, že nejedná poblouzněně a že to má v hlavě srovnané. Tak mě dost uklidnil, ale stejně mám pořád strach, jak tohle dopadne… Musím to řešit s Honzou, s nikým jiným! Jelikož nikdo jiný mi odpověď nedá, a to s tím pořád někoho otravuji. Jsem strašně unavená z té nejistoty, nevědění co bude dál, jestli vůbec něco dál bude…

PS: a to jsem se před 3 týdny seznámila se super člověkem, který by stál o mě i o Samuela, ale kvůli Honzovi jsem mu řekla NE… a řekla jsem mu i celou pravdu.

PROČ JE ŽIVOT TAK SLOŽITÝ A LIDSKÁ PSYCHIKA TAK NÁROČNÁ… tenhle týden bude asi můj nejdelší, už se strašně těším, až Honzu uvidím, tedy doufám že jo :) A snad to všechno vyřešíme! Snad se mu bude chtít to řešit, ale jestli ne? Co pak budu dělat… nevydržím to? Nedokážu za ním přestat jezdit, vždyť to nechce ani on, aby to takhle dopadlo… ACH JO :-(

Zbytečný strach, tak jak mi napsal jeho kamarád, oba máme zbytečný strach, až je to absurdní… a je, že jo?

Hodnotilo 10 lidí. Score 1.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.05.11 08:23

Příspěvek vhodný do Bravíčka :nevim:
Ne, omlouvám se, ale to bylo první co mě napadlo :mrgreen: Každopádně přeji pevné nervy, život je někdy opravdu složitý…

Příspěvek upraven 02.05.11 v 08:24

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 02.05.11 08:42

ahojky…kdysi jsem četla tvé předchozí deníčky a nějak mi utkvěli v paměti ,tak jsem ráda,že se opět ozýváš.A jsem ráda,že už myslíš i nato ,jak svůj život posunout i někm dál na poli lásky.Jak,píšeš .....to čekání…se zdává nekonečné.Ale radím ze své zkušenosti...­..nejlépe hodit vše za hlavu a dělat jakoby nic.Aby ten chlap měl pocit,že musí jednat on a konečně se nějak vyjádřit.Protože …co nikdy nevychází,je to ,když se chlap nutí do nějakých vyjádření a nebo, když se mu ženská přímo podbízí…to většinou zařadí zpátečku a nic potom není.Šak uvidíš sama,jak se vše bude vyvíjet a dej na svou ženskou intuici…ta nikdy nezklame.!! :lol:

 
rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 02.05.11 09:06

držím moc pěsti aby jsi našla toho pravého se kterým utvoříte pro syna tu správnou, plnou a milující rodinu :kytka:

 
mucinka2
Nadpozemská drbna 26640 příspěvků 02.05.11 09:50

držiiiim ti pěsti a určitě napiš,jak vše dopadlo.neboj se a nestresuj,ten pravy někde na tebe čeka,at je to honza nebo někdo jiny. :kytka: :hug:

 
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 02.05.11 10:39

Moja osobna skusenost je taka, ze chlap (vo vsetkch vztahoch do ktorych som videla, vratane mojich) si vazi len to, o co musi bojovat.
A jedna znama tvrdi, ze chlap ked nieco chce tak jedna, ked nechce tak chodi okolo a keca.
Neviem co by som Ti poradila, asi zaradit spiatocku, hoci to pojde tazko ked si zamilovana a on to vie :nevim:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 02.05.11 11:41

Takovýhle problémy řeší moje 15letá dcera.
Promiň, ale jste dospělý, takže nejlepší bude, když si sednete a normálně si o tom promluvíte.

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 02.05.11 11:51

Také to na mě dělá dojem jako na Bábi..jakoby on věděl, že ty ANO, tak toho trochu využívá i když si u sebe jistý není..Vzal si jen to, co mu je nabízeno..
Také bych radila dělat drahoty a nejezdit na chatu, kdykoli on řekne..

Ale to, jací jste, víš jen ty..Přeji ti mnoho štěstí s kýmkoli..píšeš, že zájem má i někdo jiný, takže v budoucnu jistě na ocet nezůstaneš. :mavam:

 
suvik
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 02.05.11 12:09

Možná to zní jako příspěvek do Bravíčka (uááá nesnášela jsem to), ale jelikož jsem tě tu zachytila a tvůj příběh mi není úplně neznámý, tak tě chápu, proč jsi to napsala a mně to tak nezní.

Radu samo nemám, asi uvidíš časem, ono se to nějak vyvrbí.

Líbí se mi to, že chlap když chce tak jedná a když nechce tak kecá. Tak doufám, že ten Honza už moc kecat nebude. :wink: Taky je to jiný, když je v tom dítě…

Každopádně hodně štěstí!

Příspěvek upraven 02.05.11 v 12:46

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 02.05.11 12:30

Přeju hodně štěstí, moc si ho zasloužíš. :palec: A Honza…když nebude on, bude jiný. Moc bych se na něj při jeho nerozhodnosti neupínala.

 
Vlkoška
Závislačka 4133 příspěvků 02.05.11 12:45

Škoda, že člověk neumí číst myšlenky :think: , alespoň někdy, život by byl o něco jednodušší. Nechala bych tomu volný průběh a čas ukáže jak to bude dál. Nevědomost je někdy sladká a někdy děsná…

 
Michaelakkk  02.05.11 13:21

Díky, máte pravdu… Všechno co bylo řečeno mi říká rozum, ale je tam i něco silnějšího a nejde mi se přes to přenést.. A jako příspěvek do bravíčka jo? Hm možná kdybych je tenkrát četla nic podobnýho bych nenapsala…
Moc to řeším sama v sobě ve skutečnosti neřeším nic nechávám tomu volný průběh, ale nevím jak dlouho to mám ještě nechat být…

 
LucaLuca
Závislačka 4455 příspěvků 02.05.11 13:31

Mně to jako z Bravíčka nepřipadá, když víme, co se ti stalo. Nejsem žádná voyerka, ale jako poslední příspěvek od tebe mi utkvěl ten, že nikdy nechceš žádného chlapa, že se na žádného nebudeš chtít podívat. Takže já vidím super posun v tom, že tady řešíš dokonce dva. :palec:
Ono pro jedno kvítí slunce nesvítí, ale zamilovanost je sviňa… Já myslím, že to chce čas, a buď mezi váma vznikne opravdový vztah, nebo poznáš, že se pro něho nemá cenu trápit. Blbý je, že to fakt nejde rozseknout hned a že ty bys pochopitelně ráda věděla, na čem jsi.
Tak držím palečky. :huban:

 
Michaelakkk  02.05.11 13:54

Hlavně nejhorší je, že jsme kamarádi a že o něj nechci nikdy přijít a on mi řekl, že o mě tak přijít nechce, jen prostě… ne už nic neřešim nemá to smysl asi…

 
lasička1
Echt Kelišová 7760 příspěvků 02.05.11 19:01

MIchaelko-chlapi nemají rádi,když se něco řeší,když jsou tlačeni do nějakých konkrétních odpovědí.Kamarádovi se asi líbíš,ale cítí,že kdyby řekl,že tě má také rád,tak už z toho půjde špatně vykroutit,vzíz zpátečku.
Nechala bych ten vztah otevřený,nebránila se společným víkendům na chatě,ale netlačila bych ho do diskuze,aby on sdělovat svoje pocity,coty a jak to cítí dál.
Ono se to bude vyvíjet,nech tomu volný průběh,nic tě netlačí k tomu,aby ty sama jsi musela vědět dnes jak na tom jsi.

 
eliss
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 02.05.11 19:07

Víš Miško, netlač na něj, oni chlapi se do řešení vztahů moc neženou.
A takový chlapi prostě jsou. :wink:
Určitě jsi zamilovaná, tak užívej společných chvil a použij všechny svoje ženské zbraně :wink:

Určitě si zasloužíš být šťastná.

 
Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 02.05.11 19:33

Míšo, naprosto souhlasím s posledními 2 příspěvky. Když budeš chtít znát odpověď hned, nebude se Ti asi líbit :) Neřeš a pozoruj, podle skutků myslím zjistíš, jak to je :) Pokud to byl dobrý kamarád Samíkova tatínka a teď je i Tvůj, nemyslím, že by Tě využil.. :) Držím palce, ať to dopadne jak si přeješ :)

 
BettyB.
Echt Kelišová 9039 příspěvků 6 inzerátů 02.05.11 19:36

Míšo- rozhodně to není příběh do Bravíčka..to jako nechápu, jak někdo může tady z nás povětšinou dospělých ženských vůbec napsat :roll:

Myslím, že svým způsobem tím, že jsi mu dala najevo svou lásku a on to moc dobře ví, může s tím pracovat…strašně se obávám toho, že za ním budeš „běhat“ jako zamilovaná slípka (promiň za výraz- víš jak to myslím) a on si s tebou zkrátka jen užije, dokud ho to bude bavit a pak nazdar bazar :think:

Zažila jsem to bohužel..Ano nebylo v tom dítě..ale co se týká těch vztahů, je to všude stejné…

Dávej bacha a zkus spíš jeho nabídku na společný víkend (pokud nějaká bude) odmítnout. Chlapi chtějí ženy tajemné a nedostupné, alespoň ze začátku. Tak ho trošku uveď do omylu, že není jediný, s kým se stýkáš… :wink: Ať nemá pocit, že kdykoliv si pískne, ty přijedeš…

 
madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 03.05.11 09:21

Pokud ho nechceš ztrati úplně, přestaň tlačit na pilu, i když je to opravdu těžké, je mi to jasné.
Ale pokud by on měl zájem, určitě by se už vyjádřil nebo by konal a pokud nechce nebo neví, tím, že to budeš sále řešit ho spíš jen vylekáš a skončí i to krásné přátelství…
Pokud to nejde vydržet, zkus se s ním přestat na čas stýkat, třeba je to přesně to, co potřebuje k tomu, aby se rozhoupal ;)
Hodně štěstí! :mavam:

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 03.05.11 09:59

Miško, já vím, že mi teď určo napíšeš, že já mám houby co do toho mluvit, když jsem na tom skoro podobně. :roll:

Musíš brát život takový, jaký je. Já vím, že ho máš ráda. Pokud to byl dobrý kamarád Pavla, asi se ti snaží pomoci, ale bojí se vztahu s tebou. Hlavně kvůli tomu, že jsi byla přítelkyní jeho dobrého kamaráda. A ikdyž není mezi námi, cítí vůči vašemu vztahu respekt. Chlapy jsou zabržděný Miško. Pokud chceš vědět, na čem jsi, promluvila bych si s ním narovinu. „Chceš být jen kamarád, nebo o mě máš zájem jako o partnerku?“ Pokud řekne jen kamarád, vymez si hranice (žádný sex atd.) Tím o kamarádství nepřijdete. A pokud ano, moc bych se tím netrápila, bylo by mi jasné, oč mu šlo a dala šanci novému (již odmítnutému) objevu :mrgreen:.

Já vím, lehko se to píše, hůře činí, ale je to jen na tobě, jak se k tomu postavíš. :nevim:

 
Michaelakkk  03.05.11 12:54

A je to vyřešený, nebude s ním nic… ale domluvili jsme se na tom rozumně, nemá smysl po něm chtít něco co on sám nechce musí chtít sám, sám mi to napsal, ale čekat asi nebudu to nemá smysl, jen jestli to vydržím ale jo asi jo..... ted jsem v pohodě, ale co bude až ho uvidím :) no každopádně na jeho první pozvánku k němu řeknu ne to jsem už rozhodnutá :)

 
Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 49944 příspěvků 03.05.11 13:25

Míšo…taky si myslím,že sám v sobě neví…přece jen to byl kamarád tvého Pavla…
to ho možná nějak brzdí–nevím :nevim:
Dej tomu čas.....užívej si toho,co ted máš,toho,že bere Samuelka a uvidíš…
Přeju ti štěstí :hug: a lásku :srdce:
A mmch.do Č.L.to mám kousek :lol:

 
Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 49944 příspěvků 03.05.11 13:26

Míšo…aha…než jsem to dopsala,je tady pokračování

 
Heni_Bea
Stálice 62 příspěvků 03.05.11 13:47

Ahojky, držím ti palečky, aby to byl ten pravý a zamiloval se do tebe a byly ste štastný. Ale co ti poradím, alespon jak už se tu dost často zmínilo, chlapy nemaj rádi, když o tu holku nemusí bojovat. Takže, zkus mu už nedávat najevo,nebo bejt trošku odtažitá. Já měla to samé s bejvalym přítelem se kterym mám ted Beátku a jakmile sem začla být odtažitá a nedávala sem mu najevo že ho stále po tom všem miluju tak začal dolejzat. No chlapům asi nikdy neporozumíme, ale přeju hodně štěstí :-)

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 03.05.11 19:37

No a nevžene tě to alespon do náruče toho druhého?? To by byl hezký Happy End.. :kytka:

 
Michaelakkk  04.05.11 00:04

Vehnalo no, ale asi mi bude chvíli trvat než na Honzu přestanu myslet…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama