Kozí příběh

Ostatní
  • K-Black
  • 25.01.14

Klasické vánoční ráno, mrňous se vzbudil a vyžadoval se kakavíčka, tak jsem musela vylézt z postele. Muž byl doma, tak na mě hned po ránu mluvil, nesnáším to, ví to … a přesto mi to dělá :zed: Holka vstala, starší syn spí, jo asi mě přeci jen má rád a chce mi ušetřit nervy, nebude se hádat se sestrou, kdo půjde se psem.

No nic, pofackuju to tady a jdu připravovat chlebíčky a jednohubky. Každý rok si říkám, že se na ně vyprdnu … ne, zase jsem hodná matka a manželka. Holka hučí, už mám vymluvenou díru v hlavě. Dám jí svůj počítač, ať si někde zaleze a je proboha chvilku TICHO!!! :cert: Pracuji, až se ze mě kouří, obalit řízky, opět to tu pofackovat a najednou mi to dochází – ty jo, vždyť nemám zabalený dárky!

Takže jdu za manželem, ať se postará o Honzíka, že se zamknu a budu balit. Zamknu se v ložnici, pustím písničky a balím, paráda, ticho, nikdo mi nic nebere, nikdo mi neradí a hlavně mi nikdo nepomáhá. Průběžně se dobývají, zavřu i druhé dveře, sice je slyším, ale není to tak intenzivní.

Najednou na mě volá manžel: „Prosímtě, potřebuju nějaký balící papír.“
„Na co?“ Vždyť dárky si balím já. Můj muž nikdy dárky nebalí, buď balím já, nebo když je to něco tajného, tak balí balící služba, takže přemýšlím, co zas vymyslel. :roll: Mám hotovo, dárky uklidím, zahrabu do postele, potřebuju to mít připravený na večer, aby mohla proběhnout akce Ježíšek ;)

Jdu za mužem do pracovny s papírem narvaným pod tričkem, aby ho malej neviděl. „Na co to chceš?“ „No já pro Tebe mám ještě jeden speciální dárek“.
„No tak to je bezva. Řekla jsem ti, že nic nechci, už mám voňavku a ten mobil, který jsem fakt s láskou balila :roll: (dotykáč, nesnáším dotykáče)“. „No ale tenhle je můj tajný dárek, tak ho musím zabalit sám“.

„Co to je? Tak mi to řekni, to není fér!!!“ „No dobře, tak já ti neřeknu, co pro tebe mám ke čtyřicátinám a teď si přemýšlej, máš na to rok a kus!“
Odcházím. Z pracovny slyším jen zvuky izolepy, bože, on snad balí sebe, tolik pásky … vždyť v tom pokoji nic nemá :think:. Vím to, uklízela jsem mu tam.

Jdu na balkon, na kafe a cigáro, šmíruju mezi žaluziema. No nic, vidím jeho záda.
Už se blíží pátá hodina, jdu připravit stůl, synek mi pomáhá. Přerovnává ubrousky, příbory. Parkuje mi na talířích auta, co já se nervuju? Mám já tohle zapotřebí, nemám … ať si tam klidně zaparkuje kolo.

Volá mě muž, jdu za ním a on mi povídá: „Prosimtě, ten dárek nerozbaluj před dětma“. Já: „Panebože, co to je?“ „Uvidíš, běž si to rozbalit jinam.“

Přemýšlím … „Tak jak to je aspoň velký?“ „No asi takhle …“ ukazuje a já vyhrknu: „Robertek!“ „Jsi blbá, háhá!“

No nic, jdem večeřet, večeře proběhla celkem v klidu, nikdo se nehádal, děti vzorný, muž taky. Nikdo nic nevylil, takže jediné, nad čím přemýšlím, je „ten“ dárek a aby se nám prcek nevyzvracel uprostřed rozbalování dárku pod strom jako loni. Je po jídle, děti jsou vyhnány na balkon a vyhlížejí Ježíška. Já s mužem metelesku blesku dárky, já je rovnám, takže mám každý v ruce, ale „ten“ dárek tam není. Sakra! On se určitě zalepil tou izolepou od pasu dolů a já si to budu moct za odměnu rozbalit :roll: Jo, je to vtipný pán, ten pan Black.

Jdeme pro děti, zvoníme na náš tajný a kouzelný zvoneček. Kdo to neví, tak je to tajný Ježíškův zvoneček, na který může zvonit jen on. ;) Otvíráme a děti jdou dovnitř, mrňous má záchvat, že takhle to není a utíká zpátky na balkon, u toho řve jak blázen. Po chvilce pochopíme, že mu vadí, že Ježíška neviděl. No nic, necháváme ho uklidnit se, po chvilce je v klidu a můžeme jít ke stromečku. Jéééé, běží a ty zářivý očička, šťastný smích a výraz v jeho tváři mi vhání slzu do oka, jo, jsem úplně na kaši … To dítě je úplně dokonalý :andel:

Sedne si k taťkovi na klín a já rozdávám dárky. Mladšímu synovi, dceři, staršímu synovi na střídačku. Starší zas šaškuje, koupil si boty a já mu je zabalila. „Táto, ty teda jsou!“ tlemíme se všichni tři, milujem Pelíšky. Mladší vřeští radostí, dcerka taky spokojená, má úplně boží sluchátka a MP3.

Já už mám rozbalený mobil, vůni, najednou koukám nějaké malé, placaté něco. Beru do ruky, mrkám na Blacka, on mrká na mě. Jdu do kuchyně, pitvám tu izolepu – a chci ho umlátit. :pocitac: Rozbalím a tam peníze. Hodně … Jdu zpět. „Co to je?“
„No to máš na to, co jsi vždycky chtěla.“
„Nový mozek?“ … háhá „Co jsi vždycky chtěla?“
„KOZY!!!“
„Jo, to máš na prsa.“

Normálně mám pnutí na hrudi, jsem tak rozrušená a mám slzu v oku. Bože! Já budu mít kozy! No hotovo! Já si ho snad nechám na pořád.

Stavíme a montujeme dárky, děti hučí, starší syn odešel ven. Já jsem pořád rozrušená a taková no celá naměkko :oops: Začínám propadat panice, kam ty peníze dám? Do banky? Co když zkrachuje, co když ji vyloupí, co když se ty peníze ztratí? Samé co když. No nic, nejlepší je dát je pod matraci, takže teď spím na penězích. Během Štědrého večera jsem se s nimi mazlila jen asi 4×.
Jdeme spát. Když si lehnu, sním o prsou.

Ráno 25.prosince
Jen co to tady pofackuju, zapínám PC a jdu studovat, kde, jaký … no všude samá prsa. To mi vydrží asi tři dny, potom mi dojde, že to bude bolet. Jdu studovat, jak to koho bolelo. Začínám uvažovat, že to asi nedám. No nic jdu zkusit mililitry, sakra! To vypadá dobře, to dám! :pankac:

Další dny hledám prsa, kliniky, ceny atd. Shrnu to takhle – celé vánoční svátky byly v duchu „KOZ“.

2.ledna
Volám vybranému lékaři a objednávám se na konzultaci. V telefonu je příjemný a termín mi dává 6.ledna. Položím mobil a propadám panice, vždyť je to brzo – no nic, však je to jen konzultace.

5.ledna
Pan Black mi povídá, že tam půjde se mnou, mé nadšení nezná mezí. Bože, co tam jako chce dělat? Kecat doktorovi do práce? :roll:

6.ledna odpoledne
Vyrážíme, jede i mrňous a plyšový pes Punťa. Aspoň že staršáci nejsou doma a sousedka je v práci, jinak věřím, že by jeli taky. No nic, dojedeme tam a ozve se: „Paní Blacková, pojďte dál.“

Vstoupím, představíme se, potřeseme si pravicí. „Posaďte se“. Potím se, mám žízeň, je mi divně, nesnáším doktory, nesnáším, když na mě sahají cizí lidi.
"Paní Blacková, vy byste tedy chtěla zvětšit poprsí … no tak si nejdříve povíme něco o historii implantátů. První implantáty jsou z roku 1962, to byly …“

No koho to sakra zajímá? :zed: Pak mi ukazuje druhy těch implantátů, atmosféra je uvolněná … než řekne: „No tak si odložte do půl těla.“

Jsem stydlivý člověk, on je chlap, no hrůza. Sundám svetr, košili, prsenku si nechávám, on cvaká něco v počítači. „Tak si sundejte i podprsenku a pojďte blíž.“ Kouká zepředu, z boku, pak řekne dejte ruce v bok, zmáčkněte si boky, osahává, začne měřit, ruce nahoru, osahává … pořád a pořád …

No máte pěkné dvorce, souměrnou postavu, nemáte podkožní tuk, no ta pravá bradavka je mírně uhnutá vpravo, ale je to nepatrné, to nemá cenu vůbec řešit. Vyplníme klasické věci jako zdravotní stav, což kvituje, že se mnou se bude báječně pracovat, nemám žádné zdravotní problémy, alergie, atd. Domlouváme, co je potřeba zařídit a odcházím. Cítím se docela dobře, vlastně žádné vylepšení nepotřebuji, mám souměrnou postavu, hezké dvorce, možná by mi stačilo zajít 2× ročně na konzultaci a mé sebevědomí by bylo v pořádku :mrgreen:

Další den obvolávám mamografy, beru nejbližší termín, jdu už 23.1. No a od té doby mám v hlavě – co když se jim ten lis rozbije, až tam budu mít prsa a skřípne mě to … taky mě napadá, co když mi tam něco najdou … uvidíme …

P. S. Larr, já vím, já vím, hned po návratu z Mongolska si dám dvojitý kurz ;)

Hodnotilo 64 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Nejhodnější  25.01.14 00:21

Super denicek :mrgreen: :mrgreen:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26463 příspěvků 25.01.14 00:31

Tak na kozy :palec: :palec: :palec: :palec:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka:

 
Lex83
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 25.01.14 00:32

Boží chlap! :lol: :pankac:

 
1.zizi  25.01.14 00:34

Neklamala jsi Blackova… :palec:
ted ti hlavne budu drzet palce, aby ti mamograf dopadl dobre a ty ses mohla uz brzo radovat z novych kamaradek :hug:

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30589 příspěvků 25.01.14 01:08

Super. ať žijí kozy :palec:

 
kissi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 25.01.14 01:31

Supr počtení :-) Jooo a kdybys chtěla, mam kozy na prodej, rozdělím se :-)

 
myšák1187  25.01.14 04:56

Skvělej deníček :palec: :potlesk: a hláška jí si ho snad nechám napořád mě rozsekala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: držím palečky by mamograf dopadl ok

 
e-lili
Echt Kelišová 9309 příspěvků 25.01.14 07:04

Ja chci taky novy kozy… tise zavidim a pomazli se snima i za me pak!

 
Elessar  25.01.14 07:47

A jak teda dopadl? :D pak chceme foto, až bude hotovo :mrgreen: :mrgreen:

 
Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 25.01.14 07:49

Tak u žádného deníčku sem se tak nenasmála :lol: :lol: :lol: SUPEEEER :lol: :lol: :lol:

 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 25.01.14 07:54

Pekne napsane, po kozach zatim neprahnu teda, ale pobavila jsem se po ranu :mrgreen:

 
Medžika  25.01.14 08:02

:mrgreen: vyhlížím deníček týden, možná dva.. :think:
:mrgreen: :mrgreen:
Jak dlouho nebudeš na emiminu 8o
Chci rozpis..ze zavidím už víš dávno..tak kdyby sis to rozmyslela, pujdu za Tebe :! :mrgreen:
To bylo zase čteníčko po ránu :mrgreen:

 
Cayse
Echt Kelišová 8818 příspěvků 25.01.14 08:05

Tož ať se kozy vydaří :mrgreen: :mrgreen:

 
Medžika  25.01.14 08:06

Ps.: neměla bych ti poslat smsku, že už to vyšlo? :mrgreen: né, nechám Tě klidně spát. :mrgreen:

 
zuzka90
Kelišová 5980 příspěvků 25.01.14 08:14

Jelikož je 25. takže už to máš dva dny za sebou :) zajímalo by mě jak to bolí atd :) Jinak deníček výbornej, Po ránu s kafíčkem :)

 
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 25.01.14 08:18
:mrgreen: :mrgreen:
 
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 25.01.14 08:19

@zuzka90
Mamograf mala 23.1.,ne operaciu… :kytka:

 
Dolomity  25.01.14 08:19

Taky by mě to zajímalo jak to probíhá. Je to velice dobrý nápad. Taky bych mohl na příští vánoce a nebo výročí svatby nadělit drahé ženě nové kozy. Šla jsi jen na vložení implantátů a nebo odsátí tuku ze zadku, vyčištění a následné vstříknutí tuku do prsou? Jaká byla cena přibližně? U koho jsi byla? Fotky před a po. A hlavně jak moc a jak dlouho to bolelo. A potom všechny pocity.

 
K-Black  25.01.14 08:29

Tak zatím dobrý, zůstávám :lol: plán byl takový že když budou komentáře ee, tak tu končím :mrgreen:

@Elessar jako myslíš že sem budu dávat fotky jo? 8o už tohle je odhalení jak blázen :lol:

@e-lili zapisuju pomazlím i za tebe :mrgreen:

@magicalee no napsat jsi mohla, protože já nevěděla že to vyjde dnes. A ráno zapnu, koukám provoz na profilu, tak jsem si říkala co sem kde zas kecala, bliká SZ, tak už jsem viděla zas nějaký pojeb od A… :lol:

Anonymní no jasný udělám si kozí albíčko, veřejně na netu :mrgreen:

 
Medžika  25.01.14 08:37

@K-Black tak, možná si Tě ještě někdo vychutná, dušíci a hleníci ještě spí..

 
babulka01
Generální žvanilka 22189 příspěvků 25.01.14 08:38

Blacková, děkuji ti za suprovní ráno, fakt jsem se od srdce zasmála, bomba deníček. :lol: :lol: :lol: Já bych teda potřebovala pravý opak, z kozisek udělat kozénky. :mrgreen: :mrgreen:

 
Dolomity  25.01.14 08:38

Nikdo neřekl že veřejně tady musíš plácat na net fotky svých micin. O to mi nějak nejde. Jde mi spíš o pocity, o to jak to probíhalo.
Ale krom mého pojebu jsi nám nic víc nesdělila.
Třeba by mě, a možná nejen mě zajímalo jaký že to bude způsob zvětšení. Jestli klasika, silikon šup do prsu a nebo vlastní tuk který je navždy.

 
rebeccca  25.01.14 08:41
:palec: :palec:
 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 25.01.14 08:45

Přeju, závidím a jsem s tebou, však víš ;) :hug:

 
Bauli  25.01.14 08:45

Ale víš, že budem chtít vidět výsledek ;) :mrgreen: Každopádně super deníček a ať se povede :) (a muž je super :palec: )

 
K-Black  25.01.14 08:45

@zuzka90 mamograf :roll:

Vstoupila jsem do ordinace, všichni děsně příjemný, fakt. Paní Blacková tak si odložte do půl těla, nechápu proč to nemůže probíhat oblečená, jsem hrozně stydlivá :oops:
Sestřička mě odvedla k tomu stroji, koukám :think: a v hlavě mám myšlenku „panebože ta plocha je veliká, já tam snad dám ruku, vždyť to bude trapný, tam strkat kůzlátka“ sestřičko, to teda nevím :roll: klid já vám pomůžu ;) narve pravý, slisuje, to je teda nepříjemný, docela to i bolí, ale zuby bolí víc ;) :mrgreen: pak levý kůzle.
No a když mi drtí levou, tak ji říkám " měli jste tady někdy někoho s takhle malýma? :lol: jj, zrovna včera jsem vyšetřovala 14 letého chlapce, tak nevím mám se urazit nebo se smát :lol: :mrgreen: pak jsme se o něm bavili, že to bylo hrozný, jak ho musela trápit, nic mu není je zdravý :palec:

Potom mě poslali do čekárny že ještě bude UTZ. V tý čekárně to bylo celkem nepříjemný, takovej blbej pocit, co když tam něco bude :think:
Pak UTZ, tam dobrý, dokonce mám v prsách tuk 8o :mrgreen: dostanu papírek s výsledkama a jedu domů.

Odpolko jsem měla poslední konzultaci před pitvou. To byl taky zážitek :roll:
Měla jsem být na klinice 15.30, cesta podle map trvá 24 minut(asi) tak můj drahý si před třetí vlezl do vany 8o v 15.02 tuším vylezl, než se oblékl, než se dojde k autu :cert: to ještě ani nevíme kde klinika je, (první konzultace byla u nás v ordinaci), takže za jízdy ladí navigaci(já mlčím) po cestě potkáme několik idi..tů, ko..tů, možná i nějaký úda, to už si přesně nepamatuju. Naladí navigaci a pak podle ní stejně nejede, zná totiž lepší cestu :zed: no jasný že zabloudíme :cert: přijela jsem o 15 minut déle, já která nesnáším chodit pozdě :roll:
No a co myslíte? seděl v autě, takže vůbec nechápu, proč musel jet se mnou :zed: :mrgreen:
Dohodlo se jaký implantát, protože mám úzký hrudník nejde mi dát každý, datum operace atd. co si mám vzít sebou, jak to mám zaplatit.

edit: termín operace je 18.2

Příspěvek upraven 25.01.14 v 08:51

 
K-Black  25.01.14 08:47

Nikdo neřekl že veřejně tady musíš plácat na net fotky svých micin. O to mi nějak nejde. Jde mi spíš o pocity, o to jak to probíhalo.
Ale krom mého pojebu jsi nám nic víc nesdělila.
Třeba by mě, a možná nejen mě zajímalo jaký že to bude způsob zvětšení. Jestli klasika, silikon šup do prsu a nebo vlastní tuk který je navždy.

Píšu, že implantáty. Tuk nemám nikde nic ;) popis operace a následné péče určitě dodám, spoustu holek to zajímá, ptají se po SZ.

 
Poison Ivy  25.01.14 08:50

Super deníček, víš jak, pak si tě osobně osahám :* :lol:

 
Elessar  25.01.14 08:55

@K-Black ty naděláš :roll: nepamatuješ nedávnou diskuzi, kde lítaly fotky koz a zakladatelka nebyla spokojená? :D tak teď založíš diskuzi ty, „Miluju svoje kozy“ a hodíš nám tam foto :*

 
K-Black  25.01.14 09:00

@Poison Ivy jasný uděláme ohmátávací sraz :mrgreen:

@Elessar hele, už tohle je pro mě odhalení :oops: a ještě fotky, to už bych fakt nedala :lol: :mrgreen:

 
zuzka90
Kelišová 5980 příspěvků 25.01.14 09:06

@K-Black dík za popis :D taky mám jít na mamograf a stěma míma nic nic prd :D No a jinak mě by teda měli vzít odkud tuk :D a klidne bych si ho nechala dat do prsou :D a ještě by zbylo kdyby někdo chtěl :D :D

 
cher  25.01.14 09:14

:palec: deníček mě pobavil, taky bych si takový dárek přála :)

 
K-Black  25.01.14 09:14

@zuzka90 neboj se, nebolí to jako nijak brutálně. Jen je to takový nepříjemný, jak ti to prso slisuje, ale je to tak na 5 vteřin, fakt je to rychlovka. A u nás teda fakt všichni hrozně příjemný, jak sestřička, tak doktorka i ta paní co to dělá. No ono v tomhle oboru musí být příjemní, když vezmem s čím tam ženy většinou chodí :(
Přeju ať ti to dobře dopadne :hug:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26463 příspěvků 25.01.14 09:21

@K-Black preji ti moc, aby se to pekne povedlo a ted se tedy vubec nedivim, jak si psala, ze to muzes prirovnat se 14 nactiletym chlapcem, tak by jsme sla hned tedy taky-at ti to vyjde :kytka: :kytka: :kytka:
Co se tyce pocitu a fotek, co tu nekdo psal 8o 8o 8o
ja myslim, ze na YouTube je toho o klinikach v Praze a vsude toho tolik, i pribehy, ze to snad nikdo nemuze myslet vazne, ze tady nekdo da fotky svych prsou ne?? :roll: :roll:
Ja to kdysi taky zvazovala, ale musim rict, co jsme tehotna mam sve pekne decka zpatky, jesli z nich budou kokrspaneli< usi, jdu taky do toho -klidne taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 25.01.14 09:26

@K-Black tak ať se povedou :palec: a super deníček :kytka:

 
K-Black  25.01.14 09:45

@pomenkova no právě, chce fotky pak nechce, anonym, bůhví co to je za ouchyláka 8o :mrgreen:

Hele v těhotenství taky dobrý, ale nemůžu být celý život těhotná že jo? :lol: já vím že to je velký zásah, však to není rozhodnutí ze dne na den, je to záležitost kolika let, tak snad nebudu litovat :lol: jako je fakt že posledních pár let to nebylo duševní trauma, když jsou pushupky 8)

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26463 příspěvků 25.01.14 09:48

@K-Black tak jasne, ze nemuzes byt porad tehotna, :mrgreen: To bude dobre, chce to jen pevne nervy-vysledek bude stat za to, drzim palecky ;) :palec: :palec: :palec: :mavam:

 
lyrica
Hvězda diskuse 41879 příspěvků 25.01.14 09:49

Doufam, ze nám je pak ukazes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 25.01.14 09:53

Prej kozí příběh :mrgreen: tak hlavně ať to kozenkám dobře dopadne :pankac:

 
K-Black  25.01.14 10:00

@pomenkova děkuju :hug:

@lyrica jo udělám si albíčko :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Blešík si čekala příběh z farmy že? :lol:

 
Venetta
Kelišová 5758 příspěvků 25.01.14 10:01

Tož kozám zdar 8)

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 25.01.14 10:08

@K-Black spíš výcuc ze čtenářáku, btw tam jsou taky hezký vemínka :mrgreen:

 
Týna K.
Závislačka 4959 příspěvků 25.01.14 10:10

Tak to je můj vysněnej dárek :) super deníček a tiše závidím… i když asi začnu závidět nahlas, třeba se ten můj chytí :mrgreen:

 
ShadowHunter  25.01.14 10:16

@K-Black děkuju za super probuzení. Já tě fakt žeru :pankac:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26463 příspěvků 25.01.14 10:23

@Blešík Tak tady je Problem opravdu poznat, kde ta koza zacina a kde konci :mrgreen:

 
K-Black  25.01.14 10:25

Nebudu odpovídat každému extra po SZ, takže finance ;) :lol:

Vejdu se do 50 tisíc i s tím mamografem, předoperačním vyšetřením, speciální podprsenkou atd. co se týče klinik chce se to kouknout. Rozdíly jsou celkem velké, mám kliniku za barákem a jdu jinam, protože to je rozdíl cca 15 tisíc, možná trošku víc. Obě dvě kliniky mají jméno, takže nejdu k nějakému řezníkovi jen abych ušetřila, na to se mám moc ráda ;) :lol:
Původně jsem počítala s vyšší částkou.

Implantáty- je to individuální, měla jsem vybrané dvoje, jedny dražší a druhé levnější, nakonec mi dr doporučil ty levnější, mám malý obvod hrudníku, budou mi lépe sedět, takže ani není pravda že vám nacpou to dražší.

Pobyt- to mě trošku děsí, budu tam jen 24 hodin, takže ty největší bolesti si odtrpím doma, samozřejmě že pokud bude komplikace nevyhodí mě na ulici :lol:

 
Lolllo
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 25.01.14 10:27

Umělý balónky na hezkou štíhlou postavu? Není to škoda? :think: Ale chápu, že když je to dlouholetý mindrák, tak se nedá nic dělat. Přeju hodně štěstí ať to dobře dopadne a není to průser! :kytka:

 
K-Black  25.01.14 10:32

@Lolllo to nebude nic co je vidět na některých fotkách na netu, nejsem blázen ;) bude to jako před dětma.

@Blešík jsi mě nahlodala, je to moc krásný :pankac: :mrgreen:

 
kathystar
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 25.01.14 10:40

@K-Black Krásnej deníček :potlesk:. A přeji Ti ať operace dopadne dobře a Ty jsi spokojená s výsledkem. Budu na Tebe myslet :hug:

 
Mišalí
Kelišová 6014 příspěvků 25.01.14 10:45

Tak hlavně, když budeš spokojená :)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama