Květníček - 41. díl: Novoroční překvapení - aneb jak to bylo

Snažení

Dnes poprvé bude mít náš deníček skutečně podobu deníčku. Nicméně dřív než začnu se Vám všem strašně moc omlouvám... než deníček dočtete, pochopíte, že to není jen za jeho délku...

Začátek října
V hlavě se mi honí spousta otázek bez odpovědí, které řeším už dlouho. Stále s M. uvažujeme o svatbě, jen nejsme schopni se pořád dohodnout na konkrétním termínu. Všechno před prázdninami vypadalo tak jednoznačně a teď je to všechno v mlze. Na diplomce se pracuje, přípravy na křest a svatbu na faře pokračují, ale nic konkrétního se nechystá :( A do toho se (dle zkušeností z předchozích 3 cyklů, měřeno dle BT) blíží OVU, přičemž já jsem pro odložení snažení se až do stanovení termínu svatby, resp. snažit se až tak 8 týdnů před svatbou, a M. se chce snažit hned.

13. října
Oběhávat lékárny a shánět těhotenský test s citlivostí 10 jednotek (ml/U) není zrovna nejjednodušší záležitost, ale… příští čtvrtek nás čeká setkání s rodiči a… co když jsem (čirou náhodou?) těhu? Čas na testování je až v pátek ráno, pokud budu mít test s vyšší citlivostí, třeba mám šanci to zjistit dřív…

14. října
Ani dnes jsem nebyla v dalších 3 lékárnách úspěšná. Jen mě překvapilo, že se mi na Andělu při pohledu dolů z horního patra udělalo tak zle, že jsem měla pocit, že spadnu přes zábradlí dolů. Taky už mě 3. den pobolívá podbřišek. Chvílemi to připomíná MS, někdy mám pocit, že mě chytá slepák. Jo a pár dní chvílemi cítím tlak v prsou.

16. října
Včera jsme byli s M. a jeho rodiči na koncertu. Strašně jsem se na něj těšila, když jsme stáli na zastávce, došlo mi, že stojíme před restaurací, kde před týdnem proběhl srazík, na který jsem nemohla. Chtělo se mi brečet. Koncert byl prima, jen mě bolelo bříško, takže jsem si ho neužila tak, jak jsem si představovala. Navíc jsem byla tááááááááák unavená… Začínám něco tušit, ale nechci nic říkat, protože se bojím, abych nevyřkla předčasné závěry.
Nicméně… v noci na dnešek se mi 3× zdálo, že se mi na testu ukázaly //. Ale test byl negativní. Podařilo se mi ale přes kamarádku, co pracuje v lékárně, sehnat (resp. objednat) ten test s citlivostí 10. Měla bych ho dostat poštou (od ní) do konce týdne.

17. října
Nevydržela jsem a nechala si zmíněný test objednat i u nás v lékárně, měl by být zítra ráno. Jsem prostě blázen :)

18. října
Tak jsem vstala, došla do lékárny a… měli z technických důvodů zavřeno… :( Doma jsem si udělala test, který jsem měla (citlivost 20). V testovací době nic. Ale… než jsem odcházela na vlak (cca za hodinu), byly tam!!!!!!!!!!!!!!! Nevěděla jsem, co si mám myslet…
V lékárně (mám ji po cestě) ale už bylo otevřeno, takže jsem si vyzvedla objednaný test a vydala se do školy. Když jsem tam dorazila, vzpomněla jsem si na Meggie, kterak testovala v práci… byla jsem na tom obdobně. Koupila jsem si v automatu horkou čokoládu, vypila, pak šla kelímek na záchod umýt, jako že si ho nechám… tam ho „naplnila" a testovala z dopoledního vzorku. V kanceláři se mnou v té chvíli seděli dva kolegové, test jsem zavřela do šuplíku. Než jsem odcházela na přednášku, neukázalo se na něm nic.
Když jsem se vrátila, byly tam!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!
Už jsem tomu začala věřit, dva testy, s různou citlivostí, od různých výrobců… to nemůže být náhoda!!!!!!! :)
A tak jsem cestou domů koupila dupačky + kojeneckou košilku a nechala to i s testem zabalit do dárkové krabice. V pizzerii, kde jsme se s přítelem stavili na večeři cestou na bowling s kamarády, jsem mu tenhle dárek předala. Ptal se, jestli to může otevřít až doma, ale chtěla jsem vidět reakci… Druhá čárka byla slabá, nejprve ji neviděl, ale když jsem mu řekla, že v tom případě trpím vidinami, začalo mu svítat… „To jako že jo?" „Opravdu?" „Vážně?" „Skutečně?" „Je to tak?" „Tak my budeme mít miminko?"
V očích zvláštní světýlka a mně bylo strašně líto, že z bowlingu odjede k rodičům a já zůstanu se svým pokladem doma sama…
Kamarádům ale hrdě hlásil, že se budeme brát už v listopadu… :)

19. října
Je večer a mě přepadl strach. Zítra nás čeká setkání s rodiči, abychom dohodli podrobnosti kolem svatby, přítel už doma oznámil, že „už prostě nechceme do dubna čekat, a že se tedy vezmeme ještě teď v listopadu". Ale co když tam zítra ráno ta druhá nebude? Co když si to ta hloupatá čárka rozmyslí? Budu pak vypadat jako idiot, který ho „nutil", aby si mě vzal co nejdřív, ačkoli duben by byl objektivně lepší. Ležím v posteli a modlím se, aby vše bylo tak, jak má. A pokud ten drobeček uvnitř mě je, tak ať roste a sílí a je zdravý, protože i kdybych s ním měla být sama, vím, že to zvládnu.

20. října
Do 10 minut, tedy v řádné testovací době, tam byly obě. Budoucímu taťkovi jsme poslali s M2 (čti „EM cvaj", což to je interní přezdívka našeho miminka) MMSku.
Večerní setkání s rodiči proběhlo v klidu, komplikací byla jen má nevolnost těsně po večeři, ale podařilo se mi to zakamuflovat :)
Jen mě mrzí, že už 2 dny tahám Sunn za nos… protože jsem jí nic neprozradila, i když se v podstatě otevřeně ptala. Nelhala jsem, ale pravda taky vypadá jinak… Sunn, promiň.

2?. října
Je docela zvláštní přijímat gratulace ke svatbě a upřímná přání brzo objevení //, přičemž já už je objevila a „nemůžu" to říct, protože jsem slíbila „taťkovi", že první, kdo se to dozví, budou rodiče… kteří - pokud bude vše tak, jak má - obdrží první fotky z UTZ jako dárek k Vánocům. Takže musím minimálně do konce 13. týdne těhotenství vydržet.
Myslím, že když to vydržím prvních pár dnů, zbytek už bude hračka… pokud mě nepřepadnou těhunevolnosti - ty ve škole utajím dost těžko.

29. října
Včera jsme byli v Německu pozvat M. tetu se strejdou na svatbu, byli moc rádi. Nepřekvapilo je to, zatímco nás překvapily otázky „Co děti? Nejsi už těhotná, že ne?" Naštěstí se nám podařilo úspěšně mlžit (Přítel pohotově na otázku „Bist du schwanger?" odpověděl, že on určitě ne :)). Dneska jsme byli pozvat i další jeho příbuzné, nikdo pozvání neodmítl.
Oslovení „mamko" a „taťko" už u nás zdomácnělo, až máme strach, že se prořekneme. Miminko nazýváme nejčastěji jako mimíska či již zmiňovanou zkratkou M2.
První návštěva u pana doktora mě čeká 11.listopadu, dřív má bohužel úplně plno. Je to ve stejný den, kdy jedu k němu domů na oslavu narozenin jeho dcery - mé velké kamarádky ze střední školy.

2. listopadu
Dnešní odpolední cvičení ze statistiky byla nějaká divná, jak kdybych něco tušila. Byla jsem hrozně nervozní… po jejich ukončení jsem na záchodě našla na kalhotkách krev :(
Přepadla mě hrozná zoufalost, chtěla jsem křičet a kopat a brečet zároveň. Zároveň mi ale došlo, že tím si nepomůžu, že je naopak potřeba, abych byla klidná a silná - jako Kasia či Zuzka…
Naštěstí se mi podařilo sehnat kamarádku a přes ní zjistit, že taťka zítra slouží v nemocnici. První návštěva tedy bohužel proběhne úplně jinak, než jsem předpokládala :(

3. listopadu
V noci jsem se budila, nemohla jsem vůbec spát, ráno nemohla dospat. Ke snídani jsem měla jen hrnek čaje a pak hurá od prarodičů pryč - na zastávku, kde už na mě v autě čekal partner, který kvůli mně vstával ve čtyři ráno, aby nás mohl na kontrolu odvézt.
V nemocnici jsem se ale dozvěděla, že pan doktor sice slouží, ale až do odpoledne operuje. A tak jsem víc než tři hodiny čekala na chodbě oddělení gynekologie…
Pan doktor mě nejdřív vyslechl, spočítal, že jsem dle poslední MS v 6+6, pak mě prohlédl a následně mě vzal vedle na UTZ.
M2 našel na obrazovce poměrně snadno, všechno mi popsal… Přizval si k tomu ještě jednu paní doktorku, která dle příslušných rozměrů určila stáří těhotenství na 7+1. Pak začalo hledání srdeční akce… bezvýsledné. Paní doktorku napadlo poslat mě na záchod - mým úkolem bylo vrátit se s prázdným močovým měchýřem. A následně… BYLA TAM!!! M2 nám ukázal, kterak se o svůj život bije celým svým srdcem :) Byla jsem strašně dojatá, ale o fotku jsem si říct nezapomněla :)
Nafasovala jsem dvoje vitamíny (kyselinu listovou a E) a Utrogestan a nařízený klidový režim. Příští kontrola 11. listopadu.
Oficielní verze pro celý svět: únavový syndrom, přetažený organismus (tomu se u mě naštěstí nikdo nediví).

12. listopadu
Tak kontrola dopadla s ohledem na situaci relativně dobře. Akce srdeční stále pozitivní, podle mého názoru v rámci gestačního váčku M2 poněkud povyrostl. Nicméně podle měření UTZ jsem byla včera 6+3?!? Netuším, jak je to možné, přeci nemůže být naše mimi o týden menší, než bylo minulý týden…
Ale necháme tomu volný průběh, stejně nemůžu udělat nic jiného, než jsem dělala dosud - odpočívat, brát vitamíny a předepsaný Utrogestan.
Příští kontrola 25. listopadu.

18. listopadu Žaludeční problémy přetrvávají, žaludek mám jako na vodě, nicméně zatím jsem neblikala.

25. listopadu
Pan doktor si se mnou hezky popovídal, vyšetřil mě, sestřička mě zvážila a změřila mi tlak. Taky jsem dostala těhotenskou průkazku!!! Konečně mám oficielní doklad o tom, co zatím vím jen já, „taťka", pan doktor a cca 4 sestřičky na gynekologii :)
Pan doktor si nechal vysvětlit cestu do kostela, kam se zítra přijede podívat na naši svatbu, neschopenku mi ale neukončil a pozval si mě zase za 14 dní. To už budu mladá paní L. :)
UTZ dneska nebyl, prý by zatím stejně nebylo krom akce srdeční nic pořádného vidět, příště nás ale určitě čeká biometrie, takže se UTZ nevyhnu :)

27. listopadu
Tak a od včera jsme rodina… je to báječný pocit, vědět, že M2 už teď má mámu a tátu jako oficielní pár. A zhruba za 7 měsíců, když všechno půjde tak, jak relativně má… už budeme rodina úplná!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Jediné, co mi trochu pokazilo svatbu, byla průpovídka mojí babičky, že si nemám z Honzíka (synovec, 18 měsíců) brát mustr… že prý na takové věci mám ještě času dost. Bylo mi to hrozně líto a chtěla jsem jí odpovědět, že času mám opravdu fůru… celých 7 měsíců :)

6. prosince
Mikuláš byl ke mně poněkud skoupý, ale on ví proč - po sladkém mi je totiž ještě stále neuvěřitelně špatně, takže bych se na něj stejně jen chodila dívat. Nicméně M2 dostal mandarinky, které - protože mu to zřejmě dělá mooooc dobře - zajídám rajčaty. Rajčata, okurka a salámy, to je jediná strava, která mi nečiní žádné žaludeční problémy.
Jinak od začátku těhu jsem shodila 2 kila, ačkoli jsem se blikání zatím vyhnula. Obvod prsou se ale zcela evidentně zvětšil…

10. prosince
Tak máme za sebou povinný UTZ ve 12. tt. Podle něj bylo včera mé těhulkovství staré 11+1, takže dnes 11+2, i když dle mých „výpočtů" by to mělo být o den víc. No, uvidíme, kdo měl pravdu :)
V každém případě mě pan doktor potěšil hned při prohlídce pohmatem, kdy řekl: „Je to hmatné„, takže jsem se poněkud uklidnila. Pak následoval již zmíněný UTZ. Už předem jsem byla domluvená s taťkou, že pokud pan doktor přislíbí UTZ těsně před Vánocemi (kvůli fotkám pro „čerstvé“ prarodiče), nebude chtít být UTZ přítomen. Nicméně… musím přiznat, že když jsem viděla naše nejprve spící miminko s tlukoucím srdíčkem, byla jsem naměkko a bylo mi líto, že tam M. není. Ale respektovala jsem, že nechtěl. No a pak pan doktor prohlásil, že je na čase ho vzbudit, aby nám předvedlo, co už všechno umí. Chvíli si hrál s UTZ sondou, až se M2 začal hýbat. Odrážel se, plaval v plodové vodě, zamával nám ručičkama, jednu chvíli je dokonce otočil proti nám tak, že jsme mohli napočítat prstíčky na rukou. Nožičky tam taky zcela evidentně byly přesně dvě, na konci krásně zahnuté, takže jsem z ordinace odcházela jak v krásném snu. A další kontrola nařízená opět za 14 dní.

25. prosince
Tak, a máme to za sebou.
V pátek ráno mě bolelo v krku, tak jsem si vzala kloktadlo. Podotýkám, že mi kloktání nikdy nedělalo dobře. Nevím, proč jsem si myslela, že mi tentokrát pomůže… Pomohlo - k prvnímu (a snad poslednímu) blikání :) Jo, kdybych nebyla blbá… :)
Odpoledne opět kontrola, tentokrát taťka na UTZ jít chtěl, neb mu posledně bylo po mém vyprávění, co všechno bylo vidět, docela líto, že to odmítl. Pan doktor mě nejprve zkontroloval pohmatem a pak řekl, že je čas na fotky pro rodiče. Udělal mi nakonec tři krásné snímky, z nichž jeden byl určený přímo pro taťku. Pan doktor totiž prohlásil, že při vnitřním UTZ by se v ordinaci stejně akorát cítil trapně a ty hýbací obrázky by si neužil. Pravda je, že měl taťulda radost i z obrázku :)
Hned poté jsme jeli k mým rodičům, kde už vrcholily vánoční přípravy… maminka vařila rybí polévku, taky dodělávala základ br-salátu, mladší ségra zdobila stromeček, pod který jsme v nepozorované chvíli strčili obálku ozdobenou zelenou mašličkou.
Nakonec jsme o ní ale museli rodičům říct a dokonce ji podat. Můj taťka ji otevřel a vysypaly se mu z ní tři obrázky. Ale už když letěly k zemi, podíval se tázavě po mamce… a dodal, že myslí, že je to jasné… A tak jsme jim podali patřičný výklad k nejnovějším fotkám, popovídali si o jménech a s upozorněním, že na sebe mám dávat pozor, jsme odjeli slavit první společný „Štědrý večer". Asi jsem letos byla opravdu hodná, protože jsem dostala OPRAVDU VŠE, co jsem si od Ježíška přála: milujícího muže, zdravé miminko v bříšku, těhotenské kalhoty (manšestrové lacláče), vysněný značkový batůžek a kvůli M2 i digitální foťák. Manžel se svými dárky tentokrát strefil úplně dokonale.
Skutečný Štědrý večer jsme trávili u manželových rodičů. Přiznávám, že jsem z toho měla opravdu docela strach, a to nejen kvůli plánovanému oznamování. Ale dopadlo to dobře, nějak mi vůbec nepřišlo, že by večer byl jiný než kterýkoli z těch, co už jsem zde trávila, s rozdílem ozdobeného stromečku a taky dárečků netradičně rozmístěných ne pod stromečkem, ale kolem televize :)
Nejhodnější byl asi tchán, neboť nejvíc dárečků bylo pro něj… Jako poslední byla na řadě obálka se zelenou mašličkou… Dostala ji do rukou babička, která si obrázky chvíli prohlížela a pak prohlásila: „No, to teda nevím, co to má být, takové černobélé fleky…„. Předala obrázky mamince, která si je prohlídla a řekla: „Já nevím, ale myslím, že tuším…“ a fotky putovaly k taťkovi, jehož slova zněla: „Já myslím, že vím." Manžel mi potom říkal, že v první chvíli nevěděl, jestli má taťka větší radost z oznámené novinky a nebo z toho, že to poznal :) Víc se o tom nemluvilo a to až do chvíle, kdy manžel odjel odvézt babičku do jejího příbytku - v té chvíli se v jejich obývacím pokoji strhl „výslech", který byl ale veden ve velmi přátelském duchu. Přetřásala se jména, kdo všechno tuhle zprávu ví, jak dlouho to víme my, konečně rodičům došlo, proč jsem tak dlouho doma… a spousta dalších věcí.
Na noc jsme do bytu nejeli, takže nás ráno čekal přejezd 180km vzdálenosti, kdy jsme se přesouvali k mé babičce. Tam jsme se po obědě přesunuli ke stromečku, a když byly rozbaleny všechny dárky, vzal si slovo manža a řekl, že máme ještě jeden dárek - jmenovitě zejména pro babičku, dědu, Janu (moje sestra), Ivana (švagr) a neteřinku. Jana se po mě tázavě podívala, nicméně M. pokračoval… „dárek bude k vyzvednutí přibližně před velkými prázdninami… čekáme totiž s Ivetkou miminko." Děda i babička byli z té zprávy poněkud zaskočeni, ale během odpoledně postupně „rozmrzali", došlo i na slzy dojetí a taky „uklidnění", protože děda měl strach, co mi tedy vlastně je, když jsem na neschopence tak dlouho, obával se nějakého závažného onemocnění. Kdyby býval tušil pravdu, měl by strach asi ještě mnohem větší. Nicméně můj stav vážný je - doufejme, že jeho následky budou celoživotní :)
Po zbytek odpoledne mi všichni nosili ovoce (kvůli vitamínům), babička mě napomínala, abych se došla pořádně obléknout, že je tam zima, neteřinka si s bříškem chodila povídat… Bylo to hrozně milé. Snad máme opravdu to nejhorší za sebou a bude všechno v pořádku.
Teď nás čeká ještě říct to mojí starší sestře, která se o miminko snaží už šest let a zatím bohužel stále marně :( Šéfovi ve škole a taky vlastně všem kamarádům. Ostatně, pokud bude vše v pořádku, dlouho už náš schovaný poklad neutajím :) :) :)

Závěrem
Na závěr bych se chtěla všem čuněčkám ještě jednou omluvit za to, že jsem Vás tak dlouho „tahala za nos". Vím, že mě mnohé z Vás (abecedně Neffy, Sonyay, Sunn) právem podezřívaly, ale já jsem opravdu nemohla nic vyzradit. Manželovo přání, aby se to rodiče nedozvěděli dřív, než o Vánocích, jsem dobrovolně akceptovala. Jenže města našich rodičů nejsou natolik velká, aby nehrozilo, že se to dozvědí z nepovolaných zdrojů. Mnoho lidí zná moji přezdívku, kterou používám i tady na emiminu. Prostě to nešlo a já doufám, že mě pochopíte a budete si zbytek mého těhotenství užívat se mnou …

Sunn, prosím o přesunutí do horního šuplíku. Děkuju…

Do nového roku přeji Vám všem zejména pevné zdraví a hlavně a především dostatek štěstí, protože když budete mít štěstí, budete mít všechno, co si budete přát - spokojené partnerství, přesun do snažilek, // na testíku, bezproblémový průběh těhotenství, rychlý a víceméně pohodový porod, hodné a zdravé miminko, prostě cokoli, co se jen ve Vašich snech a přáních může vyskytovat.

Metyska + M2 (14+6 tt)

PS: Snad mne neukamenujete… ostatně pamatujte: ublížit těhotné, by byl dvojnásobný zločin!!! :)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 06:51

óóóó já jsem první :)
jdu čííííst :)
a zdravím všechny čuněčky v novém krásném roce 2006 :)

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 06:53

co????
Metysko už 14+6 ????
Tééda musím si to přečíst celé !!!!
To není možné :)
TO JE SUPER !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

OBR GRATULACE !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 07:21

Tak, dočteno, obrečeno… fakt...... působí to tak… šťastně :)
Moc ti to přeju, vůbec se na tebe nezlobím ;o)
Napsala si to úžasně, fakt jak detektivka nebo poutavý román…

zabrala jsem první 3 místa :-DDD

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 03.01.06 07:27

Metyska - hezký deníček, ještě jednou gratulace (myslím, že už jsem to jednou udělala). No, máš pravdu, těhotným se neubližuje. Ovšem navíc v tomto deníčku se scházejí mírumilovné osoby, takže nebezpečí násili určitě nehrozí. Jistě se nakonec všichni srovnali s Tvým rozhodnutím zapírat, myslím ti, kteří si stejně mysleli svoje..... Ono jim taky nic nezbylo, že? Mluvím tedy za sebe..... Ale přiznávám, že mě to mrzelo a taky odradilo od další čilé komunikace, protože jsem věděla, že určitému tématu se musím vyhnout a i kdyby ne, tak se odpovědi stejně nedočkám a to mě pak neba (viď, adoptovaná? :)) ). Taky mě to dovedlo k zamyšlení, jak to jednou udělám já. Ale to bude přece jen jiná situace - budeme se znát mnohem dýl (doufám). Tak si užívej těhu, co nejvíc to jde. A už budeš víc psát? Bylo Tvoje sporadické psaní usnadňování držení jazyku za zuby?

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 03.01.06 08:03

Metysko: velká gratulace, proto jsi v poslední době spíš mlčela, teda ty jsi tajnůstkářka, ale vše odpuštěno. Opatrujte se a já jsu číst ještě jednou, protože mě to tak překvapilo a potěšilo, že jsem také slzela. Slzy štěstí.

 
Evik24
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 03.01.06 08:05

Metysko dojemný deníček:-))

Moc Ti gratuluji a teď mám pocit, že jsi mi s tím Sarapisem už posílala něco navíc:-))
Myslím tím těhu bacil - a zabral:-))

Přeji Ti samozřejmě hodně zdraví a štestí s M2 - ať už jde vše hladce:-))

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 08:20

neffy - všimla sis v seznámku (min. deníček ) mého TS ?
Tak uvidíme jestli mě nepředběhneš :)))

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 03.01.06 08:22

Metysko, ještě jednou obr gratulace! Opravdu nechápu, že jsi to vydržela tajit!!!
Deníček je opravdu krásný! Jsi snad první, kdo nám přeskočil kolonku rovnou do těhulek :-) Přeju tobě i miminkovi hromadu štěstí a zdraví.

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 03.01.06 08:24

Gratuluji Metysko. Nevadí, že jsi neřekla, hlavně, že jsi těhulka :-)

aeg

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.01.06 08:34

ahoj, krásne ráno všetkým

Metyska, obrovská gratulácia a jasné že sa na teba nikto hnevať nemôže, niečo si sľúbila a sľuby sa majú držať… Aj keď ja som to tušila :o)))))

Denníček je krásny a dojemný, nebyť v práci tak plačem ako malá. Dúfam že ti je už relatívne fajn…

Ešte raz obrovská gratulácia

pa pa sonyay

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 03.01.06 08:51

Berušky moje…
DĚKUJU!!!

R a d u n k o - děkuju za Tvou báječnou spontánní reakci. Byla jsi v deníčku první a po jejím přečtení se mi přeci jen trochu ulevilo :)

N e f f y - já vím, že jsi to „věděla" a moc dobře jsem si celou dobu uvědomovala, že Tvá nekomunikace je tímhle poněkud ovlivněna. No, snad už teď bude líp. Pravda je, že mé sporadické přispívání do deníčku tímhle rozhodně zapříčiněno bylo taky (i když těch důvodů je víc). Ono totiž bylo leckdy hodně těžké se neprozradit. A v mém případě bylo skutečně nejbezpečnější mlčet.

M i d n i g h t - jo jo, proto jsem v poslední době spíš mlčela… Ale slibuju, že se pokusím v rámci možností polepšit :)

E v i k u - už když jsem ten Sarapis odesílala, říkala jsem si, že by bylo prima, kdybys v nejbližší možné době zahlásila //

I l i - díky za SMSku. Reakce byla trochu opožděná, protože tu byli manželovi rodiče. Nicméně, doufám, že pokud dopadnuvše tak, jak má, někdy spolu s kočárky opravdu vyrazíme :)

A e g - poslala bych Ti za Tvou gratulaci těhu-bacil, ale Ty už ho nepotřebuješ…

S o n y a y - i u Tebe jsem věděla, že tušíš, ale slib je slib, nemohla jsem riskovat.

M e g g i e - sice tu nejsi, ale snad budeš. Já… chtěla jsem Ti poděkovat. Moje hláška u fotky ve fotogalerii je míněna vážně. Já totiž svůj těhu-bacil chytla od Tebe. Vzpomínáš??? Nadechnout, spolknout, nedýchat… :)

S u n n - aby ses nemusela ptát, TP je 28.6. - přesně na svátek mého tchána (když už topný nevyšlo k narozeninám, které má o necelé tři týdny dřív)

Tak a teď jeden speciální těhu-prsk pro všechny snažilky a taky odhodlání-prsk pro skoro-snažilky: pppppprrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrsssssssss­sssssssssssssssskkkkkkkk­kkkkkkk! :)

Metyska + M2

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 09:06

tak jsem to zkusila taky :)
nadechla se, polkla a nedýchala :)

uvidíme…

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 03.01.06 09:07

jeejku metysko krásně napsaný málem sem brečela užívej si těhu a at je mimi zdravé.Jo a mít mimi na léto se mi zdá ulně nej doba pa Nikkol z červenčátek 05

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 03.01.06 09:09

Ahoj čuněčky, to bylo ráno milé překvapení, že vyšel nový deníček. A nestačila jsem zírat:-) Metýsko - máš velkou pochvalu jak je napsaný a hlavně za obsah! Tak přeci jsi těhulka - já to věděla:-))) MOC MOC MOC TI GRATULUJU!!!!!!!!
Je to krása:-) A nezlobím se. Spíš jsem si oddychla, že jste s mimísem v pořádku a nestalo se nic vážného (co jsi naznačovala na icq). ufffff spadl mi kámen ze srdce.
Užívej si těhu, i těch nevolností - patří k tomu a každá si tím projde (krome Aeg, hihi, ta se mááá). Opatruj se nám a zdravím M2:-)))
Už jdu dělat seznámek. To se nám to rýsuje…třetí den nového roku a už dvě ohlášené těhulky:-)
 sunn

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 03.01.06 09:17

S u n n - vazne to s nami nevypadalo moc dobre, pan doktor nam daval sanci tak 50% :( Ale mam v brisku bojovnika, tak snad to ted nevzda :)

M.

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.01.06 09:19

Metyska - GRATULUJEM.
A teraz si stále doma na neschopenke? A už doktor povedal, že to bude OK?
 Danka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 03.01.06 09:22

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK

TĚHULKY**** (16) //
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TS5,05­(C.BabyPlan) + ADÁMEK (březňátko) TP 16.3.06 /prohl4.1.
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TS7,05(Gra­vital, Utrogestan) + BOMBARDONEK (dubňátko) TP 5.4.06
Martina22 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TS6,05­(k.list,C.Baby­Plan) + MICHALKA (dubňátko) TP 7.4.06
Danka - /76/beran/SR/vd/TS­7,04(C.Mami) + mimi PŘEKVAPENÍ (dubňátko) TP 14.4.06 /prohl11.1.
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TS7,05 (k.list,Gravi­tal,Utrogestan) + HOLČIČKA (dubňátko) TP 15.4.06
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/ TS6,05(C.Baby­Plan,k.list) + RADOVÁNEK (dubňátko) TP 16.4.06
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS8,05 (C.BabyPlan) + ADÁMEK (květňátko) TP 6.5.06
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (C.Mami) TS7,05 + ŠMUDLÍNEK (květňátko) TP 31.5.06
kanadanka - /80/rak/vd/TS6,05 + PÍPÁČEK (červňátko) TP 12.6.06
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/(Utroges­tan,kys.list,E) TS 2005 + M2 (červňátko) TP 28.6.
midnight - /79/štír/Vyso­čina/vd/TS7,05 (Mamavit) + PRCEK (červenčátko) TP 19.7.06 /UTZ 11.1./prohl20.1.
aeg - /80/blíženec/Mos­t/vd/(Clostil­begyt,kys.lis­t.) TS12,04 + MIMI (srpňátko) TP 13.8.06 /prohl23.1.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/ (C.BabyPlan,Sa­rapis) TS5,05 + CIPÍSEK (srpňátko) TP
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list, C.BabyPlan) TS7,05 + ČUDLÍČEK (srpňátko) TP 22.8.06
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (kys.list.) TS 12,05 + HNILUSE (srpňátko) TP
misenka - /80/Mlada Boleslav/ (vit.od Swissu) TS 7,05 + MIMI (srpňátko) TP

**SNAŽILKY*** (13)
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Petulka74 - /74/kozoroh/Klad­no/vd/dcera Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 1,5 roku
kopretinkaa - /80/beran/Nera­tovice/vd/ TS 6,05
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (Mamavit) TS 7,05 posl.MS 12.12.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C­.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 27.1.
Semeda - /78/kozoroh/Ne­ratovice/vd/syn Filip 2r./ TS 7,05 posl.MS 26.12.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (kys.list.,hořčík) TS 7,05
Luciphanda - /vd/TS 8,05
Terka62 - /78/štír/jižní morava/vd/8,05
lipanka - /80/beran/Měl­ník/vd/ (C.BabyPlan) TS 9,05
Amelie - /77/lev/Praha/sv/ TS 9,05 posl.MS 5.12.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(C.Baby­Plan,kys.list­.) TS 11,05
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/TS 11,05 (kys.list.) posl.MS 15.12.

SKORO-SNAŽILKY (18)
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan) TS 2006
coobie - /78/rak/Praha/vd/ TS 1,06
Mili - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (kys.list.) TS 1,06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/ TS 2,06
berunka1 - /75/lev/ZL/ (C.BabyPlan) TS 3,06
sunn - /79/vodnář/ČB/svat­ba 20.1./ TS 3,06
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd TS 5,06
Neffy - /75/beran/Praha/sv/ TS 7,06
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/HA/ TS 2006
KLucka - /82/panna/Libe­rec/sv/HA/ TS 2006
Kachynka - /80/štír/Budapešť/ (C.BabyPlan) TS 2006
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha(brzo Třeboň)/sv/HA/ TS 2006
Radula - /78/panna/ČB/sv/ TS 2006
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 2007
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo
Lenka007 - /74/blíženec/Ha­vířov/vd/ (kys.list.)
Kristyna - /79/rak/Otrokovice/ zatím nesnažilka

NOVÝ DENÍČEK vydává v úterý 10.1. Danka,
17.1. Jahůdka, 24.1. Petulka74, 31.1. Nico, 7.2. Cobbie

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 03.01.06 09:24

Da n k o - jsem stale na PN a budu zrejme az do konce, s ohledem na nase pocatecni problemy jsem na rizikovem tehotenstvi a lekar o ukonceni PN vubec neuvazuje. Jinak nas posledne pan doktor chvalil, tak snad… ted nas jeste ale cekaji tripple testy, no, uvidime.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 03.01.06 09:27

Metysko - určitě to zvládnete a budete v pořádku! Vzdyt jsi zdravá a není se čeho bát. Jsem zvědavá jestli to bude kluk (co si myslím):-))) Tak jste vlastně rychlejší než Irucha…ta hned po svatbě a vy ještě před:-))

Radunko - pořádně pochytej všechny těhu prskance a holky, ještě jí nějaké pošlete.

Adoptovaná - včera jsem se musela rychle odpojit. A Metýsce jsme dávno odpustily ne? Takovou novoroční nadílku:-) Metýsko - až Ti závidím - samo v dobrém. A ted uz určitě budeš psát častěji. A kde je KASIA???? Pořád k nám nechce?

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 03.01.06 09:28

Iruš - a jak Ti je???? Už je doufám líp!!!

A Pupula??? už se dostala z baráčku?? U nás to vypadá na sněhovou kalamitu, pořád padá.. do svatby asi zapadá i zámek.

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 03.01.06 09:31

TAK TO KOUKÁM JAKO PUK :-)))))

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 03.01.06 09:32

Svym zpusobem rychlejsi, v kazdem pripade nam to vyslo na prvni pokus, uplne stejne jako Iruse. Kdyby byvalo ne, svatba by byla v dubnu a TS se presunul az na unor (nejdriv). Nekdo nam ale pral, asi chtel, abychom uz s manzou byli na Vanoce spolu…

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 03.01.06 09:35

Teedaaa Metysko,takhle dlouho nas vodit za nos:))Strasne moc ti gratuluji,je to uzasna zprava.Denicek jsem cetla jednim dechem a kdyz jsi popisovala krev na kalhotkach uplne se mi zastavilo srdce nastesti vse dobre dopadlo.
JESTE JEDNOU VELKA GRATULACE

Tak ja ted mastim do mesta, vubec se mi nechce.Pak take do prace jeste po mne neco chteji no take si mohli vybrat lepsi pocasi:((
Ozvu se odpo.

Pa Lucici 27tt

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 03.01.06 09:44

Teda metysko… já su taková naivní důvěřivá slípka… mě to vůbec nenapadlo! Prostě únava, přepracování, jasnýýý… Ježiš, jsem tak tupá:)))))
Ale každopádně strašně moc a moc gratuluju, jen je škoda, že jsi tu nemohla společně s námi trávit čekání na první utz, první blikání atd… Ale jednou jste si s manžou něco slíbili, tak je to jasný.
Takže z ničehož nic si s tebou užijeme rovnou první kopance, mrkni kam až jsi se přesunula, pomalu rovnou do poloviny těhulek!

Jinak musím hlásit, že můj stav se zlepšil, jupííííí, já se dokonce v noci vyspala! Sice chodím pořád v předklonu a nesmím dělat moc prudké pohyby, ale je to nebe a dudy. Stačilo opravdu do písmenka dodržovat žlučníkovou dietu a je to fajn. Jen nevím, jak dlouho vydržím… tchyně mi na zotavenou poslala štrůdl a meloun.. to ještě nevěděla, že je to žlučník… a ani jedno nemůžu!

Hele a kolik takových tajných těhulek tu ještě máme??? Aby nám někdo v létě rovnou nenapsal, víte my jsme to chtěli tajit, ale včera se nám narodilo miminko:)))

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 03.01.06 09:45

Jo a Ili, Metysko, máte krásné metříky:)))

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 03.01.06 09:50

Tak dobře Sunn, budu poslušná čuněčka :-)
Takže Radunko, speciální těhuprsk pro tebe, chytej:
PPPPPPPRRRRRR­RRSSSSSSSSSSSKKKKKKKKK!!­!!!!!!! :-)

 
Pitrysek
Kecalka 229 příspěvků 03.01.06 09:51

Metysko,
gratuluji, to je moc hezké novoroční překvapení :-)
Trošku se na tebe zlobím, protože dneska máme tiskovku a výjmečně jsem si namalovala obličej, ale můžu to umýt, protože jsem celá rozmazaná… :-(
Hezké a dojemné. Pohlaď za tetu bojovníka M2.

Holčinky, všechno nejlepší do nového roku, spoustu splněných přání, štěstí, pohodu a zdravíčko přejí

Pitrýsek a Hniluše 7tt

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 03.01.06 09:54

Sunn a ještě pro příští doplnění do deníčku: na prohlídku jdeme 25.1. a Calibrum už neberu - na doporučení lékařky. Když jsem viděla tabulky se statistikami obříků, musela jsem jí dát za pravdu. Pětikilové mimi bych rodila nerada a protože jím relativně zdravě, není důvod se cpát mulťákama, se kterýma si miminko (pokud je přebytek) neumí poradit jinak, než že vyroste. Takže dlabu jen obden listovku.
Díky ;-)

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 03.01.06 10:08

Ili, myslím, že listovka je fajn.
Ja som vitamíny nepapala. Až cca pred mesiacom a pol som si kúpila Calibrum Mami, ktoré sa má papať 2× denne a dávam si ho raz denne. Priviedli ma k tomu problémy so zubami a hlavne sa mi zhoršoval krvný obraz. Po začatí brania vitamínov sa mi trombocyty aj iné hodnoty opäť vrátili do normálu, tak pokračujem v svojej jednej tabletke denne, pretože tiež nie som zástancom umelých vitamínov, ovocia jem dosť, eln to železo a vápnik mi asi chýbali. Myslím, že kým si v pohode, netreba to preháňať.
 Danka

 
cobbie
Kecalka 379 příspěvků 03.01.06 10:15

tak já nejdřív zkoukla galérku, jelikož jsem to včera nestihal a říkám si, co to sakra je? o 4 testech někdo mluvil, ale kdo je M2 ? no a pak Metysky utz, ona je snad těhotná? to jsem blázen. pak jsem šla číst a teda nejdřív jsem se opravdu zlobila, že je to na nás co tady vyblejváme svý nejhorší strasti a pocity pěknej podfuk a že teda už nic psát nebudu. no ale pak jak jsem četla, tak jsem měla hroznej strach, jestli ti to dobře dopadne a když dopadlo, měla jsem velkou radost. takže moc ti to přeju, protože jsi taková hodná starostlivá čuněčka a mám velikánskou radost!

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 03.01.06 10:18

Iruš: jsem ráda, že je líp a u dr. jsi byla? jak taková dieta vypadá?
Jinak s temě vitamínama se chci taky dr. zeptat, tak si myslím, že by stačil obden. Ale i tak zatím papá jeden denně, jak řekl doktor.
Jak ostatní těhulky? Stále vitamínkujete pravidelně?
Ili: A jak tuleníčko? Mě už začíná být líp a začíná to být zase dobrý, jen si na tebe vždycky vzpomenu.

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 10:24

Pitrýsku všimla sis že se v galerce tvoje fotka neúspěšně vkládaná nakonec objevila? Já si toho všimla dneska :)

Dělala jsem vaječňák a dala jsem tam o něco míň mléka (na tvé varovaní že byl řídký) a byl mňaaaammmm fakt dobrota, ještě flašu máme ale mizí závratnou rychlostí :)

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 03.01.06 10:24

TAk sem to jedním dechem přečetla a taky mě to dojalo.
Metysko: moc moc gratuluju a držím palečky ať už je všechno v pořádku.
FAkt moc hezky napsaný deníček a hlavně se šťastným koncem a moc milým překvapením :-)

Ili: neděsmě s těma obříkama, já sem jedla calibrum celé těhu !! :-))) V druhám trimestru sem přešla na calibrum mami, které jím tak jednu tbl. za dva dny. Takže snad Adámek nebude moc veliký. Nicméně to se dovíme zítra na velkým utz.

Podle pohybů, které citím snad v celém břiše, nahoře, dole vpravo i vlevo mám pocit, že mám v břiše obr pavouka :-)

Irucho: to je dobře, že je ti už lépe. TAk ať se to jenom zlepšuje a žlučník tě netrápí.

Já sem ráno měla taky pěknou depku. Zdá se mi, že po klidovém druhém trimestru, přechodem do třetího začali samé problémy. V noci skoro nespím, tvrdne mi stále břicho , občas mě v něm začne tak píchat, že mám pocit, že už rodím. A dneska ráno se měla takové křeče ve střevech, že už sem chtěla jet na pohotovost do porodnice .
PAk sem si uvědomila, že sem už dva dny nebyla na velké (WC), takže ty křeče budou nejspíš ze zácpy. TAk sem si udělala kávu se šlehačkou a mlíkem, které mě většinou po ránu prohnalo. A taky že to zabralo, po kávě sem šla na záchod, kde sem s vellým problémem něco ze sebe vytlačila (občas sem měla strach abych nevytlačila i Adámka :-) no a křeče pak přestaly. Teď sem v pohodě. Ani břicho mi zatím neztvrdlo.. takže mám takový pocit, že i to tvrdnutí mohla způsobit zácpa.
Kažodpádně klidnější budu až zítra kdy mě Dr. zkontroluje. Jééé já mam zase strach!!! :-(

JInak se poslední dny pořád cpu, mám pořád hlad a mám nahoře 11kg. Což je myslím v pohodě.

Květule + Adam 30tt

 
Liborinka1
Stálice 71 příspěvků 03.01.06 10:32

Metysko moc gratuluju jsi dobrá,že jste to s manžílkem vydrželi takovou dobu, ale ono je to asi lepší v prvních týdnech se může asi stát cokoliv!Gratuluju a užívej si těhu, a ten těhu bacil doufám taky ke mě brzy dorazí!!!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 03.01.06 10:33

midnight - u dr. praktické jsem byla včera na gyndu jdu dnes odpo. snad mě nevyženou:)
taková dieta vypadá moc bezva… nesmíš nic mastnýho, moc kořeněnýho, vejce, mlíko, sladký, všechno nadýmavý, ostrý ovoce… kafíčko…
takže můj včerejší den byl… k snídani 3 dny stará houska (čerstvý pečivo se taky nesmí), oběd suchý vařený brambory s mrkví, večeře stará houska s bílým jogurtem (kysané mléčné výrobky se můžou) a pár listů ledovýho salátu. a fakt mi v noci bylo docela dobře. takže v tom dnes pokračuju úplně stejně. jen jsem to vyměnila za suchý starý chleba:)

květulko, vydrž, už jen pár týdnů! věřím, že to musí bejt děs a plný střeva opravdu dráždí dělohu a můžou způsobovat to tvrdnutí.
mně šlehačka taky vždycky spolehlivě zabere. teď teda není potřeba, 2× denně žádný problém… ale křeče, jo to teď znám, taky mám občas pocit že rodím… ale zase terik v květňátkách 2006 psala, že by radši rodila, než ten žlučník, měla to vloni a porod taky, takže to byla taková moje přípravka.

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 03.01.06 10:37

Hurááááááá…Metysko moc gratuluji. Jsem úplně dojatá,to jsem nečekala.Moc ti to přeju. Tak je mezi námi jen měsíc rozdíl to je super.

jjJinak zdravím všechny čuněčky v noovém roce a přeji jen to nej. Dnes jsem doma jelikož jsem nějaká nastydlá-mám rýmu,bolí mě v krku atd tak to radši nepokouším a jdu hajat.

Jinak zdá se mi že už cítím pohyby mimíska ale jen tak slaboučce tak uvidíme tak za týden. 11.1 jdu ráno na velký utz tak snad budeme vědět i pohlaví už se nemůžu dočkat.
 Karin

 
Liborinka1
Stálice 71 příspěvků 03.01.06 10:38

Sunn: máš hezonké fotinky! Zkusim nějakým způsobem dostat naše svatební foto do PC a pošlu ti je na e-mail. My jsme měli malinkou svatbu bez oběda, protože jsme potřebovali penízky na stavbu domečka,ale mě to takhle vyhovovalo protože naše rodina je celá rozvedená takže by to bylo stejně na houbec!

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 03.01.06 10:46

teprv teď jsem si přečetla minulý deníček a dodatečně gratuluji taky míšence k těhu.To nám krásně ten nový rok začíná.Tak holky snažilky šupšup ať jsme ve vrchní kolonce všichni.

Mám velkou radost. Karin

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 03.01.06 10:49

KArin: gratuluju k prvnímu šimrání. Určitě to bude ono! Já sem měla pocit, že se to s ničím jiným splést nedá :-)
Zítra si užij utz a držím palce ať se vám mimi hezky předvede.

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 03.01.06 10:55

KOukám, že Metysky deníček je nejčtenějším deníčkem dneška :-)

ZUZKO, SONYA: a jak to vypadá s tou Mirkou?? Měla si dělat kolem vánoc testík…

Květule

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 03.01.06 10:57

No midnight, s tuleníčkem je to trochu horší, tak ob den, ob dva :-( Zezačátku jsem se bála, abysme čudlíčkovi neublížili a to už se teď nebojím, ale nějak je pro mě důležitější se dobře a pořádně vyspat, než abych se zajímala o potřeby budoucího tatínka :-) ten je mi teď docela ukradenej :-) ale doufám, že to přejde :-)

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 03.01.06 10:59

Iruš: tak hlavně, že dietka zabrala a třeba už jen odpoledne dr kanstatuje dobré uzdravování.
Karin: tak to jsme dvě co se těšíme na 11.1., a co bys raději?
jdu rychle taky juknout do galerky.

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 10:59
:-DDD
 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 03.01.06 11:02

No a je to tady… jen ob den??? No jak to můžeš vydržet Ili:))))
Pro srovnání - u nás prý už měsíc nic (no já myslím, že spíš „jen“ 3 týdny), teď to už vůbec nepřipadá v úvahu, jsem ráda, že jsem ráda. Vášnivý 2. trimestr nedorazil.
Budu mu to muset nějak vynahradit. Jen nevím kdy:)

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 03.01.06 11:06

Ili: tak ob den? tak to vás nedoženem, jsem ráda za 1 týdně a nejraději po ránu, dky jsem vyspalá, ale Silvestr v 1 ráno byl super.
Nějak mi nejde poslat komentář do galerky, M2 je krásnej a má pěkný domeček. Jen tak dál.

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 03.01.06 11:09

tak tohle téma je pro mě no comment :-DD

jednou týdně? - možná…

ale midnight my v 5 ráno :-DD

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 03.01.06 11:09

Napsala jsem to ještě do starého deníčku,tak to kopíruji

Ahojky,

moc Vám děkuji za gratulace, nemůžu se z toho nějak vzpamatovat, objednala jsem se k doktorovi, jdu tam v pátek. Jen nechápu, že když jsem si dělala první test, byla jsem zatím jen 25 DC, i když minulý cyklus trval 26, a jindy zase 28. Tak nevím, každopádně se u doktora snad dozvím víc. A bříško bolí trošku míň.

Přítel to ví, neboť jsem ho poprosila když byl v lékárně,ať mi test koupí, doma jsem si ho hned udělala,tak se ptal jak to dopadlo a já řekla že ne, neboť jsem utekla dřív než se mi objevila i první čárka,pak jsem tam šla asi za 7 minut a byla tam, já se rozbrečela, udělalo se nám oběma vedro, a přítel se ten večer hrozně opil štěstím. Je hroznej, nejraději by to hned všem řekl a já mu to zakázala. Až to bude jistý.
Tak se zatím mějte
Míšenka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 03.01.06 11:14

Sunn - prosím v seznámku mi to vychází na zářijňátko né srpňátko. díky
Míšenka

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 03.01.06 11:15

Hmmm,, tak to my teď máme intimní zážitky leda s tou mou kolikou. Potřebovala bych zvukotěsný záchod, je to fakt síla, úplně se stydím. Ale prej mě má rád se vším všudy:)

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 03.01.06 11:15

Radunko: jak na Nový rok tak po celý rok? hihi

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama


Reklama