Markétka

Prázdná náruč
  • katchuli86
  • 11.02.11

Markétka měla pouhých 23 dní, než nám odešla do nebíčka. Ty dny, kdy byla s námi, nikdy nezapomenu. Stále tu s námi bude opatrovat svého bratříčka Pavlíka.

Vše začalo porodem před termínem 2. 11. 2010. Termín jsem měla až na 10. 11. 2010, ale Markétka se rozhodla, že se na nás koukne dřív. Celé těhotenství probíhalo bez problémů, všechny testy negativní a já se už těšila na naši holčičku. Doma máme dvouletého raubíře Pavlíka, který mi stále celé těhu „ťukal“ na bříško a říkal mimi, bylo to krásné období a já se těšila, až bude malá na světě, jak na ni bude Pavlík asi reagovat.

Toho dne, 2. 11., dojela kamrádka s přítelem, že jede na amniocentézu, tak že se po odběru staví mi povykládat co a jak. Malý si šel lehnout a já zalehla s ním, protože už jsem se kulila a byla nevyspaná - malá mě nenechala vůbec vyspat, celé noci mě kopala. Bylo 11:40 když dojela kamarádka Hanka už zpátky z odběru, otevřela jsem dveře a jakmile jsem řekla: tak co?, praskla mi voda, zůstala jsem nehybně stát a kamarádka se mi začala smát, že rodím. Tak jsem hned volala příteli, že „asi“ rodíme, ten byl ale v Ostravě, takže se k nám neměl jak dostat.

Když voda stále tekla, řekla jsem si fajn, tak už rodím, aspoň to budu mít za sebou. Zavolala jsem mamce, která byla v práci, aby se nachystala, že rodím a vezu jí malého na pohlídání po dobu co budu v porodnici. Než jsme odvezli malého a dostali se do porodnice, bylo kolem půl jedné odpoledne, Hanka mi předala tašku a odjela pro své děti do školy. Mezi tím mě Dr. vyšetřil s tím, že si mě tam už nechají, že se opravdu jedná o plodovou vodu. Natočili monitor, vypnili papíry a poslali mě na pokoj, to už jsem měla bolesti po 10 min., volala jsem si mezi tím s naším taťkou a s tetou a rozesílala smsky, že už jsem v porodnici.

Ve 14 hodin jsem šla do sprchy, že se osprchuji, protože jsem byla celá ulepená od plodové vody - to jsem měla bolesti po 5 min., tak si říkám času dost :-) Po chvíli sprchování jsem začala mít minutové kontrakce, které mě nutili tlačit, ale ve sprše se dali v klidu prodýchat. Po chvíli jsem zjistila, že už se malá dere ven a snažila se vylézt ze sprchového koutu, jenže než jsem se odtamtud „vykodrcala“, měla malá půl hlavičky už venku, zavolala jsem sestřičku, která když viděla, jak držím hlavu malé skoro v dlaních a druhou rukou se opírám o dveře, řekla a dop… :-)

Než jsem stihla vylézt na porodnické křeslo, malá se zase poposunula ven, na malé zatlačení měla venku hlavičku a na druhé byla na světě. Narodila se nám 2. 11. ve 14:16 hodin s mírami 3,46 kg a 50 cm. Byla nádherná a ani moc neplakala, jen se koukala - to malý, když se narodil, hulákal jako tur :-) Z porodnice nás pouštěli 6. 11., byla sobota. V pátek jsem ještě volala dětské Dr.,že je malá už na světě, aby přišla na kontrolu. V pondělí 8. 11, když jsem dorazila k Dr., mi bylo řečeno, že malá krásně prospívá a že máme přijít za 14 dní na kontrolu.

Mezitím jsme ale, bohužel, všichni dostali rýmu, včetně malé. Pořád jsem odsávala, ale malá byla pořád zahleněná. 22. 11. večer jsem malou nakojila, vykoupala a čekala na přítele, který měl dojet z cest. Když dojel, bylo asi 22 hodin. Podíval se na malou a řekl, že je nějaká bílá, vzal ji do náruče, pohladil po tvářičce a malá zase začala krásně růžovět, tak jsme si řekli, že se jí asi udělalo špatně z mlíčka, jak byla zahleněná. Položil ji do postýlky a hned usnula. Celou noc se nevzbudila na kojení, a to už mi bylo divné, ráno 23. 11. byla bílá jako ten večer.

Oblékla jsem ji a jela k Dr., ta mě dala hned na izolaci, abych s tím novorozencem nebyla mezi ostatními dětmi. Při první kontrole mě do izolace ale nedala, protože tam měla rodinu s těžkou angínou, takže jsem byla mezi dětmi. Sestřička, když viděla malou, zavolala hned Dr., ta ji poslechla a řekla, že má oboustranný zápal plic a že zavolá rychlou. V tu chvíli se ve mně všechno sevřelo a já začala plakat a mít o malou strach. Záchranka dojela rychle a za chvíli jsme byli v dětské nemocnici. Na příjmu potvrdili doktorčinu diagnózu –oboustranný zápal plic a poslali nás na hospitalizaci.

Malou mi vzali a řekli, ať přijdu kolem 13 hodiny, že budou malé dělat vyšetření a že tam stejně nebudu potřeba. Když jsem došla ve 13 hodin, plná strachu, co malé zjistili, její ošetřující lékař, který tam s ní byl celou dobu až do konce, mi sdělil, že hned, jak jsem odešla, malá přestala dýchat, takže ji museli dát na dýchací přístroj. V tom mi řekl, že malá má nejen oboustranný zápal plic, ale že má v sobě i nějakého zmutovaného streptokoka, takže poslali nález do Bohunic, aby našli něco, čím by ho zabili.

Do malé mezitím tekly čtvery atb, jestli by jí třeba nepomohly. Byl to hrozný pohled se dívat, jak za ni dýchá přístroj, ovšem to jsem netušila, co mě čeká druhý den. Ještě večer jsem volala do nemocnice, jak je malé, ale bylo mi sděleno, že Markétčin stav je velice vážný a že si můžu zavolat ráno. Ráno 24. 11 byly zprávy pořád stejné, stav se nelepšil a měla jsem přijít po obědě. Když jsem došla, Dr. mi zase řekl, že se malá vůbec nelepší a že se máme připravit i na nejhorší variantu. Poté mi řekl, že malé selhávají ledviny, zvětšují se játra a celkový oběh je nestabilní, zkolabovali jí plíce, takže musela být i na plicní pumpě.

Když jsem za malou došla k inkubátoru, podlomila se mi kolena. Do malé museli pumpovat kyslík pod tlakem, takže chuderka v inkubátoru úplně nadskakovala na podložce, ten pohled nikomu nepřeji. Přítel se na ni díval a oba jsme plakali a říkali jí, že to musí vydržet, že je to naše bojovnice. Večer nám sám od sebe volal Dr., a já měla strach, co mi řekne. Ovšem řekl mi, že malé stav se zlepšil, že mohli snížit tlak na plicní pumpě, že malá začala už i víc čůrat, tak že asi atb už začaly pomáhat. Trochu jsem se uklidnila a šla se snažit trochu spát.

Hned ráno, 25. 11, jsem vzala telefon do ruky, že zavolám, jak se beruška má, bohužel, Dr. byl rychlejší, neměla jsem odvahu to vzít a řekla příteli, aby to vzal. Po chvíli mu zkameněla tvář a ptal se, jestli by bylo možné domluvit vlastní pohřební službu, v tu chvíli mi bylo jasné, co se stalo, podlomili se mi kolena a začala jsem plakat, že to není možné, že to není pravda. Po telefonátu mi přítel řekl, že malá svůj boj prohrála v 6:45 a že se můžeme přijít rozloučit. Když jsme dojeli do nemocnice, Dr. nám vše popsal, jak to bylo, že malé se stav ve tři hodiny ráno strašně zhoršil, nad ránem měla dvě zástavy, přičemž ta druhá byla poslední, nedalo se nic dělat.

Nachystali nám místnost, kde se můžeme s malou rozloučit, posadili jsme se a čekali, až nám malou přinesou. Když ji donesli, byla nádherná, zabalená v růžové dečce a na hlavičce měla pletenou čepičku, vzala jsem ji do náruče a v tu chvíli se zhroutila, pořád jsem si říkala, že malá jen spinká a co nám to udělala, že nás tu nechala. Takhle jsme tam seděli asi hodinu a pořád si ji chovali a hladili, nemohli jsme tomu pořád uvěřit, že tu s námi už není. Z nemocnice jsme jeli rovnou vyřizovat pohřeb, abychom to měli za sebou, bylo to hrozné, ještě neměla ani rodný list a už bude mít i úmrtní :-(

První dárek, který jsem jí koupila, byla rakev, první kytička, kterou dostala, byl věneček na rakev :-( Pohřeb měla 1. 12., kdy měl druhé narozeniny náš synek. Myslím, že mnohem horší než pohřeb pro mě bylo loučení se s malou v nemocnici, chovat ji a vědět, že je mrtvá a už se na nás nikdy neusměje. Nebýt malého, kamarádů a rodiny, tak tu už asi nejsem, pořád se s tím nemůžu srovnat, ale doufám že čas to snad vše spraví. Markétka dostala jméno po mé nejlepší kamarádce. A děkuju hlavně jí, že mě neuvěřitelně podržela a hlavně naší tetě Kačce, která to vše prožívala s námi.

Celá rodina nás podržela, ale tyhle dvě osůbky nejvíc - mám Vás ráda! Je to možná škaredé, ale až po Markétčině smrti, se urovnaly veškeré vztahy v rodině, ať už byli jakkékoliv. Bohužel, babička Jana neměla možnost vidět malou živou a poprvé, když svoji vnučku viděla, byla už mrtvá, ani se na ni nestihla usmát. Promiň mi to, že to takhle dopadlo. Ale čas jde dál, mám doma Pavlíka a ten mě potřebuje naplno, musím pro něj fungovat jako by se nic nestalo. Teď už si říkám, že je lepší, když odešla ve spánku, bez bolesti tak brzo, než aby odešla později v bolestech, nebo až bychom měli vzpomínky a zážitky.

Markétko, moc nám chybíš a chybět budeš, pořád na Tebe myslíme ,moc Tě milujeme a milovat budeme do konce života, nikdy nezapomeneme! Dávej nám pozor na brášku Pavlíka, ať se mu nic nestane.

Milujeme Tě tvoje maminka, tatínek a bráška :-*

Hodnotilo 32 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
cher  11.02.11 17:03

Je mi to strašně líto. Tohle vždycky obrečím. Je mi moc líto vaší rodiny a malé Markétky. Držte se :srdce: Pánbůh má dalšího andělíčka.

 
Dany82
Kecalka 375 příspěvků 11.02.11 17:25

:cry: přeju vám všem strašně moc síly a ať ta největší bolest co nejdříve pomine!!! Taky čekáme holčičku a modlím se ať je vše v pořádku!
Váš andílek Markétka se na vás kouká shora a hlídá vás :srdce: .

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 11.02.11 17:27

Přečetla jsem deníček s očima plnýma slz. Je mi to moc líto! Přeju celé rodině hodně síly! :hug:

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 11.02.11 17:41

To jsou šílené osudy, dočetla jsem a tečou mi potoky slz, ptám se proč? Proč se to stává? Proč je naše medicína i když je na takové úrovni bezmocná? Proč odchází taková sluníčka?
Před chvílí jsem psala do jiného deníčku toto:
Můj bratr měl holčičku, švagrová s ní byla jeden den dopol. u dr. měla necelé 4.měs. měla jen rýmku, malinko kašlík a 37,5 teplotu, pro jistotu s ní zašla. Dle dr. vše v pořádku, příště si prý má koupit jen kapky do nosíku a od kašle a teplotka prý může být od zoubků. Večer měla teplotu 38,5, tak ji dala něco od teploty a dala ji spát. Spinkala mezi něma v posteli, aby ji byli na blízku. Jenže ráno se brácha a švagrová vzbudili a Nikolka měl jen očička otevřená a byla mrtvá. Stalo se to v roce 1989, dle pitvy měla oboustranný zápal plic, zánět pohrudnice, zánět průdušek a to ani ne před 24 hod. byla dle lékařky v pořádku. Když to konzultovali s lékařem jestli si na dr. stěžovat, tak prý se zdrav. stav nezvykle rychle zhoršil.
Držte se a přeji vám hodně štěstí.

 
Fiducia
Generální žvanilka 22121 příspěvků 11.02.11 17:45

Je mi to lito :hug: :hug: :hug:

 
Agentka.007
Kecalka 326 příspěvků 11.02.11 18:10

Je mi to líto musíš byt silná, vůbec si to nedokážu představit. Seš statečná a držím ti palečky abys všecko zvládla nejenom kuli Pavlíkovi. Přeji ti hodně sil.

 
makinav
Povídálka 38 příspěvků 11.02.11 18:22

bulím jako želva :cry: tohle by se nemělo stávat, posílám mnoho síly a objetí :hug:

 
evelínka79
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.02.11 19:04

je mi to strašně líto :cry: tohle by se stávat nemělo :-( přeji Vám hodně síly! :srdce:

 
romype
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 11.02.11 19:04

je to tak strašně smutné, přeji vám a celé rodině hodně sil, nic víc se nedá říct, jen pár slov útěchy . :andel:

 
Emilie
Generální žvanilka 20395 příspěvků 11.02.11 19:28

Je to strašně nelidský, nepřirozený, aby máma přežila své dítě ..... :cry: :cry: :cry: :hug: :hug: :hug:

 
brouczek
Kecalka 144 příspěvků 11.02.11 19:42

Promiň ale nedokázala jsem to dočíst do konce :cry: :cry: :cry: něco tak strašného si nedokážu představit, přeju Vám hodně síly :srdce:

 
missel88
Povídálka 19 příspěvků 11.02.11 20:15

Moc krásně jsi to napsala beruško! Moc tě obdivuju,jsi moje bojovnice! :srdce:

 
kaculad
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 11.02.11 20:18

Je mi to tak strašně moc líto - nemůžu přestat brečet. Můj synek se narodil přesně 24 hodin po Vaší Markétce!!! Tohle by se prostě nemělo stávat… Ne miminkům.
Moc Ti přeji hodně síly a pevně věřím, že na vás Váš andílek bude dávat pozor a brzy za sebe pošle náhradu. Posílám moc moc síly :srdce: :srdce:

 
Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 11.02.11 20:31
:hug: :hug: :hug: :cry:
 
Kačenka 30
Echt Kelišová 7511 příspěvků 11.02.11 20:54

Mrzí mě, že vám zemřela Markétka,vím jak moc to bolí. Nám zemřela 17-ti denní holčička na infekci betahemolytickým streptokokem. Chytla ho ode mě při porodu. Mě dávali jen antibiotika při porodu a po porodu se na všechno vykašlali. A třetí den nás pustili domů. Krásně spinkala, papala a kojili jsme. 16. den dostala zničeho nic odpoledne horečku 40c. Tak jsem volala rychlou a jeli jsme do nemocnice. Nechali si jí tam na pozorování na dětské JIP. Když jsem tam večer volala, byla už na plicní ventilaci a doktorka mi řekla že že má zánět mozkových blan a celkovou sepsy. Ráno už dostávala i léky na podporu srdíčka. Chtěli jí vrtulníkem převést na specializované pracoviště což už se jim ani nepovedlo. Zemřela kolem poledne. Také jsme se s ní byli rozloučit v nemocnici. Bylo to strašné. Synovi bylo jako tvému dva roky. Kristýnka se narodila 13.5.2009 a zemřela 29.5.2009. :cry: člověk musí žít dál pro ty naše broučky, čas bolest trochu otupí, ale chápu jak tě to teď moc bolí. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
vydrik
Kecalka 248 příspěvků 11.02.11 21:08

Ahoj, preji ti hodne sily, jsi skvela jak to zvladas. Opravdu po delsi dobe byste meli spoustu karasnych zazitku a bolelo jeste vic. Nech pruchod slzam, nezadrzuj to v sobe, at se ta rana prirozene hoji. Ja osobne si vazim teto stranky, je tam sposta moudrych rad, zkus se podivat :-) Hodne vam vsem drzim palce http://www.jw.org/index.html?…

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 11.02.11 21:08

krasne napsane, ac litostive.. rozbrecela jsem se v pulce textu… :cry: Mrzi me to, ale verim, ze Marketka se ma dobre, a asi vedela, co se deje, tak proto odesla… Drzte se, a at je Pavlik zdravy :srdce: :hug:

 
Alex01
Kelišová 5801 příspěvků 11.02.11 21:16

nedokážu si představit vaši bolest, je mi to strašně líto. Na tohle se nedá říct nic, než držte se :hug: čas je mocný lékař, ale je pravda, že tady ho bude potřeba hodně!!!! Přeju vám hodně sil do budoucna :hug: :hug: :hug:

 
syslikovka
Stálice 98 příspěvků 11.02.11 21:23

Je mi to strasne lito a z celeho srdce vam preju, at cas zahoji ranu v srdicku :srdce:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 11.02.11 21:45

Pláču a duše mi křičí. :cry: Další andělská maminka. Markétce je nyní už o mnoho lépe a dohlíží jak na svého brášku, tak i na své rodiče. Je mi to strašně líto. :cry: :cry: :hug: :andel: :cry:

 
madlenka73
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 11.02.11 21:45

Nedá se vůbec nic říct,je to něco strašného.
Přeji hodně síly.

 
Bája1983
Kecalka 239 příspěvků 11.02.11 21:47
Život je někdy zlej

Ahojky,
je hrozně smutné čím nás někdy ten život překvapí . . . holt osud je osud a to nikdo nezměníme . . . přeji hodně síly, štěstíčka, spokojenosti a i té lásky do dalších let :hug:

 
eňula
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 11.02.11 21:58

Takovéhle věci by se stávat neměly. :-( Moc mě to mrzí.

 
Boomer
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 11.02.11 23:10

Je mi moc lito, co se Vam a Marketce stalo. Je hrozne, kdyz zemre dite, miminko. Vim, pise to kazdy, nechci se opakovat, ale takove veci by se opravdu stavat nemely… :cry: Posilam Vam mnoho sil. :srdce:

 
zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 12.02.11 01:45

Je mi to velmi luto :hug:

 
Caty  12.02.11 05:56

Strašný. Brečím tady jak želva. Přiznám se, že mám panickou hrůzu, že mi malá umře a tobě přeji strašně moc síly do dalšího života a strašně moc krásných zážitků s Pavlíkem. Ta bolest musí být nepopsatelná. Člověku to nebere hlava, že má zdravé miminko a najednou je z něj andílek. Markétka je krásné jméno a já Věřím, že Pavlíka i Vaše další děti bude opatrovat. Jsi neskutečně silná osoba, před kterou smekám. Zvládáš to dobře, musíš, víš, že musíš kvůli Pavlíkovi, ale i přesto myslím, že všechno v Tobě strašně křičí a máš plno otázek PROČ na které není odpověď. Z celého svého srdce Ti přeji další zdravé miminku, které bude určitě dělat samou radost a zaplní alespoň trochu to prázdné místo po Vaší malinké Markétce, ikdyž to jistě nejde uplně. Ve vašich srdíčkách bude Markétka pořád a bude tam mít pořád velké místo.Tvoje srdce je ale hodně velké a najde se tam spousta lásky i pro další dítečko. STrašně moc si přeju abys byla šťastná a držela zase jednou, brzy krásnou a zdravou holčičku. Nevím co ještě napsat, přes slzy nevidím. Drž se a klidně hodně plakej. Pláč pomáhá a léčí stejně jako smích. :huban:

 
petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 12.02.11 10:01

Posíláme hodně sil a vřelé objetí :hug: :hug: :hug:

 
ankasz
Kelišová 6267 příspěvků 12.02.11 10:03

Je mi to strašlivě líto :cry: , to co bych Ti chtěla říct napsala ve svém příspěvku Caty, posílám hodně síly, opatrujte se :hug: :hug: :hug:

 
lele08
Kecalka 480 příspěvků 12.02.11 11:21

Ahoj Kači, už jsme si spolu psali, ještě jednou je mi líto,co se ti stalo, ale bohužel život musí jít dál jak píšeš, je to hrozně těžké,ale musí. Jinak já dopadla u doktora dobře, určitě budeš vědět o co se jedná a jen jsem ti chtěla napsat,že díky deníčku, co jsem napsala,tak jsem se dostala do skupiny prázdná náruč, kde jsou hrozně fajn holky, které chápou,jak se cítíš, protože mají stejnou ztrátu,tak tímto bych tě tam také chtěla pozvat, napiš si o vstup do této skupiny a přiď mezi nás si popovídat. :hug: :hug:

 
Zaynah
Závislačka 2607 příspěvků 12.02.11 12:58

je mi to moc lito :cry: ,preji Vam hlavne hodne zdravicka!
drz se :hug:

 
Nerine
Kelišová 5317 příspěvků 12.02.11 15:26

katchuli :cry: :cry: :cry: :hug: :hug: :hug:

 
hankamisa
Kelišová 7305 příspěvků 12.02.11 16:19

Je mi to moc líto a do dalších dní přeju hodně síly.Vím co prožíváte.Nám také zemřela holčička (28.dní).Narodila se 19.12.2003 jako naprosto zdravé miminko a ten nejkrásnější dárek pod vánoční stromeček.Syn dostal vytouženou sestřičku a babička k 7 pravnukům jedinou pravnučku.pPře­klenuli se ty nejhezčí vánoce a silvestr,když nám Michalku 16.1.2004 zabila akutní novorozenecká leukémie.Ten její boj mám dodnes před očima,byla jsem pořád s ní,ani ten čas mi nepomohl.Nejhorší to je na vánoce.Sice mám 2 krásné a dnes už vím,že zdravé kluky ale ona mi chybí pořád.

 
koralina11
Neúnavná pisatelka 16756 příspěvků 12.02.11 16:24

posílám sílu a :hug:

 
Markéta83  13.02.11 11:26
Kačenko

:huban: :huban: Kači je to horzný. Když jsem četla všechny ty příspěvky co vše se může stát.a nejhoeší je že člověk jde k doktorovi s tím, že on ví co dělá a rozumí a pak tě pošle domů že dítě má jen rýmu a umře. Je to šílený komu pak máme věřit, když už ani né doktorům. Jsem s Tebou a miluju Vás drž se Kačenko. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 13.02.11 14:17

je to strašné a je mi to staršně moc líto,že to ani vyjádřit nemůžu :cry: :cry: :cry: je strašné to,jak je to všechno nespravedlivé,když umírají děti,které ani nedostali šanci na život!Hrozné.. :cry: :cry: Přeju tobě i rodině hodně moc sil objetí. :hug: :hug: :hug:

 
AAlisek
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 13.02.11 19:53

Ahoj je strašný co se ti přihodilo tohle by se vůbec nemělo stávat.Tvůj deníček jsem dočetla a po tváři mi tekl potok slz.Jsi strašně statečná a Markétka Vás všechny ze zhora hlídá :srdce: Moc držím palečky at to co nejdříve přebolí :hug:

 
Haňulda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 15.02.11 12:07

:cry: tohle by se stávat nemělo…moooc smutný..i já tam mám svého andílka :andel: Julinku… je mi to líto a vždy si vzpomenu na to naše štěstí :cry:

 
Monika25  15.02.11 12:34

Kačenko,,nenacházím slova,které by jsi ještě nevěděla…proto jen hodně sil

 
Bibi 72
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 23.02.11 10:57
:cry: :hug: :hug: :hug:
 
zuzu29
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 08.01.12 11:21
:hug: :hug: :hug:
 
Alyss
Extra třída :D 10461 příspěvků 08.01.12 11:45

Tohle by se stávat nemělo :,( :,(
:hug: :hug: :hug:

 
Sali
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 08.01.12 13:42
:hug: :hug: :hug:
 
ze.janina
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 08.01.12 14:51

Kačenko je mi moc líto co se ti stalo :hug: :hug:
Já jsem zažila stejnou bolest,i já mám doma kloučka,jsou mu 4 roky,a taky jsme čekali holčičku,ale já o ní přišla už v bříšku v 9 měsíci,ani jsem jí neviděla,moc to bolí i tet víc jak po roce,ale život jde dál a my tu musíme být pro naše kluky,na naše holčičky nikdy nezapomenem,budeme je mít navždy v našich srdcích :hug: :hug:

 
zitorka
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 08.01.12 15:58

Deníček jsem přečetla, je to moc smutný a ještě teď bulím…vím, jaké to je, přijít o dítě…jsi velmi statečná, že bojuješ i pro Pavlíka… :hug: :hug:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 09.01.12 18:10

:( je mi to moc, tak moc líto. :hug: :hug: :hug: :hug: Není fér, že Markétka dostala andělská křídla, tohle se našim dětem nemá dít :(

 
Mishullka  12.01.12 12:42

Je mi to taky moc líto a přeju ti, aby ti alespoň z části tu díru v srdci co nejdřív zalepilo další miminko.

 
rosolina
Kelišová 6653 příspěvků 21.02.12 21:02

přečetla jsem si to přes proud slz, přijmi mou upřímnou soustrast, nedokážu si tuto bolest ani představit :,(

 
korzet
Kecalka 107 příspěvků 24.11.12 18:10
Chápu jak se cítíš

Také mi malý zemřel na zápal plic ve dvouch měsících. Jen s tím rozdílem, že neprospíval od narození a lékař, kterému jsem chodila mě měl za hysterku a jeho vinnou chlape zemřel. Nikdy mu to neodpustím. :pocitac:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama