Mimizemšťánkový deníček č. 40

Rodičovství
  • 19.05.05

Ahojdá všichni! Filípek usl bez jedinýho písknutí, tak se vrhám na psaní:) Má včerejší návštěva u doktorky ohledně zad dopadla tak, že jsem objednaná na 8.6. Vzpomněla jsem si, že jsem chtěla nechat odstranit jedno znamínko na stehně, tak mě doktorka poslala na kožní a z tama na chirurgii. No lítala jsem tam jak hadr na holi, ale využila jsem toho, že manža hlídal, abych všechno vyřídila.

Takže 2.6. v 11 h mi užíznou kousek mé nožičky chi chi:)

Dneska na rehabilitaci jsme dostali opět pochvalu. Nejdřív se zdálo, že s jedním cvičením už budeme moct přestat, ale nakonec se ukázalo, že jedna strana ještě „zlobí“ a tak máme smůlu. No a já se táááák těšila:( Ale Filda je šikula a dělá pokroky. Myslím, že teď už tam chodíme opravdu jen proto, že jsme jednou začali a tak jsme teď pod kontrolou. Jinak už prý dělá věci, na který má ještě spoustu času. Asi to má nějaký popřeházený:))))

Obeslala jsem mailíkama několik těch plaváníček, ale při psaní tohodle deníčku mi došlo, že když si jdu nechat vyříznout to znamínko, tak se asi nebudu moct nějaký čas koupat, takže to asi budeme muset nechat na jindy:(((( A protože budou prázniny, tak kdo ví, jestli nezačneme až v září:( Já husa, že jsem si nevzpomněla dřív…

ROMČO: zoubek zatím další na obroru není, Filípek čeká na Edíka:)

Holky, hezky se „srazte“ a pak nezapomeňte poreferovat chi chi. Až někdy pojedeme do Prahy, že se taky sejdeme?:)

Dneska mě pěkně nakrkla nějaká ježibaba. Jedu po chodníku, ona čučí do blba, skočí mi pod kočár, já brzdím co to dá, abych ji nepřejela. I tak se na mě blbě podívá a místo aby uhla, tak pronesla, že to snad nemyslím vážně a stála dál. Tak jsem jí objela a sdělila jí, že to asi vážně nemyslela spíš ona. Že já ji nepřejela!:) Ježiš ta mě naštvala, koza jedna. No ehm, pardon, jsem to potřebovala nějak vyventilovat:)))))

Včera jsme byli i s Fildou v jedné realitce omrknout a popovídat si o jednom projektu s domečkama, co se budou stavět. Filípek byl vzornej. No tak jsme zjistili, že něco vybrat bude fakt síla. Pořád totiž nevíme, jestli postavit něco novýho (tenhle projekt se nám líbí) nebo koupit něco staršího, kam se dá ovšem nastěhovat bez nějakých velkých oprav a buď se nám tam bude líbit natolik, že to postupně doopravíme a zůstaneme tam, nebo to vezmeme na „přechodnou dobu“ a za několik let se vrhneme do toho stavění. Ach jo ach jo, to ještě bude něco. Jak jste vybírali vy, Lipko? A jestli mi můžeš napsat, co stojí taková rekonstrukce staršího domu? Já totiž nemám absolutní představu.

Jo a nějak jsem se vám asi nepochlubila, že jsem nakonec ty plínky Fuzzi Bunz neobjednala, protože to poštovný bylo kapku drahý. Takže jsem včera objednala na zkoušku jednu Popolini Easy Fix a když se nám bude zamlouvat, tak jich pořídíme víc. Takže pak poreferuju, co je to za zázrak:) Ale Ed mě tím jejím deníčkem tak nahlodala, že to chci zkusit. Až někdo poletíte do USA, že mi ty Fuzzi Bunz přivezete?:) Nebo holky z USA chi chi, nechcete mi je poslat?:)))))))))

Utíkám ještě rychle umýt nádobý, dokud to naše zlatíčko milovaný spinká.

Pááá

Montička+ Filípek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 19.05.05 21:13

Ahoj teto Montičko !

Jé, já snad ukradnu v deníčku můj nejprvnější komentář :o)

Chtěla jsem se nahlas podivit, proč jsi plínečky plánovala objednávat z USA? Já jsem ti dávala link na anglický web, nebo už ňa paměť mate? :o)
Taky mě mrzí, že jsem ti na srazíku v ZOO ani nestihla ty FuzziBunz ukázat :o( Já ji totiž měla sebou, vzala jsem na ukázku speciálně tu Fuzzi pro tebe… a nakonec jsi mi utekla a k přednášce nedošlo :o)

To poštovné, co jsem koukala, tak objednáno z UK tolik není, ovšem záleží z kterého webu objednáváš. Jestli chceš, abych se někde podívala, tak já to ještě znova proštuduju.

Já si nemůžu vynachválit ty Motherease, co používáme my. Jsou nám šité jak na tělíčko :o)

Dej pak vědět, jak jsi dopadla s Popolinkama, ta Easy Fix je 2 v 1 ?

Přeju hodně štěstí s výběrem baráčku, takže do toho fakt jdete?? Držím palečky ať to výjde, ať máte krásný velký domeček a zaplníte si ho pak nejméně dalšíma třema mimizemšťátkama.

Posílám velkou pusu zubatému Filípkovi a mamince, co málem přejela ježibabu na chodníku :o) Příště aby jsi si dala na rukojeť zvonek co?? :o))))

Páááááááááááá
teta Ed xxx

 
Anonymní  20.05.05 00:48

Ahojky,

Montičko - velká pochvala pro Filípka :o))) Jo a ježibabu příště přejeď, žádná škoda :o)
Co se týká rekonstukce, asi ti moc neporadím. My jsme koupili řadový domek, 20 starý. No a naše rekonstrukce vypadá tak, že tam zbyly pouze holé zdi a ty jsou ještě oškrábané :o)). Trochu tam bouráme i příčky. My děláme nové vše - odpady, elektřinu, topení, okna, podlahy, koupelny atd. dá se říct, že to nově stavíme :o)) Ne že by se tam nedalo bydlet, ale než se tam nastěhujem, chceme to vše nové, abysme tam x let nemuseli na nic šáhnout a hlavně aby to bylo pořádně udělané a podle našich představ. A kolik to bude nakonec stát, tak to by nás taky zajímalo :o))), ještě jsme neskončili, jenom vím, že to bude pěkná pálka :o)))
A jak jsme vybírali? Je to takový kompromis. Já chtěla nový byt, manžel chtěl stavět dům, ale ne někde na okraji Prahy. No a sehnat pozemek v Praze za jakž takž normál cenu nejde. Až jsme našli tohle, je to na super místě pod Strahovem.

Romčo - tak ten Smíchov, jak navrhovala Petra, ptala jsem se jedný kámošky, chodí tam cvičit. Je to tam fajn, ale spíš jen pro menší děti, ten koutek a kavárna jsou dost malé, takže jsme s Petrou usoudily, že pro Maru a Tomíka by to tam moc nebylo. Co takhle někde v centru, pro nás by to nebyl problém. Nebo máš jiný nápad? Já nemám problém dojet kamkoliv, ale aby to vyhovovalo i vám dvěma.

Ahoj
Lipka a Maru a Sofí

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.05.05 09:15

Brý jitro:)

Právě snídám, ještě v pyžámku:))))

Lipko: no jestli mi se kvůli tomu domečku nedohádáme a nerozejdeme, tak už asi ustojíme všechno:) Máme totiž oba kapku jiný nároz. Co se týče toho, jak to vypadá, to nechá manža klidně na mě (prý jsem náročnější chi chi) ale nemůžeme se dohodnout, jestli ten novej stavět nebo koupit něco staršího. Ach joooooooooo. Ten jeden projekt se nám fakt líbí, ale já si pořád říkám, že přeci nevezmeme první věc, o kterou jsme se víc zajímali a o které nám realitka povykládala. Mě se to sice líbí, ale asi jsem spíš pro, hledat dál, vždyť tak nespěcháme. Jenže manže je nadšenej a asi by do toho nejradši šel. No to ještě bude boj:) Uvidíme, kdo vyhraje:)))) Jen doufám, že to naše manželství přežije:) Dnes se jdeme večer podívat na starší domek, který by byl od prosince volný.

EDI: původně jsem chtěla objednat z Anglie, ale i tam to poštovný bylo skoro 800 za snad 4 plínky. V USA ty plínky vyšly levněji, protože má dolar jaksi příznivější kruz a ještě jsme našli nějaký web, kde k nim za stejnou cenu jako jinde dávali i ty „vnitřky“ (si teď nevzpomenu, jak se to jmenuje). Dokonce v tu dobu byl i Radkův šéf v Americe a byl ochoten nám je tam koupit, jenže už naslyboval tolik věcí ostatním lidičkám, že by se mu to už do kufru nevlezlo. Takže tak, toť román o plínečkách, do kterých jsem se zamilovala:))

Včera jsem si četla deníček, co krásnýho jste nám psali, když se Filípek narodil, jak Ed dělala informátorku a já ji šokovala SMS že asi už, když ve dvě ráno zdobila perníčky. Bulela jsem tu jak želva, oči oteklý:) Filípek naštěstí spinkal. Ale měla jsem takovou tu vzpomínací náladu a bylo mu to krásně a ještě krásněji, když jsem věděla, že můj splněný sen spinká vedle v ložnici:)

Mějte se nádherně a krásný víkendíííík

Jo a Pusince prý odešel monitor, tak dokud to nedají do kupy, tak tu musíme vydržet bez ní.
pa páááá

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.05.05 09:17

Jo a EDI, ty EASY FIX jsou 2 v 1:) Jen si nejsem jistá, jesti to je na stejný způsob, jako ty Fuzzi Bunz. Ve vnitřku je teda flanel.

pa páá

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.05.05 09:27

panebože slibovat se snad nepíše s Y:) Jak jsem na to došla?:)

 
Anonymní  23.05.05 10:01

Ahojky,

doufám, že jste si užili nádherný víkend. Bylo krásně co? My byli na zahradě u známých a grilovali, mňamka. Takže chápete, že nebyl čas na internet. Včera manža zase přeinstalovával PC, tak proto píši až dnes.

Montičko: nějak se s těma zoubkama flákáme, stále nic. uvidíme, kdy se jim zachce opravdu vykouknout na svět.:) Tak to byla opravdu ježibaba, pěkně jsi jí to nandala.:)

Lipko: Centrum pro mě není problém. Jen nevím kde. To víš, já mám teprve první dítko, takže dětské koutky atd. budu znát až za chvíli.:) Napiš kde a v kolik a já tam budu ať je to kdekoliv:) Moc se těším.

Tak dnes se chystám na policii, vyřídit pokutu, tak jsem zvědavá. Doufám, že to zvládnu ukecat na domluvu, nebo nějakou symbolickou částku.

Už mě volá Edánek, takže já běžím. Zatím páček Romča, Edík.

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 23.05.05 14:06

Ahojky,

to bylo o víkendu krásně.

My jsme také grilovali, bylo to super. Byli jsme s babičkou na chalupě na Vysočině. Mám tam kámošku, která má syna ve věku Maru a těď čeká druhé, další kámoška má 4-týdenní holčičku, tak jsme skvěle pokecaly a Maru si pohrála. Taky s mojí babičkou „pracovala“ na zahradě. Večer jsme pak grilovali, sešlo se nás hodně a všichni, i babi a děti vydrželi do skoro půlnoci :o) Jídlo bylo super, manžel je v opekání přeborník :o))

ROMČO - SRAZÍk - pořád s Petrou spekulujeme, kde se srazit, aby to vyhovavalo i starším dětem. S Maru nemám problém, ale Tomík je přeci jenom menší a moc neposedí. proto byPetra nakonec nejradši jela na ten Zličín, ale chápu, že je to pro tebe daleko. Proto tě moc prosím v rámci zjednošení a zrychlení, aby si mi poslala telefon. číslo na e-mail nebo sem, já ti zavolám a snad konečně něco vymyslíme. Můj další favorit - v centru, Tramtárie, kámoška mi říkala, že je to tam napůl uzavřený, možná úplně. Já tam byla asi před rokem, a bylo to tam super, ale těď nevím. Fakt je, že web. stránky jim nefungují a telefon tam nikdo nezvedá. Pokud by Zličín byl velký problém, tak s Péťou dojedem na ten Čerňák, ale tam to neznáme, tak by si musela něco vybrat ty. No, počkám na ten telefon a pak to nějak uzavřeme. Už se na vás moc těším.

Tak končím, razíme k našim.

Ahoj Lipka, Maru a Sofí

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.05.05 15:37

Ahojte!

Hlásíme se po víkendíku:) Počasíčko bylo super. V sobotu jsme vyrazili na „Rytíře nebes“ (což měl být nějaký letecký den s historickýma letadlama). No děs běs. Vstupné 150 Kč a vlastně jsme nic nevyděli. Všichni kolem nadávali a chtěli vrátit vstupné. Ale aspoň jsme byli venku na vzduchu a já se stihla osmahnout. V neděli jsme si jen tak lenošili, odpoledne zašli k manželové tetě probrat s tetou a strejdou domečky:) No a dnes jsem měla srazík s těma holkama z těhucvičení. Nějací dělníci z nás měli srandy, že je nás taková kolona s kočárkama (jen čtyři jsme byly). Pokecaly jsme, okoukly dětičky. No prostě paráda. Takže ve středu jdeme asi zas.

Filda dnes bojoval s mrkvičkou opět s křikem. A to mu to ze začátku tak šlo, že už už jsem se chtěla radovat. Ale bojujeme dál a jednou to dokážeme. Zítra si dáme špenátek, ať nejí pořád mrkev.

Tak já utíkám

páááá Montička + Filípek

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 23.05.05 15:51

ahoj Lipko
jen k te Tramtarii,dneska jsem tam s kamaradkou byli,neni to tam spatny ( jen malinko neprijemna obsluha ), hraci koutek dost velky,akorat se prckove musi hlidat,aby nezdrhli :))

pa magrat a delfinek

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 23.05.05 15:58

Ahojky Montičko!
Ten letecký den se pak trošku spravil, ale až v druhé půlce. A jenom trošku :-))). Viděla jsem vás, jak jste odcházeli, to srocení davu tam pak trvalo ještě aspoň tři hodiny a všichni chtěli penízky.....nevím, jak dopadli…
Filípek je moc krásnej, přemýšlela jsem, že tě pozdravím, ale nějak jsem nenašla odvahu :-(

Moc vám to slušelo!

Mějte se krásně a se špenátem to nepřehánějte, lepší je s ním počkat aspoň do roka :-))))

Sylva a Ondrášek od Špuntíků

 
Anonymní  23.05.05 18:29

Ahoj Lipko,

nebudeme to komplikovat, já přijedu na Zličín.
Napiš, v kolik tam mám být a my s Edíkem přifrčíme.
Už se těšíme. Jo a taky, jak se poznáme? Asi si zavoláme až budeme na místě, co?

Jinak telefonní číslo: 777330460, romana_stepano­va@seznam.cz
prosím, prosím napiš mě taky čísílko, ať ho mám, děkuji.

Montičko:
jak by se to tobě hodilo, ten příští týden. Je nějaký speciální den, kdy nemůžeš. Já, jen abych věděla jak to naplánovat. To víš, těch návštěv budu mít vícero.:)

Dnes jsem byla vyřizovat tu pokutu, tak mě to stálo 1.000,– Kč. Nepomohlo ani přemlouvání. Tentokrát jsem to prostě neukecala. :)
No nic, musím běžet, Edík už je naštvanej, že volá a já nejdu.
Papa Romča

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.05.05 20:19

Ahojte!

Ježíííš, já už nemůžu mezi lidi:) Že já se na tom internetu tak vystavuju:( :))))) Nestíhám vás všechny okukovat a číst a tak vás já nepoznávám a vy mě jo:)

SYLVO: a která ty jsi byla? chi chi Jsem byla teda těžce znuděna, bolely mě křečový žíly na nohách a chtělo se mi omdlít z toho dlouhýho stání tak to mi to opravdu muselo moc slušet:))))))) Příště mi nějak naznač chi chi, ale opatrně, já jsem lekavá a hlavně mám dlouhý vedení, takže mi trvá, než si spojím co a jak po mě ta ona neznámá osoba chce:))))))
Jo a špenát se má až od roku????? No tak to mi opravdu uniklo. Děkuji za upozornění!

ROMČO: Nemůžu ve čtvrtek, to jdu nechat vyříznout dopoledne to znamínko, jinak zatím nic nemám a tak jsem celá tvá:)

Tak já idu vegetit k telce, Filípek už asi půl hoďky spinánkuje zlatíčko naše milovaný. Jo a dva dny usína po sedmé a vstává POZOOOOR v šest:))), dá si tak hoďku povídání a spinká do devíti:)

Pa paaaa

Montička + Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 23.05.05 23:09

Ahojky,

tak srazík je domluven, už se moooooc těším :o)))

Montičko - no to je sranda, kam vlezeš, tam tě někdo pozná. Existuje vůbec ještě někdo, kdo nezná Montičku? :o)))))) Škoda jen, že se Sylva nepřihlásila, mohly jste pokecat :o))

Tak čau
Lipka, Maru a Sofí

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.05.05 08:00

Montičko,
která? No taková zrzavá dlouhovlasá s malým neustále zdrhajícím pirátem…a s oranžovým Hoco Spacerem…však zapátrej v galerii u Špuntíků, nebo se koukni k nám na rodinu…ale musíš si požádat o přátelství :-)
Ahojky a příště teda budu asertivnější :-)

Sylva

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 24.05.05 08:12

Dobrý ráno!

Tak pro klid vašich duší jsme dnes bumbali ve 4.25 a vstávat se nám zachtělo v 7.20:)

SYLVO: tak oranžový HOCO jo? Tak to jsem neviděla, po těch já zas koukám:) K vám do galerky už jsem nakoukla. No asi se budeš muset naložit s Ondráškem do vany, abych vás poznala:) Tak já se ještě přihlásím na rodinku, ať jsem kapku v obraze:))))

ROMČO: protože jsem skleróza, tak mi až večer v posteli docvaklo, že v pondělí 30.5. máme očkování na 13.15, takže tou dobou taky nemůžeme, ju

A ODEDNEŠKA NEVYCHÁZÍM Z DOMU!:))))))

Je tu nějak zamračeno, tak uvidíme, co z toho bude.

Jdu si vypít kafčo a najít něco k snědku:)

Páááá Montička

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 24.05.05 19:30

Ahoj Montičko :o)))

U Matýsků to dneska spí, tak jsem přišla na návštěvu :o))

Koukám, že s tebe se stává veřejně známá celebrita :o))) Příště, až tě potkám, seberu odvahu a poprosím o autogram :o)))

Dadla

 
Anonymní  24.05.05 19:41

Ahojky všichni,

tak náš ekzémek, nic moc. Na té prdelce se mě to vůbec nelíbí. Uvidíme zítra, jinak budeme muset zase k panu doktorovi.

Nevíte někdo jak se má Mia? Dlouho tu nebyla.

Montičko: určitě ti dám vědět do konce tohoto týdne na kdy to vidím. Zatím asi na úterý nebo středu. Ještě ti to upřesním a domluvíme se.:)

Lipko: takže zítra tradááá na ZLIČÍN, těšíme se. Určitě tam budeme pokukovat po dvou kočkách s miminkama. Tak zítra páček.

Jak jinak než, že jdu krmit Edíka. Takže se mějte báječně. Romča

 
Anonymní  24.05.05 20:57

ahojky,

dnes bylo krásně, tak jsme se vydaly s kámoškou a s dětmi bruslit, Byla u nás moje babička, tak jsme se jí předvedly, jak nám to krásně šlo :o))) Domů jsme dorazily až v 8. Předpověď je slibná, tak nás snad čekají i další krásné dny.

Romčo - tak zítra ahoöoooj :o)))

Čau Lipka, Maruška a Sofinka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.05.05 08:51

Ahojte!

Poslušně hlásím, že dnes jsme spinkali celou noc až do 6.30! Pak už teda Filda neusl, to už bych chtěla moc:) Ale před 15ti minutama na druhý pokus usl a dává si svou 3/4 h:) Musím vám říct, že už třetí den usíná úplně bez cumílku. Hlavně, že jsem mu před nedávnem koupila nový, protože máme pořád ten pro novorozence chi chi.

Dneska nám slibují krásný počasíčko, tak ať vám ten srazík výjde. Romča to teď natrénuje a pak už bude taky zkušená, jen já budu do toho příštího týdne srazíkový „zajíc“:))))) No zato jsem celebrita, že Dadlo?:)))))))

Tak pa pááá a krásnej den

Montička + Filípek

P.S.: jo a pořád se mi neozvala ta paní, co jsem u ní objednala tu plínku, tak už si připadám jak blázen…

 
Anonymní  25.05.05 20:07

Ahojky :o)
Tak se mi po x pokusech rozběhl monitor hurááá. Kluci už spinkaj a já si tady popíjím kafčo. Srazík byl super, díky holky. Prima strávené odpoledne. Musím říct, že máte nádherné mimoušky a z Maru už je úplná slečna. Tomášek byl nadšenej. Fotky vyšly docela hezky akorát já tam samozřejmě přivírám oči takže jediná já vypadám jak … Nejvíc to samozřejmě sluší dětičkám. Fotky vám pošlu mailíkem - napište mi ho ale na mobil - nějak si je nepamatuju.

Montičko - neboj Romča ti srazík popíše do podrobností a zaučí tebe i Filípka. :o)))

Tak krásný večer

Pusinka a spící andílci

 
Anonymní  25.05.05 20:18

Ahojky,

tak aktuální info ze srazíku :o)))). Bylo to super. Edík i Lukášek jsou moc krásný miminka, Sofí je moooc ráda, že poznala své nové kamarády. Tomík i Maru si krásně pohrály v dětském koutku, takže taky spokojenost :o))). Závěrem musím říct, že máme moc krásný děti, přímo nejkrásnější na světě :o)))

Petro - tak jsi mně předběhla s hlášením, e-mail ti pošlu, jsem ráda, že budu mít fotky. (hlavně, že jsem si říkala, že foťák nesmím zapomenout)

Romčo - jsem moc ráda, že jsem poznala na živo i tebe, a už se moc těším na zopakování

Monti - neboj, srazíky jsou super, já už jsem zkušená :o)), mám za sebou už i spoustu snažilkovských a vždycky je to moc fajn

Ahoj
Lipka, Maru a Sofí

 
Anonymní  26.05.05 11:35

FILÍPKU,

všechno nejlepší k svátku ti přejí malé kámošky Maru a Sofí i jejich maminka Lipka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 26.05.05 20:06

Ahojte!

Snad zítra napíšu konečně nový deníček, ať ho nemusíme tak pracně hledat a máme ho „víc po ruce“:)

Děkujeme za přáníčko k svátku! Filípek byl dnes nějak uplakaný. Teda když chtěl dopoledne spinkat, tak mu to nešlo a řval hodinu a to jsem mu mohla cpát cumel, hladit ho, chovat. No nakonec po hodině usl a spinkal 2,5 h. Asi se z toho tak moc unavil, protože normálně spinká tak 45 min - 1h. A když jsme mu pak šli „popřát“ k svátku, tak se chudák tak rozplakal, že mi z toho bylo smutno. Ale já vím, těch svátků a narozenin ještě bude a těch zářících očiček nad dortem a dárečkama taky:))))) Nevím, jestli mu nevadí to horko, je k večeru strašně utahaný a nejradši by šel spinkat už v šest. Tak jsem ho přemluvila na 19.30 a už sladce spinká.

Já se jdu nadlábnout zeleninkou, co jsem si tu nakrouhala:) Teda ty ředkvičky jsou nějaký chemicky popohnaný, protože jsou velký jak mandarinky:))))) Ale já stejně radši papriku:)

Tak páá a chroupání vitamínů zdar

Montička + Filípek

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama