Můj dokonalý muž

Partnerské vztahy

Nemám svůj dům, auto ani spousty peněz a přesto žiji pohádkový život. Mám to nejcennější. co člověk může mít muže. co mě miluje. a zdravé dítě. Víc už nepotřebuji...

čekáme miminko a slavíme....

naše svatba

svatební veselí

naše šťastná rodinka
4 komentářů

Monička - náš smysl života...

Se svým teď už manželem jsem se seznámila před 2 lety. Svedla nás dohromady obyčejná náhoda. Nicméně toho dne, kdy jsme se poprvé viděli jsem netušila, že začíná pohádkový život…

Celé dětství a dospívání jsem prožila v hádkách. Naši nás milovali, ale nemilovali jeden druhého. Rozvedli se, až když jsem odešla z domu v mých osmnácti letech. Proto mým jediným snem bylo mít muže, který by mě miloval jako já jeho a mít dítě. Někdo si přeje dům, auto, vyhrát miliony a mým snem bylo mít šťastnou rodinu.

Nicméně můj výběr partnerů nebyl moc šťastný. Měla jsem ráda hodně sebevědomé muže a to nikdy nemohlo skončit dobře. Moje vztahy byla jedna katastrofa za druhou. Stálý vztah na obzoru žádný a já dlouho zvažovala, že se stanu svobodnou matkou. V tu dobu jsem se dozvěděla, že jsem neplodná, a jediná možnost, jak mít dítě, bude jednou umělé oplodnění /IVF/.

Co s životem dál? Tak v mých 32 letech jsem se rozhodla, že se dám jiným směrem a udělala si kurz na lektorku tance a začala tančit. Naplňovalo mě to, ale moc dobře jsem věděla, že čas utíká a taky by se mohlo stát, že jednou nebudu mít ani dítě, ani rodinu. Ale moc jsem to neřešila, teď mi bylo dobře. Žádný chlap, se kterým bych se rozčilovala, jen tanec a hudba. Nicméně kdyby se mě někdo v tu dobu zeptal, jaký je můj sen, byla by jediná odpověď: šťastná rodina.

A pak jsem potkala svého budoucího manžela. Od té doby můj život nabral jiný a velmi rychlý směr. Začal životní příběh jak z červené knihovny. To, co se mi zdálo jako sen, jsem začala pomalu prožívat. Nikdy bych nevěřila, že něco takového existuje - naprosté souznění.

Seznámili jsme se na netu. Máme stejného koníčka a zatímco já jsem s tím začínala, on už byl v tomto oboru profík. Sbírala jsem od něj cenné rady. A dál to pokračovalo velmi rychle…

20/2/2013 jsem mu poprvé napsala, ani jsem netušila, jak vypadá. Druhý den psaní mě pozval do kanceláře, že si popovídáme osobně, lepší než psaní. A tak jsem 1/3/2013 přišla k němu do kanceláře. Stalo se něco, čemu nevěřím do dnes - láska na první pohled. I když bych to spíš specifikovala jinak, ale špatně se to popisuje. V první chvíli, co jsem ho viděla, jsem věděla, že jednou bude můj, že k sobě patříme, jako bych dostala znamení shůry…

Za pár dní jsme se sešli znovu a začali jsme tvořit pár. Prožívala jsem úplnou pohádku.

Za měsíc od seznámení to vypadalo, jako že se známe roky. Stále jsme si měli co říct, doplňovali jsme se, měli jsme toho plno společného. Míra byl dokonalý gentleman. Byl takový, o jakém ženy jen sní - velmi hodný, pozorný, inteligentní a přitom velmi zábavný a se svým názorem. Žádný hodný trouba, se kterým je nuda.

Po půl roce od seznámení jsme spolu začali bydlet. No a protože Míra věděl o mé neplodnosti, rozhodli jsme se za krátký čas, že s miminkem nebudeme otálet, přece jen nejsme nejmladší /já 33 let a Míra 41 let/ a než se to umělým oplodněním povede, bude to trvat.

V té době jsem byla tak šťastná, že jsem si říkala, že se to jen tak nepovede, protože víc štěstí už ani nemůžu mít. No ať nezdržuju. V prosinci 2013 jsme poprvé navštívili centrum asistované reprodukce /CAR/. Bylo to náročné - vyšetření a poté píchání injekcí do břicha a modlení se, aby to k něčemu bylo. Míra mě hodně podržel. Byl to věčný optimista…

Už 24/3/2014 jsem věděla, že jsem těhotná. Myslela jsem, že se tolik štěstí neunesu. Nicméně tak snadné to nebylo, těhu bylo dost náročné, často jsem krvácela, ale zase tu byl Míra, který věřil, že všechno dobře dopadne. Byl tu, kdykoli jsem ho potřebovala. Stále byl optimisticky naladěný a držel mě nad vodou.

V osmém měsíci těhotenství jsme se vzali. Měli jsme nádhernou, dokonalou svatbu podle našich představ. Ještě pár vteřin před obřadem jsem nevěřila, že se skutečně vdávám. Konečně byl můj a já jeho. Může mít člověk tolik štěstí???

A tím to ještě neskončilo. Přišel den porodu, který pro mě byl dost obtížný. Rodila jsem přes 22 hodin. Míra byl od začátku se mnou a trpěl i za mě. Ta bolest v jeho očích, že mi nemůže nijak pomoct…

Nicméně svého zázraku jsme se dočkali a narodila se nám krásná a zdravá dcera. Moničce jsou dneska dva měsíce. A já už dva roky žiju v pohádce. Mám úžasného manžela. Je milý, zábavný, pozorný a dokonalý otec. Cokoli udělá, dělá jen proto, abychom se já a Monička měli dobře. Je naprosto nesobecký a občas zapomíná i na sebe. A já se mu to snažím vynahrazovat. Nevadí mu umýt nádobí, uklidit, uvařit, zajít na nákup atd… Pomáhá mi, kde může. Je těžké mu všechno oplácet, protože je prostě v mých očích dokonalý.

Jsme spolu dva roky a není den, kdy by mi neřekl, jak moc mě miluje nebo že jsem krásná, přestože mám na sobě tepláky a hřeben jsem ten den ani neviděla. :-)))) Nikdy mě nezapomene obejmout a říct, jak je se mnou šťastný, a nebo se prostě zeptat, co má udělat, abych byla šťastnější já.

Ale já mám najednou úplně všechno - muže, co mě miluje jako já jeho, a miminko. Jsme šťastná rodina a já si toho nesmírně vážím. Dal mi nejkrásnější roky mého života, nesmírně si ho vážím a miluji ho až za hranice lidského chápání. Je mou součástí, stejně jako naše dcera.

Hodnotilo 59 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 25.02.15 01:48

Malá se vám povedla.
Přeju at se mate tak krasne navždy :kytka:

 
nemam cas
Stálice 93 příspěvků 25.02.15 06:38

Krásný deníček, kéž by takových bylo víc! Zvedla jsi mi svým pozitivním přístupem náladu na celý den, děkuji. Podle fotek působíte oba moc sympaticky a miminko je krásné, tak ať se Vám všem daří!

 
LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 25.02.15 07:51

To se málokdy vidí (čte),tak vám přeji, aby vám to vydrželo a nic vám toto štěstí nepokazilo :kytka: Je vidět, že si toho opravdu moc vážíš a to je dobře :hug:

 
Heidi86
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 5 inzerátů 25.02.15 08:09

To je krásný :-) gratuluji k princezně a ať se Vám jen a jen daří a jste zdraví :kytka:

 
SnažilKasandra
Kecalka 446 příspěvků 25.02.15 08:11

Paráda! moc ti to preji!!!Mam to pofobne s tim muzem ikdyz jednu ci dve chybicky nych nasla. Normalne nerada čtu, ale tvou životní knihu bych s radostí četla :)))

 
mexxx
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 25.02.15 08:20

Pěkný deníček. Ať vám to štěstí vydrží :)

 
PetraJ
Kelišová 6308 příspěvků 25.02.15 08:30

Hezký deníček, hodně štěstí do dalšího života.

A zdravím spolužačku ze střední. ;) Jestli jsem se teda nesekla a jmenovala jsi se za svobodna Monika Š. :lol:

 
Tashet
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 25.02.15 10:42

@PetraJ nj jmenovala :-))) Písni soukr. zprávu prosím.

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 25.02.15 10:45

Hodně štěstí!!

 
Tashet
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 25.02.15 10:50

@SnažilKasandra můj životní příběh by vydal na několik románů, ale ted jsem šťastná a to špatný chci zapomenout :-))) Moc ráda slyším, že i někdo další má tak skvělého muže. Takových je málo.. :srdce:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 25.02.15 10:54

:kytka: Krásný, pozitivní deníček. Držím palce, ať vám štěstí vydrží.

 
Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 25.02.15 11:25

Krásný deníček, takové pohlazení po duši, že existují normální chlapi a ne jenom ti, o kterých čtu tady v diskuzích. I když já si troufám tvrdit, že mám doma podobný dokonalý kousek ;)

 
SnažilKasandra
Kecalka 446 příspěvků 25.02.15 11:44

@Tashet je uzasnej, ale to si vzdy uvedomim az kdyz me nestve tema svyma dvema chybickama a taky kdyz vidim jak hplky maji tezky zivoty s parchantama typu nevernik, cholerik co je mlati atp. Ten muj by me v zivote neuhodil a to ze ho se*u pořadne nekdy :D

 
Pov
Kecalka 204 příspěvků 25.02.15 11:48

To je krásný :* je tak fajn pocist si o někom, kdo neměl veselý dětství, ale ted mu to osud vynahrazuje :hug: mate moc krásnou holčičku acjste opravdu nádherná rodina, přeju hodně štěstí a zdraví!!! :kytka:

 
pajinka256
Kecalka 135 příspěvků 25.02.15 11:50

Je krásné, že se podařilo, co podařit se mělo… Ať to jde takhle i dál a to štěstí se vás všech drží pořád. ;)

 
Elusa2
Závislačka 2520 příspěvků 25.02.15 12:36

Jako by jsi mluvila o nas s manzelem taky jsme stastny par a stastni rodice :D kazdy den si rikame ze se milujem a vazime si jeden druheho my uz jsme spolu 5let svoji 3

 
Danka N.
Povídálka 15 příspěvků 23 inzerátů 25.02.15 12:43

Jen víc takových spokojených lidí.. :potlesk:

 
kisi77
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 4 inzeráty 25.02.15 14:14

@Tashet Moni, malinka je tusim cela ty, co povies? nech ste tak stastny aj nadalej :srdce:

 
verulicek  25.02.15 14:17

Pěkný deníček. Moc přeju ať ti to vydrží. Naše první krize byla po 4 letech, teď po sedmi to trochu zaskřípalo, ale zase je to ok. Vztahy jsou jako na houpačce, važ si toho, že máte teď tu vrcholnou část :kytka: Malá je krásná!

 
saskula
Stálice 67 příspěvků 25.02.15 14:24
láska

Krásný deníček, nádherná holčička, přeju at vše vydrží a snad bude ještě jedno miminko ne? At není malá jedináček :) Jste pro děti ůžasný rodiče :srdce:

 
zlatí
Kecalka 401 příspěvků 25.02.15 14:28

Gratulujeme taky mám doma něco podobného mám taky tak zlatého chlapa jako vy mooooc vám přeji at vám to dlouho vydrží :palec: :) :kytka:

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 25.02.15 15:40

Krásné. Přeji, ať se vám takhle krásně daří navždy. Holčičce i vám hodně zdraví :kytka:

 
Tashet
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 25.02.15 16:04

@kisi77 jj to říká každý, po Mírovi zdědila odstávající ouška :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Je to můj nádherný dokonalý poklad… :* A co malej, jak roste?

 
Tashet
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 25.02.15 16:05

Děkuji všem za komentáře, jsem moc ráda, že nám to přejete… :srdce:

 
kaja00
Extra třída :D 12591 příspěvků 25.02.15 16:55

Krásně napsané. Hodně štěstí

 
Lenka 80  25.02.15 17:28

Moc ti to preji.mam uplne stejne uzasneho chlapa :-) taky se mi diky nemu splnil sen o stastne rodine :-)

 
alena36
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 1 inzerát 25.02.15 18:26

Z tvého manžela vyzařuje láska. Od pohledu hodný člověk. Moc ti to přeju. Já mám taky skvělého manžela, známe se 13 let, manželé jsme 4. rokem. Romantik sice moc není, ale je na něj spolehnutí v opravdu důležitých věcech. A to je to nejdůležitější pro život.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26526 příspěvků 25.02.15 21:27

Pekne napsane, at vam to vydrzi :kytka:..Mala je hezka holcicka :srdce: :srdce: :srdce: :hug:

 
bedruna7
Závislačka 2859 příspěvků 25.02.15 22:25

Gratuluji ke krásné holčičce a přeji pohodový život i nadále :) Absolutně vím, jak se cítíš, i já to mám po 10ti letech stále takové a nedokážu si představit, že by to bylo jinak…je to o člověku a takových chlapů není moc, tak je třeba si jich vážit :)

 
kisi77
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 4 inzeráty 26.02.15 10:31

@Tashet aj ten nas poklad rastie, coskoro bude mat 5 mesiacov, blizime sa k siestim kilam :kytka:

 
Tashet
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 26.02.15 10:42

@kisi77 ježiš ten je krásňoučkej… utíká to co? Kde je to miminko co sis přivedla z porodnice, že? Doufám, že někdy zajdeme k té přehradě…

 
Petulda269
Kecalka 176 příspěvků 26.02.15 10:50

Krásný deníček! Gratuluju k princezně a přeju Vám, ať ta Vaše láska vydrží navždy :kytka:

 
kisi77
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 4 inzeráty 26.02.15 11:38

@Tashet :* :* veru, strasne to uteka, chcem zastavit cas :) jasne, ze zajdeme, hned ked bude trosku teplejsie ;)

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 01.03.15 14:18

Krásný deníček a je super číst o tom, že jste spokojení, jen tak dál :palec:.

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 02.03.15 09:28

Moc hezké, my jsme spolu oficialne 7 let, neofic. jeste dele a mame podobny vztah. Preji tobě a ostatne i sobě, aby nam tak krasne vztahy vydrželi 30,40 let. Pak bude teprve důvod k tomu smeknout :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama