Můžete se cítit a vypadat mladší

Ostatní
 • emimino
 • 04.02.02

předem, že je to dřina. Pokud máte silný důvod a silnou vůli, Vaše snaha bude korunována vítězstvím. Pocítíte příliv nádherné energie a krásný pocit spokojenosti.

Nejúčinnější je vypracování osobního plánu podle Vašich problémů a cílů, neboť krása je odrazem Vaší duše a Vašeho těla. Konkrétně: nateklá oční víčka určitě nepřispívají ke kráse - nateklá spodní víčka signalizují přetížené ledviny, nateklá horní víčka přetížený žlučník, hnědé pigmentace problémy jater, bledost špatný krevní obraz atd. Kvalita vlasů ukazuje na celkový zdravotní a výživný stav organismu.Tvarování postavy je též individuální. Jsou však i všeobecně platná pravidla jak dosáhnout pozitivních změn.

 1. Duševní a duchovní oblast:

Zde platí univerzální vesmírný zákon „co vysíláš, to se Ti vrací“. Vysíláš-li zlobu a nenávist - vryje se Ti tato emoce nejen do tváře, ale také způsobí nemoc těla. Naplníš-li svoji duši láskou, láskou k sobě, svému životu, k lidem, zvířatům, přírodě? Tvůj obličej se rozzáří a i tělo bude mít tendenci „fungovat podle Božího plánu“, tj. bezchybně. Toto vše chce tréning. Doporučuji knihu Louise L.Hay: Miluj svůj život, nebo Shakti Gawain: Tvůrčí představivost i jiné knihy zabývající se pozitivním myšlením. Poslouchejte meditační hudbu, navštěvujte kurzy jógy, meditací a usmívejte se. Znáte to, jste-li šťastní, usmíváte se. Platí to i opačně: naučíte-li se upřímě usmívat (díky tréningu viz. výše) budete jaksi bezdůvodně šťastnější a lidé Vás budou mít rádi.

 1. Očista těla:

Čisté vnitřní prostředí je základem zdraví i krásy. Toxické vnitřní prostředí se projevuje nečistou pletí, únavou, alergiemi, častými onemocněními, špatnou náladou a také tím, že nevoníte, když se zpotíte aj. Výborným prostředkem k očistě těla je hladovka, nejlépe prováděná spolu s výplachy střev a s pitím čistících čajů a většího množství vody. Další možností jak detoxikovat organismus a udržet ho ve výborném stavu je užívání Chlorelly, sladkovodní řasy. K tomuto tématu odkazuji na můj článek Detoxikační kůra.

 1. Výživa:

Dodržování všeobecně známých zá:,–( zdravé výživy nebudu rozvádět. Konkrétní osobní doporučení vychází z typu a stavu zažívání, podle krevní skupiny, podle vlastních chutí a zvyklostí a z toho vyplývajících možností kompenzace určitých stravovacích chyb. Alespoň malá rada: pokud si dáte něco dobrého, co byste neměli, nic si nevyčítejte a snažte se tzv. nezdravou věc kompenzovat - mnoho mastného pivem, malým fernetem, nebo hořkým čajem, mnoho masa zeleninou, uzeninu zeleninou a přírodním vitamínem C (Acerola Xylisweet), sladkosti zeleninovými šťávami, pitím většího množství vody, pohybem. Po každém příliš velkém jídle další vynechejte, stejně nebudete mít velký hlad.

 1. Pohyb:

Nezapomeňte „Kdo se alespoň 1× za den nezapotí nemůže být šťastný“, choďte, tancujte, běhejte, plavte, hrajte si?

 1. Přípravky pro omlazení:
  Antioxidanty - všeobecně proti degenerativním procesům, vhodné podávat také 2 hodiny po zvýšené námaze (nejúčinnější Antiox, dále je vhodný Vitacel, aj.).
  Při nadváze pro snížení chuti k jídlu Curb nebo SVELTFORM (současně chrání střevní sliznice a působí proti zácpě).
  Pro kvalitní spánek a omlazující efekt Megatonin.

Pro harmonizaci hormonálního systému s omlazujícím efektem Youthinol oxo-7.

Pro podporu mužského hormonálního systému a zvýšení mentální výkonnosti Coronex.

Pro zdravou prostatu pro muže nad 40 let k posílení libida, koitální i reprodukční potence jako afrodiziakum a pro posílení imunity Masclione.

Pro efektivní čištění cév od nánosů cholesterolu, proti únavě a bolestem hlavy Chromvital.

MUDr. Pavel Šácha, Ing. Ilona Rozhoňová www.celostnimedicina.cz
.{align:left}

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek