O mém těhotenství

Těhotenství

Po nějaké době píši zase deníček, kdo četl předchozí, tak ví, co se před tím přihodilo. Tentokrát snad bude všechno dobré a my dvě to dotáhneme do zdárného konce, tento deníček chci věnovat hlavně Tobě, holčičko moje.

Byl květen, den jako každý jiný, pro mě však něčím zvláštní. Tušila jsem, že se to prostě tentokrát povedlo. To po čem jsem tak dlouho toužila. Mít dítě. Má intuice byla více než správná. Za pár dní jsem zkusila použít ten záhadný papírek a čekala, zda se na něm něco objeví. Objevilo. Byla jsi to Ty! Taková světlounká sotva viditelná čárečka. Ale už od tohoto okamžiku jsem tě milovala, a modlila se za všechno dobré. Test jsem ještě několikrát zopakovala, a po pár dnech se vydala k panu doktorovi. Ale neviděl Tě. Byla jsi ještě moc malinká. Tak mi odebral krev, a poslal domů s tím, že si mám za tři dny zavolat na výsledky.

Byly to dlouhé tři dny, ale jakmile jsem se dozvěděla výsledky, začala jsem se radovat. Pan doktor Tě chtěl vidět za 14 dní, opět dlouhé čekání. Asi 5 dní před kontrolou mě začalo bolet bříško, ale opravdu moc. Na nic jsem nečekala a jela do nemocnice. Nemohla jsem ani pomyslet na to, že bych Tě ztratila. V nemocnici jsme si spolu poležely pár dní. Postrašili mě, že možná nejsi tam, kde máš být, chtěli to vzdát, ale já za Tebe bojovala, odmítla jsem a chtěla, aby ještě pár dní počkali. Ještě, že jsem to udělala! Asi po pěti dnech pobytu jsem šla na ultrazvukové vyšetření. A bylo to to nejkrásnější, co jsem kdy viděla. Byla jsi tam!! Té radosti, moje malá tečka, moje holčička! (tušila jsem děvčátko).

Za dalších pár dní nás propustili domů. Do práce už jsem nešla. Jednak po tom, co jsem měla za sebou, pak kvůli práci, kterou jsem dělala, a pak taky pro to, abych ti neublížila a mohla si Tě užívat každý den.

Rostla jsi jako z vody, a týdny těhotenství utíkaly. Blížila se nám první velká kontrola. Screening. Tam už jsi vypadala opravdu jako miminko, a ne jako bramborka :) Nechtěla ses moc mrskat, tak tě pan doktor musel popohánět :-) Zde nám poprvé sdělil, že jsi děvčátko. Výsledky dopadly negativně, až na malé zvýšení NT. Za dalších pár týdnů nás čekalo další velké vyšetření. Tripple testy. Ty také vyšly dobře, podruhé nám bylo sděleno, že vypadáš jako holčička, ale pro změnu vyšlo zvýšené NTD. Stejně jsem si ale jistá, že budeš zdravé miminko, a snažím se nějakými výsledky nestresovat.

28. 8. nás čeká podrobný velký ultrazvuk, jestli jsi opravdu v pořádku. Vím, že jsi! A taky doufám, že ti nenarostl pindíček. Ale intuice mluví za vše :* Těhotenství s Tebou si užívám, až na ten začátek. Nepotrápila jsi mě objímáním mísy, pouze jsi mi párkrát nahnala nevolnost. Zato od 18. týdne jsi si to začala vybírat se vším všudy, viď?. Mrskáš sebou, neustále mi „boulíš“ v bříšku, a hezky, „zatím“ něžně, kopeš. Za to tě miluji, jak nejvíce máma milovat umí. Jsi můj poklad, můj život a těším se na ten den, kdy Tě spatřím a budu tě svírat v náručí. Už teď vím, že budeš krásná.

Tvoje máma

Hodnotilo 9 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
vanuatu
Kecalka 443 příspěvků 28.08.12 10:19

Moc pěkné :hug: Určitě bude vše v pořádku a zanedlouho budeš svírat svou holčičku v náručí :kytka:

 
kata_x
Kecalka 108 příspěvků 28.08.12 10:20

Skoro brečim, jsem už v 23 tt a pořád se nám drobeček nechce ukázat, ale já jsem přesvědčená, že budu mít holčičku. Když na to malé myslím, myslím na ni a když o něm mluvím mluvím o ni. Držim palce, ať ti vše dobře dopadne a nám taky. :)

 
saruselib
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 28.08.12 10:58

Krásný deníček, přeji moc moc štěstíčka, ať to obě ve zdraví zvládnete a dnešní velký ultrazvuk dopadne skvěle :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 28.08.12 14:10

Strašně držim palce aby bylo vše v pořádku. Budeš skvělá máma. Držte se :srdce:

 
snažilka2017
Extra třída :D 10129 příspěvků 28.08.12 17:13
Dekuju holky

Tak vypada že jsme vážne zdraví :dance:, a bude mít asi dlohy nožičky po tatínkovi :). Jinak pohlaví nam dr. sdělil, že je nejednoznačné, ale spis že to vypada na holcicku, pritom mu tak krásně seděla na utz…No co hlavně ze je zdravá, ja myslim že jsem videla buchticku :lol:. Nemocnice v Ústí nad Labem příšerná, nedoporučuji, jednak jejich chovaní, a pak mají to tam děsně drahý…Moc všem dekujeme :hug:

 
triada
Kelišová 5963 příspěvků 28.08.12 18:13
:hug: :hug: :hug:
 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 28.08.12 18:26

Páááni to je tak krásně napsané :kytka: moc krásný deníček :kytka:

 
Moondah
Závislačka 4484 příspěvků 29.08.12 11:55

Máš to opravdu moc pěkně napsané, my sme měly podobný začátek, taky bolesti a podezření na mimoděložní, nakonec to byl slepák :cert: a taky sme si celé těhu proležely kvůli krvácení a čípku, no doufám že budeme už brzy mít na světě zdravé miminko :-) a přeji i vám hodně zdravíčka :-)

 
vasilcie
Kecalka 185 příspěvků 29.08.12 23:06

Až mi ukápla slzička u Tvého deníčku. Moc krásně napsané

 
nonynka8
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 30.08.12 13:42

Ahojky. Možná si mě pamatuješ z různých diskuzí :kytka: Moc ti miminko - holčičku přeji! Já už jsem v 31tt a budeme mít taky holčičku :srdce: Přeji vše dobré a nezapomeň, to zlé už jsme si vybraly :andel: :*

 
snažilka2017
Extra třída :D 10129 příspěvků 30.08.12 15:19

@nonynka8 Pamatuju, dekuju, ty uz to mas za par :),tak preji pohodovy porod..My jsme teprve v pulce, ale ono uz to utece :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama