P. S. T. od Fantagiro - 36. díl

Těhotenství
  • Missorka
  • 04.05.04

Ahojky holky pupíci a mimísové, klasicky a tradičně, tudíž opožděně, ale přece (!) je tu nový díl deníčku. Tentokrát mám ovšem regulární výmluvu, i když nechutnou, teprve včera jsem dorazila domů z Motola, kde jsem se rekreovala od pátku. Takže deníček píšu až v úterý. A bude takovej trošku netradiční s nenápadným varováním :)

Tudíž ? co se stalo? Bude se to děsně blbě vysvětlovat, protože je to relativně choulostivá záležitost, ale na emimču se tu určitě snese :-) Vůbec jsem nevěděla, že na rodidlech ženy existuje nějaká vestibulární žláza. Takže když mě ? lidově řečeno ? začal asi před měsícem bolet zadek (bylo to asi jako kdybyste dlouho jely na kole), přikládala jsem to já nezkušená těhule prostě zvětšujícímu se bříšku a tlaku, který vyvíjí na pánev. To, že se jedná o zánět vestibulární žlázy zjistila až moje gynekoložka ve čtvrtek no a v pátek mi ji v Motole odoperovali. Přikládám nějaké info, abyste byly v obraze:

Zánět vestibulární žlázy

Vestibulární (Bartolinská) žláza se infikuje při průniku bakterií do vývodu žlázy. Sliznice vývodu zánětem zduří, vývod se uzavře, sekret se hromadí a žláza se zvětšuje. Infikovaný obsah zvětšené žlázy vytváří absces (dutina obsahující hnis). Neošetřený absces obvykle praskne v místě vyklenutí ztenčené pokožky. Zánět může pronikat i do okolí a šířením ve vazivu přechází v tzv. flegmónu. Mírněji probíhající zánět může po akutním stadiu vytvořit cystu (dutinu vyplněnou hlenem nebo tekutinou).

Příznaky:
Akutní onemocnění se projevuje bolestivým zduřením v dolní části velkého stydkého pysku, které se postupně zvětšuje. Bolesti jsou hlavně při chůzi a vsedě. Tělesná teplota bývá zvýšená. Zarudlá kůže nad zanícenou žlázou se v místě vyklenutí ztenčuje, může prasknout a dutina hnisu se vyprázdní. Při mírněji probíhající formě zánětu bolesti odezní a přetrvává nebolestivé zduření způsobené cystou.

Léčba:
Na začátku onemocnění je vhodný klid, studené obklady, antibiotika. Hnis však musí být vyprázdněn chirurgicky, dutina pak vypláchnuta desinfekcí a zavedena drenáž, která umožní další odtok hnisu a zabrání předčasnému uzavření dutiny. Při výkonu zvaném marsupializace se pouzdro dutiny sešije s okraji kůže a vytvoří se otvor, který umožní tzv. druhotné (sekundární) hojení. Další možností chirurgické léčby je tzv. chemická extirpace při které se do dutiny po vyprázdnění hnisu zavede tyčinka dusičnanu stříbrného. Za 3 dny se opět chirurgicky tyčinka vyjme i s pouzdrem abscesu. Většinou krátký výkon se provádí v celkovém znecitlivění nebo při menší velikosti abscesu lze použít jen místní znecitlivění. Pokud se vytvoří cysta může být vyjmuta chirurgicky též v celkovém znecitlivění.
Je to docela chuťovka a píšu to sem, ne z toho důvodu, abyste mě litovaly, ale abyste věděly, že se něco takového může stát. Já, blbá a nepoučená jsem to nechala rozjet až moc. A pacientek se stejným problémem bylo na oddělení hafo, takže to není žádná exotická záležitost. Prosím, prosím, dejte si bacha!
Za exota tam měli mě a Véčko ? protože jak prohlásil pan doktor ? ?Brouku, vy jste hodně těhotná!? :-) Střihli jsme si s Véčkem i narkózu, měla jsem z toho nepříjemný pocit, ale všechno jsme v pohodě zvládli a celou dobu na operačním sále se mi zdálo, že jsme na dovolený v Řecku. :-) Véčko je pořádně zkontrolovaný a neublížilo mu to. Dokonce bych si i tipla, že se mu narkóza líbila, protože druhej den kopalo jak zjednaný a hejbalo s břichem i s postelí. :-) Samozřejmě, že existuje několik veselých historek z natáčení, ale nechám si je na srazík a napíšu sem jenom jednu. Když mě v pondělí propouštěli byla na oddělení nějaká zahraniční stáž či co ? asi dva doktoři hovořící anglicky. No, takže mě doktor vyšetřuje a vysvětluje jim co se se mnou dělo a abych tam neležela jak kus masa, zapojila jsem se do konverzace. Úplně super pocit, když ležíte na gynekologický koze, nohy do praku a konverzujete v English, fakt docela legrace. :-))
Doufám, že jste měli lepší 1. máj ? lásky čas než já, i když musím moc pochválit mého muže, který dorazil do nemocnice na návštěvu i s rozkvetlejma větvema, který rozkošně naaranžoval do infúzního stojanu, takže neuschnu, protože jsem políbená byla, a to i ve stížených podmínkách hospitalizace. :-))
Zbytek probereme na srazíku ? moc se na vás těším ? a pozor je změna místa. Vymyslely jsme zahrádku, tak snad bude hezky. Oficiálně vyhlašuju:
SRAZÍK PROBĚHNE V NEDĚLI 9. 5. 2004 OD 16 HODIN V PLZEŇSKÉM RESTAURANTU NA SMÍCHOVĚ!!! (Nádražní 60) Rezervace je na jméno Špundová (tím patří velký dík a zásluhy Sabině, protože to zarezervovala).
Těším se, že vás uvidím.
Peta a Véčko (33tt)
P.S.: Jeden special pozdrav pro Gabču ? moc na tebe myslím.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  04.05.04 14:32

Ahojky Peťko a holky:-)
Já jsem si říkala, holka co se děje, že už jsem Tě dlouho „nečetla“ a ty si klidně lítáš po nemocnici:-)!!!
No zní to velice ošklivě, ale hlavně, že jsi Ty i Véčko ok.
U nás se nic nového neděje. O víkendu jsem byla u kamarádky, která má skoro ročního chlapečka a tak jsem měla o zábavu postaráno. V neděli jsem uklízela, pekla koláč a taky něco vyžehlila.

Gabčo: Přeji upřímnou soustrast a hodně statečnosti.

Všem vám přeji hezký zbytek dnea hodně sluníčka.

Zase a opět nepřihlášená Janew:-)

PS: Že bych byla dneska první?

 
Missorka  04.05.04 14:45

Jsi první! :)

Ale kde pořád lítáš, holka??? :-)

P.

 
Tifani
Kecalka 149 příspěvků 04.05.04 15:05

Ahoj Holky,
moc vás všechny zdravím - a jenom doufám, že to nebude na dlouho dobu, co se odmlčím - dneska jsem byla na kontrole a vzhledem ke křečím v břiše a nevolnosti jsem byla poslána s neschopenkou domů - takže zítra jdu na krev - jaterní testy, aby se vyloučil tenhle problém a pak se uvidí, co se mnou dál.
Mějte se hezky - opatrujte svoje pupíky a ať je vám všem dobře!!!!
Tifani+Mišátko (27 tt)

 
Tifani
Kecalka 149 příspěvků 04.05.04 15:07

Je mi to moc líto, ale tentokrát se bohužel na srazíku nepotkáme. ))))))))))))))))))-:

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 04.05.04 15:29

Ahojky všem,
tak jsem se konečně rozhoupala k napsání. Jsem ostuda, ale mám moc práce, audit a finančák, hrůza.
Co je u nás nového, no a teď mě skoro nic nenapadá, počasí je docela fajn, skoro denně jsme na zahradě a buď něco sázíme nebo upravujeme a taky grilujeme, což je ta největší bašta, samo že až po sladkým.
Je to hrozný, ale jsem na to sladký ulítlá a to jsem nikdy moc nebyla.
Budu mít sladkej život a prcík taky.
Za 3 týdny jdu zase do poradny a pak už i na poslední UTZ tak se už moc těším, protože jestli bude prcík dobře natočený, tak budu konečně vědět na tuty co to je.
Příští týden nás čeká svatba Kájovýho bráchy. Jeho nastávající je v 24 tt, tak se bude vdávat s pupíkem, budou to mít v kostele na Domě v Litoměřicích, tak to bude určitě hezký, ještě ani nemáme svatební dar, ale oni všechno mají tak nevim.
Taky budeme mít jednu oslavu za druhou můj taťka narozky a pak hned mamka, samý květňáci. To zase budu vypadat.
O víkend jsem si mazlila malého synovečka, jsou mu skoro 3 měsíce a je fakt rozkošnej.
Taky koukáte na hokej? Já jo a fandím, tak jsem zvědavá jak ti naši hoši dopadnou, Kája chodí na videoprojekci no co se mnou doma , že jo.
Taky ze mě bude slaměná vdova, Kája jede na ryby asi na 3 dny, takže budu lítat kolem zahrady a všeho, ale já jsem zvyklá a hlavně mě to baví a mám pohyb.
Tak už budu končit

Gábinka- je mi moc líto, že ti umřela babička, upřímnou soustrast, moc na vás myslím, opatruj se a pohlaď Tuleňátko

Missorka - to je dobře, že jsi v pořádku, teda ty nám dáváš, ale je dobře, že jsi nás neznalé upozornila, mě by to nikdy nenapadlo, tak doufám, že se nemocnicím budeš už vyhýbat a vydržíš to do porodu

Tifani - to je mi líto, že jsi na neschopence, tak se hlavně moc opatruj a taky miminko, jo jsme skoro stejně těhu, kdy máš termínek?

Tak holčiny mějte se moc hezky snad nebude uslzený počasí, dávejte na sebe pozor ahojky
Evel+pokládek 27tt

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 04.05.04 16:31

Ahojky,
v rychlosti píšu, Michalka mi sedí na klíně a pořád se mi snaží mlátit do klávesnice. Až to odešlu, půjdeme se ztrapnit na pískoviště.

Gábinko, je mi to líto s Tvojí babičkou. Ale lze si přát klidnější smrt než usnout a nevzbudit se? Jeden život skončil, nový nosíš pod srdíčkem.
Missorko, teda to jsou věci! Hlavně že jsi zas v pořádku. Ale už se vám to s Véčkem docela krátí!

Ze srazu se omlouvám, v neděli odpoledne odjíždím s Míšou na pět dní do Smečna. Jedeme tam taková banda maminek s dětmi tak jsem na to zvědavá :-)
A teď to hlavní - dneska jsem byla u holčičáka, trippletest dopadnul dobře, miminko je v pořádku a možná je to KLUK

Mějte se všechny co nejlépe, maminkám pěkné kopanečky (taky je už snad cítím, ale jistá si nejsem), snažilkám úspěšný máj-lásky čas a předsnažilkám samozřejmě taky ;-)

Katka a Klubíčko 18+3tt

 
Missorka  04.05.04 18:36

Krásný zprávy!!!! :-)

Hlavně že je OK a že by navíc páreček??? ;-)

Peta

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 04.05.04 19:02

Ahoj holky,
na začátku bych vám ráda poděkovala za vyjádřenou soustrast. Opravdu to pomáhá, i když budu potřebovat asi ještě hodně času, protože můj mozek to nějak pořád nehodlá akceptovat. Včera jsem byla večer s holkama na chatu a opravdu to pomáhá alespoň na chvilku na to nemyslet. Ještě jednou vám děkujeme. Vlastně totiž oba…mě to trápí dušičku a začalo nám z toho tvrdnout bříško. Takže zítra v poradně se chci poradit, protože to bříško se pořád „tváří“ nějak divně. Naštěstí už dneska mimís zas začal kopat, takže jsem o něco klidnější, ale není to pořád ono. Navíc do mě pořád mamka mermomocí hučí, abych buď nechodila na pohřeb, nebo abych si zařídila něco na uklidnění.
Srazík mám napsaný v kalendáři, předpokládám, že dorazím. Moc se na vás těším…nevím, jestli si to budu moci dovolit, ještě je brzy, ale udělám si takový malý nácvik na vychutnání svátku matek:)) No já vím, nic regulérního to nebude:)
Péťo, teda ty máš zážitky…fakt bacha na to. Je teda fakt, že občas mám obdobné potíže ale menšího rozsahu a vypořádám se s tím sama. Sic je to drasťák a bolí to, ale já ty doktory, hlavně na ona místa, moc nemusím:)) Hlavně, že jste s Véčkem v pořádku.
Tif, určitě budete brzy v pořádku.
Katcho, gratuluji k chlapečkovi:) mě zítra asi UTZ neudělaj, protože příští týden jdu na velký do Motola, tak si budu msuet počkat. Ale kdyby náhodou, budu se pídit:) Jsem nedočkavá a zvědavá
Budu končit, protože mě zas začíná trochu přepadávat chmurná nálada a nerada bych ten příspěvek nějak zvrhla temným směrem. Mějte se všechny moc hezky a přeji vám, abyste byly zdravé, v pořádku a klídku a abyste si užívali ten měsíc lásky, jak jen to jde:)
Gabča a Tuleňátko 18+6tt (hurááá, už se blížíme do poloviny:)))

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 04.05.04 19:02

Ahoj holciny,
tak vidm, ze uz nas denicek patri do denicku tehulkovskych. Proto jsem ho nejak prehlidla, vetsinou cucim podle tech cervenych kvetu, toho symbolu… :)))

My uz se pomalicku chystame, ze brzy pojedeme zase do CR. Uz se strasne tesim. Jak mala holka :))Maminka slavi 50, takze bude o zabavu postarano.

Jinak jsem ted porad doma samotinka, muzik lita a spravuje pocitace po vsech certech :))) Takze se sem tam venuju uceni:) ale fakt jen sem tam, jelikoz bedlive sleduju hokej. Ten nepropasnu nikdy! :)))

Jinak tady u nas prsi a prsi, uz by to mohlo prestat a zase svitit slnicko, hned mam pak lepsi naladu.

GABINKA: Broucku, doufam, ze se ti dari dobre.

EVEL: Teda u zahradu ti zavidim, ja mam jen dva truhliky za oknem a to neda zadnou praci…Jo a grilovane basty mam taky rada. Nas tatik dela super spizy…mnam

JANEW: blahopreji k prvenstvi :))))

MISSORKA: Teda s hruzou jsem to docetla do konce a jsem rada ze jsi ty i Vecko v poradku…Ta konverzace musea byt sranda…Ja jsem po op musela na kozu na kontrolu, tam plno mediku a ja mela MS, jezis mne bylo tak trapne…

Holky uzijte si sraziku…

Pa Maxi

 
Missorka  04.05.04 20:39

Gábi,

nic proti, ale podobné potíže bych jednak nikomu nepřála a druhak si myslím, že není možné je zvládat sama. Pokud je to zánět, potřebuješ minimálně antibiotika. Kdybych nebyla těhu, patrně bych už k doktorovi šupajdila, ale takhle jsem to prostě přičítala rozpínajícímu se Véčku.

P.

 
Missorka  04.05.04 20:41

Maxi,

není to těhulkovský deníček, jsem jen trubka. Vůbec jsem to celý odklikla špatně - místo prohlédnout jsem dala Ok a tím pádem se to odeslalo i bez odstavců.
Holt těhumozek :-)

Těším se zítra na hokej! :-) Doufám, že jim to nandáme!!! :-)

P+V

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 04.05.04 21:13

Gabi drz se. Je mi to moc lito, vcera ses o tom zminila, ale ja nechtela vyzvidat takhle „nazivo“. Chce to cas, za chvili budes vzpominat jenom na to dobry a prcek ti v tom pomuze.
Lenka&Matysek

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.05.04 07:43

Ahojky holčinky!

Tak co nového u vás? U nás nic, kočinda má touhy, tak furt šíleně řve a mě každý mňouknutí dovádí k šílenství :o)))) Jooo a na dnešní večer jsem si pěkně naběhla, Vendelínek si pozval 3 známý na hokej, a já budu lítat jak píchlý tele :o))))))
Včera jsem miláčka vytáhla na šeřík (jsem na něj ujetá, potřebuju pořád čerstvej ve váze), byli jsme v parku, který začíná kousek od našeho domu, tak jsme ho prošli (fakt docela flák cesty a NIKDE ŽÁDNEJ ŠEŘÍK) a pak mě Vendelín zatáhl až do blízký vesnice :o))) A po šeříku jakoby se zem slehla :o))) Takže procházka jak blázen a nic z toho. Tak jsme pak orvali nějakej keřík na sídlišti a Vendel celou cestu držkoval, že se táhnul tak daleko pro nic :o)))))

Missorko:
Tak hlavně, že už jste v pohodě :o) A pohlaď za mě Véčko :o)

Gábi:
Ahojky beruško, doufám, že je Ti líp. Na ten pohřeb bys asi vážně neměla, bude Ti strašně mooooc smutno a všechny smutky, který jsi už odehnala, se zas vrátí :o( Tak posílám pohlazení po dušičce, bříšku a vydrž :o)

Tif:
Ať jsi brzo v pořádku, beruško!!!! Už se těšíme na zprávičku od Tebe :o)

Evelko:
Sladký a grilovaný masíčko u mě taky vítězí, a to nejsem těhu (co budu jíst pak :o) Skvěle si užijte svatbu a nacpi si pupík :o) Jooo a zahrádku taky moc závidím, i když já jsem se ještě nedopracovala k tomu, abych o velkej prostor dokázala nějak obstojně pečovat, ale hrozně se mi líbí, když kolem všechno kvete…:o)

Katcha:
Gratuluju ke klučíkovi!!!!! Už máte vybraný jména … pochlub se… :o) Jooo a ještě k Tvému minulému příspěvku: Beruš, neblázni, jsi báječná maminka a Michalku zvládáš v pohodě :o) Tak zapuď tyhle těhuhormóny, který Ti našeptávaj, že nezvládáš..... :o)

Maxi:
Ahojky Maxíku, co se učíš? A jajk to vlastně vypadá s tou Tvou brigádkou?

Fantagiro:
Co je šéfko, kde se pořád flákáš???!!!

Jooo a holčinky, vypadá to, že srazíku se nezúčastním, nějak nezvládáme vůbec nic, takže kdyby to náhodou vyšlo, držte mi fleka… pokud se nezadaří, tak doufám, že mi převyprávíte slovo od slova :o)))))

pa a mějte se všechny moooc krásně

Šarlotka

 
Anonymní  05.05.04 08:38

missorko,

a kde te presne bolel zadek? :o). mne boli strasne pri chuzi a sede jak si psala ale spis nekde jak je kostrc - chvost. nevim jestli je to me stare zraneni, nebo tohle. to si mne pekne vydesila. nechat se operovat dole bricem tak to jsem jeste nezazila :o)).

hlavne ze si uz v poradku. to se nedivim ze se to vecku libilo :o), tyhle tripy mam taky rada :o)

danka17tt

 
Missorka  05.05.04 08:43

Danko,

to se špatně popisuje - mrkni na http://gyn.cz/tree.php?… tam je i nákres, kde to najdeš. :-) Ale jestli tě bolí kostrč, tak to bude něco jiného :-)

Opatruj se.
P+V

 
janew
Stálice 87 příspěvků 05.05.04 09:56

Ahojky holky,
tak dneska jsem se konečně přihlásila:-)
Venku je tááák krásně a já musím sedět v práci. To je opravdu na zlost, a to na víkend hlásí něco kolem 15 stupnů, to opravdu není fér:-((
Včera jsme byli se skoro mužem na večeři a hezky jsme si odpočinuli. Jak jsme totiž doma, tak je vždycky co dělat, zahrada, domácnost a tak. Takže jsem ráda, že jsme vystrčili nos z domu a zašli mezi lidi:-)

Missorka: Mám hodně práce, jsem ráda, když si emimčo stihnu přečíst, ale lepším se:-) Jo a na srazíik nejspíš nedorazím, ale kdyby nám odpadla jedna akce u známých, tak jsem na na to tata:-))
Kde vlastně přesně bude?

Tifani: Ať Ti dobře dopadnou všechny testy:-)

Katcha: Hezky si to užij v Smečnu:-)

Sarlotka: Já taky miluji šeřík, u nás kolem baráku je ho hodně, ale mě je jaksi blbé to během dne tam škubat. Asi budu muset vyjít v noci na lov:-)

Fantagiro: Holka, kdepak jsi?

Tak se mějte všechny fajn:-)

Dnes přihlášená Janew

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.05.04 10:13

Ahojky!

No včera jsme škubali šeříky až někdy v půl 9 večír, taky mi je to hrozně trapný - kort když vylezou ty jedubabky a začnou řvát na celý koho „Co to tam děláte, slečinko, copak tady bydlíte???!!!“ No děs běs :o))))

Jak probíhají přípravy na svatbičku?

Pááá Š.

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 05.05.04 10:45

Ahoj holky,
ta jsem se dneska probudila do hnusneho pocasi. Leje jak z konve a ja jsem na sebe nastvana, ze jsem nsla do oho msta vcera!!! Musim koupit prani k narozeninam a ke dni matek…

MISSORKA: Je ja se uz taky tesim strasne na hokej!!! Snad jim to natreme!!!

SARLOTKA: S tou brigadou zatim nic. Cekam, az tady budou vubec neco vedet!!!Des bes ty urady tady.
Jinak ja taky miluju srik, ale tady v okoli ho nikdo nema!!!!

GABCA: Tak co? Spapala jsi vcera u ryzi??? A dala jsi si i za me lzicku???

JANEW: Holka vy jse se tea vcera meli. Co jste meli za dobrotu??? Uz mam zase hlad hihi :)))))))

Tak holky at vam ten pracovni den ychle utece!!!

Pa MAxi

 
Missorka  05.05.04 10:46

MUSÍME JE PORAZIT!!!!!

UŽ JENOM PROTO, ŽE MŮJ ODPORNEJ ŠVAGR JE AMERIČAN!!!! :-)

P.

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 05.05.04 11:43

Ahoj holčiny,
tak v rychlosti jsem mrkla co přibylo. Šeříky mám taky moc ráda, já mám i jeden zakrslej ve skalce a ten teda voní nádherně, asi si taky nějakej narvu když jste mě tak pěkně naladili.
Jinak za chvíli jdu dom, zítra jedeme odpoledne na školení tak jsem se rozhodla, že to dnes zabalím dřív, když se zítra vrátíme až večer.
Dneska budu samo koukat večer na hokej , bohužel sama miláček mi odjíždí na ryby a vrátí se až v pátek.
Takže holčiny držte pořádně pěsti ať ty amíky porazíme a aspoň jako Kanadu, to budou čumět.

Tak hezký zbytek dne a zítra ahojky
Evel+pokládek 27tt

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.05.04 11:59

Ahojky!

Prostě šeříky jsou super. Když mi bylo zhruba 12 let, chodila jsem se učit hrát na kytaru … šíleně mě to nebavilo … no a když kvetly šeříky, tak jsem k lektorce chodila vždycky ob hodinu, přinesla jsem jí puget šeříků s nějakou geniální výmluvou a vždycky to prošlo :o)))))

A k hokeji - fandím našim, to je jasný, ale už jsem nějak „vyrostla“ z napjatýho sledování každýho zápasu … možná je to tím, že jsem jednou při oslavě vítězství „oslavovala“ natolik, až mi doma bylo znatelně špatně, tak jsem mamče musela nalhat, že mám asi střevní chřipku :o)))))) A bylo to bez šeříků, ale taky mi to zbaštila :o))))))

Ale dneska přijdou na sledování známí, tak si asi taky zafandím :o)

pa

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 05.05.04 12:30

Missorko: tak tak, jinak vcera vypadlo nemecko a ja byla smutna, aby milacek nerekl, ze jim neco nepreju :))))))))

Sarlotka: Ja zase chodila na housle a taky me to desne nebavilo. Cvicila jsem za:,–(ne den predtim a pak jsem to pri hodine pekne odvrzala hihi :))))) a vydrzelo mi to 10 let prosim :)))) nechala jsem toho, protoze jsem pak nestihala tancak, kterej me fakt bavil.

Evel: Muj muzik je sice doma, ale me nadseni z hokeje nesdili. nemci jsou spis na fotbal…No coz, jeden rev staci na to aby to tchanovce zvedlo ze zidle hehehe :))))

cesi dotoho :))))))

maxi

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 05.05.04 13:59

prave jsem dojela z posilky. jak ja se hanbim. normalne mi je to fuk. ale ted nedviham to co normalne a vypadam neforemne a co kaslu na to. to jeste budou cumet kdyz tam budu s balonem :o)
a ted po dobre vykonane praci, jsi jdu upect nejaky ten kolac. ja jsem ted strasne na sladke, nejvic mi chutna domaci a rafaelo :o)
asi pribere i muj manzel protoze mne ted neskutocbe bavi varit, ale ne kureci fuj fuj ted ho nemohu ani citit.

jasne ze je porazite!! urcite si to kouknu. to uz je fakt hrozne kdyz v telce je nejlepsi program hokej.
a pak se stretnem ve finale. i kdyby jsem hrali s vami o 3 tak je to lepsi jak finale. :o)

danka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 05.05.04 14:09

ted jsem si vsimla ze tohle je TEHULKOVSKY dennicek, to schvalne nebo hormony :o))

 
Missorka  05.05.04 14:19

HORMONY!!!!

SORRÁČ!!! :-)

P.

 
Missorka  05.05.04 14:20

Jo a Danko,

když ti nechutná kuřecí a jseš na sladký, tak to bude holčička, ne? ;-)

P.

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 05.05.04 15:02

Ahoj holky moje :-)

Moooooooooooc se omlouvám, že Vás takhle zanedbávám a nic Vám nepísnu, ale poslední dobou vůbec nestíhám…představte si, že některej den se sem ani nedostanu a pak to musím v čtení dohánět :-)))
Hrozně mě to teď v práci nebaví…jednak furt někdo otravuje a pořád někdo něco chce a jednak je venku tak nádherně a musím tady dřepět.
Dneska musím ještě něco sehnat mamce k narozkám a vůůůůůbec nemám inspiraci. Takže koupím nejspíš zase nějakou blbost :-)

Jinak je mi moc líto, že tentokrát nebudu s váma na srazíku…budeme slavit tu nasi mamcu a jsme zavani na obidek…takze koukejte hezky fotit, at se můžu pak juknout na fotečky :-)))

Gabi - ahojky, i mě je moc líto co se stalo, urcite to ale brzy přebolí a teď se musíš snažit být hezky v klídku a pohodičce, aby i mimi bylo zdravoučké. Takže posílám hodně síli a ten pohřeb bych ti taky nedporučovala…dů­ležité je mít toho člověka v mysli, pak je pořád s tebou.

Missorko - tak doufám že už jsi ty i Véčko v pohodě a že už si budete užívat jen krásnou cílovou rovinku…už se to blíží co?

Danko - teda ty jseš fakt aktiví nezmar…fakt to nepřeháněj - jak se říká všeho moc škodí, takže už zvolni a užívej těhulkovství - jéééééééé ja chci takyyyyyyy :-(

Tif - držím palce ať je všechno v pořádku a myslím na vás!

Evel - krásně si užijte svatbičku a pak nám musíš poreferovat jak to probíhalo :-) To víš, jsem teďka zvědavá, když mě to taky čeká :-)

Katcha - tak gratulujuuuuu k případnému klučinovi…určitě to bude kluk jako buk. A vůbec ani nepřemýšlej o tom, že bys nebyla dobrá mamča…tohle období určitě brzy přejde a všechno bude zase tak jak má. Holt hormony si s náma hrají.

Kacci - ahoj mamino, je mi tak lito, že nemůžu být na sraziku a pošušňat toho tvýho Maťulu :-((( Ale já si to vynahradím jindy a to bude pak koukat :-)

Šarlotko - ahojky kočko, tak jak se daří? U mě nic moc nového.....ale šeřík taky miluju. Zrovna jsem říkala Zdendovi, že by mi mohl nějaký utrhnout, ale vůbec se mu do toho nechtělo. Že to přece nebude někde rvát, ale nakonec jsem ho přesvědčila a fakt se přemohl a jednu mi uloupil :-)))

Jinak samozřejmě všechny moooooooooooo­oooooooooooc zdravím a užívejte toho krásnýho sluníčka.

Papa Tessie

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.05.04 16:15

Ahojky Terinko!

Jsem moooooooc ráda, že ses taky ukázala :o))) Přikláním se k Tvé prosbičce: Holky na srazíku hooooooodně foťte, ať z toho něco máme i my nepřítomné :o)
Já jsem slibotechna, což, na fotečky květinek jsem si ani nevzpomněla :o( Stydím se :o( A mám novou kytí, miláček žehlil svou předchozí nepříjemnou náladu a koupil mi bambus :o)))) Mám z něj velkou radost :o)
Jak probíhaj přípravičky na svatbu, určitě jí budete mít moooooc krásnou :o)

Tak zatím pa a někdy písni mailík :o)

Pááá Šarlotka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 05.05.04 20:31

No Maxi, rýži jsem si dala, ale upřímně řečeno už nikdy nedám do omáčky Unclebeans vepřové…bylo to jedním slovem hnusné, takže maso jsem vyndala a zkusila omáčku s rýží, něco jsme snědli. Taky to bylo vidět, od minulé návštěvy poradny mám dole kilo.
Jinak jsem tam vyfasovala další magnezko, dr povídala, že pohřeb není sice nejlepší nápad, ale že to chápe. A tak mi napsala něco na uklidnění na noc a v ten pátek si mám vzít i ráno. tak uvidíme, jak bude…
Tak se měj ty i ostatní hezky a páček
Gabča a Tuleńátko 19+0tt

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 05.05.04 20:36

Holky, kdo teda na tom srazíku bude?
Zdravím vás a moc to v práci nepřehánějte:)
G a T 19tt

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 06.05.04 08:31

Ahojky všem,
tak jsme to včera projeli co, škoda, mohlo to být zajímavý ach jo.
Jinak počasí je pěkně ošklivý, sice neprší, ale je hnusně, dneska jedeme na školení do Teplic, jedeme tam odpoledne a návrat večer, jsem zvědavá jak to vydržím, nejradši bych se na to vyprdla, nemám ani chuť ani náladu.
Kája je na těch rybách, ale žádnou nepřiveze bohužel, je to nějaký sportovní rybaření a co chytí (jestli vůbec) tak to pustí, takový rybyření na prd, teda aspoň pro mě, já bych si tu rybku dala.
Jinak já jsem teda taky ulítlá na sladký od samého začátku, ale ta holčička to asi nebude no uvidíme po posledním UTZ.
Včera jsem si najela na rodinu na fotky s UTZ abych mohla porovnat co vidím na té kazetě, jsou tam i mužský i ženský pohl.orgány, ale i tak z toho nejsem moudrá, což mě dost štve, tak musím vydržať vydržať.

Tak jsem se trochu vykecala, hezký den a dávejte na sebe pozor. Prcík se mi tady boulí o 106 a pěkně mě kope pod žebra až je to nepříjemný, takže pá
Evel+kopálista pokládek 27tt

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 06.05.04 10:04

beeeeeeeeeee beeeeeeeeeee, holky ja vcera uronila slzicku, bylo mi tech nasich tak lito. A ten rozhodci je peknej vul, vubec nepiskal fauly!!! Amici hrali opet drsne. doufam, ze jim to Slovaci natrou!!! Za oplatku!!!!

Maxi

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 06.05.04 10:16

Ahojky holčinky!

Já to říkám furt, nemůžu koukat na hokej, po zápase jsme museli zapít „žal“ a dneska je mi pěkně špatně :o)))))))

Chudácí klucí naši :o( Bylo mi jich líto :o( Ale musím říct, a teď mě neukamenujte, holky, že amíci byli mnohem lepší … aktivnější, líp bruslili a byli super sehraní… Sice mě to štvalo, ale hráli skvěle… :o(

Včera jsem byla v práci do 20:00, ukončovala jsem jeden roční projekt, takže jsem dávala dohromady závěrečnou zprávu a asi tisíc příloh, takže mám dva maxi velký a maxi plný šanony. Šéfizón mi to vychválil, jak mohl, dneska v 11 to odevzdávám, ale pro jistotu si vymyslel ještě 3 další věci, co by tam chtěl přidat. Tak mě šel právě kolega bránit, že to chcem dneska odevzdat, a že to nestíháme, tak doufám, že to vyjde :o)))))

Zatím pa pa pa a všem nádherný den!

Šarlotka

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 06.05.04 11:25

Ahoj holky,

sice žiju, ale mám strašně moc práce. takže se vyjádřím jen k hokeji.

Je mi po včerejšku strašně :-((((( Tolik jsem jim fandila a doufala, že to vyjde ! :-( Bohužel se tak nestalo. Naši hráli nádherněa skvěle… Američani jsou šmejdi a já to tvrdím furt. To, že měli několik hráčů neuvěřitelných obrů ( skoro 2 metry ) to je holt smůla. Všechny ty podmínky hokeje mi příjdou nefér. Naši neprohráli jedinný zápas na tomto MS a ted jeden zápas s těma debilama a je tzo v háji. Nechápu proč se to bodujea hraje jak o život, když je to pak stejně jedno :-( No co PŘÍŠTĚ NÁM TO URČITĚ VYJDE !!!!!!!!!!!!!!!!!
A myslím, že ten rozhodčí byl pěknešj kretén.

Fuj, tak jsem si ulevila a jdu zase makat. :-(

Páá Kačka

 
Anonymní  06.05.04 12:41

Zdravím všechny P.S.T. !!
Holky, ani nevíte, jak mě ten hokej mrzí! Už se na to dívat nebudu, snad je ještě naděje aspoň u Slováků,těm budu držet všechny palce!
Holkyyy, co je s Pepigabou? Strašně dlouho jsem ji tady neviděla a já ji taaak fandím. Jak to vypadá? Kdy se mimčo ukáže?
Mějte se krásně!
 Ajka

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 06.05.04 12:51

čauky Ajko,

je nás asi moc koho to mrzí :-( . Slovákům těd budu moc fandit. A jen se modlím, aby to ti Američani nevyhráli !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!! Nepřeju jim to :-)
Jinak s pepigabou to vypadá tak, že je ted nějaký 31 - 32 tt. tak nevím. Moc na ni všechny myslíme a držíme palečky, aby se hemžátko neukázalo dřív. Jiné zprávy nemám :-(

Měj se krásně :-)
Papa Kačka

 
Missorka  06.05.04 12:59

Ahojky holky,

tak už jsem rozdejchala včerejší hokej, nemyslím, že jsme byli lepší, ale tvrdím, že je to fakt o štěstí a přijde mi divný, aby skončili v celým turnaji kvůli jednomu prohranýmu zápasu, a ještě ke všemu takhle těsně!!! :-( No, jo, je to holt život a taky jenom sport. Ale jsem fakt ráda, že švagra uvidím až příští týden, protože jinak bych asi musela udělat ze svojí sestry velmi mladou vdovu a to bych velmi nerada :-)))

Jinak u nás je všechno v pořádku, užívám si, že nemusím být ve špitále a zítra jdu na kontrolu po operaci, tak jsem docela zvědavá co mi řeknou a jestli ještě je šance, že bych mohla rodit přirozeně, ale i kdyby to dopadlo na toho císaře - nebojím se vlka nic… :-)

Dneska jsem se probudila a vypadala jsem jak Quasimodo zepředu, nevím, co to naše dítě v tom bříšku vyvádělo, ale prostě to břicho vypadalo jako hodně špatně zformovanej boxovací pytel. :-) Teď se to teda trochu vyrovnalo, ale pořád vypadám jako potenciální objekt lékařského výzkumu abnormalit :-) Je to prča.

Co se srazu týče - tak to vypadá nevalně, skoro nikdo nejde, :-( Takže hlásím, že minimálně tam, budu já, moje drahá polovička, Ondra, Tanina, Sába, Kacii s Matýskem a výhledově Gabča. O nikom jiném zatím nevím. Asi se všichni šetříte na srazíky v rozdvojených stavech :-) to jsem na nás pak zvědavá.

Holky, nereaguju jednotlivě, ale dávejte na sebe všechny pozor a moc to s tou prací nepřehánějte, není to zdravý :-)

Peta a Véčko (deformátor!)

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 07.05.04 07:33

Ahojky holky!

Mááááám vztek!!!! Ráno jsem dostala sprďana od Vendelína, když jsem ho vzbudila v 6 a néé v půl 6, jak chtěl. Tak jsem mu řekla, že je to jeho problém, že mu jeho mobil v půl 6 zvonil a on ho vypnul a spal dál. Musím ho budit každý ráno, protože je pohodlnej, budík vypne a já tam pak kolem něj musím 20 min. lítat a probírat ho!!! A když jsem chtěla před 7 odejít do práce, tak Bleckyna (má touhy) počůrala sedačku, tak jsem se musela vracet, abych to utřela. Když chci odcházet podruhý, tak počůrala koberec v chodbě a pak zas. Takže jsem se třikrát vracela jak blázen kvůli tomu, že nedokáže krapet ovládat svý choutky!!!!

Já mám takovej vztek, holky, nezlobte se, že sem Vás s tím otravovala, ale fakt se musím někde postěžovat :o( Jo a ještě jsem si zlomila nehet, jak jsem byla vzteklá. Chjo..... :o(

Fakt se nezlobte, že to sem píšu… Až se krapet uklidním, třeba napíšu i normální vzaz :o))))))))

Tak páááá a doufám, že máte lepší páteční ránko…

Š.

 
Missorka  07.05.04 08:29

Ahoj Šarlotko,

tak koukám, že se ty naše zvířata asi domluvili, což? :-)

Zdeněk šel včera večer pro něco na chodbu a Chlapeček proběhl, našel ho až venku na stromě :-) Když ho přinesl domů, tak strašně žalostně mňoukal a naříkal, bylo nám ho moc líto. Takže operace je nutná v nejbližší době a dneska se objednává. Pořád jsme na to měli dost času a teď to máme!!! Včera se nám ještě podařilo ho uplatit žrádlem (dobrá výměna - sex za jídlo! :-)), ale předpokládám, že moc dlouho to fungovat nebude :-)

A na vztek se vykašli, nestojí to za to!

Peta

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.05.04 10:55

Ahoj holciny,
ja mam zase vztek z toho pocasi. Jsem celej den jakasi unavena jen zyvam.Nic se mi nechce, ach jo.
Vcera jsme byli s milackem u kamosky. Byl to bezva vecer. Domu jsme prijeli v 22:30, jelikoz jsme se v tom lijaku ztratili hehehe:)))

Jinak zitr jdeme do kina na TROJU, tak jsem na ten film zvedava…

Holky uzijte si vikendik, doufam, ze se to pocasi zlepsi…

Maxi

 
Anonymní  07.05.04 11:24

Ahoj P.S.T.,
obracím se na vás o radu: jsem pravidelná „nakukovatelka“, je mi 24 let a biologické hodiny mi pomalu, ale jistě začínají tikat:) Bohužel z finančních a bytových důvodů si zatím mimčo dovolit nemůžeme. Zní to hrozně, omlouvám se, taky jsem to dřív odsuzuvala s tím, že to by mimčo nebylo nikdy… Ale opravdu to nejde. S přítelem splácíme půjčky, takže relativně dobře zařízený byt máme, ale je to podnájem (nevíme kdy majitel řekne že byt potřebuje pro 18-letou dceru) a finančně, řeknu to na rovinu, 80% příjmů jde na poplatky, nájem apod. V čem potřebuji poradit: věřím že bude líp…, a protože jsem zjistila že mám antikoncepci na poslední měsíc, rozhodla jsem se že s ní skončím. Nechám tělo trochu vydechnout… a uvidíme. Vrátíme se s přítelem do mladých let - k prezervativu:))) Ptala jsem se lékaře, prý stačí jen přestat prášky brát. Není třeba aspoň částečně vyrovnat (snižovat) hormony? Co mohu očekávat? Ztloustnutí, akné, špinění… poradíte? Díky moc. Jinak přeji pohodový víkend, ať sluníčko aspoň na chvilku vykoukne - a mějte se hezky.
Martina

 
Missorka  07.05.04 11:40

Ahojky Martino,

předem chci říct - za nic se neomlouvej, tady nikdo nikoho neodsuzuje a je jenom zodpovědné, že nechceš přivést na svět človíčka do situace, ve které s přítelem jste. Přeju, aby se to brzy vylepšilo a mohli jste si miminko „dovolit“. :-)

Co se tvého dotazu týče - můžu se podělit o svou zkušenost, ale ta je pouze čtyřměsíční, protože potom se nám miminko povedlo. :-) Já brala antikoncepci přes 10 let a taky jsem měla obavy. Ale myslím, že úplně zbytečně. Současná HA je tak nízkohormonální, že žádné „vyrovnávání“ hladiny hormonů opravdu není třeba.

Z mojí zkušenosti - tloustnutí jsem zaznamenat nestihla, ale určitě jsem měla větší chuť k jídlu :-) Pleť byla teda katastrofa, ale chceš přestat v ideální čas - sluníčko by mohlo leccos vylepšit :-ˇ). Špinění jsem nezaznamenala, i cyklus jsem měla pravidelný.

Vím, ovšem, že je to hodně ideální, každá žena reaguje jinak. Já osobně si myslím, že hodně udělá pozitivní přístup - nestresovat se tím dopředu, očekávat jen to dobré a případné problémy řešit až když nastanou.

Přeju hodně štěstí a hezký víkend, klidně nakukuj a budeme rády když občas napíšeš - bereme i předsnažilky (a chtělo by to nějakou „novou krev“). :-)

Peta a Véčko (33tt)

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.05.04 12:26

Ahoj Martinko,
souhlasim s Petou. Vubec se nemas za co omlouvat. Myslim, ze jsi zodpovedna.

Jinak u mne to nebylo tak ruzove. prestala jsem brat HA po 4 letech a pak jsem mela dlouho rozhazenou MS a plet byla taky nehezka.
Ted po roce muzu rict, ze MS uz je v poradku( u mne byl i jyny problem, ten se po op vyresil)…
Ted jen otazka, jestli se to tuleni bude tobe a muzi libit s plastenkou…mne se to totiz moc nelibilo…

Hezky vikendik.

„Stara krev“ Maxi(hehe…)

 
Anonymní  07.05.04 13:28

Missorko a Maxi,
moc díky za váš názor a radu. HA beru cca 9 let, po 5 letech mi doktor HA změnil; proč - nevím, byla to tehdy novinka (minesse), nejspíš za to něco dostal… každopádně za měsíc jsem přibrala 9 kg a už je dolů nedostala. No, třeba budu po „vysazení“ krásnější:), prý to je „jen“ zadržená voda, podle něj (a já se na to stále vymlouvám)- přítel říká že někdo má vodní postel, já vodní zadek:) Samozřejmě že to říká v legraci:))) Nová krev… proč ne? Až budu mít chvilku, zaregistruju se a přidám se k P.S.T. … můžu?
Tak zatím ahoj,
Martina
PS: jaká „stará krev“? jedině zkušenější:)))
Na to tulení jsem taky zvědavá, taky se mi to s pláštěnkou nelíbilo; no… taky nemám v tomto moc zkušeností, vždycky jsem se začala u … no … nasazování(?) … smát, až mi přítel řekl že jsem prdlá a bylo po:)))

 
Missorka  07.05.04 13:43

Přesně. :) Já se tlemím, kdykoli ho vidím!!! (naposled v nemocnici, kde do něj lili vodu, nechali to zmrazit a používali to jako obklad!!! :-) A stejně mě to dostalo! :-))

Opatruj se.
P+V

 
Anonymní  07.05.04 13:49

Ahoj Martino,

vítám Tě…jsem ráda že je tu nová předsnažilka…„P“ je tu už vážně málo. Já sama jsem předsnažilka. Je mi 25 let a s přítelem máme podobný problém…nejdříve chceme vyřešit bydlení. Takže i když ja si moc přeju mimi, tak je to zatim nerealné (jinak upřímně přítel se do toho ještě taky nehrne :-( ). Bydlení zatim taky nevypada nějak slibně…ale nějak to dopadne :o).
Jinak ja HA brala 6 let v kuse a v srpnu 2003 jsem vy:,–(ila - kvuli pročištění. Takže naše praktiky jsou " přerušovany sex" :o) (to chce ale zkušeného, šikovného partnera,kt. s tim ma zkušenosti) a ve vyloženě neplodné dny to riskujem ( ale spolehlivé je to asi jen pro ty, co maji opravdu pravidelnou MS ví kdy mají ovulaci. Zatim nam to vychází :o) !!!!! Jinak po vysazení HA jsem nepocítila na sobě vůbec žadnou změnu.

měj se fajn

papa Saba

P.S. jinak všem P.S.T. přeju hezky vikend. Když je tak hnusně, tak užívejte domácí pohodku - no ke mě to sedí co? Jasně že dnes večer vyrážim do ulic noční Prahy.

 
Anonymní  07.05.04 14:59

BOLERO

Ahojky,
dneska jenom strušně, nějak při pátku nestíhám:-)

Chtěla bych taky přivítat novou členku klubu P.S.T., ahojky Martino, myslím, že se Ti u nás bude, stejně jako mě, moc líbit.

Já Ti bohužel moc neporadím, HA jsem sice brala, ale vynechávala jsem pravidelně každý rok na 3 měsíce, aby se mi pročistilo tělo a běžně jsme s manželelm praktikovali stejně jako Sabina „přerušovaný sex“ a pokud jsem nechtěla mít problém se spermatem, používali jsme pro moje pohodlí kondom. Nikdy mě nijak nevadil a nepociťovala jsem ani žádný veliký rozdíl mezi tulením s pláštěnkou, nebo tulením bez pláštěnky.

Pro Sabinu:
Jinak jsem moc ráda, že Sabino, konečně zase vyrazíš a odreaguješ se zase někde venku. Vyčisti si pořádně hlavu a snaž se alespoň chviličku na žádný starosti a problémy nemyslet.
Užij si to a pořádně si vylij hlavu i za nás, které si hlavu bohužel vylít nemůžeme a ještě dlouho nevylijem :-))))))))))

Chci taky pozdravit všechny členky „KLUBU PST“ a popřát moc hezký víkend.

Mějte se všechny fajn.

Zdraví Markéta a holčička, u které si se jménem Markétka pořád nejsem jistá. Opět jsem na vážkách a teď zrovna si vybírám mezi Markétkou a Kačenkou, ale není to nijak vážný, každý den mám nové a nové pochybnosti, bůhví, jak to se jménem nakonec dopadne.
Jinak dneska 20+4tt

 
janew
Stálice 87 příspěvků 07.05.04 15:39

Ahoj Marti,
taky Tě tady vítám:-) Přispěji trochu se svou troškou do mlýna. Já jsem vy:,–(ila HA po 6 letech a měla jsem rok uplně vyhozený cyklus. Teď, ale baštím Sarapis a musím říct, že vše funguje jak má, ťuk, ťuk, ťuk:-) Ale myslím si, že každá jsme úplně jiná a každé tělo reaguje jinak. Takže hlavu vzhůru a vše bude ok, uvidíš.
 Janew

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 07.05.04 17:17

ahoj :o),

u nas je taky hnusne. vcera jsem byla hrat volejbal. dobre mi to padlo, jednine co mi vadi ze si pak nemuzu dat studeny pivo. ja nevim kdy prestanu, rekla jsem si ze nebudu hrat az si neuvidim na spicky. jenze takovymhle tempem to bude jeste hodne dlouho :o)(. ja uz bych fakt chtela „pivni soudek“.

tak si na sraziku pekne uzite dofodte missorkin pupik a teda i vsechy ostatne. ja bych se koukla do FOTOALBA, ale ZASE jsem zapomnela ADRESU, uz asi po 10×. PROSIM MUZE MI JI NEKDO NAPSAT? dik

martino, ja brala ha jenom 4lety a stejne mi to rozhazelo cyklus. par mesicu jsem byla bez ms a ovu. ale kdyz nechces otehotnet tak tenhle stav je idealni :o). jasne, ze kdyz se to pak spravi. spravilo se :o) jo, a zadne kila ani akne, mozna trochu silnejsi ms.

maxi a vsichni ostatni, FANDITE NAM!!! :o)). az porazime drze a agresivne canadany pak to doufam vyhrame. jinak koukala jsem ten vas nestastny zapas. skoro jsem brecela jak jsem tych vasich videla.

danka 17+0

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 07.05.04 22:14

To vis, ze fandit Slovakum. Doufam, ze jestli budou hrat pak treba s Amikama, tak jim to nandaji i za nase. Poradne na kokos dostanou!!!
Joa i ty Kanadany, to je jasny, stejne to byla vina toho blbyho kanadskyho rozhodciho :))))))))))))))). Takze nad tema musi vasi hokejisti vyhrat taky!!!

maxi

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama