Pozvánka na veletrh ITEA 2007

Ostatní

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti je největším a také nejnavštěvovanějším veletrhem tohoto zaměření v ČR.

Letos Vám představí více jak 150 společností své produkty a především novinky z oblasti hraček, společenských a elektronických her, dětských kočárků a vozítek, dětského nábytku, textilu, veškerých potřeb pro děti, apod.

Velmi oblíbený je doprovodný program, který probíhá především na předváděcích plochách jednotlivých vystavovatelů, kde je možnost vyzkoušet si veletržní novinky praxi.

Součástí veletrhu je již tradičně dětské dopravní hřiště Městské policie Praha a atraktivní program Dětského klubu PINOCCHIO.

V průběhu celé akce je možné získat zajímavé ceny v probíhajících soutěžích.

Pražský veletrh hraček organizujeme již od roku 1994. Původně se konal v Kongresovém centru (bývalý Palác kultury) dvakrát ročně - v únorovém a zářijovém termínu. Od roku 2000 pak již pouze jedenkrát ročně - poslední týden v září.

V roce 1999 došlo k dohodě s organizátory veletrhu MODEL - HOBBY a od té doby se obě akce konají společně ve stejném termínu v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech. Spojení Veletrhu hraček a Model****- Hobby se ukázalo jako velmi šťastné řešení, které kladně hodnotí jak vystavovatelé, tak návštěvníci.

více najdete na
www.veletrh-hracek.cz

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek