Škodná v revíru

O životě
  • joaska
  • 10.02.14

O mně, mém muži a jedné černovlásce.

„Ahoj, tebe jsem už neviděla! Jsi pořád s klukama zakrtkovaná doma. Vylezeš až na jaře, nebo co?“ bafne na mne sousedka a kamarádka v jednom, když se snažím barevnými kolíčky přikurtovat vypraná prostěradla na prádelní šňůru, aby z nich mráz vyštípal i toho nejodolnějšího bacila.

„Ale ne, nejdřív byl nemocný Kuba, pak já, nato hned Adam. A teď je zas mráz a já jsem líná je oba vypravovat ven. Navíc Áda vyvádí v kočáře“, mávnu rukou. „Jé, tak to upřímnou soustrast“, popřeje mi kamarádka, sama matka dvou vypečených dětí. „Já si myslela, že jsi změnila účes. Tuhle jsem ve městě viděla Tomáše, jel s nějakou černovláskou“, nešťastně změní téma, když pochopí, že se mi nechce rozebírat potomstvo.

S jakou černovláskou? Nevím o žádné černovlásce, kterou by v poslední době měl mít manžel v autě! Marta se ze mne ještě snaží dostat termín společné kávy a místo setkání, ale já už ji odbydu s tím, že musím rychle domů za dětmi a tedy se domluvíme po telefonu.

Jaká černovláska sakra? Letí mi znovu hlavou. Tak a teď mi nasadila pěkně vypaseného červa do hlavy. Klid. Klid. Přemýšlej, ženská! Znáš svého muže. Nejsi žádná naivní husa. Chodí domů pozdě? Nechutně pravdivý hlásek v mé zmatené mysli odpoví: ‚To chodí‘. Z červa okamžitě vyroste žížala. Klídek, dýchej. Běžím pro poslední manželovu výplatnici. Uff. Dost přesčasů. Vidíš, nic se neděje, hysterko. Co nápadná změna v chování? Hlásek v hlavě si mě vychutnává: ‚Vzpomeň si, jak je unavený, nervózní, a to jak se na tebe naposledy zbytečně utrhl.‘ Nééé. Z žížaly je rázem slepýš. To ještě nemusí nic znamenat, žárlivko. Je prostě přepracovaný! Omlouvám ho. Co mobil, tahá ho všude s sebou? Vzpomenu si na další ukazatel nevěry. Vidíš, pohodička. Telefon flákne na poličku a dokud nezvoní, tak se o něj nezajímá. Hlásek v hlavě se pochechtává: ‚Proč by měl, má neustále v kapse služební.‘ Slepýš se rychlostí blesku transformuje do velikosti vypasené zmije. A pohlazení, povídání si a chvíle ve dvou? Zůstanu stát jako opařená v půli pohybu. Doprčic, on má ženskou! V hlavě mi leží anakonda. Potřebuji rozvodového právníka. Taky bych měla najít kontakt na dobrého psychiatra, vykazuji znaky schizofrenie.

„Maminko, já jsem koza!“ svěří se mi starší synek se závěrem svého pozorování. „To je fajn, já jsem kráva. Búúúú.“ odpovím s nepřítomným pohledem. „Adámek je moje kůzlátko, mééé.“ adoptuje si Kuba mladšího bratra. Adam. Adam? Jémine. Kde je vlastně Adam? Otočím hlavu a pohledem hledám mladšího synka. Ten přestane svačit bratrovy voskovky a šťasten, že si na něho matka zase vzpomněla rychle po čtyřech přiskotačí. „Sluníčko moje.“ přitulím si ho do náruče. Moment. „Proč jsi tak vlhký? Kubíku, proč má Adam mokrou hlavičku?“ pohlédnu přísně na milovníka užitkových zvířat. „Protože je moje kůzlátko a já jsem ho celýho olízal.“ usměje se na mne.

Na synovu žádost smažím k večeři lívance, když Kuba vyletí od lega a skočí na tátu, který se zjeví v chodbě. Po celoodpoledním rozjímání o záhadné černovlásce jsem z fáze ‚odstěhuju se na truc k mamince‘ (nelze uskutečnit, nemám maminku), přes fázi ‚vyškrábu tomu nevěrníkovi oči hned ve dveřích‘ (mám přeci svoji důstojnost, nejsem hysterka a nevím, jestli vůbec něco provedl), dostala do fáze ‚vyšetřím to a asertivně vše vyřeším‘ (alespoň se tedy pokusím). „Ahoj, jak bylo v práci?“ usměji se a nechám ho políbit mi líčko. „Nic zajímavého, vše při starém.“ bojuje s dětmi o večeři muž. V duchu ‚nic zajímavého a vše při starém‘ proběhne nakonec i celý večer. Jenom já té noci bojuji s anakondou a Adam s prořezávající se horní jedničkou.

„Stavíme se v obchodě, až odvezeme Kubíčka k dědovi?“ přednesu svůj návrh, když zírám na prázdné regálky naší stoleté ledničky. Zamávám Kubíkovi, popřeji mu, ať se jim výlet s dědečkem vydaří a už brzdíme u nákupního centra. Pošlu kluky pro olej a sama se hodlám přes akci na jablka protlačit Adámkovi pro banány. Při vážení ovoce si všimnu, že u mého koše, mého muže a mého dítěte stojí a usmívá se moc pěkná ženská. V krásných kozačkách si tam sebevědomě pohazuje černou hřívou a tváří se mile až koketně. Anakonda zbystří.

Schovám se za pomeranče s cílem si ji důkladně prohlédnout. ‚Hm, je pěkná.‘ zhodnotí její vizáž nelibě hlas v mé hlavě. Neznámá černovláska něco vypráví Tomášovi, ten se zasměje a pak se oba skloní k Adamovi. Lituji, že neumím odezírat ze rtů. Možná jsem udělala chybu a ty oči jsem mu přeci jen vyškrábat měla? Nenápadně se snažím s přískoky doplížit k přepravkám s grepy, abych mohla pozorovat jejich nonverbální komunikaci, pečlivě studovanou v třetím ročníku vysoké školy. Černovláska něco povídá a přitom urovná Adámkovi čepici. ‚Co mi šaháš na dítě?‘ Adam, proutník po otci, vztáhne k nové kamarádce ruce a chce chovat. Uklidňuji se tím, že se nechal pochovat i od ježibaby při návštěvě perníkové chaloupky. Co to? Ona ho laškovně plácla po rukávu bundy! Manžela samozřejmě. Adama hladí po hlavičce. Zdá se mi, že by to ale nejraději prohodila. Super, takže flirt v přímém přenosu. Do pytle, potřebovala bych alespoň melouny, tohle je skrýš naprd, fakt! No nic, tak jsem se pokoukala a je čas jednat. Narovnám hřbet, vezmu první grapefruit, přestože je doma nikdo nejí, ale nerada bych, aby na mne paní od informací zavolala ochranku, dívá se dost podezřele. S hlavou vztyčenou a mírným úsměvem zamířím k nim, ukázat jim, kde jsou jejich místa.

„Kdes byla tak dlouho? Chci ti někoho představit.“ informuje mě stále ještě zákonný choť. „Hledala jsem melouny.“ zasměji se a narovnám Adamovi čepici zpátky do původní polohy. „Melouny teď v zimě neprodávají.“ oznámí mi chytrá černovláska. „To by ale měli, není nad chlazený meloun.“ melu dál nesmysly. Jako vždy, když jsem nervózní. Tomáš na mne zírá a je mi naprosto jasné, že si myslí, že nějaký meloun spadl na mou hlavu. „Tohle je Jana, moje manželka a tohle je Jana, naše asistentka z firmy.“ nasadí tomu korunu a má jediné štěstí, že ukazoval správně. Poklepeme si pravicí. No, jo, nehty máš jak z katalogu. Účes, líčení, oblečení, sebevědomí také. Chce se mi plakat. To, jak je celá upravená, svěží a hezká, mi vyloženě pění krev. V nákupním košíčku má dva pomeranče, pytlík špaget a Boloňskou omáčku ve skleničce. V našem koši leží granule pro psa, pleny, maso na řízky, borůvkové jogurty s milionem živých bakterií, Olmíci a Adam.

„Snad jste se nezlobila, že přijel šéf minulý čtvrtek později. Zdrželi jsme se v práci a mně ujel autobus, tak jsem byla ráda za odvoz.“ zeptá se s pohledem nevinné laně ta důra černovlasá. Dám si pár vteřin na vzpamatování. Rychle v duchu zapěji svoji uklidňující písničku. Normálně tuto metodu používám, když mám pocit, že musím zabít buď sebe nebo své děti. Nejraději bych odpověděla: ‚Dobře, tak ses svezla na mé kožené vyhřívané sedačce v našem těžce vydřeném autě, ale tvých pět minut slávy už uplynulo.‘ S hlubokým nádechem a neupřímným úsměvem však nahlas říkám: „To je vpořádku. Komu by se chtělo čekat v takovém počasí kdovíjak dlouho na další autobus. Ale možná si raději idos nastudujte. Manžel teď už nebude mít auto tak často k dospizici.“ Ten hříšník, co mi před svědky slíbil věčnou lásku, se na mne podívá značně překvapeně, ale naštěstí mlčí. „Tak my se s vámi rozloučíme. Tome, měli bychom jet, mám ještě jedno překvapení.“ neodpustím si lež, ať si třeba myslí, že mám pod kabátem latexový obleček! S úsměvem slečně popřeji hezký den, pohlédnu na muže a vnutím mu svou ruku do jeho dlaně. Jednou rukou se snaží kormidlovat těžký nákupní koš, druhou mne drží a po chvíli se nejistě zeptá: „A kterou rukou mám nakupovat?“ Je mi to fuk, stejně je mi jasné, že bude dobrá polovina věcí chybět. Navíc mám asi zhruba třicet minut na vymyšlení a zrealizování nějakého překvapení. Jsem idiot, on si flirtuje a já mu za to dám ještě dárek!

V autě se zmíním o tom, že moje nová noční můra je milá holka, ale dost mladá. „Zas o tolik ne, myslím třiadvacet.“ odvětí manžel při čekání na zelenou. „A odkud je?“ zeptám se a očima projíždím nákupní lístek, abych věděla, co vlastně vezeme domů. „Nevím přesně, ona se sem přistěhovala za prací. Nejdřív bydlela na ubytovně. Teď má nějaký pronájem s někým. Jednou jsem ji vzal z práce autem domů.“ povídá jakoby nic. To je horší než jsem myslela! Ubytovna- nájem- šéfův dům. To zrovna! Kdyby aspoň nebyla tak hezká. No, kecám, kdyby byla ošklivá, tak by mě jejich flirtování uráželo. ‚Má narozdíl od tebe prsa.‘ posmívá se mi hlásek v hlavě. ‚No a co. Já zas umím vařit.‘ odseknu mu. To je ale pitomý argument! S ní může prožít orgasmus v posteli a se mnou nad talířem guláše, nebo co? Hádkou se svým hlasem v hlavě se nechám tak unést, že si při té představě odfrknu příliš nahlas. „Co je? Ty se kvůli tomu zlobíš?“ podívá se na mne udiveně Tomáš. Nemá ani tucha, jaké boje se ve mne odehrávají. „Jaká je?“ zeptám se s pohledem upřeným na prach na palubní desce. „Kdo? Jana? Umí strašně rychle psát na počítači a přitom kouká z okna.“ podá mi s úsměvem velice hodnotnou informaci Tomáš. Mlčím. „Je docela fajn, trochu koketa. Ty žárlíš? No, jo ty žárlíš!“ směje se mi Tomáš. „Prosím tě, buď v klidu. Motá se zásadně kolem Martina.“ rozštípne to. „Co? Kolem ženatého Martina, otce dvou dětí školou povinných?“ vyletím, jak bodnutá sršní. No, to jsem teda rozhodně v klidu! Tak teď znám svého nepřítele.

Doma, když Adam spí a Tomáš se muchluje se svou novou bonsají (trošku předčasně jsme oslavili jeho narozeniny) si naliji panáka Becherovky. Jinou tekutinu s alkoholem kromě kapek na kašel doma neobjevím. Posadím se na pohovku a společně s anakondou vymýšlím, jak vyhnat škodnou z revíru.

PS: Při psaní jsem se snažila zírat z okna, nešlo to.

Hodnotilo 104 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
belik
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 10.02.14 07:54

Pobavila jsem se, děkuji a zárovenˇdoufám, že obavy nebudou naplněny, na tyto slečny mám přímo alergii. Přeji pevné nervy :kytka:

 
bbetty
Kecalka 131 příspěvků 10.02.14 08:10

Skvělý deníček. Živě si dovedu představit co by to dělalo se mnou :cert: důležité je, že neztrácíš smysl pro humor..přeju ať je vše v pohodě.

 
Run
Generální žvanilka 20184 příspěvků 10.02.14 08:29

Jsi prostě nejlepší :P

 
monifix
Závislačka 2638 příspěvků 10.02.14 08:40

Zabavne napsany :potlesk: a skodnou zastrelit :mrgreen:

 
Hanka-L
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 10.02.14 08:40

Skvělý deníček :potlesk:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 10.02.14 08:44

Tě miluju fakt… :mrgreen: Vždycky mě pobavíš :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Raduli13
Stálice 95 příspěvků 10.02.14 08:49

Hezky napsané, přeji pevné nervy s manželem a vyhnání anakondy z hlavy :)

 
Solaris
Závislačka 4729 příspěvků 10.02.14 08:52

Jednoznačně deníková první liga :potlesk: :potlesk:

(Při čtení mě napadlo, zda tu anakondu nemá na svědomí zdejší server a nespočet diskuzí na téma škodné. To se pak z toho červa snadno stává vypasený plaz.)

Přeji klidnější mysl a laškovné černovlásce více soudnosti.

 
Lenule15
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 10.02.14 09:06

Parádní a opět jsem se pobavila a pevně doufám, že asistentka zůstane jen asistentkou :)

 
PetraPiranha
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 10.02.14 09:11

Přesto. ze to neni vesele tema, to fakt pises skvele :-) a vubec neva, ze se pri tom nedivas z okna :-D. Fakt bys mela vydat knizku ;-).

 
MirkaVai
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 10.02.14 09:11

Krása, pobavila jsem se, ale zárověň jsem si to živě představila. HRŮZA.

 
Pizlam
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 10.02.14 09:20

Hnus. Ne ten denicek ale ta skodna :mrgreen: Snad to nebude tak horke ale chapu, ze jsi ve strehu. Ja bych se uzrala :zed: Jinak skvele napsane :kytka:

 
deeni
Kecalka 457 příspěvků 10.02.14 09:21

Tvoje deníčky jsou prostě nejlepší!! :-)… Jinak přeji pevné nervy a ať asistenka zůstane pořád jenom asistentkou :-)

 
smiley1
Závislačka 3106 příspěvků 10.02.14 09:28

Super deníček :palec:… Takováhle škodná by mi taky nedala spát…

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 10.02.14 09:30

TAK MOC PĚKNEJ DENÍČEK :lol:
Tak já dřív měla pocit že konkurence pro mě neexistuje. S každým rokem vidim že to je horší a horší ale zase mě to nutí vypadat lépe, takže i konkurence je fajn :lol:.Těším se na další pokračování :lol:

Trochu mě teda zarazilo že ti sama nahlásila že jí chlap vezl! To mi přijde od ní jak kdyby ti chtěla dát najevo, že si máš dávat bacha :think: :think:

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 10.02.14 09:42

Joasko, začni psát knihy, jsi nejčtivější autorka na světě :kytka: máš velkej talent!!!
Jinak ti přeju, ať to dopadne dobře :hug:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 10.02.14 09:44
:palec: :potlesk:
 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 10.02.14 09:46

Vyborne napsano…
Preji, at to neni tak „horke“,jak to vypada… :kytka:

 
lenkator
Kelišová 7115 příspěvků 10.02.14 10:00

Perfektní deníček :palec: :potlesk: :potlesk:

 
Nelisa
Neúnavná pisatelka 15303 příspěvků 10.02.14 10:06

:potlesk: :potlesk: :potlesk: Píšeš lehkým perem, měla bys psát knihy. :palec: Výborně napsaný deníček, má to vtip, spád, pointu, prostě krása. :pankac:

 
facetia
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 10.02.14 10:24

:potlesk: :potlesk: zase pecka!!
až bude kniha budu první kdo ji přečte jedním dechem! :mrgreen: těším se!! :palec:

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 10.02.14 10:24

Super denicek :potlesk:.I kdyz jsem ho cetla po vylezeni z postele, kdy se mi zdal sen, ze muj chlap si pise s nejakou slecnou z prace :lol:.Drzim palce, at bruneta brzo vypadne nekam jinam :hug:.

 
Campari1
Kelišová 6871 příspěvků 10.02.14 10:25

Perfektně napsané :pankac: ale taky mi připadá přinejmenším zvláštní, že na tebe hned asistentka vybafne, že ji tvůj muž vezl domů :think: tím by se přece nechlubila, a už vůbec ne manželce dotyčného, ledaže má na něho zálusk :zed: já bych byla taky na nervy :cert:

 
Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 10.02.14 10:26

Škodnou zahrabat do mraveniště :palec:
Jinak opět tleskám :potlesk:

 
ALENA G
Kecalka 129 příspěvků 10.02.14 10:32

Super napsané, a asistentka nechť zůstane vážně jen onou asistentkou ;)

 
kristynaho
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 10.02.14 10:49

Pěkný deníček, vtipný. :) Živě jsem si představovala schovávání v supermarketu za pomeranči a grepy. :D Seš dobrá, neseš to statečně, já bych byla ta hysterka, která by na něj vyjela hned, jak by přišel z práce. Držím pěsti, aby ta anakonda byla jen velký omyl. :hug:

 
joaska  10.02.14 10:56

Ahoj holky, trošku překvápko. Nejdřív vyjde deník, pak přijde mejl o schválení. :lol:

Díky za hezké komentáře.

Proč mi to řekla, netuším a věřte, že mi to šlo hlavou hooodně dlouho. Nebafla to na mne hned. Před tím proběhlo pár minut trapné nucené společenské konverzace. :roll:

Pravda je, že sebevědomí na mateřské klesá, že zdejší diskuse o nevěře mi taky nepřidají a že jsem žárlivá dorota. :oops:

Každopádně nejúžasnějí je ta náhoda, že jsem o tom díky kámošce věděla. Chlap by mi to nikdy neřekl sám. Kdyby se tenkrát nezmínila, byl deníček stoprocentně jiný…

 
Safira77
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 10.02.14 11:07

Velice úsměvné… ;) Škodnou odstranit a anakondu také :hug: Vše bude v pořádku

 
monulka78
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 10.02.14 11:09

Bomba :potlesk: jsi skvělá autorka :palec: už se těším na další deníček, přeji pevné nervy, ať vše dobře dopadne :hug:

 
moky
Extra třída :D 10715 příspěvků 10.02.14 11:11

Máš talent na psaní..moc se mi líbí tvůj styl a čtenářská souvislost..pěk­né!!! Doufám, že už se anakonda opět zmenšuje a zbyde z ní jen červíček vrtící se v nějaké uzavřené krabičce… :hug:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 10.02.14 11:13

Jako vzdy denicek nadhera, clovek se smeje od prvni vety az do konce, ale tentokrat Sem to prozivala s tebout natolik, ze Sem se musela i nervovat… :mrgreen:
Taky me zarazila drzost slecny,.ktera ti sama oznami, ze ji manzel svezl, bud je to tipikcka provokaterka, ktera Rada dostava lidi do rozpaku a to tyhle husy jsou takove,(ikdyby si byla miss world-),nebo je to ten typ co svadi opravdu kde koho…pozor na to 8)

  1. volila bych klin vytestnit klinem a napriste bych se tak ohakla, ze by manzel nemel sanci svest autem uz nikoho. ;) ;).oni se najdou i cernovlasi krasni kamaradi :mrgreen: :mrgreen:


A neboj se- vypust anakondu uz z hlavy staci opravdu par lekci manzelovi a ikdyby nemel se slecnou vubec nic spolecneho krome kancelare, ono ho to bude dostatecne varovat :D :D :D :D

 
wobludka
Extra třída :D 11486 příspěvků 10.02.14 11:27

Jako vždy úžasné :potlesk:

 
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 10.02.14 11:30

@Kamča.dalmatinka Není to zakladatelka diskuze „Jak dát manželce milencovi najevo, že mě obšťastňuje?“ :mrgreen: Myslím škodnou, ne autorku :D

Jinak deníček jako vždycky :palec: :palec: :palec:

 
nadus
Závislačka 4839 příspěvků 10.02.14 11:36

Naproste skvele pises… :pankac: :kytka:

 
joaska  10.02.14 11:42

@Krkael neštvi :lol: má psychika je nalomena, stačí málo :lol:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 10.02.14 11:50

@joaska neboj ne kazdy chlap si kvuli blbce znici rodinu sim te ;) ;) ;) ;) Ale byla bych take ve strehu jak ostriz ;) ;) ;)

 
catherine100
Nadpozemská drbna 28945 příspěvků 10.02.14 11:54

Super deníček :potlesk:, ale obdivuju, že jsi tu anakondu dokázala zkrotit :mrgreen:

já bych mu dala čočku, už jenom za to, že mi to neřekl :cert: :mrgreen:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 10.02.14 11:55
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
svycarka
Kelišová 6837 příspěvků 10.02.14 12:05

Super a uzasne, jako vzdy.. nechce se mi verit, ze by Tomas byl neceho takoveho schopny :kytka:,tak si myslim, ze to bude v pohode a pro nas jiste pristi vtipny denik :dance:

 
LadyPet
Závislačka 3947 příspěvků 10.02.14 12:10

Super deníček!!! :potlesk: Jináč naprosto soucítím :cert: A zároveň obdivuji postup! Vzhledem k výbušnosti a heslu - Co je moje, je moje!!! :mrgreen:

 
mounky23
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 10.02.14 12:26

Super jsem se pobavila :mrgreen: :mrgreen:

 
lucieahmed
Kecalka 307 příspěvků 10.02.14 12:30

Moc hezky napsany denicek. Pobavila jsem se u nej. I kdyz verim ze tobe do smichu moc neni.

 
luffinka
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 3 inzeráty 10.02.14 12:40

Čtu Joaska a vím, že to zase bude super čtení :lol:
Držím palce, ať tu škodnou vyženeš z revíru s pořádnou dávkou humoru a ať se tomu s manželem jen usmějete :*

Příspěvek upraven 10.02.14 v 12:40

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 10.02.14 12:50

No to je luxusní deníček, moc mě to pobavilo, i když být v tvé kůži, určitě bych se nesmála a byla ze mě černá vdova.

 
prcekniky
Závislačka 2995 příspěvků 10.02.14 12:52

Ajajaj, něco podobného jsem zažila. Takže přeji hodně pevné nervy a ať to dobře dopadne. Jinak pěkně napsané :)

 
Pce
Extra třída :D 13873 příspěvků 10.02.14 13:02

Super deníček, pobavila jsem se…nic méně, nereagovala bych jinak :D

 
giraffe11
Závislačka 4441 příspěvků 10.02.14 13:22

:potlesk: Skvěle napsaný denicek. :lol: I jsem se zasmala (ovšem je pravda, ze ta situace vtipná není). Držím palce!

 
Elí2014
Kecalka 120 příspěvků 10.02.14 13:23

Super deníček, pobavila jsem se. Moc hezky napsáno.. :lol: Já osobně spíš nesnáším kamarádky a kamarády, kteří mají potřebu hlásit, že viděli tvého partnera s tou a tou.. :cert: Na škodnou bych se vykašlala ;).

 
tomaja
Nováček 8 příspěvků 10.02.14 13:24

Moc dobře napsaný!

 
Mrs. S
Kelišová 5033 příspěvků 10.02.14 13:31

:lol: :lol: dokonalé jako vždy :)
A máš můj obdiv já by jsem je zaškrtila na místě oba :lol:

Příspěvek upraven 10.02.14 v 13:32

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama