To, co se neodpouší

Ostatní

Toto je zpověď. Zpověď holky co si prošla peklem. Peklem jménem zneužívání...

Až si budete můj příběh číst, věřte, že vím, že jsem se dopustila ve svém chování spousty chyb. Dodnes toho lituji, ale už s tím nic neudělám. Věřím v lidský dobro, věřím, že i když lidé neví co dobro je, mají ho v sobě.

Bylo mi 17, byl začátek června a já měla po srážce s autem nohu v sádře. Na štěstí jsem už dostala chodičku, a tak jsem mohla tu a tam vyrazit alespoň na malou procházku. Po procházkách do parku a zpět, který byl od našeho domu jen pár desítek metrů, jsem se jedno dopoledne rozhodla vyrazit do města, trochu si projít krámky s oblečením a udělat si radost, když už musím být neustále sama doma. Kdybych bývala byla věděla, že této procházky budu do konce života litovat…

Pomalou kulhavou chůzí se vydávám do města. Cesta obvykle na pět minut mi trvá skoro půl hodiny. První krám, nic. Druhý krám, nic. Třetí krám…Vybírám si triko a belhám se do kabinky, ukazuji ho prodavači, který se na mě usměje. Chodím sem celkem často, velký výběr, fajn ceny. S prodavačem tu a tam prohodím pár slov, jmenuje se Filip. Chlapík asi třicet, vysoký, milý. V kabince jsem s tou sádrou trochu neohrabaná, je teplo a tak mám sukni, která se mi teď akorát plete kolem nohou.

Svlíkám vršek a z ramínka sundavám vybraný kus, v tom se do kabinky rozhrne závěs a v něm stojí Filip. Instinktivně se schovávám za obleček, co držím v ruce a vytřeštěnýma očima na něj koukám, co že tam chce. Najednou, než stihnu něco říct, je u mě v kabince, rukou mi zacpává pusu a tlačí mě ke zdi. Sotva držím rovnováhu. Druhou rukou mi bere triko, hází ho na zem a začíná mě osahávat. Já tam stojím, oči vytřeštěný, v hlavě nejednou prázdno. Úplně jsem zkameněla, něco takovýho se mi přece nikdy stát nemůže, v duchu mi běží jediná věta „Zab zvíře dokut je raněné.“, přesně tak si připadám.

Najednou mi v hlavě cosi zcvakne a začínám se bránit, ale čim víc se snažím, tím víc je agresivní, až to bolí. Hodně to bolí. Najednou slyším jak někdo bere za kliku od krámu a…nic. Ten hajzl zamknul! Ani jsem to před tím neslyšela. Nevím, jak dlouho tam stojím, snažím se vykroutit a trpím, připadám si jak v mlze, osahává mě, drží namáčklou na zdi, lepí se na mě a když začínám brečet, přestává ho to bavit, pouší mě a se slovy, že mám pěkný kozy, odchází.

Oblíkám se. Odemyká. Snažím se z toho krámu vyřítit co největší rychlostí, ale s tou sádrou to moc nejde. Přicházím domu, kde nikdo neni, naštěstí, nechci, aby mě někdo takhle viděl. Připadám si špinavá, v hlavě mi křičí jakýsi hlas, strhávám ze sebe oblečení a vrhám se pod sprchu. Ze sprchy rovnou do postele. Hlas křičí a křičí, přivádí mě k šílenství. Pouším si hudbu, abych ho přehlušila, repráky křičí, co jim síly stačí, hlas je ale silnější. Beru do ruky žiletku a zabírám. Poprvé. Podruhé. Potřetí. Hlas slábne. Repráky slábnou. Je mi zvláštně. Sedím a koukám, jak mi teče krev ze zápěstí, nemám ale odvahu to dovést do konce…

Když přichází rodiče z práce a sestra ze školy, bordel, co jsem udělala, je už uklizený a na ruce obvaz schovaný pod potítkem.

Je září. Vracím se do školy a třídní učitelka si všímá, že jsem se nějak změnila. Vyptává se, jestli se přey prázdniny něco nestalo, odpovídám, že ne, ale očividně mi nevěří. „Možná jsem jí to měla říct,“ bleskne mi hlavou. Ale neudělám to. Stačí, že jsem to řekla mé nejlepší kamarádce. Chudák z toho byla úplně vyděšěná a já se zhroutila, jednou to stačilo.

Dny plynou a já se naučila domu ze školy chodit jinou cestou jen, abych se tomu obchodu vyhla. Vracím se domu ze školy, od vlakovýho nádraží jdu pěšky, jsou to sice asi 4 kilometry, ale je hezky, tak se chci projít. Cesta vede kousek lesem a pak mám dvě možnosti, buď jít městem nebo zadem po silnici kolem hřbitova.

Vybírám si druhou možnost, chyba! Asi v půlce cesty vedle mě prudce brzdí auto. Po tom co mě auto srazilo prudce uhýbám směrem do příkopu a dívám se, co je to za „magora“. Filip!!! Otevírá dveře od auta a něco na mě volá, nevím co, utíkám pryč. Utíkám, jako bych byla schopná mu utéct, když on sedí v autě a já to mám ještě 2 kilometry domu. Popojíždí za mnou a skoro za jízdy vyskakuje z auta a chytá mě. „Dlouho si u mě nebyla,“ říká a pevně mě drží.

Neodpovídám, jen se snažím mu ze sevření vymanit, marně. Jediná silnice, kolem nic, jen louky, žádný auto v dohledu, ale přesto zkouším volat o pomoc. Když vidím, že je to marné, vypínám. Přepadá mě příšerná beznaděj a v hlavě se zase začíná ozývat ten hlas. Čím dýl tam jsem, tím víc křičí, je ohlušující. Začínám si přát, aby to skončilo, opakuje se to samé, co v kabince. Brečím. Tentokrát mu to ale nevadí. Osahává mě. Když mu to stačí, skoro jako by nic mě pouští, nasedá do auta a odjíždí. Když přicházím domu, vbíhám pod sprchu, zavírám se v pokoji a sahám po žiletce. Když se mi po ruce spustí teplá krev, hlas v hlavě pomalu utichá. Konečně! Už se to nedalo vydržet.

Začínám mít strach chodit do školy. Mám pocit, že mě sleduje, takových „náhod“, že mě někde potká, je čím dál tím víc. Osahávání, líbání po těle, nucení na osahávání jeho intimních partií…Pokaždé to skončí s žiletkou v ruce a pomalu slábnoucím trýznivým hlasem v hlavě. Už všichni učitelé vidí, že se se mnou něco děje a má nejoblíbenější na mě apeluje, ať se jí svěřím. Chci, ale nedokážu to, hrozně se stydím a v kabinetě propadám do neutuchajícího pláče. Sedí vedle mě a já jí ukazuju své ruce. Dává mi na sebe telefon a říká mi, že až budu mít chuť si zase ublížit, že jí mám zavolat, klidně o půlnoci. Nikdy to neudělám. Nechci jí zatěžovat svýma problémama.

Je mi 18. Sukně už nenosím,, jen kalhoty, trika s dlouhým rukávem, potítko nesundavám. Mám už přes 50 jizev, které je těžší a těžší skrývat. Vlastně je nemožné je všechny najednou skrýt. Všímá si jich moje sestra, je jí 11, a tak jí jen řeknu, že už to nikdy neudělám, ať to nikomu neřiká. Věří mi a naše tajemství nikomu neříká, neví, že lžu. Neví, že jsem tak zoufalá, že v psacím stole mám dopis na rozloučenou. Neví to nikdo a můj den „D“ se blíží.

Poznávám fajn kluka, ale nemám zájem se s ním seznamovat, na těch pár dní to nemá smysl. Jenže on se do mě šíleně zamilovává a najednou mi do života přináší něco krásného. Ale další setkání s Filipem to úplně ničí. Sice mi přibývá další jizva, ale cítím se silnější, asi jsem se taky zamilovala. Najednou nevím, co mám dělat. Na jedné straně příšerné zkušenosti s Filipem a úplná bezmoc a na straně druhé…Vítězí zamilovanost.

Začínám se s tím fajn klukem scházet, sbírám všechnu svou odvahu, nemám co ztratit a se vším se mu svěřuji. Najednou mám pocit, že jsem udělala chybu, že toho fajn kluka teď kvůli mě zavřou. Musím ho přemlouvat a prosit, aby se na Filipa vykašlal, že za to nestojí. Začíná mě doprovázet ze školy domu a trávit se mnou co nejvíc času. Ale i přesto se ještě párkrát s Filipem potkávám a vše se opakuje, jen mám víc síli se mu bránit. Jenže ten hlas, ten příšerný hlas, na něj láska neplatí, křičí a křičí dokut nesáhnu po něčem ostém a nerozteče se mi po rukou krev.

Ještě pár měsíců trvalo, než jsem se naučila ten hlas utišit i jinak. O nějakém intimním sbližováním s přítelem nemohla být ještě hodně dlouho řeč. Měla jsem z toho starch. Sice s Filipem na pohlavní styk nikdy nedošlo, ale i tak to bylo něco otřesného. Kolikrát se stalo, že jsem se s v noci křikem probudila a přítel mě utěšoval a hladil, dokud jsem zase neusnula. Několikrát jsem do něj ze spaní začala tlouct pěstí a on mě vzbudil a já se mu pak s pláčem omlouvala.

Odstěhovala jsem se z mého rodného města. Vím, že to měl se mnou přítel těžké a že to chtěl vzdát, ale vydržel a teď vedle mě leží výplod naší lásky, naše první děťátko, náš milovaný chlapeček.

Možná si říkáte, proč jsem to trpěla, proč jsem nešla na policii a nenahlásila to. Já prostě věřila, že si třeba uvědomí, že to, co dělá, je příšerný a nechá toho. Prostě věřim, že se lidé mění.

Prosím všechny, co by mi chtěli psát, že jsem hloupá a podobně, aby mi to nepsali. Já to vím.

Hodnotilo 23 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
luckalucka737
Kecalka 458 příspěvků 06.03.13 10:02

Jako bych to uz nekde cetla… prijde mi to jak z Top divky, jak tam kdysi byli takovy pribehy (uz jsem ji dlouho necetla, tak nevim) :D

 
renkova
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 06.03.13 10:06

Gratuluji ke chlapečkovi a chápu tě. Já jsem také velký stydlín. Jen tě prosím, nepáchej nic, čeho by jsi mohla litovat! Máš přítele, syna, máš dva chlapi, kteří tě ochrání! Už jsi dospělá, zkus zajít třeba do nějaké poradny a poradit se s nimi, vždy je řešení! A nezapomeň, že nikdy není tak hrozně, aby se to muselo vzdát! Držím s tebou! :hug:

 
bini851
Kecalka 327 příspěvků 06.03.13 10:06

Po tomto mohu jen napsat, at už máte v životě jen štěstí a hodného synka, který bude dělat jen radost. K minulosti bych se nevracela-vlastní zkušenost. Hodně štěstí… :kytka: :kytka:

 
luckalucka737
Kecalka 458 příspěvků 06.03.13 10:08

A jinak promin jestli je to pravda, jen mi to prislo napsane tim stylem :think: gratuluju ke klucikovi a at se ti uz jen dari :)

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 06.03.13 10:48

Teda 8o asi do půlku deníčku jsem si říkala co takhle mladá holka je na emiminu s tímto příběhem ale po přečtení jsem ráda že to dobře dopadlo a máš milovaného muže a chlapečka moc gratuluji a mám pro tebe radu vím že je to těžké ale zkus na to zapomenout akorát by sis ničila život a hlavně vztah s milovaným. Odstěhovat se z toho města byl dobrý krok a druhý krok bych doporučila jít na policii pokud by jak koliv Filip obtěžoval i pitomou smskou bych to vše nahlásila (já teda si myslím že bych to nahlásila hned kdyby jsi to udělala tak by asi neměl odvahu to dělat furt dokola, měl by zákaz se k tobě přiblížit a kdyby ho někdo jen u tebe zahlídnul tak by ho zavřeli :pankac: ) příště to vážně nahlas vem si kolik holek si to taky protrpí jen proto že mu to prochází. PS: hlavně si nijak neubližuj ON ze to vážně nestojí a mysli na svou novou šťastnou rodinku…držím palce :srdce:

 
Matea
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.03.13 10:52

Nejsi hloupá, v takové situaci člověk uvažuje jinak než by uvažoval za normálních okolností a co by třeba sám poradil jinému. Mozek prostě vypne. Mám s tím vlastní zkušenost :( první a jediný člověk kterému jsem to dokázala říct je můj manžel.

Přeji ti aby jsi byla v životě už jen šťastná a plnými doušky si užívala toho nejkrásnějšího co ti život může dát, tvého chlapečka :hug:

Příspěvek upraven 06.03.13 v 10:52

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 06.03.13 11:22

@luckalucka737
Taky mi to tak přijde… jak z nějakého dívčího časopisu. I tak stylistycky napsané, hezká čeština, má to spád, dokonalé střídání přítomného a minulého času…

Jako pokud to autorka neopsala tak smekám nad spisovatelským talentem :palec:

A obsah deníčku? Nemyslím si, že by tady bylo místo k nějakému odsuzování… hlavně, že to dobře dopadlo :hug: :kytka:

Příspěvek upraven 06.03.13 v 11:23

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 12:05

Děkuji všem za vyjádřenou podporu.
A jen chci podotknout, že jsem opravdu tento deníček nikde neopsala, to nemám za potřebí.

Příspěvek upraven 06.03.13 v 12:07

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 12:09

A děkuji @Cmochy za pochvalu „spisovatelského telentu“. To mě potěšilo.

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 06.03.13 12:18

Zažila jsem si něco podobneho, a jsem stastna ze to i u me dopadlo jako u tebe a mam prekrasneho chlapecka..

 
Caroline81
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 06.03.13 12:56

Je mi moc líto, co se Ti stalo, ale absolutně nesouhlasím s holkama, že to dobře dopadlo.
Měla bys vše nahlásit na Policii jinak to ten hajzl začne dělat dalším holkám.
Jestli už nedělá. Já vím je to moc těžké. Měla jsem podobnou zkušenost z práce
se svým šéfem, ale teda ten nebyl tak moc agresivní. Máš malého chlapečka jednou
možná přibude i holčička. Představ si, že by se jí stalo něco takového jenom pro to, že to žádná před ní nenahlásila. Holky bojujme s těma dacanama

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.03.13 13:57

A i když sis zažila spoustu bolesti, tak ted si představ že v tvém městě je třeba více takovích dívek, slečen a zažívaj to co ty, proto že ty si to nezastavila…

 
luckalucka737
Kecalka 458 příspěvků 06.03.13 14:41

@Cmochy

vid, ale napsany je to moc pekne (co se stylistyky tyce, ne ten obsah. Je hruza co prozila.) :)

jinak souhlasim s @Kamča.dalmati

Příspěvek upraven 06.03.13 v 14:42

 
St. Estephe
Závislačka 4644 příspěvků 06.03.13 14:56

Ja prozila podobne, akorat mi bylo trinact, byl to pribuzny a nikdo se mne nezastal. Taky jsem to nehlasila, protoze to, co by nasledovalo, by pravdepodobne bylo horsi, nez cin sam. Ziju si ted po svem, daleko od puvodni rodiny a jsem rada, ze mam svatej klid a pokoj.

 
marram3
Kecalka 230 příspěvků 06.03.13 14:57

Chtěla bych se tady vyjádřit k několika komenářům. Shodit tento životní příběh pochybovačnou větou, jestli to je pravda, je prostě pitomý. Tím jste ostatní čtenářky, které by se chtěli vyjádřit, nebo popsat vlastní zkušenosti, jen znejistili. A pak některé chtějí, aby se autorka obrátila na policii. A jak? Z vašimi pochybnostmi? Co si asi bude myslet, že jí řeknou policajti? To co vy?
Kassiel, pro tebe: K příběhu se nebudu vyjadřovat, na to máme jinde prostor:-), ale opravdu píšeš moc dobře, tady máš " důkaz". Tak svůj talent nezahazuj.

 
Jitka1976  06.03.13 16:30

Teda první co mě napadlo v cca třetině čtení…jak se sprchuje se sádrou? Ale asi je to tím, že jsem jí nikdy neměla… :nevim: Přišla domů a hned se šla sprchovat…to chápu…smít ze sebe „jeho“…ale…no…taky mi to přijde vymyšlené nebo opsané…promiň…

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 17:00

Doufám že to nebudeš nikdy potřebovat @Jitka1976 ale víš jak se sprchuje ve vaně se sádrou? Zlomenou nohu necháš přez okraj vany vyset ven a pustíš vodu. A neomlouvej se, když se ti to nezdá reálné, nevadí. Popravdě nepotřebuju abyste mi tu všichni věřili, spíš jsem se z toho chtěla vypsat, protože jsem se v tom začala po delší době zase „patlat“ ve vzpomínkách.

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 06.03.13 17:31

Bohužel mám sama nějaké hnusné zkušenosti, ale tomuto jaksi nedokážu věřit.

 
Tableta
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 06.03.13 17:35

1. tleskám, je to skvěle napsaný :potlesk:

2. je to hnus a doufám, že to nikdy nezažiju

Přeju mnoho štěstí do života. :mavam:

 
Jitka1976  06.03.13 18:02

@Kassiel Já „to“ zažila…vím, co je sprchovat se po útoku úchyla…nebo jak to nazvat…už jsem to tu popisovala…téma bylo tuším"setkání s úchylem…" nebo tak něco…chytl mě za vlasy a rval mi hlavu tam dolů…no…myla jsem si hlavu asi 5 x…následně ostříhala vlasy na krátko…
Pokud jsi to zažila, je mi to líto…vím jak ti bylo…jen je to holt „moc dobře“ napsaný…jako z knížky…no… :oops:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 06.03.13 18:09

Nevim proč by měla autorka zapotřebí si něco takového vymýšlet…
Je mi to líto. Ono fakt těžko říct jak se žena zachová v takovéto situaci, každá jsme jiná, nicméně ty jsi měla tehdy vyhledat odbornou pomoct, zřejmě jsi byla a podle mě stále jsi psychicky nemocná, že si musíš sama ubližovat po prožití traumatické události. Tohle je v člověku napořád a až se jednou nedejbože dostaneš do nějakého psychického vypětí, tak zase vezmeš žiletku, takže pak ti doporučuji psychologa… Zauvažuj nad tím, je to jako anorektička a nebo bulimička, je to nemoc na celej život i když už je ten člověk srovnanej, ale někdy se bohužel může opět objevit spouštěcí moment. Přeji ti samozřejmě, aby se nic takového nestalo a užívej si rodinného štěstí.

 
IvčaIva
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 06.03.13 19:38

Měl dostat hned naporvé kopanec tou sádrou a byl by pokoj, jinak souhlasím s názory již výše uvedenými - nahlásit hned nebo najít další oběti a udat ho teď, on to bude zkoušet i jinde :?

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.03.13 19:46

@Kassiel a opravdu nemáš výčitky s toho že si ho nechala aby mu to prošlo? Žes ho nechala aby to udělal dalším?
opravdu to nechceš nahlásit jen proto že si myslíš že se lidi změní?

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26471 příspěvků 06.03.13 19:56

Taky jsem si to procitala znovu a znovu a je mi te lito moc, verim, ze neni nekdy snadne udelat ten prvni krok a zajit na policii, ale bylo by to alespon fer k tem co ho neznaji a bohuzel brzy poznaji podobne jako ty??
Popravde pokud to nenahlasis, budes jeste ke svym ranam na dusi bojovat s myslenkou, ze se vysmiva tomu jak si byla hloupa, a ze jednou si vyctes, ze jsi to neohlasila..
Drzim palce, udelej s tim parchantem neco :hug: :hug: :hug:

 
verulicek  06.03.13 20:01

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. dobrou noc děti :mavam: dobrou noc strýčku Fido :mavam:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26471 příspěvků 06.03.13 20:02

A ty jsi ted uz v jinem meste-takze si rikas pryc od neho pryc z minulosti, co se nad to povznest a pripomenout se mu???
proste to nahlasit ted a s oporou v zadech tentokrat, myslim manzela ci pritele a doprovod policie, nebo se nejak informovat kdo s nim uz ma takove zkusenosti, aby bylo vic dukazu..
Ja vim, ze se to lehce rika hur dela, ale rozhodne toho zmetka nejak vytrestej..
Takovy clovek nema zustavat bez trestu.. :cert: :cert: :cert:
Mysli uz na dite a i na moznost, ze takovej parchant si klidne mozna dal prodava a lidi ho maji za slusnaka :cert:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26471 příspěvků 06.03.13 20:04

@verulicek taky moznost :D

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 20:18

Popravdě? Výčitky že jsem ho nenahlásila mám. Na začátku píšu, že vím, že jsem se dopustila spousty chyb a tohle je ta největší ze všech. Ale teď po skoro 4 letech už s tím nic neudělám. Důkazy ani svědky nemám. Bylo by to moje slovo proti jeho slovu a nic víc. Jeho by stejně nikdo nijak nepotrestal a mě by to stejně nic nepřineslo. Byla jsem mladá, blbá a naivní, teď už bych se zachovala jinak, rozhodně bych ho teď udala, ale takhle zpětně? To nemá smysl.

 
paola white
Extra třída :D 12629 příspěvků 06.03.13 20:56

Je mi lito co te potkalo ale nepochopim ze si to nehlasila. Mozna si nebyla prvni ani jedina. spartakiadni vrah take pred vsemi vrazdami napadl divku a ta to nehlasila prestoze ho znala. mozna tim mohla necemu zabranit. Kazdopadne drzim palce at uz ti v zivote sviti jenom slunce :hug:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 06.03.13 20:58

Holky neblázněte, teď to přece po letech nemá žádnej význam… s čím by jste jako šli teď na policii? Že Vás kdysi ten muž obtěžoval a dělal tohle a tohle? Si budou akorát tak ťukat na čelo… nemá důkazy a je to pár let. To měla udělat tenkrát. Teď můžeme jen doufat, že toho hajzla nahlásí jiná pokud se nedejbože nějaká taková objeví… Jo a jinak je hodně naivní si myslet, že se lidi mění… takovýhle úchyláci asi těžko…

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 06.03.13 21:29

Mě to nepřipadá ani vymyšlené, ani opsané. Je hrozné, čím sis musela projít. Ale i když už je to dávno, třeba by to opravdu něčemu pomohlo, to oznámit. když ne někomu jinému, tak tobě určitě. Chápu, že to asi není nic jednoduchého, ale to důležité věci nebývají. Přeju hodně síly k překonání toho hnusu a do rodinného života hodně štěstí.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.03.13 21:35

Mě nejde do hlavy jen to si toho nikdo nevšiml?
Nevšimla si máma že si pořezaná? Vždyt i ted musíš mít přece jizvy..To nosíš potítko i ted?
To vás u toho nikdo nikdy neviděl?

A DIVIM SE ŽE KDYŽ ADMIN KONTROLUJE DENÍČKY ŽE HO NECHÁ PROJÍT S CHYBOU V NADPISU

Příspěvek upraven 06.03.13 v 21:49

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 21:51

@Kamča.dalmatinka Potítko už dlouho nenosim, na pravym i levym zápěstí a předloktí mám stále vidět jizvy, ale máma se o mě nikdy moc nezajímala a když si jich všimla, jen se na mě podívala a dělala jako by nic. Jako by bylo vše v pořádku.
Jednou nás viděla jedna paní, mohlo jí být asi přez 60 určitě, akorát mě držel přitlačenou na dveře opuštěnýho kostela, takže se odvrátila a určitě si myslela něco o znesvědcování a podobně.

Klidně si myslete že je to vymyšlené. Že jsem to někde „obšlehla“. Opravdu nemám za potřebí se obhajovat.

 
Kassiel
Kecalka 410 příspěvků 06.03.13 21:52

@Kamča.dalmatinka Potítko už dlouho nenosim, na pravym i levym zápěstí a předloktí mám stále vidět jizvy, ale máma se o mě nikdy moc nezajímala a když si jich všimla, jen se na mě podívala a dělala jako by nic. Jako by bylo vše v pořádku.
Jednou nás viděla jedna paní, mohlo jí být asi přez 60 určitě, akorát mě držel přitlačenou na dveře opuštěnýho kostela, takže se odvrátila a určitě si myslela něco o znesvědcování a podobně.

Klidně si myslete že je to vymyšlené. Že jsem to někde „obšlehla“. Opravdu nemám za potřebí se obhajovat.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.03.13 21:57

Kassiel já neřekla že nevěřim! Já se jen ptám. ;)
Nevim jestli se to dá řešit zpětně, ale každej den bych si na něj počkala a koukala se jak mu někdo rozbíjí hubu dokud by mě nepoprosil o odpuštění.
chtěla bych mu stát v tváří v tvář a ukázat že už nejsem ta blbá holka

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26471 příspěvků 06.03.13 21:58

Zapotrebi se obhajovat nemas, ale skoda, ze jsi nemela potrebu ho nahlasit..
Ja vim, ze by se mu po tech letech asi nic nestalo, ale policajti uz by ho meli v merku, kdyby nekdo znasilneni nahlasil a neuvedl treba jmeno jestli vis jak to myslim, aby proste uz byl v zapisu jako nasilnik..
ale chapu jestli se uz nechces k tomu vracet, neni to jednoduche, preju ti v zivote uz jen to nej… :kytka: :kytka: :kytka:

 
Handulin
Kecalka 345 příspěvků 06.03.13 22:19

Já bych jen vlastnímu dítěti neříkala „výplod“, ale když už, tak alespoň „plod“ lásky.. ;) jinak hlavně, že to neskončilo hůř. :kytka:

 
myšák1187  07.03.13 00:08

Hlavně si myslím že bys měla vyhledat pomoc psychologa, pokud to šlo až k sebepoškozování je to někde v tobě schovaný a nikdy nevíš co to může spustit znova a mohla bys později i rozbít svoji rodinu pokud to nebudeš řešit.

 
Mamango
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 07.03.13 09:31

Mně to příjde napsaný normálně, tak jak to autorka zažila, vůbec nevím proč některé píšou, jako opsaný z časopisu Top dívka, to by tady mohl být každý druhý deníček opsaný… Spíš mně zaráží, že ti bylo 18 let 8o a nechala ses… ale asi nemáš povahu se bránit. Ve chvílích bezpráví jsem celkem agresivní a chlapovi bych pak přišla do krámu s pepřákem a ještě mu vzala pár kousků oblečení.. tohle by si fakt pamatoval, k-k-t.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 07.03.13 11:21

Je mi moc líto, cos musela prožít.

Ale upřímně - holek, které si budou muset projít podobným peklem jen kvůli tomu, že Tys to nikomu neřekla (a ani NEHODLÁŠ ŘÍCT), je mi líto mnohem víc.

Mezi „to, co se neodpouští“ často patří i zbabělost.

Příspěvek upraven 07.03.13 v 11:22

 
Terezka s Denískem
Závislačka 3580 příspěvků 07.03.13 11:59

Nebudu ti říkat, že si hloupá atd.. Ale spíš mi příjde, že ti to asi moc nevadilo když si to nikde neřekla :think: Je to od tebe hnusný, že si to nechala být ted to opravdu může dělat někomu jinýmu.
Tohle se nikdy nesmí stát mě ani mým dětem!! protože jistě vím, že se ten dotyčný nedožije dalších dnů.. :cert:

 
Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 07.03.13 12:24

Jestli je to pravda nebo ne, to neposoudím a ani mi to nepřísluší…
ale popravdě mi to přijde až příliš příběhově i stylisticky „dokonalé“, jako by to byla povídka něco ve stylu fanfiction… :nevim:
hlavně ty popisy řezání a skapávající krve…emo hadr…

Příspěvek upraven 07.03.13 v 12:26

 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 07.03.13 12:44

Škoda. Na ty ostatní holky, kterým se tohle právě třeba děje, nemyslíš?
Nebudu tě hodnotit, prožila jsi si svoje.
Ale: udat toho parchanta můžeš i po čtyřech letech. Promlčecí lhůta to zdaleka není a uvědom si, že můžeš zabránit třeba znásilnění, ušetříš někomu totéž, co jsi ty prožila.
Pořád můžeš. Pořád to má smysl.

 
St. Estephe
Závislačka 4644 příspěvků 07.03.13 12:54

Mne by naprosto vazne, bez jakekoli ironie zajimalo, kolik z vas bylo hlasit podobny cin. Kolik z vas si proslo masinerii mnohdy naprosto nechutnych otazek, narazek. Mnoho tech, ktere tak ucinily, totiz prave tohle povazuje za mnohem strasnejsi, nez cin samotny. Popisuji pocity bezmoci, naprosteho ponizeni, zesmesnovani, apod… Nevim, jak je na tom policie v soucasne dobe ale drive bylo bezne a oduvodnene, radeji to v sobe zadupat a mlcet, nez byt jeste dusevne znasilnena vysetrovatelem.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 07.03.13 13:01

@MaDoRaBe, jestli tohoto „Filipa“ (nedejbože) za patnáct let potká Tvoje dcera - a prožije něco podobného, protože předchozí oběť nechtěla projít duševním martyriem nahlášení věci - jsem velmi zvědavá, jestli napíšeš podobně tolerantní příspěvek.

 
St. Estephe
Závislačka 4644 příspěvků 07.03.13 13:06

@BohunkaP Budu vinit jeho, ne ji. Prave proto, ze vim, jak je to narocne. Ja znam i par divek, zen, ktere cele oznameni pod tlakem vysetrovatele stahly. A znovu rikam, treba je situace v soucasne dobe lepsi. Treba uz na obeti neni utoceno stylem: Melas kratkou sukni, moc nalicene oci, tak sis o to vlastne rekla.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 07.03.13 13:16

@MaDoRaBe, jenomže i kdyby tomu tak bylo (čemuž osobně příliš nevěřím), ona je dneska ve zcela jiné životní situaci, není to žádná vyděšená, vystresovaná holčička. Na policii si může vzít partnera či blízkou kamarádku, kteří ji podrží a zastanou se jí v situaci, kdy by si snad někdo dovolil se k ní nevhodně chovat. Dnes má vlastní dítě, milujícího partnera - a přesto nad tím zavře oči a mávne rukou.

 
St. Estephe
Závislačka 4644 příspěvků 07.03.13 13:27

@BohunkaP No podivej, ja v deviti letech vypovidala ohledne uchylacka, co si ho honil u cesty, kudy chodily deti do skoly. Dodnes si pamatuji, jak jsem si pripadala jako spina, jako kdybych neco spatneho provedla ja jen tim, ze jsem ho videla. A to jsem byla dite a pristup fujtajbl. Ale to je dvacet let, jak pisi, snad se to zmenilo. :nevim: Proste drive bylo realitou obet vydeptat, srazit na kolena. A je otazkou, kdo to ustoji. V situaci, kdy mas co delat, abys treba neskocila pod vlak. Pokud se situace kolem sexualnich trestnych cinu v ČR nezmenila, je to obrovska ostuda.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 07.03.13 13:32

@MaDoRaBe, věřím a mrzí mne, že máš takovou zkušenost. Nicméně to nemění nic na faktu, že autorka je v naprosto jiné situaci. Není jí devět, má rodinu a už je mámou. Proto je pro mne její laxnost nepochopitelná - a lítost ve mně budí spíš budoucí oběti onoho kluka.

 
Anonymní  07.03.13 13:38

No teda nevím, ale myslím si, že pokud má někdo 50 jizev od žiletky, tak si toho všimne aspoň lékař a začne to řešit. Já jsem si opálila ruku o troubu a na gynekologii jsem měla výslech, jestli jsem se chtěla podřezat :lol:. Prostě toto je výplod fantazie :mavam:. Nevěřící

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama