vajo - 12. týden

Těhotenství

Ahoj těhulky i všechny čitatelky mého deníčku, i když jsem zprvu zamýšlela, že Vám napíšu deníček až příští týden, který bude snad ve znamení samých pozitivních zpráv, nevydržela jsem to a datluji, aby Vám tento týden snad nějaké to počteníčku nechybělo.

Poslední týden jsem měla opravdu hrozný fofr a tak nemám ani moc čas si své těhotenství užívat. Jak jsem se již možná zmínila můj manžel vlastní dva obchody s mladou módou a práce se teď opravdu nahrnula.Největším našim problémem asi je, že naši vedoucí (holku v mém věku 30 let) před 14-ti dny operovali nádor na mozku a konec rekonvalescence je v nedohlednu. Z tohoto důvodu jsem nucena kromě přípravy účetnictví a právního zabezpečení firmy vypomáhat i na obchodě a to nesmím zapomenout, že do toho jezdíme vybírat zboží do Prahy, na jednání a také mám své závazky k advokátní kanceláři, kde pracuji - teď už jen 2× týdně, ale stejně hrůůůůůůůůůůůza !
Včera vaju došla trpělivost, jelikož díky jednání v Praze a ještě výběru zboží jsem neměla čas pravidelně jíst, domů jsme dorazili kolem 21 hod a já slupla z velkého hladu rychle rohlík se sýrem a jogurt. Následovaly pak žaludeční potíže a probděná noc - částečně na toaletě a částečně pocházením po bytě.
Když už jsem žaludek vyprázdnila dostavily se zase kreče a tak jsem se pomalu snažila do sebe dostat alespoň kus banánu. Dnes už je mi lépe, ale jsem poučená, chce to zvolnit tempo a tak odpoledne po práci v kanceláři vyrážím ke kamarádce se čvachtat v bazénu - balada.

Jinak byť jsem teprve ve 12 týdnu malé bříšečko už taky mám, zatím to vypadá, že jsem nějaké to kilčo přibrala a ne jako těhotenství. Zatím držím 2 kg to jsou ale asi ty prsa, co mi tak vyskočily a to bříšečko. Říkám si, že nejspíš bude vajo taky potapěč (oba dva s manželem jsme propadli tomuto sportu - já již před 8-mi lety) a tak mu nestačí jen malá tůňka na šnorchlování, ale chce mít kolem sebe moře - asi geny po tatínkovi, tomu se po moři taky moc stýská. A tak mě bříško předčasně vyskočilo - no ať si to užije, když ještě se může potápět bez přístroje hihi o:)

No pro dnešek těch zpráv už bylo dost, bohužel nemám tolik času, abych Vás unavila nekonečným deníčkem - snad příště.
V pondělí jdu na první ultrazvuk a v úterý do poradny a pak Vám vše nahlásím. Pupíci mějte se krásně a nepupíkům přeji v brzké době II.

Pa Eva + vajo 11tt + 4

 Váš příspěvek
 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 13.06.03 16:39

Ahoj vajo,

na dnešek se mi zdály opět nějaké zmateniny a figuroval tam mimo jiné i Tvůj deníček. Najednou jsi ale psala už asi 18. týden? :-))))
Pěkně si to v pondělí na UZV užij. Jde i manžel?
Už žádné křeče v bříšku, měj se pěkně a nepřepínej se.

Pa Martina

 
vajo
Kecalka 272 příspěvků 13.06.03 20:43

Ahoj Brusinko,

nastěstí pobolívání v bříšku už nemám a zácpu jsem již taky překonala. Dívala jsem se na tvoji fotečku s bříškem a musím říct, že tě brzo trumfnu - bude ze mě asi pěkná koule o:) Manžílen se na UZ chystá se mnou těšíme se moc až uvidíme naše vajo. Doufám, že se pořádně cpeš, aby ti to bříško trošku vyrostlo.

Pa Eva + vajo

 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 16.06.03 08:01

Ahojky Vajo,

jojo, už se cpu:-))) Nevolnosti jsou za mnou a nastává pro mě typické období chutí. Zrovna včera jsem uzobávala ode všeho trochu a byla jsem jak „kobylka“ :-)))

Určitě dej fotečku na emimčo. To je príma, že s Tebou jde manžel. Při prvním UZV se mnou také byl.
Jsem zvědavá na Tvé dnešní zážitky. Piš piš piš, zdraví zvědavá „kancelářská myš“

Martina
17+4

 
vajo
Kecalka 272 příspěvků 16.06.03 19:24

Ahojky Brusinko,

tak mám ten první ultrazvuk za sebou, nechala jsem si vajo nahrát na videokazetu a fotečku jsme nakonec nedělali, takže příště. Jinak je vajo opravdu čilouš furt se mele asi po tatínkovi, ten taky nevydrží v klidu. Má všechno co má mít a Dawnův syndrom taky vyloučili úpři měření NT. Takže hned jak jsem přišla domů tak jsem si vajo znovu pouštěla a pak přišla máma a tak znova - prostě je to SUPER. Deníček se chystám napsat ve středu a tak tam vylíčím podrobnosti. Pozdravuj ode mě kuklínka a přejeme s vajem dobré chutnání - at ti bříško vlastně kuklínek hezky roste.

Pa Eva + vajo
podle dnešního UZ 11tt +6

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 16.06.03 20:06

Ahojky!

Téééééééééda, co tu tu čtu, tak takhle by to tedy nešlo! Hezky pravidelně papkat. To se přeci nedělá!:)
Hezky si odpočiň a s tou prací to tak nepřeháněj
pá MOntička

 
vajo
Kecalka 272 příspěvků 17.06.03 17:30

Ahoj Montičko,

neboj já už jsem se polepšila a pravidelně papkám a bříško mě z toho papkání hezky roste. Stává se ze mě zodpovědná maminka - už bylo na čase .

Pa Eva

 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 18.06.03 09:34

Ahojky Vajo,

to je príma, že máme Vaja na kazetě. Je mi jasný, co bude hitem roku ve vaší „videotéce“ :-))))
Taky je super, že testy na Dow. jsou negativní.
Papám o 106. Zrovna včera jsem tam Kuklínkovi k večeři šoupla takových dobrot. Byla jsem si sednout s kamarádkou a Kuklín dostal kompletní menu :-)) Polívčičku, candátka i banán s kočkoládou. Ještě jedno nealkoholické pivo a trochu hříšek - presíčko :-)))
Ale sedlo mu to, nevyboxoval to nazpt :-))

už se těším na Tvojí fotečku tak pěkně foťte a opatruj se.

Pa Martina

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 18.06.03 19:56

Ahojky Evulo!

Ráda slyším, že jsi se polepšila:) Kdyby mě tak všichni poslouchali, jako ty:D
Opatruj se
pá Montik

Vložit nový komentář