Vajo - 26. týden

Těhotenství

Tak Vás zase po nějaké době milé spolutěhulky i ostatní moc zdravím ! Čas nám opravdu neuvěřitelně letí a já pomalu začínám zařizovat dětský pokojo ? koutek.

Do budoucna bude mít naše sluníčko zařízený celý pokojíček, ale malému prckovi stačí ke štěstí trochu prostoru. Proto jsme v pidi pokojíčku, který bude patřit Melice (asi 11 m2), pořídili zatím jen komodu a dnes jsem si u stolaře objednala police se zásuvkami ve stylu Ikea pro zasunování těch barevných plastových košů a přebalovací pult na tu komodu. Taky jsem byla minulý týden u kamarádky a odvezla jsem si plné dvě tašky pidi oblečků, autosedačku a tašku do kočáru. Kočár si od ní vezmu až v zimě, aby její drobek ted dvouletý si ještě trochu toho vození užil. Jedná se o trojkolku značky Hartan je dva roky jetá, ale ve velmi dobrém stavu a dobře opatrovaná se vším příslušenstvím původní cena byla 24.000 a já kamarádce za to dávám 8.500 a nádavkem jsem dostala autosedačku. Byla s kočárkem moc spokojená a tak doufám, že nedělám tak špatně, že jsem nepořídila nový. Výbavičku na mimi mám dá se říct pohromadě ještě jsem se dala do pletení nějakých svetýrků a vestiček. Docela mě to baví, protože v té pidi velikosti to jde od ruky a alespoň bude mít Melďa něco od maminky. Jinak pokojíček necháme zatím prázdný je tam na zemi jen matrace a koberec. Melikabude stejně spát s námi v ložnici, protože si nedovedu představit jak bych v noci neustále cestovala po bytě. Pomalu počítám s bezesnými nocemi, protože jsem někde četla, že jak se miminko chová v bříšku od 6. měsíce, tak se asi bude chovat po porodu a ten náš ďáblík v noci moc nespinká a kope a kope. No snad se umoudří a a svůj rytmus trochu změní a bude v noci spinkat.

Minulé úterý jsem byla na prohlídce u paní doktorky, vše bylo v naprostém pořádku. Odebrala mi jen krev na toxoplazmozu, protože jsem neměla v prvním trimestru protilátky a taky poslala na vyšetření výtěry z čípku. Vše má být hotové do 14 dnů. Děloha mi hezky roste před týdnem tzn 25. týden byla 25 cm a teď je určitě o něco zase větší. Mám teď pocit jako by mi bříško rostlo přímo před očima. Do nynějška těhotenství nebylo na mě až tak znát, když jsem si vzala volnou mikinu, jen jsem musela každému připadat jako lépe živená oJ)).
Taky je teď vhodná chvíle na přiznání přírůstku váhy. Minulý týden u doktorky to bylo přesně 6 kg, ale myslím že to za ten týden zase poskočilo a tak to teď odhaduji na těch 7 kg. Zatím se naštěstí unesu jen mě sem tam bolí koleno ( mám ho 3× operované) a tak to řeším ortézou.

Pracovně je u nás zatím taky pořád fofr. Chodí nám zboží a tak mimo moji sekretářko ? asistentko ? právnické činnosti pomáhám manžílkovi ve skladě alespon lepit kody a ceny. Za svou snahu jsem si vysloužila dovolenou, protože můj mužíček uznal, že pokud z domu nevypadneme, tak si neodpočineme a tak jsme se rozhodli vyrazit v pátek letecky na týden kam jinam než do Turecka k moři. Když jsme přemýšleli kam vyrazit a vážili jsme vše pro a proti Turecko vyšlo cenově v rámci požadované kvality nejlevněji a taky se tam domluvíme, víme kam jedeme a navštívíme pár kamarádů, takže se nebudeme nudit. Už se moc a moc těším, protože z letní dovolené díky práci sešlo a tak si ji vybereme alespon teď.

Takže se ozvu zase asi za 14 dní odpočatá a vyčváchaná z dovolené. A určitě o pár kilo těžší, protože tomu jídlu tam opravdu nelze odolat.

Moc Vás všechny moc pozdravujeme pohlaďte svá bříška i svoje narozené prcky.

Eva 25+2

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek