Zvykám si

O životě

Jak může být každé těhotenství jiné, a tím nemyslím potíže a miminko, myslím i dění okolo, a jak si teď zvykám, že máme tatínka, a svým způsobem je to těžké.

Naše rodinka

Jak se jim s malou líbilo sněhování:)

A náš přírůstek do rodiny číslo 4:D Emma/Erik

Můj příběh je hodně komplikovaný, byla jsem divoká holka :)

Měla jsem přítele, do kterého jsem se zamilovala na druhý pohled, byli jsme spolu snad 3 roky a mlaďunká holčička chtěla malinkatou panenku neboli miminko, tak jsem začala vysazovat prášky. No, ty jsem vysadila po 2 letech našeho vztahu, a roky šli a stále nic, byli jsme spolu 4 roky, a miminko stále nikde ( teď když tak přemýšlím, tak to bylo dobře, bylo mi tehdy snad 17? 18?).

No tehdy jsem i přišla na to, že mě můj vyvolený podvádí, dlouho a s kýmkoli. Tak jsem to chtěla ukončit, i když jsem ho milovala (myslela jsem jsi to :D). No týden dva na to jsme vyrazili s kamarádkami na diskotéku, že nějaký povyražení a že zapijeme mou znovunalezenou svobodu :D A tehdy jsem se seznámila s otcem malé… když on byl tak hezký, a nepil, netancoval, jen stál se složenýma rukama, potichu u svého kamaráda, a to mě zaujalo, nebyl to jeden v tu hodinu již opilý týpek, co se sápe po holkách a snaží se je slanovat k sobě domů :)

No když jsem na něj upozornila holky, z jedné z nich vylezlo: Jo mi jsme jim psali, ať dojedou, to jsou kámoši, ale ani jedna z nich mi nedokázala vysvětlit proč je tam teda nechali jenom tak stát, což já nesnáším, jsem zastáncem toho, s kým přijdu, s tím odchází, stejně jako koho pozvu se zabit, tomu se o zábavu postarat. No, tak jsem se k nim teda vydala, abych zjistila, co je to teda za kluky, že jsem je tu nikdy neviděla.

Vylezlo z nich, že jsou z jedné „dědiny“ z okolí. A mně se hodil klín klínem, když přeskočím pár detailů, měli jsme pěkný vztah, jak to nazvat, asi holka v města, která měla románek s klukem z vesnice, to pochopí, oni jsou jiní. Jsou pracovití, hezcí, udělaní, ale i trošku buranští :(
No mě to vyhovovalo, já tam byla na víkendy, pomáhala mu se senem, s králíky, pro mě to bylo jako Alenka v říši divů :)

Jenže pak přišel ten blbej den :( Můj bývalý si uvědomil, jakou strašnou chybu dělal, že mi tak ublížit nechtěl, že mě pořád miluje, a vždy bude… no, tehdy 19letá blbka jsem mu na to skočila, a svůj románek ukončila, ale to nebylo vše.

Jeli jsme s mým nej nej kamarádem na dovču, jak už bylo hafo dopředu naplánováno, vše v pohodě, až na ty moje kombinace jídla, ale v životě by mě nenapadlo, že to něco znamená, vždycky jsem byla takové čuňátko :DDD

Když jsme se vrátili z dovolené, všichni do mě rýpali: Jsi protivná, jsi podrážděná nejsi ty těhotná… .no vždycky jsem se jim vysmála, ale když jsem koukla do kalendáře a zjistila, že už mam skoro dva týdny zpoždění, znervózněla jsem. Koupila test, udělala ho a na něm //.

Se slzami v očích jsem vylezla z WC a křičela na mámu, že je průšvih, ona se jen začala smát. Doktor mi to potvrdil, 6týden!

No nejsem člověk zvyklý lhát, tak jsem to napsala svému románku smskou, a začalo zle… volala mi jeho sestra, a vyhrožovala, že pokud ho udám jako otce, že mi rozbije hubu, že jsem d.vka, lhářka a bůh ví co.

No stejně jako jemu byla řada to oznámit mému staronovému příteli. Myslela jsem, že mě nechá, ale jeho slova byla jiná: No, když jsi těhotná, tak to znamená, že chyba je ve mně, když jsi tak dlouho nebrala prášky a se mnou nic, a s ním to vyšlo. Tak si to dítě necháme, aspoň nějakou cestou budeme mít malý… no já z toho byla úplně mimo štěstím, miminko jsem vždycky chtěla, a ještě s tím mým.

Štěstí netrvalo dlouho :( Hledali jsme nějaký bydlení, a můj vyvolený se toho buď vůbec neúčastnil nebo byl myslí jinde.

Nakonec jsem našla jeden sice zahrabaný byteček, ale za rozumné peníze a byl pěkný, nastěhovala jsem si tam věci, a jediné na co se čekalo, až můj drahý zaplatí kauci, abychom tam mohli jít bydlet, prvně to byly výmluvy, že mu firma odběratelé dluží peníze, že čeká, ale nic nepřicházelo, a majitelka začala tlačit, že má jiný čekatele, kteří jsou schopni zaplatit hned. Drahý už to nevydržel, jednou večer mě vytáhl ven, a oznámil mi, že se mi moc omlouvá, ale že nemá na to vychovávat cizí dítě, to mi frajer oznámil skoro v měsící :(

Takže hledání a zařizování na novo, nenašlo se a termín už vcelku hořel, takže jediná šance, k babičce, ta má městský byt, tam to bude ideální, sama na něj stejně nestačí… musela jsem si vzít půjčku, abych to tam aspoň vymalovala, a koupila koberec, pač babička si tam ještě občas provozovala kadeřnictví, takže všude smrad kysličníku a na zemi vlasy :(

No uzlíček se narodil 28. 2. 2009 v 14.00 váha 2600 g a délka 42 cm, byla drobučká, ale nejkrásnější věc v mém životě, za to trápení stála.

A začal kolotoč, prvně jsem otci psala, že má krásnou dceru, míry, atd., ale odezva žádná. Neodepisoval na sms, neodpovídal ne telefonáty, takže jsme museli k soudu, soud na určení otcovství, soud na přidělení do péče, soud o výživě a výchově, soud, soud, soud.

To bylo moje první těhotenství. Bez tatínka… na všechno sama a s proplakaným nocemi :(

No když bylo maličké okolo 2,5 let, jeli s babičkou a dědou (moje máma a táta) k babičce na víkend.

Já tehdy měla jejich byt jen pro sebe, tak jsem si ho uklidila a vegetovala, pěkně facebook, flmek, a najednou koukám, kdo mi to píše. Ten kluk, který se prolínal všema příběhy, které jsem prožila, stalo se vám někdy, že jste viděli kluka, a toho jste zbožňovali, i když jste byli zadané, ale prostě to nebyl ten pravý, měl to být tenhle, kterého vždy, když jsem viděla, rozbušilo se mi srdce, s úsměvem ho pozdravit, a když ho vidíte s jinou, tak je vám smutno, tak tenhle kluk mi napsal, jestli nemám čas a nechci jít ven, po dlouho době osamění a řešení starostí bez opory chlapa:) mi to udělalo ohromnou radost, viděla jsem ho s holčeninou s koučárkem, tak jsem si řekla, že je to ztracený, že moje tichučké doufání v tohoh přenádherného kluka je zadupaný do země… ale nebylo.

Domluvili jsme se, sešli se a povídali si před našim domem snad hodiny a hodiny, čekala jsem, že sice je nádherný, ale musí mít nějakou vadu, musí být hloupý nebo tak, ale nebyl, byl naprosto dokonalý a já se naprosto zamilovala, zase se cítila jako malá holka, naprosto oddaná, protože on byl ten pravý, a tím jsem si jistá.

No brali jsme to vskutku rychle, sex do týdne, ještě ten měsíc jsem začala přespávat u něj, takže jsem vždycky uspala malou, šla k němu a ráno domů než se malá vzbudí, pak už to bývalo i s malou, jak se mi později přiznal měl strach, že to s malou nezvládne, ale teď se spolu i mazlí, blbnou, hrají si, to je ta nejnádhernější věc v jakou jsem kdy mohla doufat, muž z mých snů se mnou vychovává mou dceru a miluje jak mě tak ji, a já je miluju nade vše.

Teď spolu žijeme už přes rok, čekáme miminko a miláček má strašnou radost a těší se na něj, vybíráme jméno, postýlku, kočárek, vaří mi na co si vzpomenu, a zvykám si na to, že najednou je o koho se opřít, že se s někým dalším musím rozhodovat a probírat to, že mi někdo pořád leží na břiše a chce slyšet srdíčko, že se mnou chce jít někdo do ordinace a podívat se naživo na mimčo, ale nemůže protože má strach, že by dal doktorovi ránu zato že do mě něco strká, že je to jen jeho :DD

Takže závěrem, nejen že těhotenství obnáší zvracení, nevolnost, otoky a každé těhu je jiné, nejen že každý dítko je jiné, malý velký vlasatý nebo hodné,

Ale i máma je jiná, je obrovský rozdíl mít tatínka anebo ho nemít, myslela jsem si, jakou nemám aspoň svobodu bez táty (nějak jsem si to musela obkecat pro sebe :D), ale teď vidím, o co jsem se připravovala, ale za to získat mého milovaného prince, všechny ty útrapy za to stály, i bolest, i trápení, jak jsme si řekli: Květina musela dorůst pro čmeláka a čmělák musel dorůst pro květinu

PS. Děkuju za pozornost, sama koukám, jak jsem se rozepsala :DD

Hodnotilo 25 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 26.08.12 12:17

Leni, ty ses nám ale rozepsala :-)
Každý si nejspíš musí projít svým peklem, ty ho máš za sebou a už budeš mít jen šťastnou rodinku :hug:

 
snažilka2017
Extra třída :D 10129 příspěvků 26.08.12 12:23

Hezky deníček se stastným koncem, avšak ponekud chaoticky, misty chybi podle me slova, nebo jsou spatne formulovava, nejak se v tom ztracim :nevim:

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 26.08.12 12:27

Ahoj :srdce: Prosím tě ten co sním čekáš miminko je jeden s těch dvou? nebo to je jiný? Nepochopila jsem jak píšeš že je to ten když ho uvidíš tak se usmíváš atd…protože si se oněm na začatku nezminovala

 
snažilka2017
Extra třída :D 10129 příspěvků 26.08.12 12:32

@Ter91 taky jsem to moc nepochopila..Až na zacatek a konec…Je to hrozne pomotany :roll:

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 26.08.12 12:38

Ja sem pochopila to že měla přítele, že se snažila o mimi, že se nedařilo pak zjistila, že ji podvádí tak se sním rozešla, našla si toho z dědiny, ale pak se vratila k tomu prvnímu, a zjistila že je těhotná a miminko bylo od toho druhého, ale tomu prvnímu to nevadilo pak přišel na to že by nemohl vychovávat cizí dítě …ale ten zbytek sem nepochopila

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 26.08.12 12:41

Hezký deníček:kytka: Akorát jste nechala malé dítě v noci samotné??

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 26.08.12 12:48

Měla přítele, potkala toho druhého z vesnice, pak se vrátila k tomu 1., s ním otěhotněla a on mimi nechtěl a pak se dala dohromady s tím z vesnice, ne?

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 26.08.12 13:07

Taky se dívám, že byla malá v noci doma sama 8o

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 26.08.12 13:16

Přestala jsem číst v momentě, kdy jsem si přečetla, že jsi nechávala holčičku doma přes noc samotnou a odcházela v momentě, kdy usnula 8o to je hodně odvážné to sem napsat a udělat, to už ani nekomentuju, co bys dělala, kdyby se jí něco stalo, nebo byl nějaký problém???

 
vivivivivivivien  26.08.12 13:26

Ona malou nechávala samotnou ale přece v bytě, kde žila s babičkou! :zed:

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 26.08.12 13:39

To je snad jasný, že ji nechávala s babičkou, takové detaily vám zřejmě unikly, ale kdo je onen princ mi celou dobu nějak unikalo, myslím si, že se o něm vůbec nezmiňovala. Každopádně nechci rýpat, ale když už píšu deníček, tak si dám záležet i na tom gramatickým minimu. Sorry.

 
emocuc.polymorf  26.08.12 14:10

No, neškodilo by si to po sobě přečíst, taky nevím, kde se vzal ten otec nynějšího miminka, ale myslím, že je to někdo třetí, někdo, po kom koukala celej život?.. :nevim: Jinak předpokládám, že ta malá nějaký dozor v noci měla, to by bylo teda hodně drsný, kdyby ne :mrgreen:
Hodně štěstí v životě, zakladatelko :kytka:

edit - neměla to být reakce na Jůlinku :nevim: sorry :nevim:

Příspěvek upraven 26.08.12 v 14:11

 
Domcus1
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 26.08.12 14:20

Pochopila jsem to tak, ze mala nebyla sama, ale s babickou a ten novy je treti chlap, kteryho potkavalo, ale neuvedomovala si, ze by s nim nekdy mohla byt :)

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 26.08.12 15:03

Deníček je sice hodně zmatený, ale malou nechávala s babičkou, ne? Psala, že se k ní přestěhovala a současný chlap je někdo 3. Teda aspoň tak jsem to pochopila :-D

 
Opocno
Kecalka 212 příspěvků 26.08.12 15:10

I ja jsem z denicku dost zmatena, nemluvě o těch chybách a už vůbec nemluvě o tom, že byla malá doma sama ( i když třeba s babičkou).
Ať už je jen líp.

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 26.08.12 15:32

Pokud bylo dítě doma s babičkou, tak beru zpět.

 
Minniee
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 26.08.12 15:54

Tak já pochopila, že to byl někdo třetí, ten první ji nakonec doopravdy opustil a s otcem dítěte byly jen soudy. Ten třetí byl nejspíš někdo, do kterého byla tak nějak zakoukaná, ale nikdy z toho nic nebylo či čo :nevim: co se týče toho hlídání - nehlídání malé, bydlela u své maminky, takže předpokládám, že ta hlídala, akorát jako " zodpovědná " maminka malou uspala a ráno byla včas doma, než se vzbudí, aby si jí mohla obstarat sama, což mi přijde v pořádku, některé maminky nechají uspávání a starání se na babičce, aby mohly být co nejdéle u svého frajera…ale to je těžký, jsme jenom ženský a pokud jsme zamilovaný a o dítě je dobře postaráno, tak na tom nevidím nic špatného, pochopitelně by to nemělo být noc co noc

 
becky87  26.08.12 16:02

No.Tak hlavne, ze si stastna.Jak dlouho se z nynejsim chlapem znate? Ze jako uz cekate mimi :nevim: Ja tedy predpokladam, ze je to nekdo treti ne? :think: A mala urcite byla s babickou :think: Kazdopadne stejne mi bylo vzdy protio srsti,,utikat"od ditete za chlapama na noc.To ja bych nezvladla :?

 
Rikardo
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 26.08.12 17:15

Já musím okomentovat vaše komentáře.

Někdo napíše deníček, pár telat co seděj za netem na emiminu a nemaj co dělat, hned spustí dávku kritiky :pocitac:

Né každý je tak nadanej, aby dokázal správně napsat a zformulovat svou situaci, ale prostě si jen napíše to co cítí a jak to zažil.

Chtěla by jsem číst vaše deníčky, jak jsou geniálně napsané.

Prostě mě tady tohle dokáže naštvat…

Mě se deníček líbil, sama jsem jeden napsala a taky byl zmatenej, ale když má toho člověk tolik na srdíčku a tolik toho chce napsat, tak se v tom příběhu může ztratit…

A vy KRÁVY (některé) jste fakt královny!!!

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:30

Lidicky dekuju moc, ani jsem necekala, ze se toho tolik lidi chytne:) Asi mate pravdu, je to takovy zmateny, protoze to obdobi samotny pro me bylo matouci, je mozny ze tam obcas neco chybi, pac mam na notasu touchpad, a kdyz pisu tak se o nej obcas opru, a hodi me to do jine vety, a nez zjistim kde jsem, tak mazu:D ale to jsou detaily
Ani nevim ze bych tam nekde psala ze jsem malou nechala samotnou, to bych nikdy neudelala, kdyz uz ji nekde nechavam pres noc, tak jedine u nasich.
A ten princ, a muj osudovy drahy je muj nynejsi pritel, ktery vzdy prolnul moje vztah, potkala jsem ho vzdy jednou za mesic, ale udelalo mi to strasnou radost, a ted s ni cekam mimi a jsme zasnoubeni:)

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:33

Misto zabit ma byt samozrejme bavit…chybka:)

 
Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 26.08.12 17:33

@Rikardo jsi poněkud moc ostrá, ne? Nikdo neočekává sloh Boženy Němcové, jen si to po sobě třeba jednou přečíst, aby tam nebylo tolik matoucích míst (chybění slov apod.).
Já to totiž taky nepochopila- kdo byl otcem 1. dítěte (staronový přítel nebo vesničan?) a s kým je teď (vesničan nebo 3. úplně jiný chlap?), to snad není kritika, ale když jsem to četla, tak by mě to zajímalo.
Jinak autorce přeju hodně štěstí v dalším životě.

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:38

To ze na to byt se mnou a s cizim ditetem mi oznamil az v 6.mesici (zrejme mi jsem misto delete zmacka vypnuti numero klavesnice, takze uz to vidim, se omlouvam za tadykty chybky, psala jsem to uz vcelku pozde, a kontrolovala jen cervene podtrzene…ps.to „drahy“ jak tam o nem mluvim to je sarkasmus, byl to clovek ktery mi v zivote nejvic ublizil:)

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:45

Jsem chtela prijit na to kde jste prisli, ze jsem malou nechavala samotnou, a uz jsem na to prisla, vynechala jsem tam takovou hloupost, ktera cloveku ani neprijde, to je jako kdyz se smejete vtipu ktery vypravite a pritom jste v pulce, protoze vite jak to dopadne, ja to v hlavne mam, ale vubec mi nedoslo ze jsem to nenapsala a ze to muze nekdo blbe pochopit…Babicka mi delala strasny pekla, vypinala mi lednicku i mrazak se zamrazenym mlikem, budila mi malou, porad do me ryla, a tak jsem se nakonec vratila k nasim, pac jsem cekala nez majitele doopravi byt, do ktereho jsem se mela stehovat, a ve kterem ted jsme. Takze o malou bylo postarano, vzdycky predem domluveno…mamka i tatka chapali, ze jsem si malou poridila mlada a byli hodne tolerantni, a pomahali mi, kdykoli jsem chtela jit ven, tak jsem az na obcasne vyjimky jit mohla, a nebyt toho, tak nevim jestli bychom spolu s mym mazlikem byli, natoz spolu zili a cekali maly:( Smarja lidi, zadna normalni mama nenecha svoje dite doma a nejde za chlapem, takovy zensky odsuzuju, no tak:DDDD

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:46

No ale me tam zadny slova nechybi, mam to napsany presne tak jak jsem chtela, jediny co tam chybi tak je cislo 6.
A urcite nejsem ostra:D jen jsem se lekla, co se deje, ze mam takovou kritiku :O

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 26.08.12 17:51

Takze shrnuti pro ty kdo to asi spatne precetli…: Mela jsem kluka-1. od cca let, ten me podvadel, rozesli jsme se…nasla jsem si romanek- 2. a s tim otehonela…byvaly cislo 1 me chtel zpatky, zacali jsme spolu znovu, ale podrazil me…romanek neboli muz cislo 2.mi delal zle a nechtel o male ani vedet........ale mym zivotem stale prochazel jeden mladik-3. ktery se mi vzdycky strasne libil, ale nikdy jsme spolu nic nemeli, az jsem ho posleze potkala, az po letech, kdyz mela mala asi 2,5roku a odjeli s nasim pryc, pak se zacali vidat vic, velka laska…s muzem cislo 3 ted ziju a cekam dite…prvni dcera–otec je cislo 2…druhe dite---otec je cislo 3.uffff

 
Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 26.08.12 18:25

S tou ostrostí to Samamama nemyslela na tebe, ale na Rikardo, která tu některé nazývala krávami.
Co se týká tvého příběhu, pochopila jsem, jak byl myšlen.. Přeji hlavně hodně lásky a štěstí, i přes to, že je tam na mě až moc chlapů. Já bych se bála pořídit si miminko po roce vztahu. Ale pokud si rozumíte, budiž vám přáno :kytka: :srdce:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 26.08.12 19:24

Díky za dovysvětlení, zpětně mi přijde, že jsem se fakt úplně zbytečně utrhla, je prima, že jsi šťastná a máte s přítelem pěkný vztah. a hlídání babičkou závidím :oops:

mám PMS a tak dřív píšu než myslím :mrgreen: :lol:

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 26.08.12 20:09

Rikardo: Kdo napíše deníček, musí počítat s možnou kritikou. Když o kritiku nestojím, tak sem nic nepíšu. Každého rozčílí něco jiného. Mě jste rozčílila např. VY. :mavam:

 
Rikardo
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 26.08.12 20:50

Ups…

Že se někdo nechá vytočit takovou věcí???
No závidím, že máte tolik času toto řešit…palec nahoru :palec:

 
kyslík
Kecalka 124 příspěvků 26.08.12 20:53

Ano, počítat s kritikou je třeba. Ale z deníčku se jeví, že dítě bylo s babičkou (i když nakonec to podle vysvětlení bylo jinak), takže kritika, že bylo dítě samo, je od začátku trochu zcestná, ne?
A když někoho za něco kritizuju a potom se ukáže, že to bylo jinak, tak nevidím důvod, proč neuznat, že kritika byla neoprávněná. A to, jak vidím, udělala jen Saroya.
Do deníčků se nikdy nevejde všechno, zvlášť když pointa je jinde. Nelze rozepisovat všechno. Autor si také někdy neuvědomí, že někdo něco může pochopit jinak, než je myšleno, nejsou všichni spisovatelé, kteří mají do detailu promyšlenou osnovu, kromě toho je to často psáno v emocích.
Proto bych s kritikou, zejména ostrou, zacházela opatrně, i přes tvrzení, že s ní musí autor počítat.

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 26.08.12 22:54

@Andrella tak to jsem moc rada ze to bylo takhle, protoze vim ze nekteri lide to delaji, uspi deti a jdou. znam jednu osobu co to tak ma a jde v klidu na discu, ja mam strach jit i na 5 minut na zahradu :think:

 
Pilulkaaa
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 27.08.12 06:18

Souhlasím, mě se deníček líbil, a znechucení nad komentářema se nedá ani vyjádřit…
@Andrella gratuluji ke štastnému konci, ne každý hold má cestu života nakročenou tak aby nemusel zvedat nohy přes překážky, ale vy jste se poprala statečně.
:)
jen nechápu jeden komentář, taky čekáme miminko po roce vztahu a můžu říct že lepšího taťku sem si vybrat nemohla… podle jisté paní by byl lepší asi někdo s kým sem byla 5 let ale nestál za nic.. :)
:andel:
mějte se krásně a už ani kamínek na cestě…:-)

 
jelilenka
Extra třída :D 11155 příspěvků 2 inzeráty 27.08.12 08:25

@Andrella někdo si holt v životě musí projít trním :|, aby se pak měl nádherně :dance:…přeju už jen štěstí, lásku a pohodu, zdravé miminko a když už jste zasnoubení, tak krásný den D :srdce: a úplnou a šťastnou rodinu :srdce:

 
Rozárka78
Závislačka 2972 příspěvků 3 inzeráty 27.08.12 09:31

Mně deníček přijde taky dost překotný a zmatečný… Chápu to tak, že celou tu dobu milovala někoho třetího???
Pokud někoho rozčilují komentáře deníčku, nechť je nečte :kytka:

Příspěvek upraven 28.08.12 v 09:34

 
Gabika83
Závislačka 3221 příspěvků 27.08.12 09:48

To je pravda každý jsi musí projít něčím a ty jsi si to vybrala…ale teď už bude jenom dobře tk se holko drž :kytka:

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 27.08.12 11:08

Dekuju holky

 
Mishha  27.08.12 12:43

Ještě nelituješ, že jsi psala deníček? :D Každopádně ať je to jakkoli, tak kritizovat umí každý. Je krásné, že jsi potkala toho pravého a přeji hodně štěstí :)

 
Veru.Kb  27.08.12 13:23

@Andrella Měla jsi smůlu na chlapy, jeden horší než druhý, jsem moc ráda, že se našel ten opravdový, který tě a dcerku má opravdu rád… Držím palečky v těhotenství a užívej konečně zaslouženého krásného vztahu :-)

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 27.08.12 20:50

Dekuju jste zlaty holky, taky vam vsem preju to nej, zivot se musi uzivat, je prilis kratkej na trapeni, zj.

 
tonj  28.08.12 09:04

Milá Ricardo, největší tele schované v bezpečí domova před PC jsi tu ty. Pisatelku nikdo neurážel, pouze komentovaly deníček a od toho komentáře jsou… mohou být pozitivní, negativní…ale neměly by být hrubé a takový byl ten tvůj. Tak zdar a vybij energii někde jinde kóčo.

 
Andrella
Kecalka 258 příspěvků 28.08.12 11:13

No na to ze puvodne mel byt tento denicek pro me vcelku tezkym otevrenim, ze jsem se vam rozhodla trosku nastinit svuj zivot, tak se nebudu moc rozcilovat u toh ze se tu hadate jo. Vcelku me to aji mrzi. U jinych denicku tohle neni…samozrejme tohle se netyka tech holek, ktery byli hodny a drzi nam palecky…ale tyka se te tech holek co kritizuji? Pripada vam, ze jsem to psala konkretne pro vas? Sok! Ne, psala jsem to, protoze jsem to nemela lehky, a chtela se o to podelit s lidma, ktery si prosli treba tim samym, a jo chtela jsem slyset neco pozitivniho, protoze to mam ted zasejc trosku tezky, a upadam krapet do depek, takze jsem chtela slyset: jo holka dobry zvladnes to, tak jak je to u jinych denicku, ale misto toho, me prvnich par komentu vyrazilo dech(krom tech peknych, za ty dekuju),kritika, ze to nechapete, atd. zklamali jste me, nektere maminky/holky…a je mi to lito

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama