Zpoždění 6 dní, TT negativní

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
29.11.21 17:57

@karkarka dekuji a myslis ze uz je na case objednat se k dr? Preci jenom vybere datum on a ne ja

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
29.11.21 18:00

@Conniie dekuji, ja uplne zapomnela ze mezi ovulaci a MS mam 14 dni

  • Citovat
  • Upravit
168
29.11.21 18:21
@Anonymní píše:
@Conniie dekuji, ja uplne zapomnela ze mezi ovulaci a MS mam 14 dni

Klidně se už objednej.. já se taky objednávala hned, aby mi pak doktor na poslední chvíli nehledal pracně místo;) a gratuluju:srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.21 18:25

@Conniie dekuji moc, po 2 potratech, je to vysnene :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
25
4.5.22 21:09

Dobrý den 30.3 jsem začala brát antikcepci ale brala jsem ji jenom cca týden bylo mi po ní nevolno v tom měsíci jsme měli s přítelem pohlavní styk. 27.4 měla dorazit MS a ještě nepřišla mám už 7 dní zpoždění prosím vás je možnost že to je s těch léků a nebo že bych mohla být těhotná? Jednou jsem už o miminko přišla děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.22 10:53

@Mytak ahoj v klidu taky mám 6 dni zpoždění a test je stále negativní ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.12.22 22:05

Teka 638 vynechaná memstruace

Dobrý den 13.11. jsem měla poslední menstruci. A teď mám 6dni zpoždění a nevím proč. Byla jsem nemocná a nachlazená jestli je to tím a pořád je mi zima a mám rýmu. Co mam dělat. Mám ještě počkat jestli to nepřijde. ke všemu se stěhujeme. Do baráku m. jestli je i stresem. Docela se bojím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
17.1.24 14:23

Opožděný ms

Ahoj 12.1 jsem měla dostat měsíčky ale nedostala jsem je dnes akorát malinko růžová krev ale mesičky stále nemám. Zkoušela jsem tt pepino a ukazal negativní výsledek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
19.1.24 13:36
@Tessie205 píše:
Ahoj 12.1 jsem měla dostat měsíčky ale nedostala jsem je dnes akorát malinko růžová krev ale mesičky stále nemám. Zkoušela jsem tt pepino a ukazal negativní výsledek.

@Tessie205
Pokud si stále nedostala, zkus zopakovat test a potom na gyndu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
24.7.25 22:04

Hlásím se do klubu. MS nepřišla a test sněhobílý. Teď mám zpoždění 6 dní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
1.1.26 15:59

Dobrý den, mám dotaz. Mám 6 dní zpoždění s menstruací, ale těhotenské testy jsou negativní (bolest v podbříšku občas mám, ale ne furt+ také mi bylo prvních pár dní dost špatně od žaludku jako na zvracení) má někdo podobnou zkušenost, mám ještě počkat a pak si udělat znovu test nebo jít na gyndu? Vůbec nevím, bylo by to moje první těhotenství…🫣 Moc děkuji za každou radu🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
5511
1.1.26 17:39
@Oluš28 píše: Více

6 dní ještě nemusí nic znamenat. Já bych šla - pokud bych neměla jiné potíže - až kdyby nedorazila ani další MS, tj. cca 4 týdny. Těhotenský test by po skoro týdnu zpoždění měl být pozitivní, ale dějou se kolikrát věci… :D Testovala bych znovu po víkendu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová