Poradna duly
Jana Čurdová
sismarja, clovek si zajede do ikey a zas mam hodinu co docitat ![]()
princeznicko, tak ja mam uplne stejny problem. musim vedet VSECHNO dopredu! manzel uz si mysli ze mam nakeho milence, protoze ja musim presne vedet kdyz jde na tenis v kolik pujde, v kolik hraje a do kolika (dva hraci = hodka, ctyrhra = dve hodiny), jestli jde pak na pivo nebo prijde hned… a kdyz mame nekam jit a on mi to rekne tak puhodky predem, jsem z toho uplne vynervovana a prudim
nevim co je to za debilni vlastnost…
kosti tak gulas stopro vyzkousim, musim tady propagovat ceskou kuchyni ne?
andul jednou tydne…? tak to jsi jeste dobra
![]()
jo zada… mam kamosku tehuli a ta si na ne furt stezuje. ji chci videt po par mesicich noseni hihihi.
koberce mi tu taky chybi, my mame podlahu z palene hliny nebo jak se to… vsechno se hned vsakne a je videt a chuchvalce mame taky
, ale je hezka, a vyhrivana, a dokonce tak spravne.. vsak taky doma litame v bodycku a kratasech. na druhou stranu budu ale za chvili muset casteji vytirat ![]()
diskuze, no to by bylo cestne, prispivat do diskuze kdyz ji ctu
, takze ja jsem taky pro tuto variantu. nettie ale ne dyt je jen o dva tydny starsi nez julca, a nekdo tu i ze zari je ne? takze v poho ![]()
je adus ja taky strane chtela lva, manzel je i mamka a jsou to strasne hodni lide. a mam pannu
ale zas moc zadnou neznam. kez bych si vas nekdy docetla..
jo holky julcu uz to v ikei v kocarku nebavilo, zacla fnukat a tak jsem ji sednout dala do voziku a ona tam radila nejstastnejsi na svete! hezky se i drzela teda. chichi ja vim ze bych nemela ale nebylo to dlouho. joooo a hlasim dalsi uspech, zuzla si od vcerejska palec u nohy!
hell tak ja to prehlidla promin, i kdyz jsem to cetla pozpatku
my na plavco nechodime, je tu jen jeden bazen a pry tam voda neni nic moc, tak se bojim. ale trosku me to mrzi, musi to byt roztomile.
Ahoj holky,
to je prima, že se bavíte o plavání, na to už se taky moc těším. Já jsem přihlášená s Fildou v kurzu až od dubna, pořádá to Plaváček (jestli znáte) a prý začneme hned v bazénku a budeme tam jen čtyři děti a čtyři maminky. Potom nás budou ještě učit masáže miminek. ![]()
Filip se totiž nerad maže krémem. Když mu chci promazat suchou kůži na prsou, tak si musím nakrémovat prsty a pak ho jakože lechtat a jemně se ho dotýkat, aby nepoznal, že ho mažu. Jinak ječí
Nevím proč, dneska mi někdo místo mastičky Leniensky doporučil mandlový olej, tak ho hned zítra vyzkouším, jestli to nebude lepší.
Jak je to s masírováním u vás?
K podlaze: taky máme plovoucí a na dvou místech (průvanem) se nám dělají chuchvalce. Člověk aby pořád vytíral ![]()
Leno, díky za důvěru, vynasnažím se bý plnohodnotný člen diskuze ![]()
Hellenko, Farel mi hodně připomíná Filipa, mají podobně klenuté čelo, že jo? ![]()
Magdičko, jojo Ikea - u nás doma je to jak Ikea showroom. A Filip má celý ikea zvěřinec.
ahoj holky no a co vcil? ted nam leni posles heslicko?
ahoj lesino! diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik
helamko, jooo ikea je raj, ale vzdycky tam utratim hrisne penize! julca dostala kabelku
a ja se tesim az mi nekdo vyvrta diry do zdi at muzu povestit v kuchyni takovou tu tyc a do ni zavesit kovove kosiky na koreni a tak… ale bez vrtacky to jde spatne ze? ![]()
kremovani ujde, akorat jak ju vytahnu z vany tak se ji to nelibi. mandlovy olej mame, mazala jsem s nim bricho a chtela jsem ho pouzivat i do koupele ale nakonec jsem mela strach ze mi juli vyklouzne. ale urcite to s nim bude rychlejsi, nemusis ho tak rozmazavat jak krem, je to raz dva. jedina nevyhoda je ze mi potom nesly vyprat jedny saty (mako), mela jsem je pujcene a strasne jsem se s nima natrapila nez to slo dolu
ale jen ty jedny zbytek sel v pohode.
hezky den!
jaj patek trinacteho! holky jste povercive?
recept jsem si opsala do sesitu jako GULAS KOSTICKA
tak jsem zvedava, jestli najdu v mrazaku spravne maso bude dnes vecer
mam i novou zapekaci misu tak ji musim prubnout.
už sem psala Lesině,,že nechápu kde je teda ta diskuze - to do ní máme vlést tudy? Divné,,,nemám s tím zkušenosti..
a tudy sem může stejně každý že? - no tak čekám mno…( i na to heslíčko)
mně rávě došly 4 dupajdy z MMB. č.80, mám radost. Pátek 13tého? Mno taky sem pověrčivá, nejradši bych nevylézala,,hihi - každopádně budu dnes koukat kam šlapu a pořádně se rozhlížet na přechodu pro chodce.
papa
no ale tudy to ani nejde, neni kam napsat heslo, lesina ti to snad vysvetli. ja teda nikam nejdu
poverciva moc nejsem ale nemame zadny plany, snad jen prochajda okolo baraku ![]()
leni fajn, dupajdy se vzdycky hodi! jsou lehounke na leto?
ahojda … do nové diskuze polezeme jinudy … na stránce s diskuzními fory sjedeme na Skupiny - a tam jsme úplně dole … a jak koukám, tak už tam některé píšou ![]()
a já nemám meilík s povolením vstupu
…
no, podle seznamu, který Lenička jistě dala Lesině ho dostaneme, jestli se nepletu
Magdi, Leni - mně včera přišla 3 trička z MMB, vel. 80 a máme je už ted dobré…
Takže Lenčiny 80ky dupajdy by nám v létě byly stopro malé, hihi.. I tak Niky nosí některé věci (ne růžové
) po Mišce, které ona nosila v necelém roce a on už je má ted tak tak. Asi se srazily nebo cooo…
![]()
Taky nevim, jak je to s tou novou diskuzí, jsem z toho jelen… ![]()
Jinak mám za sebou „parádní“ noc.
Nevím, co jsem včera snědla, nepřipadá mi, že bych zbaštila něco závadného, měla jsem jen odpoledne osmažený chleba ve vajíčku a pak jsem se napila džusu, ale to až po nějakých 2 hodinách, co jsem to dojedla, no, ale co jsem zažila večer, bych nikomu nepřála, zlatý porod!
A v noci to byl taky mazec, lítala jsem mezi záchodem a Míšiným pokojíčkem, protože ta měla nějaké špatné spaní a pořád mě volala, do toho kojení snad co hodinu, NIky se kroutil taky, jestli ho taky bolelo bříško nebo zuby… Ráno se totálně pos… do postele, naštěstí na podložku, takže v hov… spát nebudem, ale i tak smradu všude, blééé… Zatím jsem eště nic nejedla, ale dneska to budou stejně jen rohlíky, chudáček Niky, to mlíčko nebude asi nic moc po takové stravě…
![]()
Chjo, furt ňáký problém… Jinak zdravím holky šmíračky, mně osobně „nevadíte“… ![]()
MIzim, je mi zas jaksi divně… ![]()
motám se v tom,,ale ted právě zkouším dát vaše nicky(jména) do „povolených uživatelů“ tak snad je to ono…Dupky jsou klasika - na doma,,,a rozepínací mezi nožkama - dám mu je na holé tělo a na to tričko(protože trička jsou nepraktická,,když mu je dám k punčocháčkům, má holé záda)-tak proto
zatím pa
Ahojky holky hrozně se omlouvám ale nestihnu dočíst co ste naplkaly:( ležím z horečkou je i fakt blbě:( byla by náká hodná duše a napsala co se tu děje??? proč se to tu uzamyká a tak?? byla bych vám vděčná díky moc…
ahoj jajinko, tak nejak sme sa vsetky zhodli na tom, ze uz tvorime uzavretu spolocnost a rozoberame aj celkom intimne temata. Takze sme to zamkli, smiraci uz nebudu moct dalej smirovat ale kazda z nas ma samozrejme pristup - mal by ti prist email, ktory tvoj pristup potvrdzuje. (skontrolujem to, ci si na zozname spravne uvedena). Vzali sme do klubu este dve holky Helamu a Natt ktore nas citali ale doteraz nepisali.
Tak to je asi vsetko..skontrolujem tvoj pristup ![]()
takze pristup by si mala mat, sme teda uz na novej diskusii..ahoj
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu a doufám, že sem ještě nakukujete, když jsem zjistila, že máte novou diskuzi.
Čekáme prcka, termín 25.8. a 1.9. a samo, že řešíme pomalu kočárku, navíc já mám na ně úchylku, já jsem teda prcek, ale můj drahý má 2 m, takže i docela předpoklad obříka
tak mě zajímá, jak jste na tom s kočárky, jeslti už musíte přecházet do sporťáků a zda vám na drobky nefučí, při počasí, co je venku? Moc se mi líbil quinny speedy, ale tam se bojím, jestli ten sporťák není moc otevřený.
Moc prosím o radu a díky M.