Termín srpen/září 2008

1782
3.12.07 12:00

Termín srpen/září 2008

Ahoj holky,
tak jsem jeden den špinila a teď 4 dny nic. Testík ukázal dvě čárky. Nechce se mi veřit, že po 1,5 měsíci jsem asi těhule. Napoprvé jsem se snažila 3 roky.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13498
3.12.07 12:34

tak to ti moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.07 13:10

Ahoj,
taky se připojuji ke gratulacím. A klidně můžeš chodit (zpátky) k nám do Září 2006, máme tam taky několik těhulek v různém stádiu. Amélie je taky nějak na začátku.

Tak se opatruj a odpočívej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
5.12.07 13:47

Tak že by tu nebyla žádná těhulka, mrknu tu později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
5.12.07 13:58

Lucikry - už jsem koukala že je založená diskuze 0808 tak možná tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
13.1.08 21:34

září 08

Ahoj holky, tak jsem tu nová a čerstvá těhule (snad)… Odhady jsou cca 4. - 5. týden. Pořád tomu nemůžu nějak věřit, dělala jsem si tři testy -pozitivní, byla jsem na ultrazvuku, kde se ukázala dutinka… Mám všechny možné příznaky, kromě nevolností…V úterý jdu na další ultrazvuk potvrdit a podívat se jestli už tam něco bude… pořád mám strach, že jsem si to vsugerovala, ale tři pozitivní testy a cosi v děloze bych si snad vsugerovat nedokázala…:-) Znepokojuje me jen stálé pobolívání v podbřišku… No, snad bude všchno O.K. a všechno dobře dopadne… Nemáte někde zkušenosti s abnormálně tvarovanou dělohou… nakloněná napravo + zřejmě srdcovitého tvaru… Bojím se, abych o to mimi nepřišla, protože by tam pro něj nebyl prostor…M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.08 16:11

Ahoj holky, tak já taky. Zítra mám druhý ultrazvuk, tak uvidíme co a jak. Straší mě s možnými dvojčaty, ale zatím tam nic vidět není. Jinak mi je pořad blbě a břicho bolí fest i v noci. Ale že prý to k tomu patří, tak přežívám. Nejhorší je to ke konci dne v práci, to už ani nevím jak si sednout, ty kyčle taky bolí. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.1.08 16:25

Ahoj holky, já budu mít termín taky tak nějak. Jsem po druhém IVF+ICSI takže to že jsem těhotná už jsem věděla 28.12. Hcg hodně vysoké a vypadalo to na dvojčata. No 7.1 na UTZ se taky dvojčata ukázaly. Takže jem si začla povídat s holkama na dvojčátkové diskuzi. Bojužel teď 14.1 na UTZ už bylo jen jedno srdíčko a to druhé mimi je zkolabované. Jsem z toho moc smutná a mám velikej strach o toho druhýho drobečka. Musím být doma a šetřit se, takže mě to vůbec neutíká , mám moc času se pozorovat, a děsit každýho píchnutí. V pondělí 21 jdu na další UTZ moc se bojím aby tam alespoň to jedno miminko zůstalo. Budu moc ráda , jestli se to podaří, že si tady můžu s váma popovídat. jak vám je a tak.
Já jsem zatím strašně unavená, občas je mně hodně zle , někdy i blinkám :-( Ale nejhorší je teď ten strach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3427
18.1.08 09:45

Ahojky holčiny, můžu se přidat, včera jsem byla na UTZ a jsem 7+5 tt, vypadá to ne termín koncem srpna.
Všem, přeju ať se mimískům v bříškách daří
Maru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
18.1.08 10:04

ahoj holky.

tak se k vám taky přidávám i když asi moc nebudu stíhat mám už jednoho raubíře :lol:

termín mám kolem 4.9.

pusiku testovala jsem ve stejný den jako ty,je mi líto co se ti přihodilo,ale je super že zůstalo jedno mímo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
18.1.08 13:10

Ahoj holky,

taky bych se k vám ráda přidala, včera jsem byla na utz a jsem 7tt+2 a mimi už bylo krásně vidět.

Termín bych zatím měla mít kolem 4.9.2008,ale víc ukáže utz v 10.týdnu v porodnici.Doufám, že bude všechno dobrý, protože už mám za sebou 1×potrat v 6tt v r.2006, od té doby neprůchodné vejcovody, které jsem rozhejbala cvičením podle mojžíšové a výsledek dneska vidíte.

Koukám, že máme s Luckou stejný termín. :)

Hezký pátek!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
18.1.08 13:21

Ahoj holčinky,
jdu pozdravit při pátku. Už se mi to krátí v pondělí bude další UTZ tak snad tom to jedno miminko bude. Mám děsnej strach, ale doufám že tem bojivníček to zvládne. Už abychom byly o nějakej ten týden dál a mohly řešit, krásný starosti, s nakupováním pidivěciček. Musím si konečně opravit ten dvojčátkovej metřík :-((( Ale raděj počkám do pondělka, snad bude důvod ho používat alespoň jednomiminkovej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
18.1.08 19:39

Pusíku, moc moc držim palečky,aby tam bylo aspon jedno miminko. Taky bych si přála, abysme už mohly řešit výbavičku atd. ale holt ještě budeme muset chvilinku vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
18.1.08 22:00

Ahoj holky,taky se přidávám k Vám.Tušila jsem to od pondělí kdy mi vyšel pozitivní test.První reakce byla hrozná,ale dnes je to potvrzeno.Od pondělí jsem smutná,překvapená,zklamaná.Plán byl trošku jiný,ale co se dá dělat.První těhu vymodleno s pomocí doktorů.Nevím proč mě to tak sebralo.
dnes je to už lepší a začala jsem se i těšit.Hezky rostoucí bříška bez problémů
Hako

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
19.1.08 09:06

Hako jsem na tom podobně jako ty první těhu po samovolném potratu bylo vymodlené a teď mě překvapil těhu test,chtěli jsme mít děti dva roky od sebe,ale byl to trošku šok.ale jak píšeš když jsem viděla toho broučka na ult tak se už těším

pusiku neboj určitě to bude silné mimi a bude všechno v pořádku

mirinko tak jsem zvědavá jestli porodíme stejně :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama