1. dítě v 33 - seznámení Praha, Praha východ

Napsat příspěvek
Velikost písma:
57
11.5.13 13:28

@Jaja77 No tak super! Místo máme, teď ještě datum. Uvidíme, jak se to tu bude vyvíjet a taky podle počasí, ale viděla bych to na příští středu čtvrtek odpoledne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
11.5.13 13:34

@Danu78 @Jaja77
Bohužel jsem bez auta a na ty nákupáky až tak moc nejsem, ale procházku po okolí či káfíčkování to určitě neodmítnu :-)Můžu v druhé polovině týdne, nejlépe nějak po O. Má být krásně. Místo je spíše na Vás zkušenějších:-). Bydlím pod Proseckými skalami, dopravní spojení je tady fajn…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
11.5.13 13:51

@Marcule Ten nákupák beru jen jako případné zázemí pro „přespolní“ :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
367
11.5.13 17:10

Jinak jsem ze Šestajovic, mám holčičku 14 měsíců a skoro 3 letého chlapečka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lindin
25.7.13 11:41

Ahoj holky,
je mi 32, jsem z Harfy a taky bych se rada pridala na prochazky. Mam 5-letou dcerku a mladsi ma 17 dni. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
5714
25.7.13 13:30

Já jsem taky kousek od Harfy a mám 3-letou. Napiš mi SZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová