1,5 roční a spaní ve vaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 12:25
1,5 rocny a spani ve vaku

Uspavam 1,5 dite v hojdavaku a mam toho plne zuby :oops:
Dnes jsem vyzkousela dat ho do postylky, pak ke mne lehnout. Nejde to..
Brecel hodne. A v tom teple…
Casto se stava ze vidim, ze chce spat a pak ho stejne musim 3× vytahnout z toho vaku a zas si chvili hraje… nevim v cem je problem… spi 2× denne. Vetsinou hodinu dopol a hodinu odpoledne.
Zkousela jsem 1 spanek, ale bolo to malo.
Je mozna unavenejsi vzhledem ke sve nemoci, o ktere tady ale nechci psat.

Jak ho naucit spat v postylce, nebo posteli? Chtela bych zazit ten pocit, ze dite spi a ja si treba lehnu, nebo si bez neho uvarim obed.
Vim. Reknete jak jsem ho naucila, tak to mam… Prosim ale-nesudte. Jinak to neslo.

Da se to odnaucit bez place?

Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.06.19 12:28

No mně se nejlíp uspává dítě, když si s ní lehnu na postel a zpívám ji, ona se tam chvíli válí a pak usne, akorát tam musím ležet s ní, aby spala víc jak hodinu, jinak je za půl hodiny vždycky vzhůru. Je jí deset měsíců.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.06.19 12:37
@Anonymní píše:
Uspavam 1,5 dite v hojdavaku a mam toho plne zuby :oops:
Dnes jsem vyzkousela dat ho do postylky, pak ke mne lehnout. Nejde to..
Brecel hodne. A v tom teple…
Casto se stava ze vidim, ze chce spat a pak ho stejne musim 3× vytahnout z toho vaku a zas si chvili hraje… nevim v cem je problem… spi 2× denne. Vetsinou hodinu dopol a hodinu odpoledne.
Zkousela jsem 1 spanek, ale bolo to malo.
Je mozna unavenejsi vzhledem ke sve nemoci, o ktere tady ale nechci psat.

Jak ho naucit spat v postylce, nebo posteli? Chtela bych zazit ten pocit, ze dite spi a ja si treba lehnu, nebo si bez neho uvarim obed.
Vim. Reknete jak jsem ho naucila, tak to mam… Prosim ale-nesudte. Jinak to neslo.

Da se to odnaucit bez place?

Lehni si s ním, hodně vyvětrejte. Ty si odfrkneš a dítě snad usne.

katuska1984
Kecalka 474 příspěvků 11.06.19 12:41
:?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 12:44

Dekuji. zkousela jsem hladit, dala. plysacka oblobeneho… ale on nic. nechtel ani abych ho objala. pritom jinak je to hrozny mazel

Uživatel je onlinelafelay
Kecalka 164 příspěvků 11.06.19 12:52

Mně malá taky nechtěla usínat sama a uspavala jsem ji v nositku. Pak jsem už toho ale měla plně zuby a bolely mě záda tak jsem si ji brala do postele a uspavala takhle. Ze začátku rvala, nechtěla v ní být ale po chvíli se vždycky nechala ukecat a usla. Teď usíná sama v postýlce, ale k tomu jsem se taky musela dlouho dopracovavat :D

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 11.06.19 12:52

A treba v kocarku ti usne? Nebo proste umi spat jen v tom vaku? A vecer taky uspavas ve vaku?

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 11.06.19 12:56

A kdyz ho neuspavas, tak neusne? Me si holka sama obcas vleze s dudlikem a svoji dekou (bez toho doma nespi) do brachovy postele a usne si sama. Nebo minule usnula na podlaze :roll: je ji taky 1,5r a spi 1× za den cca 2hodiny. Ale musela jsem driv vysledovat tu unavu a ulozit ve spravnou chvili. Ted mi uz asi 3tydny chodi spat v 11, ale pred mesice jsem proste musela vysledovat, kdy uz je dost unavena :lol:

aivetka
Kecalka 208 příspěvků 11.06.19 12:56

Zkusila bych matraci. Nenutit spánek. Ležte klidně cely den na matraci a ukaž mu jak skvělé místo to je. Lenošte, mluvte spolu tiše, přikrývejte a odkrývejte se. Prostě pohoda, žádný stres. Nepolevuj. Vydrž. Nabídni lepší místo na spaní, nech ho se zamilovat. Dej mu čas. :srdce:

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 11.06.19 13:09

Já v tomhle věku uspavala tak, že sem si s nim lehla do postele a dělala že spím, a malej kdyz viděl že semnou už nic nebude taky usnul :mrgreen: akorát když sem byla moc vyřízená sem kolikrát usla opravdu :lol:

Aduš8
Závislačka 4917 příspěvků 11.06.19 13:29

Odpověď, ne bez pláče to nepůjde. Je prostě zvyklý. Takže buď naučit a vydržet, nebo pokračovat v zajetém. Mně stejně starý syn usínal sám v postýlce a najednou zlom, dva měsíce uspáváme i v poledne i večer. Když jsme unavená, usnu s ním. Uklízím s ním, to samé vaření. Někdy se taky snaží z postele zdrhnout, ale nekompromisně ho stáhnu zpátky, přes to vlak nejede. Žádné, tak si půjdeme ještě hrát a zkusíme to znovu. Když je unavený, tak se jde spát. Jinak by mi za chvíli skákal po hlavě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 04:10

Dekuji.
on ma totiz. nemocne srdce a tda se mi. unavenejsi nez starsi deti, kdyz byly male
casto tiva, mne si oci, pada… tak. ja ho dam. spat, houou s on si sada. Tak ho vyberu, ze to nema cemu a chvili si hraje a pak zas.. takte jsem zmatena uz.
stejne s jidlem. nechce. a ja nevim. jedtli. opravdu nema hlad nebo nechutna. tak nabizim jine, protoze pak se chce kojit a je protivny.
mam pocit, ze si vlastne dite nepoznam.
cela rodina se mu podrizuje, je to unavne a po tom roce a pul melu z posledniho.
muz pomaha se vsim. aj tak je toho na mne jaksi dost. dceri. jsou taky sikovne, prijdou mi. pri malem. hodne omezovane

Váš příspěvek
Reklama