Šílené prořezávání zubů u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mipiro
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 10.06.19 08:07
Šílené prořezávání zubů u miminka

Prosím vás, zažily jste některé z vás naprosto šílené prořezávání zubů u miminka? :,( Maly je zlaté dítě, vesele, hodne, ale poslední dny začal slintat a vše si cpe do pusy, nejlépe celou ruku si tam nacpe a po obědě spal a najednou se probudil s pláčem, celé odpoledne byl protivný, plactivy, nechtěl jíst a navečer šílené hysterické záchvaty, úplně se dusil, zalykal, nic nepomohlo. Usnul vyčerpáním na půl hodiny, zase se vzbudil s pláčem hysterickym, nic napomáhali na uklidnění. Jindy spí sám bez problémů, směje se na nás, je hladový věčně. Musela jsem mu dát na noc Panadol sirup na bolest, po něm na chvíli Usnul, ale pak zase nanovo. Podle mě to jsou Zuby, i když v puse nic nevidím :nevim: Bolí děti tak šílene Zuby, že musí být na Panadolu? :,( A jak dlouho taková bolest může trvat? Děkuji

Reakce:
Martanka92
Kecalka 394 příspěvků 10.06.19 08:13

My dávali panadol na noc a ještě při pláči mazali gelem na zoubky, dá se koupit v lékárně. Mladší měla ke každému zubu ještě horečku kolem 40 stupňů :roll:

iwa83
Echt Kelišová 7740 příspěvků 10.06.19 08:27

@mipiro naprosto normalni. To jen tim, ze doted byl pohodak a bez place, o to vic vnimate rozdil. Nepisete kolik malemu je. U prvni dcery jsme vedeli o zubech jen u prvnich, pak uz byl klid. S druhou vime zatim o vsech. A to jich ma 8 a rosteji to ve vlnach-vzdy vic najednou. Vydrzte. Zkuste mazat… panadol spis na noc a v case nejvetsi krize.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 10.06.19 08:28

@mipiro za mě teda tady tyto stavy byla spíše nějaká viróza, než bolest zubu. Mohlo to být z tepla nebo něco v břiše, těch viroz je mraky.

Syn je pan bebinko a každý zub proziva dost, ale spis tím, ze nespi v noci anebo se 15× vzbudí knouranim. Používám i homeo cipky Viburcol na uklidnění, za mě super, doporucuju. Na homeo jsem nikdy nějak nevěřila, ale tohle je pecka. Když je syn nějaký protivny, tak soupnu a dobrý :palec: každopádně když byly nejhorší noci, taky jsem dávala Nurofen, ale po něm teda syn spal vždycky, když ho přešla bolest… a taky měl ke každému zubu obr boule v puse a když mu rostly nahoře, tak je měl dokonce cerne, jak se mu tam udělaly krevní sraženiny a myslela jsem, ze mu porostou cerne zuby… ale hysterie neměl k zubum, vždycky nějaká virozka, k zubum byl protivny 24/7 :lol:

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 10.06.19 09:08

Já vím o každém zubu, který malému roste. Tři, čtyři dny je ubrečený, vzteklý a nedá se s ním absolutně nic. V noci se budí, pláče, pomáhá jedině Nurofen, pak se alespoň trochu vyspíme oba. Do toho má vždycky ošklivou rýmu a průjem. O jedničkách a dvojkách jsme nevěděla, od té doby je to jako na houpačce, je mu 19 měsíců. Když ale takhle usedavě plakal a cpal si ruce do pusy naposled, měl zánět středního ucha.

mipiro
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 10.06.19 09:33

Zánět středního ucha mě taky napadl, ale teplotu právě nemá vůbec a našla jsem mu na dásni 3 bílé tečky, může to být zub? Jinak se hrozně vztekal u pití, jakmile dostal flašku do pusytak řev. Jinak zase ráno je v pohodě, hladový, ale pořád s rukama v puse a slinta. Jinak je mu 5 měsíců

Váš příspěvek
Reklama