19 m - nechce plínku, nechce nočník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.08.11 12:31
19 m - nechce plínku, nechce nočník

Ahoj,
holky, pokud jste měly některá stejný problém, prosím o radu.

Moje malá nechce plínku - sundavá ji - odepíná a když nejde, stahuje dolů, dělá vše pro to, aby ji neměla a nandat ji jsou boje.

Na nočníku ale sedět nechce. :nevim:

Nechat ji běhat holou, tak mám byt plný loužiček - teda s něčím se počítá,a el ne každá a hovino na sedačce by taky asi nebylo to pravé :( :cert:

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 29.08.11 12:49

Znám. Plenku nechtě, na nočníku seděl, ale neřikal si. Dělal loužičky, mě to neva, máme plovoučky. Kadil naštěstí do nočníku, to si říkal.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.08.11 12:49

Redukce na záchod?

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 29.08.11 13:11

Vydržet :mrgreen:

Když plínku nechce,nedávej,zat­ni zuby a těch pár dní ty loužičky vydrž.Za chvilku budete bez plen i louží:pankac:

Máš doma šikulku :huban:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 29.08.11 14:03

U nás je to podobný, plínku nechce, říká si na kadění spolehlivě, většinou i na čůrání, ale to mi jenom oznámí, že hodlá něco produkovat, na nočník sedne tak 1 z 10 případů :roll: Takže tu pořád lítám s hadrem a utírám, naštěstí máme na podlaze PVC. Doufám, že to takhle nebude navěky :lol:

jayjay
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 29.08.11 15:30

ahoj, ja by som to brala ako signal, zacat trenovat nocnik. CHodte do toho napriamo a uvidies, za 7-10dni budete bez plienok. Mne maly na normalny nocnik sadnut nechcel a na redukci sedel, ale nic neurobil, kupila som zachod 3v1, co vyzera ako zachodik a to sa mu pacilo, ze to vyzera ako nase a je mu to pohodlne. Stacilo, ze sa mu to podarilo raz a uz to bola len zabava… drzime palce.

Kamilko
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 29.08.11 15:39

My máme to samé, dcera 25 m, nechce plínku, uteče a volá, že čí do nočníčku, ale tam se nevyčůrá a čůrá vedle :roll: Zkoušeli jsme i redukci na wc, ale bez úspěchu, neuvědomuje si, že čůrá, je jí jedno, že je v mokrém.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.08.11 19:03
Kamilko píše:
My máme to samé, dcera 25 m, nechce plínku, uteče a volá, že čí do nočníčku, ale tam se nevyčůrá a čůrá vedle :roll: Zkoušeli jsme i redukci na wc, ale bez úspěchu, neuvědomuje si, že čůrá, je jí jedno, že je v mokrém.

Zatím to právě vypadá taky tak, louže mimo ani mokré jí nevadí. Budu muset nějak zabojovat no…

redukci na záchod vyzkouším.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >