Reklama

19 m - nechce plínku, nechce nočník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.08.11 12:31
19 m - nechce plínku, nechce nočník

Ahoj,
holky, pokud jste měly některá stejný problém, prosím o radu.

Moje malá nechce plínku - sundavá ji - odepíná a když nejde, stahuje dolů, dělá vše pro to, aby ji neměla a nandat ji jsou boje.

Na nočníku ale sedět nechce. :nevim:

Nechat ji běhat holou, tak mám byt plný loužiček - teda s něčím se počítá,a el ne každá a hovino na sedačce by taky asi nebylo to pravé :( :cert:

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48265 příspěvků 29.08.11 12:49

Znám. Plenku nechtě, na nočníku seděl, ale neřikal si. Dělal loužičky, mě to neva, máme plovoučky. Kadil naštěstí do nočníku, to si říkal.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.08.11 12:49

Redukce na záchod?

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 29.08.11 13:11

Vydržet :mrgreen:

Když plínku nechce,nedávej,zat­ni zuby a těch pár dní ty loužičky vydrž.Za chvilku budete bez plen i louží:pankac:

Máš doma šikulku :huban:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 29.08.11 14:03

U nás je to podobný, plínku nechce, říká si na kadění spolehlivě, většinou i na čůrání, ale to mi jenom oznámí, že hodlá něco produkovat, na nočník sedne tak 1 z 10 případů :roll: Takže tu pořád lítám s hadrem a utírám, naštěstí máme na podlaze PVC. Doufám, že to takhle nebude navěky :lol:

jayjay
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 29.08.11 15:30

ahoj, ja by som to brala ako signal, zacat trenovat nocnik. CHodte do toho napriamo a uvidies, za 7-10dni budete bez plienok. Mne maly na normalny nocnik sadnut nechcel a na redukci sedel, ale nic neurobil, kupila som zachod 3v1, co vyzera ako zachodik a to sa mu pacilo, ze to vyzera ako nase a je mu to pohodlne. Stacilo, ze sa mu to podarilo raz a uz to bola len zabava… drzime palce.

Kamilko
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 29.08.11 15:39

My máme to samé, dcera 25 m, nechce plínku, uteče a volá, že čí do nočníčku, ale tam se nevyčůrá a čůrá vedle :roll: Zkoušeli jsme i redukci na wc, ale bez úspěchu, neuvědomuje si, že čůrá, je jí jedno, že je v mokrém.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.08.11 19:03
Kamilko píše:
My máme to samé, dcera 25 m, nechce plínku, uteče a volá, že čí do nočníčku, ale tam se nevyčůrá a čůrá vedle :roll: Zkoušeli jsme i redukci na wc, ale bez úspěchu, neuvědomuje si, že čůrá, je jí jedno, že je v mokrém.

Zatím to právě vypadá taky tak, louže mimo ani mokré jí nevadí. Budu muset nějak zabojovat no…

redukci na záchod vyzkouším.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >