19měsíční dítě nechce jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 17:43
19ti měsíční dítě nechce jist

Ahoj bude to skoro týden co malej nechce skoro nic jist už jsem z toho zoufalá :( pořád ještě kojím ale už nemám tak silné mléko sunar nechce když mu udělám jídlo sní ak 3 lžičky a už nechce zkoušela jsem i různé masové presnidavky ale to je to samé do teď jedl vše byl hrozný jedlik :? dr mi řekla že se to časem zlepší a ať to zkouším tak se chci zeptat zda stim někdo nemá zkušenost

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 09.03.19 17:59

Já poslední měsíc, ale začaly mu zase růst zuby, teď se mají proklubat dva najednou. Pokud je spokojený, tak bych to nehrotila, má prostě takové období. Malý se třeba může chvilku ujíst ovoce, pak do něj najednou měsíc nedostanu ani kousek :nevim:

fia80
Závislačka 3134 příspěvků 09.03.19 18:28

A podle čeho, prosím tě, poznáváš jak moc máš nebo nemáš silné mléko?

Pokud malý nějak extrémně nehubne, tak to neřeš. Dětem stačí k přežití opravdu minimum. Když má tři lžičky jídla
je k tomu je kojený, tak je to OK.
Můžou to být i zuby.

Hlavně se nestresuj a nenuť mu jídlo násilím nebo lstí. Může to pak začít schválně bojkotovat.

Hobitka
Závislačka 4993 příspěvků 09.03.19 18:58

Nejstarsi dcera v 19m uplne stejne - mesic se jidla v podstate nedotkla, asi po mesici nejedeni se to zlepsilo, ale zadne prezirani ani potom. Rozjedla se az ve 4.5r. Byla jsem s ni tehdy i na krvi, ale krom mnozstvi zeleza na spodni hranici vse v norme. Je to na budku, ale zrejme nic neobvykleho. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 21:37

Moje zkušenost je, že děti prostě vědí, co a kolik potřebují. Takže když mají období, když toho moc nesní, je to OK. A když mají období, kdy se strašně cpou a snědí všechno možné, tak je to taky OK. Takže být tebou, důvěřovala bych dítěti a nechal a to být.
A mimochodem, slabé mateřské mléko je nesmysl (achjo, proč se to pořád všude píše).

Váš příspěvek
Reklama