20M - teprve začíná chodit
- Otevřená skupina
Pro maminy dětiček, které nezapadají do tabulek psychomotorického vývoje aneb JEŠTĚ neplazí / nelezou / nechodí / nemluví, i když by měly.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Tak to je sranda kluci jsou jeden tak a druhej tak. Ten náš (2r a necelý měsíc) by už nejradši prošel celej svět, ale nevydá ze sebe ani slovo, tak jsem zvědavá
. U psych. je výsledek pouze: opožděn ve všech směrech vývoje (je jich asi 6 nebo kolik), každej máme posunutej jinak. U neuro taky žádný závěr, genet. testy jsem už odmítla. Syn nám nepříjde už nijak jiný jen jsme pochopili že má své tempo. V Po jsem zvědavá co nám řekne logo.
. Držte se a zkuste se smířit s tím, že je ten váš prostě jen jednoduše svůj a línější nebo má prostě svoje tempo
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@atide.akroh A závěr od psycholožky je, že to opoždění dožene? Cítím z tebe pozitivní naladění, takže to chápu takhle. A ty složky, ve kterých ho hodnila, byly podle Gesella? Podle toho hodnotila totiž paní psycholožka malého. Tak držím ještě palce na logopedii.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak to netuším podle koho nás hodnotila psych. A proč je opožděný se neví. A zda todožene nikdo netuší. Ale ve vývoji nestagnuje a vyvíjí se jak má, jen svým tempem
Máme KO jak u psych. tak na neuro.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@atide.akroh Jasne, rozumím. Také mi vždy říkali, že je důležité, že to nestagnuje.
No malého hodnotila v adaptivitě, hrubé a jemné motorice, v řeči - expresivní i receptivní složce a sociálním chováním. Takze taky v šesti složkách, mohlo by to být to samé. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Návštěvy uživatelů
- Marietta90 , 9.6.26 23:00
- Dasahus , 12.4.26 14:40
- de.kuj , 19.6.25 15:55
- atide.akroh , 17.6.25 21:14
- BarboraR93 , 10.4.25 10:46
- Hururu , 8.4.25 22:39
- kovarb , 2.3.25 15:54
- Aaaa5 , 9.1.25 13:31
- Pivoňka96 , 28.12.24 07:58
- Ejjja , 21.12.24 20:49
- Latina28 , 20.12.24 18:21
- Ecicek , 21.11.24 17:45
- Gerbera001 , 4.11.24 09:46
- Týna353 , 24.9.24 19:09
- Cllarra , 28.8.24 17:34
Moderátor skupiny
Členové skupiny
- Aaaa5
- aaaaja
- bedino
- biskupka
- Cllarra
- Daina87
- Dasahus
- Dermabion
- digina
- Dl91
- Ejjja
- Founik
- generális
- Hanickaa22
- Janinis
- jenrae
- jit1621
- kovarb
- kubulakubikula
- lasturka
- lehaje
- Libuše85
- mijaja
- Minesse
- MisuleF
- mmmmartinaaaa
- natalkaiv
- nonina
- renatajak
- Susie
- Terezizu
- Týna353
- VenuseV
- Vera62
- vero.mi
- Xanona
- zabzule
Nové diskuze
Julie - jak jste spokojené se svým jménem?
- 22.6.26 21:10
- Júlia002
- 53
Proč ženy zamilují i po letech do svých...
- 22.6.26 20:58
- inzenyrka85
- 6
Klidový tep
- 22.6.26 21:26
- jkra
- 43
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 22.6.26 21:07
- Anonymní
- 25
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 21:33
- Kluk-na druhou
- 84
Špatné HCG?
- 22.6.26 16:41
- Anonymní
- 8
Citlivý penis u dětí
- 22.6.26 20:34
- Anikaa02
- 13
Cipralex po navýšení nezabírá – radu, prosím
- 22.6.26 14:10
- Kata120
- 3
Mám chuť si psát s mužem
- 22.6.26 11:35
- Aamandaa1984
- 113
Studium medicíny a život obecně
- 22.6.26 21:11
- Anonymní
- 27
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 22.6.26 21:38
- sirikit
- 113442
Co dnes vaříte?
- 22.6.26 21:38
- Rendoli
- 65562
Proč ženy zamilují i po letech do svých...
- 22.6.26 21:37
- Rendoli
- 7
Chci odejít od rodičů, ale oni to berou...
- 22.6.26 21:37
- Hanča1234
- 143
Uklízečka ve školce
- 22.6.26 21:36
- Mimoň94
- 88
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 21:33
- Kluk-na druhou
- 84
Mladý se starší?
- 22.6.26 21:31
- kubik19
- 157
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 22.6.26 21:30
- Jepiceman
- 258
Klidový tep
- 22.6.26 21:26
- jkra
- 43
Nádor u 16letého pejska
- 22.6.26 21:22
- Mosie
- 11