34 tt - ať už je to za mnou

898
10.5.21 08:40

34 tt ať už je to za mnou

Taky už ten konec nedavate? Jsem 34 tt, sotva se umí, unavená, ufunena, úklid dělám na desetkrát. Pořád tlak na spodek.at už je to za mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
10.5.21 08:44
@hulala píše:
Taky už ten konec nedavate? Jsem 34 tt, sotva se umí, unavená, ufunena, úklid dělám na desetkrát. Pořád tlak na spodek.at už je to za mnou.

Buď ráda, že tam ještě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
10.5.21 08:47

@JancaS84 no já nerikam, že chci rodit teď, ačkoliv od toho 37 už bych ráda 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
10.5.21 08:48
@hulala píše:
Taky už ten konec nedavate? Jsem 34 tt, sotva se umí, unavená, ufunena, úklid dělám na desetkrát. Pořád tlak na spodek.at už je to za mnou.

Tak v 34tt budte jeste rada, ze tam je.
Ja jsem 37tt s dvojcaty, takze verte, ze bude i hur 🙃.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
10.5.21 09:03
@hulala píše:

Znám to velmi dobře, 35tt a umírám. Spát nemůžu - buď vůbec nedokážu usnout a nebo se v noci pořád budím. Začínám příšerně otíkat. Jsem unavená a nejradši bych si lehla a ležela celý boží den.
Jenže nemůžu, už mám doma jedno skoro dvouleté dítě a musím lítat kolem něj. Procházky už taky nezvládám. Je mi prostě hrozně. Ale děkuju bohu za každý týden, který mimino stráví vevnitř. Je třeba to prostě přežít… Sice nevím jak to přežiju, ale nějak to budeme muset se synem doklepat do porodu, pak už to snad zase bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1562
10.5.21 09:16

Upřímně já mám asi dost štěstí. Začínám 35 tt a skoro nevím, že jsem těhotná. Akorát se mi špatně ohýbá a v noci nemůžu spát na břichu. Jinak úklid, procházky a ostatní zvládám oproti normálu s lehčími problémy, ale zvládám.
Držím holky palce. Myslím, že to do porodu uteče jako voda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
10.5.21 09:17
@hulala píše:
@JancaS84 no já nerikam, že chci rodit teď, ačkoliv od toho 37 už bych ráda 😃

Jj taky jsem si říkala, že bych mohla rodit klidně kolem 38tt ale děti byly trochu proti. První 40+5 a druhý 41+2. Děsím se teď toho jak dlouho tam bude to třetí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
10.5.21 09:35

@Nicole 1234 Mám to stejně. Těhotně se cítím jenom když přeženu pohyb - o víkendu jsme vyklízeli sklep, včera jsme neplánovaně protáhli procházku na skoro 10km a trochu jsem podcenila pitný režim v tom horku a večer jsem byla dost unavená, ale stačilo se dobře vyspat a dneska zase pohoda. Pořád denně chodím a cvičím, jenom se trochu snáz zadýchávám, hlavně, když musím mít ještě respirátor, a už si špatně dosáhnu na stříhání a lakování prstů na nohou, ale ještě tak jednou dvakrát to myslím zvládnu :D Ale taky už počítám dny, už je mi to dlouhý, i když se cítím fajn :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
10.5.21 09:47

@Nicole 1234 mám to úplně stejně :) nemít břicho, které trochu zavazí a necítit pohyby, tak ani nevím, že jsem těhotná :). Začínám 34.týden a zvládám úplně vše, i když je to občas malinko náročnější.
Já si spíš přeju, aby tam ještě zůstala, je to pořád pro mě hrozné neznámo, co nás pak čeká 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
10.5.21 09:49
@LilyJane píše:
Znám to velmi dobře, 35tt a umírám. Spát nemůžu - buď vůbec nedokážu usnout a nebo se v noci pořád budím. Začínám příšerně otíkat. Jsem unavená a nejradši bych si lehla a ležela celý boží den.
Jenže nemůžu, už mám doma jedno skoro dvouleté dítě a musím lítat kolem něj. Procházky už taky nezvládám. Je mi prostě hrozně. Ale děkuju bohu za každý týden, který mimino stráví vevnitř. Je třeba to prostě přežít… Sice nevím jak to přežiju, ale nějak to budeme muset se synem doklepat do porodu, pak už to snad zase bude lepší.

jojo, tak to máme úplně stejně, včera jsem dopoledne na procházce s dcerou myslela, že sebou šlehnu. Spánek v noci nebyl. A to jsem teprve 33tt.

Ono v prvním těhotenství to byla pohodička, člověk nic nemusel, když jsem chtěla, lehla jsem si. Chodila jsem plavat, už jsem byla v tomto týdnu na mateřské, super to bylo. Teď je děs běs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
10.5.21 10:13
@Santa Juana píše:
jojo, tak to máme úplně stejně, včera jsem dopoledne na procházce s dcerou myslela, že sebou šlehnu. Spánek v noci nebyl. A to jsem teprve 33tt.Ono v prvním těhotenství to byla pohodička, člověk nic nemusel, když jsem chtěla, lehla jsem si. Chodila jsem plavat, už jsem byla v tomto týdnu na mateřské, super to bylo. Teď je děs běs.

Přesně tak. Kdybych věděla, že takovou pohodu už nikdy mít nebudu, tak jsem si to užívala teda podstatně víc :D Teď je to občas doslova očistec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
10.5.21 10:20

Závidím 34tt, já jsem 22tt a taky mě to napadá, včera jsem nadšeně vyrazila na procházku na slunicko, po půlhodině jsem byla KO z toho horka, jak zvládnu léto s pupkem teda netuším. Dnes opět unava level 100. Tohle druhy těhotenství je o tolik náročnější, že bych brala stroj času a měla to nejraději zasebou :zed: na prcka se ale těším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
10.5.21 10:30

Ahoj, já jsem dneska 36+1tt a od včerejška se cítím super. Včera mi kleslo bříško, úleva- můžu dýchat, malej mi nekope tolik do žeber, spala jsem jak špalek :lol: kromě Teda wc výletů :lol:

Ale pořád myslím na to, že budu brzo rodit, ikdyz k tomu nemám žádné opodstatnění :lol: hlen. Zátka odešla min. Týden, včera kleslo bříško ale to prý nic neznamená. Můžou to být ještě týdny..
Bolesti v podbrisku mám jen když se zvedám ze sezeni. Jinak pohoda. Akorát mě trošku začalo bolet v kříži, což jsem celé tehu neměla. Ale na poslicky to nevypadá. Spíš únava, do 7mesice jsem hubla a teď nabrala 4kg od 8 měsíce.

Tak budu jen čekat. Jediné co vím, je že mě nenechají přenášet kvůli doporučení od diabetologie (diabetes 2typu). :)

Zítra KO v porodnici, tak uvidím co řeknou. :dance:

Holky držte se! :palec: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
10.5.21 10:42

Za dva dny jsem 28 tt a kdybych neměla břicho nevím o tom 😁 😁včera bylo nádherně.. Tak jsme s mužem šli na procházku pak jsem doma poklidila zacvicila 😁a dneska zase… Užívám si konečně sluníčka 🍀 😊akorát by nemuselo bejt Teda takový vedro ale jinak super.. Jsem prvorodicka tak vše si užívám na 100 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
10.5.21 10:57
@What88 píše:
Závidím 34tt, já jsem 22tt a taky mě to napadá, včera jsem nadšeně vyrazila na procházku na slunicko, po půlhodině jsem byla KO z toho horka, jak zvládnu léto s pupkem teda netuším. Dnes opět unava level 100. Tohle druhy těhotenství je o tolik náročnější, že bych brala stroj času a měla to nejraději zasebou :zed: na prcka se ale těším

Ja jsem jeste ve 34tt sla 10km prochajdu :lol: Byl srpen, vedro…ale v lese bylo krasne.
Ted jeste zadny extra vedra nejsou… bude hur :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat