7DPO, bolesti - MS mám dostat 20.3. Kdy udělat test?

Nedočkavec21
16.3.24 11:18

7DPO, bolesti

.

Příspěvek upraven 16.03.24 v 13:02

Anketa

Hlasovalo:

Loreipsum doloret

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36187
16.3.24 11:22

Test si udělej po vynechání menstruace.
Ty antidepresiva jsi vysadila sama od sebe nebo po konzultaci s lékařem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nedočkavec21
16.3.24 11:25

.

Příspěvek upraven 16.03.24 v 13:01

  • Citovat
  • Upravit
2751
16.3.24 11:26
@Nedočkavec21 píše: Více

Snažíte se teprve druhý měsíc a ty už z toho máš deprese. Normální doba otěhotnění je klidně 6-12 měsíců, takže to chce hodit trochu do klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
823
16.3.24 11:26

Jakoze se snažíte 2 měsíce a už jsi z toho tak na prášky?
Co mají říkat ty, které se snaží třeba rok a déle. 2 měsíce není nic.
A kdy si udělat test? V den vynechání ms, tj 21.3.
Zbytek přece nikdo nemůže vědět.
Ja mela kolikrát takové příznaky, na 200% a těhotenství to nikdy nebylo.
Až když žádné příznaky nebyly, teprv se objevila čárka.
Je to individuální a zbytečné zakládat zas další diskuzi, když ms má teprve přijít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nedočkavec21
16.3.24 11:33

.

Příspěvek upraven 16.03.24 v 13:01

  • Citovat
  • Upravit
36187
16.3.24 11:37
@Nedočkavec21 píše: Více

No představ si, že kolegyně se snažili dokonce 5 let a pak se podařilo až umělé.
Jestli se hroutís po měsíci tak se z toho za chvíli zblaznis. Chodíš i na nějakou terapii.?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nedočkavec21
16.3.24 11:42

.

Příspěvek upraven 16.03.24 v 13:00

  • Citovat
  • Upravit
16.3.24 11:50

Druhý měsíc je nic… Chápu, že tvé stavy mají na svědomí i vynechané prášky, ale opravdu… Hoď se do klidu. Užívejte si s manželem sex a ne, že se budeš jen upínat na dělání miminka… Neboj se, určitě se brzo povede.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.24 11:51
@Nedočkavec21 píše: Více

No tohle by chtělo i nějakou terapii… I v psaném projevu působíš smutně, odevzdaně, depresivně… Zajdi za svou psychiatričkou a vše ji pověz. Pomůže ti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nedočkavec21
16.3.24 11:54
:,(
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.3.24 13:55

Nám s manželem se to 2. cyklus povedlo, ale nechávali jsme tomu úplně volný průběh a věděli, že to může být o dost později. Podle mě se to může podařit hned, někdy ani za pár let. Nikdy člověk neví…

A teď k těm poznámkám o depresi:
Pokud jsi vysadila antidepresiva a začínáš do depresí upadat, jen proto že nejsi těhotná, tak se na mimino zatím vykašli a zaměř se na svůj zdravotní stav.
Já bohužel deprese zažila po narození dítěte a jsem ve finále ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo… i když si vyčítám a doufám, že to nezanechá na mém dítěti nějaké větší následky.
O druhém dítěti jsem začala přemýšlet až když jsem věděla, že to zvládnu a jsem už přes rok bez jakékoli medikace.
Tohle fakt není sranda.

  • Citovat
  • Upravit
36187
16.3.24 14:30

No a všechny příspěvky smazány. Že se tady člověk vůbec snaží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2751
16.3.24 16:01

@JancaS84 to už ani citace nezůstávají? To je zas vylepšení tohleto :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36187
16.3.24 16:14
@Bellamia píše: Více

Nezůstávají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová