8. týden po revizi MS stále nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.11 20:46
8. týden po revizi MS stále nikde

Zdravím všechny,

jsem už 8. týden po revizi, kterou jsem prodělala v 6tt. Stále nepřišla MS a už jsem z toho nerovzní:( Po tom zákroku jsem u Dr. nebyla, řekla mi, že mám přijít na kontrolu právě až po MS…nedalo mi to a volala jsem jí a ona se mě jen zeptala jestli mám bolesti (ty nemám) a jestli jsem si dělala test - raději jsem ho udělala a je negativní…nakonec mě teda objednala na prohlídku, ale je to zase další týden čekání. Nepříjde mi ten přístup normální a mám strach aby vše bylo v pořádku… :( Bolesti, špinění ani nic podobného po týdnu od zákroku jsem neměla.
prosím o Vaše zkušenosti, kdy Vám přišla první ms od revize a taky kdy jste šli na kontrolu? děkuji :kytka:

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24834 příspěvků 05.07.11 20:58

Ahoj,
já byla na KO po revizi za 2 týdny. MS přišla cca po měsíci.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 05.07.11 21:01

Normální mi to moc nepřijde :think: Měla jsem dvě zamlklá těhu, na KO jsem šla pár dní po výkonu a pak jsem měla přijít, pokud bych do 6ti týdnů od revize nedostala ms a jinak samozřejmě při jakémkoliv problému. Prve jsem musela po těch 6ti týdnech na vyvolávačku a podruhé přišla ms sama po cca 5ti týdnech. Po té vyvolávačce byl u mé dr postup tento- ms by se měla dostavit do 10ti dnů, pokud ne, pádím na KO. Pokud do těch 10ti dní dorazí, tak fajn, ale ta další by měla dorazit opět do 6ti týdnů, jinak opět vyvolávačka. No hlavně že tě nic nebolí, to by byl mnohem větší průšvih.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.11 21:14

zuzouš me prave v nemocnici rekli taky do 14 dnu, ale dr. to odmitla s tim, ze staci po ms..:( uz jsem rozhodla ze si najdu nejakou jinou… a jestli budu mit nejakej problem… :zed: :cry: ani na to nechci pomyslet :cry: Muzu se jeste zeptat na tu vyvolavacku, ma to nejaky vedlejsi ucinky, nebo ta neco? Nikdy jsem na tom nebyla…

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 05.07.11 21:20

Ne nemá, nebo aspoň u mě nemělo. U té první revize jsem musela na ty vyvolávačky dvě, to víš, to byly nervy, už jsem byla duchem u dalšího snažení a nee, já musela jak blbec pořád čekat na ms a lítat po injekcích :roll: Je to obyč.injekce do zadku, ms pak byla normální, resp.moc si nepamatuju, ale kdyby byla kdovíjak silná nebo by mě bolelo břicho, asi bych si to pamatovala.

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.11 22:33

Ahoj, já byla na KO 14 dní po revizi. Jinak po kyretáži minulý rok mi přišla 1. menzes po 3 měsících, teď po revizi po 6 týdnech. Sliznice někdy potřebuje fakt čas, pokud nemáš bolesti, nemá cenu plašit. Mně řekl dr., ať přijdu, pokud ji nedostanu do 3 měsíců. Ale klidně bys mohla i, pokud nepřijde do 60 dnů. Já jsem na to nespěchala, protože jsem ty 3 měsíce po revizi otěhotnět nechtěla. Ale jinak myslím, že přístup tvé dr. je v pořádku. Čeká zhruba kolem těch 60 dnů, což je v pořádku.

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 05.07.11 23:32

ja jsem byla na kontrole taky asi 14 dni po revizi..tahle kontrola se dela kvuli tomu zda HCG uz kleslo tak jak melo..to do doktorky neni moc profesionalni ze rekne ze staci po MS..
ja MS dostala asi 42 dni od revize

fragola
Generální žvanilka 24834 příspěvků 05.07.11 23:37
AliceP píše:
ja jsem byla na kontrole taky asi 14 dni po revizi..tahle kontrola se dela kvuli tomu zda HCG uz kleslo tak jak melo..to do doktorky neni moc profesionalni ze rekne ze staci po MS..
ja MS dostala asi 42 dni od revize

Mně teda hcg ani jednou nekontrolovali. 14 dní po revizi prostě proběhlo vnitřní vyšetření a závěr byl, že to můžeme zkusit znova :wink:

Pajkax
Závislačka 4068 příspěvků 07.07.11 13:06

Ahojky holky,ja jsem taky po revizi dělohy - 14.4. a do ted jsem ještě nemenstruovala,byla jsem už u dr., hnedka po 6 nedělí si mě pozval a ptal se jak se cítím a tak, když jsem mu řekla že MS ještě nebyla prohlédl mě a řekl, že mám vše v pořádku a že se to občas stává a že tomu ještě necháme 14 dní a MS nikde,tak jsem tam šla zase a dostala jsem Duphastol, že se prý tam už něco děje a že by MS mohla přijít a vysvětlil mi jak ho mám brát 2× denně 8 dní a do 8 dnů po posledním prášku že bych MS měla dostat, dneska je to 9 den a MS nikde. :cry: s manželem jsme se chtěli znova snažit a takhle to nejde.No vzhledem k tomu že tedka bylo volno tak počkám do pondělí a volám tam zas, co a jak dál, je to děs. Člověk o miminko přijde, je psychicky na dně a pak ještě řeší, aby vůbec dostal MS :cry:

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 07.07.11 21:44

no je to na palici..vim jak se citis..my jsme se o mimi zacli znou snazit az skoro po 4 mesicich..
a kdyz se clovek takhle nervuje tak si tu MS spis oddali jeste..jenze ono nejde rict si prestanu na to myslet a bude..ale ja pravda ze to zabira nejvic…ale k tomu si kazdy musi dospet sam..my jsme se snazli podruhe 3 mesice a zadarilo se ten treti mesic diky ovulacnim testum a myslim ze i kvuli tomu ze jsem si rekla ze jestli to tentokrat nevyjde tak prestanu plasit, vyprdnu se na testy, cajicky a podobne a vyslo to..
takze uz taky verim ze to je hodne o hlave..drzim palecky at to brzy dostanes a pak at se co nejrychleji zadari!

další smutná
Povídálka 42 příspěvků 10.07.11 22:09

já byla na revizi po ZT a říkali mi že MS přijde za 4-6 týdnů, přišla za 5+1t.
na kontrolu mě dr řekl, že mám přijít za týden po revizi, vyšetřil mě, udělal UZ a zjistil, že jsou tam ještě zbytky, naštěstí jen krve, takže mi píchl něco na stažení dělohy, za týden znovu kontrola UZ, zbytky pořád, ale menší další injekce a pak už OK

Váš příspěvek
Reklama